Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 00:13

PrzemasJuve pisze: na twitterze piszą też o roszadach trenerskich, Ancelotti ma wrócic do Włoch, a konkretnie do...Milanu, czego szczerze im życzę, wylot z Realu jest niemal przesądzony
Już dzisiaj pojawiło się info, że Carletto odmówił Milanowi. :smile:

- ponoć jesteśmy już dogadani z Allanem i teraz pozostają już jakieś szczegóły do uzgodnienia z Udinese (ten news to pewnie odgrzewany kotlet, bo mowa o tym była już jakiś czas temu).

- Pedullà potwierdza, że interesujemy się Khedirą, a on sam chętnie by się do nas przeniósł. Kością niezgody jest kwestia zarobków, bo sam Niemiec chciałby 5 mln, a my póki co oferujemy mu 4 z bonusami. Daliśmy sobie rzekomo czas do namysłu, ale więcej szczegółów może się pojawić około wtorku. Na pewno dojdzie do kolejnych spotkań między obiema stronami. Khedirą jest zainteresowanych także kilka innych klubów, ale coś mi mówi, że mamy sporą szansę zobaczyć go w przyszłym sezonie u nas.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 00:32

Z Allanem rzekomo miałoby to wyglądać, oczywiście ulubiona formuła we Włoszech a jakże, jakieś 2 mln za wypożyczenie i 12 za wykup a dla piłkarza jakieś 1,5 mln na 5 lat. Patrząc na nasze transfery z Udine i stosunki z Pozzo wygląda sensownie i prawdopodobnie.

http://gianlucadimarzio.com/serie-a/juv ... -bilancio/ Tego chyba nikt nie wrzucał tutaj jeszcze. Analiza budżetu pod kątem transferów i odpowiedź na pytanie czy możliwy jest zakup i Dybali i Cavaniego. Niestety rzecz jasna po włosku.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 00:46

Nie bardzo kumam tą całą sytuację ze środkowymi pomocnikami. Albo Pirlo i Pogba odchodzą albo nie wiem co jest grane. Jeśli choć jeden z nich zostaje to ktoś odejść musi bo Allan i Khedira to całkiem nieźli gracze, ale jak oni trafią do nas to będziemy mieć niesamowity, a wręcz niezdrowy tłok. No chyba, że rola Pirlo w klubie będzie już raczej symboliczna.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 01:00

Nie wiem, czy też to zauważyliście, ale coraz częściej interesujemy się zawodnikami, którzy lubią dryblować i naprawdę im to wychodzi. Spora odmiana, bo przeważnie stawialiśmy na wytrzymałych i wybieganych.

Co do tekstu Di Marzio polecam przetłumaczyć sobie google translatorem na angielski, jeśli ktoś zna ten język przynajmniej w stopniu średnim. Świetnie tłumaczy.
Shadow Marshall pisze:Nie bardzo kumam tą całą sytuację ze środkowymi pomocnikami. Albo Pirlo i Pogba odchodzą albo nie wiem co jest grane. Jeśli choć jeden z nich zostaje to ktoś odejść musi bo Allan i Khedira to całkiem nieźli gracze, ale jak oni trafią do nas to będziemy mieć niesamowity, a wręcz niezdrowy tłok. No chyba, że rola Pirlo w klubie będzie już raczej symboliczna.
Od przyszłego sezonu Pirlo należy traktować jak pół piłkarza. Tak będzie najlepiej dla wszystkich. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, jak na tej pozycji rozwija się Marchisio. Pamiętam jak na naszych oczach gasł Nedved i niestety ciężko nie mieć podobnych skojarzeń.
W kontekście środka pola mówimy tylko o Pirlo, Vidalu oraz Pogbie, a przecież największą zagadką pozostaje pytanie "co z Asamoahem?". Na moje oko to sprawdzimy go na lewej obronie, gdzie okaże się gorszy od starego wygi Evry więc damy mu pograć trochę w środku pola i sprzedamy żeby zarobić trochę pengi na to mercato.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 01:09

Jeśli ten deal z Barceloną o Pogbę okazałby się prawdziwy, że płacą już tam 80-85 mln i Pogba zostaje u nas na sezon i sami płacą jego kontrakt to kurde...głupio byłoby się nie zgodzić na ten deal, ale fajnie by było gdyby zostało to przyklepane pod koniec sierpnia by inne klubu nie byłyby w stanie nas oskubać z tej kasy.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 04:05

To wygląda raczej tak, że sprowadzimy tylko jednego środkowego pomocnika. Sytuacja się rozwijała mniej więcej tak w tej kwestii. Pierwszym kandydatem do wzmocnienia pomocy był Witsel, którego lubi i Paratici i Allegri, i który jest zdecydowany żeby odejść z Zenitu. I to w jego sprawie na początku rozpoczęliśmy negocjacje. W międzyczasie żeby się zabezpieczyć dogadaliśmy się wstępnie z Pozzo w sprawie Allana, który miałby do nas dołączyć jeżeli Zenit nie spuściłby z ceny (konsekwentnie chcą 30mln). A teraz się okazuje, pojawiła się nowa opcja z Khedirą, który już od dłuższego czasu był łączony z Schalke, ale jeśli faktycznie te doniesenia są prawdziwe to chyba jednak nie jest do końca przekonany czy aby na pewno chce tam grać. Jak się cała sprawa skończy to się okaże. Bild już niby dementuje te plotki i jest przekonany, że Sami idzie do Gelsenkirchen, ale we Włoszech poważni ludzie od transferów mówią, że z Khedirą rozmawiamy na poważnie.


Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 08:56



JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 10:03

sebinho86 pisze:http://m.futbol.pl/article/wenger-zwyci ... o-arsenalu

To jakieś bzdury i brednie....
Szkoda, z zrodla nie podali. Pewnie jakis brytyjski szmatlawiec np. Daily Mail itp., wiec raczej nie ma sie czym przejmowac. Brytyjczycy przeciez rok temu sprzedali nam pogbe i vidala 3433433 razy.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 10:28

fazzi pisze:
sebinho86 pisze:http://m.futbol.pl/article/wenger-zwyci ... o-arsenalu

To jakieś bzdury i brednie....
Szkoda, z zrodla nie podali. Pewnie jakis brytyjski szmatlawiec np. Daily Mail itp., wiec raczej nie ma sie czym przejmowac. Brytyjczycy przeciez rok temu sprzedali nam pogbe i vidala 3433433 razy.
Nawet nie. Jakies "powazne" Chilijske zródło. Pewnie to samo co pisało rok temu, ze Vidal poleciał na testy medyczne na Old Trafford :lol: :lol: :lol:

A przy okazji tez dowiedziałem sie z forum arsenalu, ze Ramsey > Vidal :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 10:46

Wyluzujcie z tym Pogbą ;-).

Przed paroma tygodniaim kiedy mielismy grac z Realem Marca pisała, ze Pogba jest juz niemal jedna noga na Bernabeu. To juz sa rozgrywki przemeczowe. Agnelli odrzucił jakis czas temu oferte Barcelony (plotki mowily wowczas o 80m euro) a przez ostatni miesiac zadne powazne zrodlo nie potwierdzilo jakichs negocjacji na linii Juventus-Raiola-Barcelona w celu wytransferowania Francuza do stolicy Kataloni.

Jesli chodzi o inne wiesci, to na pewno zwolennicy Berardiego uciesza sie na wiesc o tym, ze Allegri chce go miec w swojej druzynie na przyszly sezon.

Spotkalismy sie juz z Khedirą i wszystko wskazuje na to, ze bedziemy chcieli Samiemu zaproponowac kontrakt. W tej kwestii ostatnie doniesienia sa bardzo optymistyczne (zwlaszcza dla fanow Niemca).

Interesujemy sie zywo tez kilkoma mlodymi pilkarzami, miedzy innymi Donsahem i Gersonem.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 10:52

Dla Juve najlepiej byłoby właśnie, gdyby Pirlo został jeszcze na rok i wchodził jako egzekutor, ale wydaje mi się, że przy zakupie Allana i dołączeniu Khediry, sam poprosi o transfer, bo znając jego ambicje, nie bedzie chciał być traktowany jako
Arbuzini pisze: pół piłkarza
, lecz odgrywać główną rolę. Ja osobiście bym go zostawił, bo ja bym wiekiem nie tłumaczył słabych występów a dołkiem formy. Pierwsza połowa CI pokazała, że po 90 minutach biegania stać go jeszcze na świetne podania i madre rozgrywanie.


Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 11:05

Uważacie że Allan nadawałby się na trequartistę czy raczej trzeba w nim upatrywać nowego Vidala/Pogbę?


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 11:15

Oj tak, tego Allana to ja bym u nas widzial. Taki typowy Muciacios Pedrozo Mendes w przepoconym podkoszulku, ktory zrobi wszystko zeby przekroczyc granice z USA. A do tego zamiatac nogami tez potrafi, o czym przekonal sie Pogba, ktory w starciu z nim, zagubiony byl jak Locke z Zagubionych.

Swoja droga, wyobrazacie sobie pomoc zlozona z tego typu zawodnikow np. Vidal,Nainggolan I Allan/De jong? Moze kreatywnosci za duzo by w tym nie bylo,ale niewiasty z LaLiga raczej by nie wyszly sie z nami zmierzyc. :wink:


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 11:38

Hypeman pisze:Uważacie że Allan nadawałby się na trequartistę czy raczej trzeba w nim upatrywać nowego Vidala/Pogbę?
Wydaję mi się, że z jego umiejętnościami, obsadziłby wszystkie pozycje w pomocy, aczkolwiek w Udine gra bardziej jak Pirlo. Pirlo, Pogba out, Allan, Khedira, Cavani in...nice :)


jpjp5

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2011
Posty: 253
Rejestracja: 12 września 2011

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 12:58

ja jestem ciekaw kogo z młodzików sprowadzi do nas Marotta w tym sezonie bo 2 lata temu pogba rok temu Coman a w tym sezonie? Chyba Ruganiego nie można zaliczyć do tego grona.

A co do Pohby jeszcze bym go zostawił na razie nie pokazał pełni swoich umiejętności, a cena za niego bedzie najwieksza jak pokaze swoje najlepsze mozliwosci( chyba ze to bedzie w wieku 30 lat) ale nie sadze zeby tak było.


Zablokowany