Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 18:54

Sturaro to jedno...dla mnie ważniejsze, że Asamoah w końcu został złożony do kupy.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 20:02

http://sport.wp.pl/kat,2193,title,Alons ... aid=114e4b
Widzieli? haha chyba to dobry zart. Jestem zdecydowanie na nie, przygarnąłbym Radje, ew. przekwalifikował Ase.
Dybala dzisiaj w Mediolanie podpisuje papiery kontraktowe. Witamy Paweł!


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 20:24

Ponoć kupiliśmy już Dybalę i chcemy kupić Cavaniego. Marotta dostał shopping spree czy jak?


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 20:53

Vimes pisze:Ponoć kupiliśmy już Dybalę i chcemy kupić Cavaniego. Marotta dostał shopping spree czy jak?
Dybala i Cavani to koszt minimum 70 mln. Chyba każdemu śmierdzi to odejściem Pogby, Vidala, Teveza albo Moraty. Nawet jak wygramy LM, to każdy będzie miał swój powód, żeby odejść.

Pogba - może przebierać w gigantycznych ofertach.
Vidal - już w zeszłe lato miał odejść, ale zatrzymaliśmy jego transfer do ManU.
Tevez - po wygraniu LM może mu po prostu braknąć motywacji, a to piłkarz, który jak straci motywację to spakuje walizki i tyle po nim będzie.
Morata - Ancelotti zaszedł mu za skórę, ale wiele wskazuje na to, że w kolejnym sezonie Real poprowadzi Klopp, który może sobie zażyczyć Alvaro, jako taką uniwersalną 9-tkę a'la Lewandowski (Real musiałby wtedy negocjować z nami cenę, bo te 30 mln ustalonych jest dopiero w 2016).

Jeśli przyjście Cavaniego wiązałoby się z odejściem któregokolwiek z nich, to dzięki :stop:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 20:58

Crunny pisze:
Vimes pisze:Ponoć kupiliśmy już Dybalę i chcemy kupić Cavaniego. Marotta dostał shopping spree czy jak?
Dybala i Cavani to koszt minimum 70 mln. Chyba każdemu śmierdzi to odejściem Pogby, Vidala, Teveza albo Moraty. Nawet jak wygramy LM, to każdy będzie miał swój powód, żeby odejść.

Pogba - może przebierać w gigantycznych ofertach.
Vidal - już w zeszłe lato miał odejść, ale zatrzymaliśmy jego transfer do ManU.
Tevez - po wygraniu LM może mu po prostu braknąć motywacji, a to piłkarz, który jak straci motywację to spakuje walizki i tyle po nim będzie.
Morata - Ancelotti zaszedł mu za skórę, ale wiele wskazuje na to, że w kolejnym sezonie Real poprowadzi Klopp, który może sobie zażyczyć Alvaro, jako taką uniwersalną 9-tkę a'la Lewandowski (Real musiałby wtedy negocjować z nami cenę, bo te 30 mln ustalonych jest dopiero w 2016).

Jeśli przyjście Cavaniego wiązałoby się z odejściem któregokolwiek z nich, to dzięki :stop:
To są tylko Twoje przypuszczenia. Jeśli mowa o Vidalu - polecam jego wywiad z dzisiaj:
http://www.tuttojuve.com/primo-piano/vi ... uve-236852

Piłkarze Realu chcą w dalszym ciągu współpracować z Ancelottim, o czym z kolei także dzisiaj czytałem.


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 21:18

mrozzi pisze:
Crunny pisze:
Vimes pisze:Ponoć kupiliśmy już Dybalę i chcemy kupić Cavaniego. Marotta dostał shopping spree czy jak?
Dybala i Cavani to koszt minimum 70 mln. Chyba każdemu śmierdzi to odejściem Pogby, Vidala, Teveza albo Moraty. Nawet jak wygramy LM, to każdy będzie miał swój powód, żeby odejść.

Pogba - może przebierać w gigantycznych ofertach.
Vidal - już w zeszłe lato miał odejść, ale zatrzymaliśmy jego transfer do ManU.
Tevez - po wygraniu LM może mu po prostu braknąć motywacji, a to piłkarz, który jak straci motywację to spakuje walizki i tyle po nim będzie.
Morata - Ancelotti zaszedł mu za skórę, ale wiele wskazuje na to, że w kolejnym sezonie Real poprowadzi Klopp, który może sobie zażyczyć Alvaro, jako taką uniwersalną 9-tkę a'la Lewandowski (Real musiałby wtedy negocjować z nami cenę, bo te 30 mln ustalonych jest dopiero w 2016).

Jeśli przyjście Cavaniego wiązałoby się z odejściem któregokolwiek z nich, to dzięki :stop:
To są tylko Twoje przypuszczenia. Jeśli mowa o Vidalu - polecam jego wywiad z dzisiaj:
http://www.tuttojuve.com/primo-piano/vi ... uve-236852

Piłkarze Realu chcą w dalszym ciągu współpracować z Ancelottim, o czym z kolei także dzisiaj czytałem.
Bo Vidal to Juventini z krwi i kości <3

Mrozzi, jakie dajesz szansę na transfer Cavaniego? Kasa czy jednak deal z Pogbą? Serwisy typu football-italia.net, transfermarketweb.com, itp dają zdawkowe info. Coś więcej na włosko-języcznych?


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 21:55

Ja osobiście to nie widzę powodu dla którego Pogba miałby odejść. Już jest w klubie który wskoczył do czołówki europejskiej i zagra w finale LM. Z tego co się orientuje to on wiele razy mówił, że dobrze się czuje w Turynie więc nie wiem po co miałby odchodzić...dla pieniędzy? Nie sądzę. To samo z Vidalem. Tevez może stracić chęci do grania i pewnie coś jest na rzeczy, że nasi chcą Cavaniego.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 21:56

Crunny pisze:
Vimes pisze:Ponoć kupiliśmy już Dybalę i chcemy kupić Cavaniego. Marotta dostał shopping spree czy jak?
Dybala i Cavani to koszt minimum 70 mln.
Dybala za 40 baniek, w takim razie Cavani TYLKO za 30mln? no way :stop: gościu jest wart co najmniej 50 baniek. Sam się dziwię, że Marotta aż tak chce wzmocnić atak, tym bardziej, że inne pozycje są większym priorytetem.

Zaza? Chroń nas Panie. Kupić Berardiego oddając tym samym za niego Zaze to byłby kapitalny deal!


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 22:27

Cobra pisze: Bo Vidal to Juventini z krwi i kości <3

Mrozzi, jakie dajesz szansę na transfer Cavaniego? Kasa czy jednak deal z Pogbą? Serwisy typu football-italia.net, transfermarketweb.com, itp dają zdawkowe info. Coś więcej na włosko-języcznych?
Juventino ;) Juventini to 2 i więcej kibiców Juve. :)

- Sky podaje, że mocno idziemy po Cavaniego i już jutro ma dojść do jakiegoś konkretnego spotkania z otoczeniem piłkarza, na którym to mielibyśmy dogadać szczegóły kontrakty indywidualnego. Marotta chce w pierwszej kolejności dogadać się z samym piłkarzem, by mieć potem trochę lepszą kartę przetargową w negocjacjach z PSG. Paryżanie wołają za swoją gwiazdę około 50 mln &#8364;, ale nikt im tyle nie zaoferuje. Myślę jednak, że min. 40 mln na tego gracza trzeba będzie znaleźć, 45 brzmi najsensowniej. Mówi się o zarobkach rzędu 7/8 mln rocznie, kontrakcie 4-letnim. Pewnym jest to, że bardzo go chcemy, niezależnie od pozyskania Dybali. Nic też nie wskazuje na to, że miałoby się to wiązać ze sprzedażą Pogby, bo według niektórych chcielibyśmy budować Juve wokół Francuza, zwłaszcza w obliczu tegorocznych sukcesów i klub absolutnie nie chce się osłabiać. Może być też jednak tak, że mamy jakąś cichą umowę z którymś z bogatych klubów, która wyszłaby na światło dzienne dopiero po tym, jak sami się odpowiednio wzmocnimy. Gdybyśmy w pierwszej kolejności sprzedali Paula, właściciele kart zawodniczych zawodników będących w naszym kręgu zainteresowań z całą pewnością wołaliby dużo więcej ("dostali 100 mln to ich będzie stać na transfer rzędu 60 mln").

Należy pamiętać także o tym, że Atletico także jest zainteresowane usługami Urugwajczyka. On sam przyznał swego czasu, że chętnie wróciłby na Półwysep Apeniński. Fakt, że gramy w finale LM też jest świetnym wabikiem dla zawodników z topu.

- Doniesień o Icardnim nie brałbym na poważnie, bo chodzi tu głównie o chęć pokrzyżowania planów interu, nie rzeczywiste zainteresowanie zawodnikiem.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 22:36

@mrozzi dokładnie. Jeśli mają sprzedać Pogbę to transfery dogadają wcześniej. Mnie nie dziwi zainteresowanie Cavanim, bo Tevez zostanie jeszcze rok, Morata mimo, że coś tam strzela to szczerze mówiąc jakoś mnie do końca nie przekonuje, dodatkowo klauzula z Realem. Dybała to nie świadoma, a Cavani jest topem, który gwarantuje najwyższą jakość i może grać w parze z wszystkimi z wymienionych. Fakt boki obrony nie są mega ale sezon jeszcze pociągną. Jedno jest pewne, wracały tam gdzie nasze miejsce i przyszłość maluje się w pięknych barwach :)


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 23:10

Alexinhio-10 pisze:Mnie nie dziwi zainteresowanie Cavanim, bo Tevez zostanie jeszcze rok...
No właśnie a jak to się ma do pogłosek, które mówiły o tym, że po Cavaniego ruszymy jedynie w razie odejścia Teveza i Llorente? Co sugerują ostatnie doniesienia: że jednak atakujemy Ediego niezależnie od przyszłości Teveza, czy też, że Tevez poważnie rozważa pożegnanie się z nami latem? Mimo iż chciałbym bardzo oglądać Teveza jeszcze przez rok w biało-czarnych barwach, to przyznaje, że potrójna korona, byłaby pięknym zwieńczeniem jego kariery w Juve i mógłby wtedy z czystym sumieniem wracać do Buenos Aires. :pray:


Może to dlatego, że byłby to atak jakiego nie mieliśmy od dziesięciu lat i przez ostatnie sezony przywykłem do oglądania w naszej ofensywie piłkarzy jedynie dobrych, ale napad złożony z Teveza, Moraty, Dybali i Cavaniego w dalszym ciągu jest dla mnie si-fi, o którym nawet nie śmiałem marzyć jeszcze 2 miesiące temu.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 23:21

Jesli Marotta sprowadzi Edinsona, to... to nie wiem co :prochno: Hm, a moze inny Edin? Dzeko?

Rowniez i ja z najmilsza checia obejrzalbym u nas w ataku pare Tevez-Cavani, ale takie rzeczy to chyba tylko w City, Barcie, PSG...


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 00:18

Dybala, Cavani + jeszcze inne transfery, bez sprzedaży Pogby? A jak niby mamy zamiar ominąć finansowe fair play?


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 00:37

Vincitore pisze:Dybala, Cavani + jeszcze inne transfery, bez sprzedaży Pogby? A jak niby mamy zamiar ominąć finansowe fair play?
Myślę, że tym się nie ma co przejmować, bo Nasi włodarze na pewno biorą to pod uwagę.
Cavani i Tevez? Dwóch bramkostrzelnych i zostawiających serce na boisku zawodników zestawionych obok siebie?! To chyba tylko Barca miałaby lepszy przód.


Obrazek
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 00:45

Jak działa dokładnie to finansowe fair play? Bo z tego co pamiętam to miało ono być jakoś rozliczana do 5 lat wstecz.


Zablokowany