Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 09:51

fazzik8 pisze:Odnośnie Barzagliego ma 34 lata i to pewnie będzie jego ostatni sezon, jak Evry.
Patrz Maldini,Cannavaro.

Czas w koncu odpalić De Ceglie,Pepe,Padoina..


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 09:59

Adrian27th pisze:Czas w koncu odpalić De Ceglie,Pepe,Padoina..
Nie ma takiej opcji. Gdyby w tym sezonie nie było Padoina, Licht i Evra by skończyli sezon z lutym.


Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 10:17

Adrian27th pisze:Czas w koncu odpalić De Ceglie,Pepe,Padoina..
Akurat Padoina bym zostawił. Nie dostaniemy za niego kokosów, a jest to chyba nasz jedyny rezerwowy, który jest w stanie zagrać na niemal każdej pozycji. Nie jest to może wirtuoz, ale wielokrotnie pokazywał, że nadrabia walecznością. Jednym słowem-gdzie go nie wystawią, wstydu nie robi. Reszta faktycznie jest zbędna.


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
mirek1557

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2015
Posty: 2
Rejestracja: 10 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 10:18

Mandzukić jest moim zdaniem bardzo przereklamowanym grajkiem, bedac w Bayernie, Guardiola mowil o nim "jeden z najlepszych napastnikow swiata", ma warunki i czasem ma przeblyski, ale bez przesady, facet jest mega przecietny zeby nie powiedziec, ze slaby.


Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 10:21

Adrian27th pisze: Czas w koncu odpalić De Ceglie,Pepe,Padoina..
Tego PADOINA, który w tym sezonie w samej Serie A zagrał w 25 meczach i zebrał ponad 1350min? (15 pełnych spotkań)

Padoin to nasz skarb. Nie zarabia dużo, zna swoje ograniczenia, nie marudzi jak siedzi na ławce i oddaje serducho za Juve. Złoty człowiek.

Nie zniżajmy się do poziomu Hala Dzieci, które chcą, żeby ich prezesik kupił cytuję: "Pogbę i Verattiego, bo byliby dobzi do rotacji z podstawowymi zawodnikami" :rotfl:

Reszty zaś się pozbyć. DJ, gdyby nie klęska Parmy nawet nie pomyślałby o powrocie do Juve, Pepe odejdzie, ale chyba zarząd chciał pokazać ludzką twarz i się z nim po ludzku, z honorami pożegnać.
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2015, 10:27 przez Tobor, łącznie zmieniany 1 raz.


fazzik8

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 maja 2015
Posty: 230
Rejestracja: 18 maja 2015

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 10:25

Adrian27th pisze:
fazzik8 pisze:Odnośnie Barzagliego ma 34 lata i to pewnie będzie jego ostatni sezon, jak Evry.
Patrz Maldini,Cannavaro.

Czas w koncu odpalić De Ceglie,Pepe,Padoina..
Nie każdy zawodnik to Maldini czy Cannavaro, nie każdy będzie grał do 40tki. To są raczej sporadyczne przypadki


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 10:30

Jeszcze 2 lata temu marzyłem o Mario ale teraz kiedy Juve weszło na wyższy poziom nie widzę go tutaj...nie chcę narzekać bo ufam Marotcie ale miał być Cavani a skończy się na jakimś Mandżukiciu, który gra ogony w Atletico...on nam nie zwiększy jakości z całą pewnością, chyba, że będzie zawodnikiem na ławę ale wątpię, że on sam na taką rolę się zgodzi...
Bezsensowny transfer bo w takim przypadku już wolę Ferdka...


Obrazek
MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 10:37

Takiego rezerwowego jak Padoin to ze święcą szukać. Da radę na bokach obrony, da radę na każdej pozycji w pomocy. Nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu, a i jak gra to zostawia serducho i płuca na boisku. Wie że nie jest mistrzem, wirtuozem gry, wie że jego rola to tylko rezerwa, ale nie marudzi. Kiedy wychodzi na boisko wie co ma robić i gdzie.

"Po co nam Ronaldo, mamy Padoina". :D

A jak Pogba odejdzie to kupa, nie żadne naingolany czy andersony... swoją drogą serio? pozbyć się gracza z papierami na najlepszego pomocnika generacji za jakiegoś tam naingolana czy andersona? Kto płaci za te brednie? Jeden Pogba to trzech klasowych pomocników. Z tym że jak Liverpool pozbył się Suareza i zastąpił go trzema graczami to dobrze wiemy jak się to dla nich skończyło. Nie ma co się rozdrabniać. Jeżeli sprzedajemy Pogbę to musimy kupić topa z równie mocnymi papierami na przyszłość. A mamy tu takiego? :prochno:

Pogba nie odejdzie. Nie w tym roku. Zapiszcie se to w notesie czy kalendarzu. Za rok nie wiem, bo w trakcie sezonu może się dużo zmienić. Ale następny sezon to sezon Pogby w naszych barwach.


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
old faithful

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2015
Posty: 76
Rejestracja: 10 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 11:10

Jeśli mógłbym wtrącić swoje trzy grosze, to osobiście nie płakałbym po stracie Pirlo, Pogby czy Vidala. Zwłaszcza tego pierwszego.

Niezbyt lubię bawić się w personalia, bo bardziej interesują mnie rozwiązania systemowe, czyli jaką taktykę ma trener, strategię budowania drużyny klub itd. ale potem suma summarum musimy dojść do graczy o pewnej charakterystyce (nie nazwisku).

Interesują mnie fakty i to jak drużyna prezentowała się z danymi zawodnikami. Moim zdaniem najlepiej jako drużyna wypadaliśmy właśnie, kiedy na boisku nie było Pirlo czy/i Pogby. Dużo bardziej produktywnym zawodnikiem dla drużyny od każdego z nich wydaje mi się np. Perreyra. Oczywiście, nie jest to gracz, który błyśnie takim geniuszem jak Pogba, ale mając np. połowę jego talentu jest w stanie grać na 90 % swych maksymalnych możliwości przez dziesięć meczów pod rząd. Według mnie to dużo lepsze rozwiązanie niż cały talent Pogby, który gra dobrze (bez baboli) i na swoim poziomie co trzy/cztery mecze. Jeśli Paul przestanie zachowywać się jak w gwiazda PES i skupi w pełni na graniu oraz efektywności dla drużyny, to będę na pełne tak (bo zdarzało mu się to, ale niestety przed tym jak zaczął być wyceniany na zbyt wygórowane, astronomiczne kwoty). Póki co wygląda dla mnie na zawodnika, któremu komplementy i bycie w centrum uwagi zdecydowanie bardziej przeszkadza niż pomaga. Na pewno nie jest wart 80 czy tych 120 milionów, ale jeśli ktoś dawałby za niego tyle, a my dalej mielibyśmy otrzymywać od niego tyle co ostatnio, to ja bym go sprzedawał i się absolutnie nie wahał. Za te pieniądze możemy kupić spokojnie dwóch-trzech niewiele gorzej utalentowanych zawodników, którzy będą jednak "orać" i chcieć się zaprezentować.

Z Vidalem sytuacji jest inna. Moje zdanie jest takie (to moje przypuszczenia i obserwacje, bo jak jest naprawdę możemy tylko gdybać), że ma wyraźnie problemy z motywacją i ambicją. Nie zapomniał jak się gra (co pokazuje ostatnie 1/3 minionego sezonu), ale bardzo długo dochodził do formy, odpuszczając słabszych przeciwników. Cecha niedopuszczalna u zawodnika, którego charakterystyką jest bycie "przecinakiem" i walczakiem. Tutaj według mnie można spokojnie zaczynać zastępować go Sturaro, który pokazał że ma ogromne serce i nienajgorsze umiejętności. Jak widzę więc sytuację z Arturo ? Bardzo go lubię, ale przeprowadziłbym z nim poważną i szczerą rozmowę. Jeśli powiedziałby, że ma dość i potrzebuje nowych wyzwań, to ok i sprzedajemy go za niezły pieniądz (to ostatni moment, żeby za niego wyciągnąć solidny grosz), dziękując za to co zrobił.

Jeśli jednak miałby dalej ochotę i chęci, to byłoby super i niech gra. Tutaj będą jednak dla mnie dwa scenariusze do rozważenia. Jeśli nie był szczery i gra piach odpuszczając, to sorry ale na ławkę i niech Sturaro gryzie murawę. Jeśli ma serce, ambicje, ale znowu nie może dojść do formy przez długo, to ... tym bardziej zastępować Sturaro. Z dwóch powodów. Po pierwsze dla dobra drużyny i rozwoju Stefana, a po drugie ... dla samego Vidala. Jeśli mam w drużynie faceta, który działa silnie na motywację i coś mu nie idzie, to właśnie na ambicjach bym mu zagrał, aby się ogarnął. Wytworzyć mu konkurencję, poczucie zagrożenia/rywalizacji, żeby zaczął przykładać się do gry.

To tylko moje zdanie na ten temat i ja tak to widzę.

Wszystkie inne rzeczy typu Marchisio do Arsenalu, Tevez do PSG itd. ... bajki i sezon ogórkowy jak dla mnie :) Będzie mnóstwo takich rzeczy. Dopiero jak się zaczną pojawiać jakieś konkrety i wypowiedzi samych zainteresowanych, to według mnie można temu poświęcać jakąś uwagę.


tommy0

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2012
Posty: 15
Rejestracja: 15 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 11:19

MCL pisze:Takiego rezerwowego jak Padoin to ze święcą szukać. Da radę na bokach obrony, da radę na każdej pozycji w pomocy. Nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu, a i jak gra to zostawia serducho i płuca na boisku. Wie że nie jest mistrzem, wirtuozem gry, wie że jego rola to tylko rezerwa, ale nie marudzi. Kiedy wychodzi na boisko wie co ma robić i gdzie.

"Po co nam Ronaldo, mamy Padoina". :D

A jak Pogba odejdzie to kupa, nie żadne naingolany czy andersony... swoją drogą serio? pozbyć się gracza z papierami na najlepszego pomocnika generacji za jakiegoś tam naingolana czy andersona? Kto płaci za te brednie? Jeden Pogba to trzech klasowych pomocników. Z tym że jak Liverpool pozbył się Suareza i zastąpił go trzema graczami to dobrze wiemy jak się to dla nich skończyło. Nie ma co się rozdrabniać. Jeżeli sprzedajemy Pogbę to musimy kupić topa z równie mocnymi papierami na przyszłość. A mamy tu takiego? :prochno:

Pogba nie odejdzie. Nie w tym roku. Zapiszcie se to w notesie czy kalendarzu. Za rok nie wiem, bo w trakcie sezonu może się dużo zmienić. Ale następny sezon to sezon Pogby w naszych barwach.
Z całym szacunkiem dla Pogby nie porownujmy wpływu na gre zespołu jaki miał Suárez w Liverpoolu z wpływem na gre Juve Pogby, bo to dwa inne światy.


pandecybel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2015
Posty: 148
Rejestracja: 17 kwietnia 2015

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 11:23

fazzik8 pisze:Nie każdy zawodnik to Maldini czy Cannavaro, nie każdy będzie grał do 40tki. To są raczej sporadyczne przypadki
A skąd taka pewność, że to ostatni sezon Barzagliego? Sporo się naczytałem z rok temu od forumowych znaffców, że trzeba szukać jego następcy bo za stary i po kontuzji nic z niego nie będzie. A tymczasem po roku pauzy rozegrał kilka spotkań aby wejść w rytm meczowy i gra na poziomie sprzed kontuzji.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 11:25

Juventus and Cagliari have reportedly reached an agreement over the sale of Belgium international Radja Nainggolan. http://t.co/imKVhTdhKK
Za football-italia.
-
Hell yeah! Pytanie - czy trzeba dogadać się z romanistami jeszcze? Przy okazji, możecie potwierdzić ww. tez z innych źródeł?


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 11:28

O co kaman z tym Radją? Serio Józek trolluje Romę kupujac polowke Nainngolana od Cagliari? :lol:

Jesli to jednak prawda to pytanie czy probujemy aby Roma sie bardziej wykosztowala za Radje czy faktycznie planujemy go sciagnac. Jesli to drugie to chyba bedzie trzeba pozegnac Vidala... a to mi sie nie bardzo usmiecha. :( :(


Obrazek
MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 11:39

tommy0 pisze: Z całym szacunkiem dla Pogby nie porownujmy wpływu na gre zespołu jaki miał Suárez w Liverpoolu z wpływem na gre Juve Pogby, bo to dwa inne światy.
Z cały szacunkiem do ciebie, ale Pogba jest młodszy o 6 lat od Suareza. Głupim jest bezpośrednie porównywanie Suareza który wszedł w swoje lata i życiową formę, do Pogby, któremu brakuje jeszcze trzech lat by grać na maksa. Porównywałem potencjał w przyszłości, kiedy Pogba będzie naprawdę kluczowym graczem do obecnego potencjału Suareza i moim zdaniem Pogba ma papiery by być o wiele bardziej kluczowym graczem od Suareza. Mając taki diament głupio byłoby go sprzedać przed 30.. lub w ogóle.


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 11:41

D-Rose pisze:O co kaman z tym Radją? Serio Józek trolluje Romę kupujac polowke Nainngolana od Cagliari? :lol:

Jesli to jednak prawda to pytanie czy probujemy aby Roma sie bardziej wykosztowala za Radje czy faktycznie planujemy go sciagnac. Jesli to drugie to chyba bedzie trzeba pozegnac Vidala... a to mi sie nie bardzo usmiecha. :( :(
Z jednej strony wiadomo, że sprzedaż Arturo by bolała, ale z drugiej strony ciężko nie zgodzić się z argumentacją, jaką przedstawił Jakku w tym temacie, bądź dotyczącym finału LM odnośnie Vidala. Jeśli sprzedaż to kiedy, jeśli nie teraz? W tym względzie przyjście Belga to imho działanie na przyszłość przy nieznacznej obniżce jakości.

Gdyby jednak okazało się, że to trolling Romy to byłoby całkiem śmieszne. Czy im wisi nad głową tez FFF jak interowi?


Zablokowany