Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 28 maja 2014, 10:31

Wszyscy tylko o tej sytuacji z Zizou.
A nikt już nie pamięta,że wtedy odeszło jeszcze trzech innych graczy, którzy razem kosztowali prawie tyle co sam Zizou, Moggi nie zarobił 70mln zarobił prawie 2x tyle, więc mógł szaleć na rynku. Teraz nie ma takiej opcji by sprzedać rezerwowego mają i tak kolejnego niezłego za blisko 40mln.
Tam były zupełnie inne realia, Juventus mógł kupić praktycznie każdego piłkarza na świecie, liga włoska była najmocniejsza. Teraz nie znajdziemy tutaj piłkarzy pokroju Nedveda,Thurama czy Buffona. A my praktycznie tylko kupujemy z Włoch, bo transfery zza granicy to na palcach jednej reki można policzyć. Ja dalej jestem zdania,że lepiej się wzmacniać po kosztach bo to Marottcie dobrze idzie niż za grubą kasę :)


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 28 maja 2014, 11:40

Wygląda na to, że raczej nici z Sancheza, więc Marotta będzie zmuszony aktywować plan B w postaci Candrevy lub Cerciego, a skończy się pewnie na opcji C czyli Bonaventura. Tak się zastanawiam czemu my się nie zainteresujemy reżyserem gry reprezentacji Francji, Valbueną. Gość też może grać na skrzydle, a kto wie czy nie poradziłby sobie na pozycji Pirlo. Jego cena nie będzie pewnie przesadnie wysoka.


MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 28 maja 2014, 12:53

krystiank pisze:I tak Miernota nikogo sensownego nie kupi, skończy sie na jakimś szrocie z Atalanty czyli Bonaventurą jak i Pereyrą i jeszcze kogoś na lewa obrone kupi i twierdzi ze sie napracował. Zagra na nosie Antkowi jak ta lalala w stylu A'la Tevez po golu z Torino :/
Nie rozumiem takiego podejścia. Póki co szalonooki pokazuje rok w rok że ma nosa jak mało kto do robienia transferów. Sprowadził Vidala, Barza, Pirlo, Ilorente, Teveza, Pogbe i kilku Padoinów za kupkę gruzu i troche kamienia. Przecież gościu jest genialny. Ja mu zaufam.

Co do plotek transferowych to nauczony jestem podchodzić do tego wszystkiego z dystansem. Ja mam właśnie odwrotne przeczucie do więszkości użytkowników forum. Myślę, że tym razem wydamy trochę kasy i coś tam wyszarpniemy za 20melonów lub więcej. Podzielam jednak obawy, że ktoś może od nas odejść. O ile że Vidal zostanie jestem pewien o tyle martwie się o Pogbę.

Jeszcze jedno pytanko - czy ktoś może mi wyjaśnić sytuację z Immobile? Rozumiem że on definitywnie do Juve nie przyjdzie przez własne klubowe sympatie, tak?
Ktoś tu wspominał o Valbuenie - ja podzielam zdanie iż byłby to świetny zakup, tylko że póki co to dziedzina fantasy mercato bo nie było żadnych wiadomości łączących nas z nim. No chyba że coś mnie ominęło ? :pray:


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 28 maja 2014, 13:05

Z Immobille to jest tak,że póki nie było żadnych kontaktów z BvB to była cisza, jak oferta z BvB się pojawiła i Juventus zaczął ją rozpatrywać czyli tym samym jakby powiedział do Ciro,ze w Juve nie zagra to on mówił,ze chętnie zagra w BvB w LM i takie tam. Daleko byłbym od stwierdzenia,że on nie chce grać w Turynie, bardziej to,ze Conte go nie chce:)


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 28 maja 2014, 13:35

http://www.juvemagazine.it/2014/05/28/a ... video/7490

Ktoś z lepszym włoskim wytłumaczy o co się rozchodzi ?

Też chciałbym Alexisa, ale jeśli w jego miejsce przyjdzie Candreva nie będę płakał.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 28 maja 2014, 14:29

Tyle,że Ancellotti powiedział,ze nie chce osłabiać włoskiej ligi, a zapytany o Vidala, odparł,że on nie jest Włochem. Coś takiego :)


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 maja 2014, 14:36

Goal donosi ze Chelsea uczynila Pogbe top targetem po Diego C.

Przebąkuja o 80 milonach które moze nas 'skusic'.


Osobiscie jeszcze niedawno bylem za sprzedaża Pawełka, ale z kazdym meczem i jego wystepem zmieniam zdanie. Chcialbym go i Vidala ciagle u nas...


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 28 maja 2014, 14:38

Jeżeli coś takiego powiedział to troche się osmieszył.
Przecież jeżeli zabierze z włoch Vidala to lige osłabi.
Chciał wyjść na cfaniaka a wyszło troche komicznie.
Tak komicznie jak komiczne były jego ostatnie 2,3 lata w Milanie.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 28 maja 2014, 14:46

sebatiaen pisze: Tak komicznie jak komiczne były jego ostatnie 2,3 lata w Milanie.
Zwlaszcza to zwyciestwo w Lidze Mistrzow bylo mega komiczne. Blazenada jakich malo.
MVP pisze: Co do plotek transferowych to nauczony jestem podchodzić do tego wszystkiego z dystansem.
:ok:
Ja ten dystans musialem w tym roku zwiekszyc tak przynajmniej dwukrotnie. Nie pamietam kiedy ostatnio bylismy bombardowani tak duza iloscia tak kompletnie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> plotek jak obecnie. Redaktor kebab88 doczekal sie wlasnego imperium medialnego w Italii?
sebatiaen pisze: Nie mam prawa uważac Ancelottiego za średniego trenera?
Masz prawo, ale musisz liczyc sie z tym, ze zostaniesz uznany za ignoranta. Facet jako trener jest rekordzista pod wzgledem wygranych w Lidze Mistrzow, jezeli chcesz podwazyc jego umiejetnosci musisz uargumentowac to duuuuuuzo lepiej niz sprzedawanie glodnych kawalkow o samograju, ktory rozjechal Bayern tylko dlatego, ze mial odpowiednio drogich pilkarzy.
Aha, piszac o zwyciestwie, mialem na mysli to z 2007 czyli w trakcie jego ostatnich "2,3 komicznych lat w Milanie".
Ostatnio zmieniony 28 maja 2014, 15:16 przez zahor, łącznie zmieniany 3 razy.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 28 maja 2014, 14:51

Zobacz jaki Real ma skład.
Za jakie pieniądze budowany.
Poprostu uważam ze ten zespół to samograj, tak samo jak Real za Del Bosque.
Nie mam prawa uważac Ancelottiego za średniego trenera?
bez przesady.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 maja 2014, 14:53

Będzie smutno, kiedy nie uda nam się pozyskać Sancheza, ale jeszcze smutniej zrobi się jak w jego miejsce ściągniemy jakiegoś placka mając w Sassasulo genialnego młodzika na tę pozycję.

Widać, że panuje napięcie przed mundialem i ludziom się zwyczajnie nudzi, bo niektóre ploty faktycznie wyglądają dość niepokojąco-zabawnie.


jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 28 maja 2014, 15:58

sebatiaen pisze:Zobacz jaki Real ma skład.
Za jakie pieniądze budowany.
Poprostu uważam ze ten zespół to samograj, tak samo jak Real za Del Bosque.
Nie mam prawa uważac Ancelottiego za średniego trenera?
bez przesady.
Real samograj, tak? Nie kompromituj się. Same gwiazdki nie grają. Przykład ManCity kilka lat temu, Real kilka lat temu. Obecnie oba kluby mają właściwych trenerów, którzy potrafią ułożyć te gwiazdki w zespół. Jest to według mnie sztuka porównywalna lub nawet większa do tej, jaką Klopp zrobił z Borussią, Conte z Juve czy Simeone w Atletico. Gra kolektyw nie indywidualności.

Ancelotti średnim trenerem...toś popłynął :prochno:
Gość ma w bagażu puchary krajowe i europejskie w kilku ligach. To przypadek?

Podaj inne argumenty, bo te o samograju czy średnim trenerze wyciągnąłeś z tyłka.


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 maja 2014, 16:19

sebatiaen pisze:Nie mam prawa uważac Ancelottiego za średniego trenera?
Oczywiście, że masz! I ja Cię popieram. Mistrzostwo Włoch, Anglii, Francji, puchar Intertoto, Puchar Włoch, Puchar Hiszpani, Puchar Anglii, 3 x LM (najwięcej odkąd istnieje LM) i wiele więcej - typowy średni trener. Taki Engel by to osiągnął w takim samograju jak Real, przecież oni wydają tyle kasy cały czas i cały czas tę ligę mistrzów w poprzednich sezonach wygrywali. A nie, czekaj... .


zahor pisze:
sebatiaen pisze: Tak komicznie jak komiczne były jego ostatnie 2,3 lata w Milanie.
Zwlaszcza to zwyciestwo w Lidze Mistrzow bylo mega komiczne. Blazenada jakich malo.
Też to pamiętam, nieźle się wtedy zbłaźnił.


ObrazekObrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 28 maja 2014, 16:57

@De Rossi
Co sadzisz o Belottim z Palermo i Pereyrze z Udinese? Bylbys w stanie napisac o kazdym z nich pare slow tutaj? Mocne, slabe strony? Skala talentu? ; )

----------------------------------------
Co do newsow:
1. Pojawiaja sie "plotki" laczace nas z Balotellim, w Milanie podobno zapowiada sie na kolejna "przebudowe" i Berlusconi nie wyklucza nawet sprzedazy Balotellego i De Sciglio. Wiadomo, prasa zaczela szalec. Ale, jesli juz, to ja bym wydal "duze" pieniadze na bocznego defensora Milanu.
2. Znow pojawiaja sie plotki laczace nas z Belottim z Palermo. Ja widzialem jedynie skrot na YT jesli chodzi o tego pilkarza. Szczerze mowiac, bylem pod wrazeniem. Facet bardzo przypomina mi mlodego Vieriego.
3. Coman - byc moze sciagniemy chlopaka za darmo. Jest to mlody skrzydlowy z PSG. Kontrakt sie mu konczy.
4. Tak jak jakis czas temu bylo na glownej, interesujemy sie mocno Darmianem.
5. Slabe plotki o naszym zainteresowaniu Dragoviciem i Manolasem.
6. Real chce Vidala (AS).


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 28 maja 2014, 17:56

De Sciglio brałbym bez zastanowienia, ale to muszą być jedynie plotki. Boczny obrońca odnajdzie się chyba w każdym systemie gry.
Co do Vidala to nie wydaje mi się żeby Conte miał zgodzić się na taki transfer. Jedyna rzecz jaka może zasiać tutaj nutę niepewności to to że Arturo zawsze pozytywnie wypowiadał się o Realu.
Jednak teraz zespół na pewno odpoczywa po sezonie, dopiero potem zacznie się poważne planowanie nadchodzącego sezonu, a przed mundialem nie spodziewałbym się większych transferów.


Obrazek
Zablokowany