Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 maja 2014, 03:08

AdiJuve pisze:Wiesz,ze podobne argumenty mogę wysnuć co do Pogby, bo on też gra w kratkę, gra głównie dlatego,ze inni łapali kontuzję, on nie grał bo był aż tak dobry tylko po prostu nie miał kto grać za niego. Często grał kompletną kaszą
Jesteś pewien, że opisujesz Pogbe? Zastanów się jeszcze raz. Francuz miał nierówny sezon, ale... chłopie. Przeczytaj jeszcze raz to, co napisałeś. Na siłę chcesz podnieść cenę De Sciglio i przy okazji umniejszasz umiejętności Paula.
AdiJuve pisze:ale dla Was 70mln to jest normalna cena za niego?
Jasne, że nie. Wg. mnie nawet Messi nie jest tyle wart, ale co poradzisz - taki jest dzisiejszy futbol. Real za Illaramendiego dał prawie 40 baniek, a byle leszcz z Brazylii kosztuje co najmniej 30. Nie rozumiem dlaczego mamy nie krzyczeć za Pogbe co najmniej 70mln.
AdiJuve pisze:A jak napisałem,że nawet 30mln(może przesadziłem) warto by dać na De Sciglio nie napisałem,ze tyle jest wart i za tyle go można kupić, może można i za mniejsza kwotę
Żeby nie było. Sam jestem zwolennikiem jego talentu i bardzo chętnie widziałbym go w Juventusie.
DS w ostatnich miesiącach nie pokazał NIC ciekawego.
Chłopak albo leczy kontuzje, albo... leczy kontuzje. Nie można żądać za piłkarza około 30mln. tylko dlatego, że jest młody i kiedyś zagrał 3 mecze w lidze mistrzów. Podaj chociaż jeden mecz, kiedy ostatnio De Sciglio zagrał na miarę swojego talentu. 2 lata temu? Pewnie coś około tego.


Obrazek
Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 30 maja 2014, 03:54

Obrazek
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

Transfermarkt.de wycenia 21-letniego Paula Pogbę na 45 milionów euro. Gareth Bale i Cristiano Ronaldo będąc w tym samym wieku co Francuz byli wyceniani przez ten sam portal na 25 milionów euro.   

Czasem mam nieodparte wrażenie, że Pogba jest doceniany przez wszystkich tylko nie przez "swoich" :doh:


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 30 maja 2014, 08:29

Skoro będzie 10mln za Immobile to transfer Sancheza powinien zostać klepnięty następnego dnia. Teraz Marotta daje 15 mln a jak sprzeda młodego Włocha to będzie miał oczekiwane przez Barcę 25mln. Wszystko wydaje się proste ale wiadomo że takie nie będzie bo nasz dyrektor będzie skąpił.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2014, 08:53

Pojawiło się info, iż Fiora zainteresowana jest Fabio i Mirkiem. Zastanawia mnie po co im oni? Czyżby bali się kolejnej kontuzji Rossiego? A może transferu do silniejszego klubu? Jest jeszcze Gomez ich atak wygląda bardzo solidnie - jeśli będzie niepołamany, aczkolwiek to bardzo dobra sytuacja, żeby oddać ich dwóch i wyciągnąć połówke Cuadrado, który sam nieszczególnie chce dalej grać we Fiorentinie. Mam, nadzieje, że to zainteresowanie to nie tylko plotki dziennikarskie, ale troszkę, albo i wiecej prawdy w tym jest i że Marotta coś podziała.
Sanchez i Cuadrado ;) no byłoby pieknie. A wtedy Kolumbia i Chile to w ogóle za Włochami ulubione zespoły na MS ;)


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2014, 09:04

Sorek21 pisze:Skoro będzie 10mln za Immobile to transfer Sancheza powinien zostać klepnięty następnego dnia. Teraz Marotta daje 15 mln a jak sprzeda młodego Włocha to będzie miał oczekiwane przez Barcę 25mln. Wszystko wydaje się proste ale wiadomo że takie nie będzie bo nasz dyrektor będzie skąpił.
No tak, bo do wczoraj Beppe zakładał, że za Immobile nie dadzą nic.


W tym roku jestem pesymistą, ale może to i lepiej. Nie wierzę w Sancheza, a tym bardziej w Cuadrado. Dobrze, że nie kupili Naniego, bo kogoś kupić muszą, a Portugalczyk to już dobre alibi.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 maja 2014, 09:14

Temat naszego ataku robi się deczko dziwny. Vucinić i Quag są na wylocie od dobrych kilku miesięcy, Giovinco ponoć też (wiele zależy od tego czy przedłuży kontrakt), Osvaldo nie wykupimy. Dalej: Zaza pójdzie do Udinese, Berardi zostaje w Sassuolo, według najnowszych wieści Gabbiadiniego chcemy zostawić na jeszcze jeden sezon w Sampdorii wbrew jego woli, Immobile sprzedajemy Borussii. To ja się pytam: kto będzie od przyszłego sezonu grał u nas w ataku, poza duetem Tevez-Llorente?

Żeby była jasność - wcale nie jestem orędownikiem sprowadzania Zazy czy nawet Gabbiadiniego, tylko zastanawiam się jak ma się chęć rewolucji i odmłodzenia do rzeczywistości? Boję się, że ten Pereyra jest przymierzany właśnie do roli napastnika, gdzie prezentuje się lipnie... :doh:

W sumie nie pogardziłbym składem: Tevez, Llorente, Sanchez, Morata, Nani (bo na Candrevę pewnie zabraknie szmalu). Mam jednak wątpliwości, czy taka linia ataku jest w ogóle możliwa :think:


Jeszcze jedno: lada chwila mamy wykupić Islę. W sumie, w obliczu Mundialu i faktu, że Maurycy naprawdę nieźle prezentuje się w reprezentacji, może nie jest to głupie wyjście - po dobrych mistrzostwach w jego wykonaniu może ktoś go capnie za ciekawą kwotę :think:


Obrazek
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2014, 09:54

@AdiJuve - bardzo się zdziwię jeśli ktoś da za De Sciglio od 20 mln wzwyż. Nawet jeśli się taki znajdzie, to nie będzie to Juventus. Jeśli będziemy nim zainteresowani to pewnie zaczniemy od góra 10-12 mln i tak też skończymy.
jakku1 pisze:Testy Immobile maja sie odbyc na dniach. 19.5 miliona, z czego dostaniemy polowe. Moim zdaniem, przy naszym stylu gry i Conte, trzeba ten deal zaakceptowac. 10m zarobic a stracic, to w sumie daje 20m euro. I tyle bysmy byli stratni (nie liczac kontraktu), gdybysmy chcieli chlopaka sciagnac do siebie.
Zawsze można pójść jeszcze na konkurs kopert, pytanie tylko czy to już teraz, czy za rok? Jeśli w to mercato musi rozstrzygnąć się ta współwłasność, to na prawdopodobnie wyszłoby to nam taniej, bo takie Torino dyszki nie zaryzykuje, bo prawdopodobnie takiej kasy nie ma. Pewnie 7~8 mln załatwiłoby sprawę.
Nie wiem co o tym myśleć, są plusy i minusy. Plus, że dostaniemy w sumie 14 mln za wychowanka (pierwsza połówka poszła do Genoa za jakieś 4 mln z tego co pamiętam, potem ta połówka poszła to Torino - przypominam tylko), co nie zdarza nam się często. Ewentualny minus zależy od tego jak Ciro spiszę się w Borussi. Jak będzie drugim Lewandowskim to trochę lipa, jak nie wypali, to będzie znaczyło, że zrobiliśmy dobry ruch. Nie znaczy to, że życzę mu źle, w końcu wychowanek.
Sorek21 pisze:Skoro będzie 10mln za Immobile to transfer Sancheza powinien zostać klepnięty następnego dnia. Teraz Marotta daje 15 mln a jak sprzeda młodego Włocha to będzie miał oczekiwane przez Barcę 25mln.
To chyba tak nie działa.
Robaku pisze:Pojawiło się info, iż Fiora zainteresowana jest Fabio i Mirkiem. Zastanawia mnie po co im oni?
Mirko niedawno był podstawowym zawodnikiem Juventusu, za słaby na ławkę Violi? Quagliarella też nie taki ostatni. No chyba, że chcą obu naraz, to już trochę dziwne.
Połówki Cuadrado nie wyciągniesz, bo już nie można kupować połówek. Skończyło się babci sr..., ekhm eldorado
pumex pisze:W sumie nie pogardziłbym składem: Tevez, Llorente, Sanchez, Morata, Nani (bo na Candrevę pewnie zabraknie szmalu). Mam jednak wątpliwości, czy taka linia ataku jest w ogóle możliwa :think:

Jeszcze jedno: lada chwila mamy wykupić Islę.
Pewnie cała czwórka napastników nie odejdzie. O Osvaldo trochę się potargujemy znając życie, Vucinic prawdopodobnie tylko wtedy jeśli znajdziemy kogoś lepszego, np. Sancheza, a Giovinco też w zasadzie nic nie wiadomo, na ile jest na wylocie. Pewniakiem jest w zasadzie tylko Quagliarella, oprócz niego góra 2 napastników moim zdaniem

Nie wiem jak Morata, ale Nani to mi na twojej liście nie pasuje. Na "10" raczej nie zagra, więc i tak trzeba by liczyć jeszcze jednego napastnika i w ogóle nie sądzę, że Conte się na niego zdecyduje, za wielki to indywidualista.

Co do Isli. Skoro nie ma połówek a my tak chcemy tego Pereyrę, to może oddamy naszą połówkę Mauricio dorzucimy 3-4 mln i tak wymianę zrobimy? Minus jest taki, że wtedy kaszana na prawej flance. Abate?

Znowu zaczynam te pieprzone długie posty.

Edit - dobra, zapomniałem, że Cuadrado też jest na pół. W takim razie nie wiem, ale chyba można.
Ostatnio zmieniony 30 maja 2014, 10:12 przez @D@$, łącznie zmieniany 1 raz.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2014, 09:59

Dobra Adaś, ale chcemy kupic Cuadrado, to jak to mozemy obecnie zrobić - albo np. Candreve.
Mozemy odkupic połówke od każdego zespolu? Czy np. konkretny zespół odkupuje połówke i sprzedaje nam go od razu, czy jest jakis czas karencji?
Np. mozemy dac Udine hajs na półówke Candrevy,zeby odkupili od Lazio i od razu sciagnac całosc do siebie? w jedno okienko?


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2014, 10:12

Robaku pisze:Dobra Adaś, ale chcemy kupic Cuadrado, to jak to mozemy obecnie zrobić - albo np. Candreve.
Mozemy odkupic połówke od każdego zespolu? Czy np. konkretny zespół odkupuje połówke i sprzedaje nam go od razu, czy jest jakis czas karencji?
Np. mozemy dac Udine hajs na półówke Candrevy,zeby odkupili od Lazio i od razu sciagnac całosc do siebie? w jedno okienko?
Można osobno dogadywać się z każdym z klubów. Jeśli dogadamy się tylko z jednym, transakcja upadnie. W momencie gdy istniały współwłasności, wyglądało to podobnie, nie można odkupić tylko połowy karty, bez wykupowania pozostałej z drugiego klubu.

Oczywiście można się też umówić, że np. Udinese najpierw porozumie się z Lazio czy Violą, a później odsprzeda nam zawodnika. Ale to już było przy Immobile i Torino się obraziło na BVB.
@D@$ pisze:Zawsze można pójść jeszcze na konkurs kopert, pytanie tylko czy to już teraz, czy za rok? Jeśli w to mercato musi rozstrzygnąć się ta współwłasność, to na prawdopodobnie wyszłoby to nam taniej, bo takie Torino dyszki nie zaryzykuje, bo prawdopodobnie takiej kasy nie ma. Pewnie 7~8 mln załatwiłoby sprawę.
Współwłasność można przedłużyć do następnego roku. I nie wierzę, że Torino byłoby tak głupie i dawało 7mln, wiedząc ile można zarobić na Ciro. Kasa na chwilę by się znalazła, najwyżej za moment sprzedali by go do BVB. Zresztą prezes Torino mówił, że chętnie by wykupił od nas Immobile i się nad tym zastanawiał. O innej decyzji chyba zadecydowała wola zawodnika, Ciro strasznie najarany jest na Kloppa.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2014, 10:14

@D@$ pisze: takie Torino dyszki nie zaryzykuje, bo prawdopodobnie takiej kasy nie ma. Pewnie 7~8 mln załatwiłoby sprawę.
Ma, nie ma, faktem jest ze na stole lezy 19,5 banki od BVB. Powaznie sadzisz, ze Torino w konkursie kopert zaoferowaloby 7 milionow? Sugerujesz ze tam w zarzadzie siedza sami humanisci z matura od Giertycha?
@D@$ pisze: Połówki Cuadrado nie wyciągniesz, bo już nie można kupować połówek. Skończyło się babci sr..., ekhm eldorado
Zaraz, zaraz. Wspolwlasnosc skonczyla sie w tym sensie, ze nie mozemy latem 2014 kupic polowki pilkarza, ktory obecnie jest w calosci wlasnoscia jednego klubu. Nic sie natomiast nie zmieni w kwestii graczy, ktorzy juz w tej chwili naleza do dwoch zespolow. A ze na Cuadrado szans nie mamy, to inna sprawa.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 30 maja 2014, 10:36

Wchodzę na niemieckiego emaila a tam atakuje mnie twarz Immonile...czytać więcej mi się nie chciało i wystarczy sam nagłówek,który chyba też zrozumiecie nawet i po niemiecku :wink:

"BVB dementiert Immobile-Deal"

Więcej o tym pewnie przeczytacie gdzieś wkrótce :P

E: ot po prostu dyrektor sportowy BVB Michael Zorc zdementował,że wszystkie 3 zainteresowane kluby są już dogadane ale mówi o "dobrych rozmowach" :wink:

Miłego dnia!


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2014, 10:52

No tak odwołując sie do mojej wypowiedzi w temacie Serie A: Mercato 2014
http://www.diggita.it/v.php?id=1361564

ale to co PDC Już nie wróci? :płaczę:


Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2014, 11:43

Dla PDC chyba więzadła poszły więc pewnie znów zawita do nas ;)

Dziś poniszczył mnie jeden z komentarzy na seriea.pl odnośnie najlepszych obrońców serie A:
"Nominuję jeden z ważnych elementów skrzydeł śmierci z Genui - Paolo De Ceglie" :prochno:


Obrazek
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2014, 12:12

Szikit pisze:Współwłasność można przedłużyć do następnego roku. I nie wierzę, że Torino byłoby tak głupie i dawało 7mln, wiedząc ile można zarobić na Ciro.
zahor pisze:Ma, nie ma, faktem jest ze na stole lezy 19,5 banki od BVB. Powaznie sadzisz, ze Torino w konkursie kopert zaoferowaloby 7 milionow? Sugerujesz ze tam w zarzadzie siedza sami humanisci z matura od Giertycha?
Po pierwsze, to, że media twierdzą, że jest 19 mln na stole, nie oznacza, że tak jest w istocie. Po drugie, nawet jeśli, to póki co nie będzie to wiążące, bo jeśli miałoby dojść do konkursu kopert, to rozmowy z Borussią będą zawieszone. Załóżmy taką sytuację, Toro kupuje za 10 mln połówkę, Borussia zaczyna kombinować, że dadzą góra 15 mln. Torino wtedy ma gorszą pozycję w negocjacjach, bo sprzedać muszą, bo nie mają fizycznie tych 10 mln dla Juventusu... Sytuacja może się zmienić, jeśli trafi się inne klub który będzie równie zdeterminowany jak Borussia by kupić Immobile.
Nie wiem jaka jest (cała) historia konkursów kopert, ale z reguły z tego co pamiętam zazwyczaj są tam niskie ceny (w porównaniu do tego co się mówi wcześniej) i ogólnie nie sądzę by Toro miało argumenty by nas przebić. Z resztą tylko moglibyśmy zyskać albo wyrównać, stracić nie. Bo ani my, ani Toro nie da więcej niż połowa tego co proponuje Borussia (bardziej się opłaca sprzedać połówkę za 9 niż kupić za 10 a sprzedać do Dortmundu całość za 18, czy tam ile oni dają ostatnio). Ogólnie cały wywód zbędny, bo z tego co pisze @Szikit konkurs kopert byłby dopiero za rok. :prochno:

Co do Cuadrado tom już wcześniej dopisałem, że zapomniałem, że jego karta jest pomiędzy Udinese a Fiorentiną


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2014, 12:42

@D@$ pisze:Ogólnie cały wywód zbędny, bo z tego co pisze @Szikit konkurs kopert byłby dopiero za rok. :prochno:
Nie jest do konca powiedziane ze tak bedzie. Z tego co mi wiadomo, zadna ze stron poki co nie wnioskowala do FIGC o odlozenie konkursu kopert o rok. Jezeli Borussia jest zdeterminowana zeby pozyskac Wlocha juz teraz, to Torino moze nalegac na definitywne rozstrzygniecie kwestii wlasnosci juz teraz, nawet jezeli nie uda sie im dogadac z Juventusem. A Starej Damie przekladanie kopert o rok juz nijak sie nie oplaci, Marotta na bank wspolwlasnosci nie przedluzy.

A co do argumentu ze BVB wydyma Granate i zostana na lodzie - powaznie wierzysz w to co piszesz? Gdybys byl ich dyrektorem sportowym, to na serio nie wpisalbys do oferty wiecej niz 7 mln? Zastanow sie jakie jest ryzyko tego, ze do konca sierpnia nikt nie bedzie chcial kupic Immobile za wiecej niz 15 mln.


Zablokowany