Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 11:26

Tuttojuve na swojej stronie powołując się na Sky Sport napisało, że Marotta nie udzielał wywiadu El Mundo Deportivo i nie ripostował Raioli za jego słowa o Pogbie.


typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 11:52

Yaro417 pisze:Ściągnięcie jakiegoś ogarniętego lewego obrońcy (Sandro, Kurzawa) powinno być teraz dla nas priorytetem, bo dzięki temu przesuniemy Asę na środek i strata Arturo nie będzie wtedy tak odczuwalna.....dużo lepszy taki ruch niż kupno np. Witsela za 30 baniek, a kogoś do środka pola po prostu musimy jeszcze mieć, żeby zabezpieczyć ten sektor boiska przed ewentualną kontuzją.
Zgadzam się. Bardzo, ale to bardzo, chciałbym zobaczyć jak prezentuje się Asamoah na swojej nominalnej pozycji.

Marchisio, Pogba, Pereyra, Asamoah, Sturaro, Khedira - środek pola nie wygląda tak źle. Jeśli uda nam się ściągnąć lewego obrońcę (w tej roli widziałbym Babę z Augsburga) i trequartistę (marzeniem ofkors jest Isco...) to zapomnimy o Vidalu już za pół roku.


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 12:07

Yaro417 pisze:Marchisio, Pogba, Pereyra, Asamoah, Sturaro, Khedira - środek pola nie wygląda tak źle.
Skoro i tak nasza pomoc (Vidal, Pirlo, Pogba) w tym sezonie grała piach, podkreślam w sezonie w którym doszliśmy do finału Ligi Mistzów to jeśli świetnie zapowiadający się Sturaro zacznie prezentować coraz wyższy poziom, wzmocnimy odpowiednio inne pozycje to już cała Europa może padać przed nami na kolana. :twisted: Oczywiście mogli już padać w tym sezonie, ale połowa naszego składu była bez formy.
Ostatnio zmieniony 17 lipca 2015, 12:32 przez Haris, łącznie zmieniany 1 raz.


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
fazzik8

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 maja 2015
Posty: 230
Rejestracja: 18 maja 2015

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 12:09

Mam pytanie do jakku albo do mrozziego ponieważ nie mam czasu śledzić forum.

1. Czy sprowadzenie Sandro jest faktycznie takie realne jak wypisuja media i wtedy Asamoah będzie grał na swojej nominalnej pozycji środkowego pomocnika?
2. Czy Versajlko jest faktycznie tak blisko Juve?
3. Czy Draxler będzie naszym nowym ofensywnym pomocnikiem na pozycji numer 10?
4. Czy Llorente jest blisko Realu?

Z góry dzieki za odpowiedz:)


Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 12:10

Upraszam o używanie formy Alex Sandro bo samo Sandro bardziej kojarzy mi się z pomocnikiem wojującym na angielskich boiskach.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 12:19

Kucharius1 pisze:Już sobie nie przypisujcie tyle zasług, ja na przykład też dawałem szansę Maxiowi ;)

Jakku1 jakbyś miał postawić pieniądze, to na którego z kandydatów ?
Dokładnie, nie byliście sami. Ja już wierzyłem w Maksa jeszcze jak trenował Milan i gadał o golu Muntariego!

No to gorące dni przed nami ( również za oknem ), będzie masa nazwisk, kilku będzie widzianych w restauracjach w Turynie, inni będą już w klubie, po czym pójdzie dementi, bo Fiorentina porwała samolot w zemście za Berbatova i będzie żądać okupu. Któryś się tam pewnie zablokuje w toalecie, bo dostanie obstrukcji na myśl, że może grać w Wielkim Juventusie! Oby przyszedł ostatecznie ktoś sensowny.
pablo1503 pisze: Co Ty, zarywasz do niego? :smile: .
Biorąc pod uwagę tą wstawkę o 69, może być coś na rzeczy :prochno:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 12:34

Wydaje mi się, że to będzie włosko niemiecki deal wiązany. Shariq do Schalke a Julian do nas. Mediaset właśnie podał, że Schalke jest mega blisko Szwajcara, może zintensyfikowali ruchy po naszym zwiększeniu zainteresowania Draxlerem.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 12:38

Robaku pisze:Wydaje mi się, że to będzie włosko niemiecki deal wiązany. Shariq do Schalke a Julian do nas. Mediaset właśnie podał, że Schalke jest mega blisko Szwajcara, może zintensyfikowali ruchy po naszym zwiększeniu zainteresowania Draxlerem.
Dziennikarze stwierdzili ze dyrektor Schalke jest we Wloszech w sprawie Draxlera, a on domyka Shaqa. Przez weekend bedzie przestuj w plotkach. Mam nadzieje ze Marotta szybko skompletuje sklad, zeby sie zgrywali.


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 12:38

Rzeczywiście wszędzie piszą o Draxlerze. Są też jakieś przypierdki o Götze, ale to na pewno plociuchy. :stop:

Dzisiaj, na chłodno po tej całej aferze vidalowej stwierdziłem, że wcale nie ma tragedii jeśli chodzi o naszą pomoc. Jest za to tragedia piniężna. :cry: Nie mniej w pełni ufam Marottcie, przecieź nie jest kretynem żeby sprzedać trzech kluczowych zawodników i nie dawać nic w zamian. Pozostaje tylko poczekać. :wink:


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 13:15

CavAllano pisze: Czuje w kosciach, te bedzie Draxler. Za wiele na to wskazuje.
Serio ? Ja czuję, że jak zwykle będziemy mieli deal z piłkarzem, ale Schalke oleje naszą propozycję. I do września będziemy nerwowo szukać treka, dogadując się z piłkarzami, a z ich klubami nie i ostatecznie przyjdzie Saponara. ALe to takie tylko luźne przemyślenia :prochno:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 13:19

fazzi pisze:
CavAllano pisze: Czuje w kosciach, te bedzie Draxler. Za wiele na to wskazuje.
Serio ? Ja czuję, że jak zwykle będziemy mieli deal z piłkarzem, ale Schalke oleje naszą propozycję. I do września będziemy nerwowo szukać treka, dogadując się z piłkarzami, a z ich klubami nie i ostatecznie przyjdzie Saponara. ALe to takie tylko luźne przemyślenia :prochno:
fazzi, nie chcę wyjść na wiecznego malkontenta, ale mam dokładnie takie samo wrażenie. Wydaje mi się, że Saponara jest taką opcją awaryjną, swego czasu zainteresowanie nim było dość duże. Podobne przeczucie miałem, kiedy odszedł Conte, a Allegri był dostępną kandydaturą. Obyśmy się mylili :-D


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 13:58

Dajcie juz spokój z tą ceną, gosc jest swietnym pilkarzem i zycze mu wszystkiego co najlepsze za to co zrobil dla Juve ale ma 28 LAT, zapewniam was ze jakby mial tyle co Pogba to nie kosztowalby prawie 40 mln tylko 60+. Wezcie pod uwage fakt ze gra na newralgicznej pozycji, jego glownymi atutami sa wybieganie, wytrzymalosc i bieganie od swojego pola karnego na pole karne rywala. Myslicie ze tak bedzie sobie hasał na takich samych obrotach przez kolejne 5 sezonow? To jestescie w błędzie. Przyklad Essiena powinien wam dać do myślenia.

Czekam na Draxlera, zaprawde powiadam wam ze to bedzie kot! To juz jest kot jakich malo i cieszmy sie ze dzieki kontuzji nie kosztuje on 50+ a mowi sie o 15-20.


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 13:59

Nie ma żadnych newsów? Czyżby kolejna cisza przed burzą?

Oby nie było tak jak przedmówcy mówią, że do końca okienka będziemy się męczyć, żeby kogokolwiek sprowadzić i skończymy z jakimś śmiesznym grajkiem. Poza tym zauważyłem, że kibice są oburzenie na Instagramie. Juve dodaje zdjęcia z treningów, a kibice bombardują hasztagami #savevidal. Marotta zdaje sobie sprawę, że jak nie przywiezie topowego zawodnika to nie ma po co się pokazywać w Turynie. Zobaczymy co się stanie. Czekam na oficjalne informacje.
zaprawde powiadam wam ze to bedzie kot!
Oby nie w worku :prochno:
Ostatnio zmieniony 17 lipca 2015, 14:11 przez Haris, łącznie zmieniany 3 razy.


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 14:06

Haris pisze:Marotta zdaje sobie sprawę, że jak nie przywiezie topowego zawodnika to nie ma po co się pokazywać w Turynie
Albo chce przeczekać zamieszki w Turnie (gwałty i takie tam ) i dopiero wrócić :prochno:
Morata, Dybala, Mandzukić, Zaza, Draxlera(?). Tak młodej kadry ataku nie było w Turynie od...? Właśnie, od kiedy? Chce widzieć jeszcze dwa transfery, potem niech się ogrywają.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 14:09

Z nowych newsów to wszystko to samo SportMediaset podało, że naciskamy na Gotze mocno. Póki co nic więcej.

Mało znaczący fakt:
Agresti poinformował, że Zeman, który jest trenerem Lugano, chce naszego zawodniki z Primki Donisa.


Zablokowany