Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 03 maja 2014, 12:23

Jezeli opis tego Kolumbijczyka jest tresciwy to warto go sciagnać. Lewa noga - 11 sekund na 100. Idealy obrónca do zatrzymywania i uruchamiania kontr.

Ciekawe czy da sie go przemianowac na LEWEGO obronce, skoro ma ww. atuty.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 03 maja 2014, 12:28

Sorek21@
a zobacz gdzie teraz jest Inter.
Wygrali LM i to równało się ich końcowi.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 03 maja 2014, 12:43

- Mundo Deportivo napisalo, ze Barcelona chce Cuadrado i ma juz nawet porozumienie z agentem Kolumbijczyka.
- Juventus takze bardzo mocno naciska na transfer Cuadrado - Laudisa.

O Luliciu jest info na glownej, ale szczerze mowiac, wydaje mi sie, ze jesli Lazio chce 10m i polowke Isli to sie pozamieniali na rozum z De Laurentiisem :prochno:. Marotta nigdy na cos takiego nie pojdzie.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 maja 2014, 12:47

Isla zawodzi u nas już drugi sezon a niektórzy tutaj mają jeszcze jakieś wątpliwości co do niego.Zobaczcie sobie jego statystyki.To ma być skrzydłowy ? Do tego jak ma dobrą sytuacje to ma pełne gacie. Sprzedać,oddać ,pozbyć się jak najszybciej.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 03 maja 2014, 12:51

LGDS podaje, że w ciągu 10 dni zapadnie decyzja ws przedłużenia kontraktu Pogby. Nowa umowa ma obowiązywać do 2018 roku, a francuz mógłby liczyć na zarobki wysokości 4 mln euro za sezon.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 03 maja 2014, 12:54

jakku1 pisze:- Mundo Deportivo napisalo, ze Barcelona chce Cuadrado i ma juz nawet porozumienie z agentem Kolumbijczyka.
- Juventus takze bardzo mocno naciska na transfer Cuadrado - Laudisa.

O Luliciu jest info na glownej, ale szczerze mowiac, wydaje mi sie, ze jesli Lazio chce 10m i polowke Isli to sie pozamieniali na rozum z De Laurentiisem :prochno:. Marotta nigdy na cos takiego nie pojdzie.
Teraz dylemat - Cuadrado czy Sanchez.

Pewne jest że nie pozwolimy sobie na obu, a przejscie kolumbijczyka pozwoli Barcy na sprzedaż chilijczyka. Mysle ze tez moze byc Gentelmenska umowa miedzy nami, a katalonczykami - odpuszczamy Cuadrado, dajecie nam Sancheza.

Osobiscie uwazam ze Alexis to grac o wiekszym potencjale,umiejetnosciach + milosc z Vidalem.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 03 maja 2014, 12:59

Arbuzini pisze:
pablo1503 pisze:
Arbuzini pisze:To fakt, na tej imprezie Bonucci wymiatał. Jednak w Juve zdarzało mu się grać też w parze stoperów i nie potwierdzał tej klasy.
Chcąc czy nie chcąc, Bonucci z meczu na mecz dojrzewa i staje się bardziej doświadczony zawodnikiem. Może już nie będzie miał takiego problemu.
A czemu nie chcąc? ;) Być może Leo radziłby sobie w duecie stoperów bardzo dobrze. Ani Lichtsteinera, ani Bonucciego nie wypycham siłą z klubu. Jednak gdyby trafiły się z nich dobre oferty to fakt ich pozostania w drużynie wcale nie musi być oczywisty. Za grosze dostępny będzie Abate, który chce opuścić Milan.
Zaraz, bo czegoś nie rozumiem. Przejść na 4-3-3 i równocześnie sprzedać Lichtsteinera? Przecież to bez sensu. do Abate nic nie mam, ma również ciąg do przodu, ale w tyłach od Szwajcara odstaje (nie zabrzmiało to gejowsko?).
Masz, rację że jak gramy czwórką z tyłu to na ławie siedzi Leo a nie Barzagli, ale co z tego? Musimy kogoś z tej dwójki sprzedawać? Chyba nie.
Wracając do Szwajcara, to
pumex pisze:
Ouh_yeah pisze:
pumex pisze:pozyskać kogoś o klasie o wiele wyższej niż jakiś tam Lulić mający szansę stać się co najwyżej zawodnikiem o poziomie Lichtsteinera, nic poza tym.
Aż nie przystoi taki hejt. Lulić od dawna jest piłkarzem znacznie lepszym od Lichego, choćby dlatego że ma dobrą technikę 8)
Dobrze, jeden go nazwie piłkarzem ciut lepszym, drugi ciut gorszym, ale jest mniej więcej na tym samym poziomie piłkarskim co Szwajcar - niezłym, aż niezłym i tylko niezłym
Nie wiem czemu deprecjonujecie Lichtsteinera.
pumex pisze:Wierzę, że nasi obserwatorzy potrafią odróżnić jednostrzałowca typu Rhodolfo od prawdziwego talentu.
Też sobie o nim przypomniałem, co u niego słychać?
Skibil pisze:Różni się tym, że takie Lazio wydawało grube bańki na piłkarzy pokroju Mendiety, a teraz nie ma do ligi włoskiej transferu za więcej niż 20 mln.
A Higuain i ten Calle-coś tam to za ile przyszli? Sam Igła kosztował 40 mln. Z resztą cena nie jest zawsze wyznacznikiem, skoro nam co najmniej tyle dał Tevez za 4 razy mniej.
Z resztą Lazio to nie jest dobry przykład, bo tym wydawaniem kasy na lewo i prawo narobili sobie kłopotów.
Maly pisze:ps. reprezentacja w Brazylii także nic nie ugra właśnie przez Pirlo
Mam nadzieję, że to jakaś ironia. Ile Pirlo daje reprezentacji pokazały MŚ 2010, gdy z powodu kontuzji zagrał tylko pół godziny i było to jedyne pół godziny na które dało się patrzeć w wykonaniu Italii na tych mistrzostwach.

Widzę, że porażka z Benficą nie działa za dobrze na forumowiczów psychicznie? Naprawdę to defensywa była naszym największym problemem w tym meczu?
Aczkolwiek zgadzam się, że powoli coś się wypala w tym zespole i trudno obwiniać poszczególnych zawodników, ze zwalnianiem gry przy kontrze przy 0:0 w 60. minucie tez jest coś nie tak :/ Wierzę, że Conte latem to poskłada jakoś.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 03 maja 2014, 13:44

Sorek21 pisze:Obecna sytuacja Juve przypomina mi Inter zanim wygrali Ligę Mistrzów.Zespół dominujący na własnym podwórku nie potrafi grać w Europie.Następuje zmiana Manciniego na Mourinho.Następnie odważna sprzedaż Zlatana ( Pogba ) a wzamian przychodzą Eto'o , Milito, Thiago Motta , Lucio oraz Snaijder.Mourinho wprowadza europejskie ustawienie 4-2-3-1 zmuszając niektòre gwiazdy do poświęceń i zmiany pozycji. Niespodziewanie wiecznie przegrany Inter wygrywa LM. Ta historia pokazuje że sprzedaż Pogby jest konieczna i to za ofertę klasowy piłkarz + kasa.
Widzę, kolego, że znasz przepis na sukces. Co Ty nadal robisz na tym forum?! Dzwoń do PZPN, może zagramy na najbliższych Mistrzostwach Europy. Nie zapomnij też o Conte.
Zapomniałeś, że oprócz pozbycia się Pogby musimy też pożegnać się z Conte. Jeszcze jedno pytanie - Oni sprowadzili Argentyńczyka, My też musimy?
Sorry, stary, ale strasznie głupi post. :stop:
Odnośnie Cuadrado. Barcelona jest zainteresowana jego ściągnięciem, ale nie jako prawego łinga, a jako.... prawego obrońcy.


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 03 maja 2014, 13:49

Ranocchia: "Chce zostac w Interze. Po zakonczeniu sezonu porozmawiamy z wladzami klubu o przedluzeniu kontraktu".

No i wszystkie plotki z ostatnich trzech miesiecy wziely w leb :smile:.

Edycja: Ok, przeczytalem teraz caly wywiad i to zdanie jest chyba troche wyrwane z kontekstu. Ranocchia wypowiada sie na rozne tematy i po prostu kurtuazyjnie odpowiada na pytania. Jednym slowem: jest to zwykla przedderbowa paplanina.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 03 maja 2014, 14:47

Jeśli Pogba ma zostać to musimy kupić skrzydłowego i najlepiej wybulić na Sancheza te 30 mln i za darmo ściągnąć Meneza. Wtedy atak przedstawia się: Llorente, Tevez, Giovinco, Menez, Sanchez i wygląda to bardzo przyzwoicie, chyba że Conte chce ściągnąć kogoś z naszych młodych gniewnych wtedy zamiast Meneza Gabbia lub Papamobile. Do tego przydałby się szósty środkowy pomocnik. Nie oczekuję tu fajerwerków chociaż bardzo chciałbym Verrattiego, jednak przy nie sprzedaży Paula to raczej sfera marzeń. Myślę że Baselli byłby ok. Oczywiście do tego lewy obrońca dla mnie Kolarov lub Coentrao ale znając Beppe wylądujemy z Luliciem i to nie będzie dobre rozwiązanie bo jak już dziś pisałem Asa zjada go na śniadanie a wydala przed obiadem. Jeśli jednak Beppe kupi Sancheza wybaczę mu Lulicia.
Co powiecie na 4-3-3:
Buffon (Storari) - Kolarov (Asamoah) - Chiellini (Ogbonna) - Barzagli (Bonucci) - Lichtsteiner (Caceres) - Marchisio (Pogba) - Pirlo (Baselli) - Vidal (Padoin) - Tevez (Giovinco) - Llorente (Immobile) - Sanchez (Menez)

Wygląda nieźle jednak za Padoina przydałby się taki Guarin jednak przy takich transferach jakie tu pokazałem ciężko będzie znaleźć takie pieniądze. Dlatego dalej obstaję przy sprzedaży Pogby. Jeśli ma zostać to Panie Elkann prosimy o inwestycje bo bez tego grozi nam stagnacja.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 03 maja 2014, 15:32

naros@
Tylko czy gracze pokroju Guarina,Meneza czy nawet Gio będą chcieli siedzieć na ławce w Turynie i grać tylko i wyłącznie w razie kontuzji czy kartek? W tym sezonie 90% rotacji było wywołanych kontuzjami/kartkami, gdzie kontuzji było najwięcej za Conte i tak tylko 15 graczy zagrało t0 1k minut w 53 meczach, gdzie 2 sezony temu w 43 meczach takich graczy też było 15 a kontuzji znacznie mniej. Conte coraz bardziej stawia na schematy i bez elementu zaskoczenia tylko sztywną taktyką to Messi i Ronaldo by nie pomogli bo Conte by im kazał 90% czasu gry bronić:)


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 03 maja 2014, 16:01

AdiJuve pisze:naros@
Tylko czy gracze pokroju Guarina,Meneza czy nawet Gio będą chcieli siedzieć na ławce w Turynie i grać tylko i wyłącznie w razie kontuzji czy kartek? W tym sezonie 90% rotacji było wywołanych kontuzjami/kartkami, gdzie kontuzji było najwięcej za Conte i tak tylko 15 graczy zagrało t0 1k minut w 53 meczach, gdzie 2 sezony temu w 43 meczach takich graczy też było 15 a kontuzji znacznie mniej. Conte coraz bardziej stawia na schematy i bez elementu zaskoczenia tylko sztywną taktyką to Messi i Ronaldo by nie pomogli bo Conte by im kazał 90% czasu gry bronić:)
No tak, tylko jaka jest alternatywa? Będziemy na ławkę sprowadzać tylko takich jak Padoin czy Peluso, którzy wiedzą, że przychodzą swoje odsiedzieć i taka rola im w pełni odpowiada? W drużynie powinna panować konkurencja mająca na celu podniesienie jej poziomu. Ja mam nadzieję, że tego lata uda się sprowadzić przynajmniej dwóch czy trzech zawodników, którzy mogliby realnie zagrozić dotychczasowemu trzonowi. Dotychczasowe próby "poszerzenia ławki" doprowadziły do tego, że jak ktoś wypadał ze składu, to na jego miejsce wchodziła tylko koszulka, wyjątkiem był Markiz.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 03 maja 2014, 17:03

naros pisze:Jeśli Pogba ma zostać to musimy kupić skrzydłowego i najlepiej wybulić na Sancheza te 30 mln i za darmo ściągnąć Meneza. Wtedy atak przedstawia się: Llorente, Tevez, Giovinco, Menez, Sanchez i wygląda to bardzo przyzwoicie, chyba że Conte chce ściągnąć kogoś z naszych młodych gniewnych wtedy zamiast Meneza Gabbia lub Papamobile. Do tego przydałby się szósty środkowy pomocnik. Nie oczekuję tu fajerwerków chociaż bardzo chciałbym Verrattiego, jednak przy nie sprzedaży Paula to raczej sfera marzeń. Myślę że Baselli byłby ok. Oczywiście do tego lewy obrońca dla mnie Kolarov lub Coentrao ale znając Beppe wylądujemy z Luliciem i to nie będzie dobre rozwiązanie bo jak już dziś pisałem Asa zjada go na śniadanie a wydala przed obiadem. Jeśli jednak Beppe kupi Sancheza wybaczę mu Lulicia.
Co powiecie na 4-3-3:
Buffon (Storari) - Kolarov (Asamoah) - Chiellini (Ogbonna) - Barzagli (Bonucci) - Lichtsteiner (Caceres) - Marchisio (Pogba) - Pirlo (Baselli) - Vidal (Padoin) - Tevez (Giovinco) - Llorente (Immobile) - Sanchez (Menez)

Wygląda nieźle jednak za Padoina przydałby się taki Guarin jednak przy takich transferach jakie tu pokazałem ciężko będzie znaleźć takie pieniądze. Dlatego dalej obstaję przy sprzedaży Pogby. Jeśli ma zostać to Panie Elkann prosimy o inwestycje bo bez tego grozi nam stagnacja.
Przyznam, że coś podobnego mi świtało ( również z Kolarovem, Baselim i Sanchezem ), tylko Asamoah zamiast Padoina i Gabbiadini/Berardi zamiast Meneza, bo wątpie by ten chciał przyjść na ławkę w Juve. Ew. jakies kombinacje typu Ogbonna/Quag/Isla do Lazio, Candreva/Lulić do Juve bądź wymiana typu Vucinić/Ranocchia.
Tak czy siak, nie lubię takich wyliczanek, zwłaszcza że to mercato będzie chyba najtrudniejsze do przewidzenia ze wszystkich dotychczasowych.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 03 maja 2014, 17:04

Tylko Ci gracze potrafili zdobyć 2 scudetti, chodzi mi tutaj o Qauglię,Gio,Vucinicia czy nawet Padoina,Peluso, a w tym sezonie nie grali praktycznie nic, bo Conte nie chce rotować składem, jak ktoś jest w stanie biegać, nawet z drobnym urazem to będzie biegać bo taka jest wola Conte.
A co do gry zmienników, nie dziwmy się, jak zagrają raz na miesiąc to nie ma co wymagać by grali na poziomie gracza z 11.
Popatrzcie na to jak rozkładają się gry Caceresa, do lutego raptem 6 meczy w tym 3 w LM i 2 z Realem, na LM był dobry na kluby pokroju Bologni,Sassuolo za słaby?
Quaglia zagrał 5 meczy z rzędu an przełomie września i października, w sumie 4 w 11 i 1minuta z Toro strzelił 3 bramki w tym 2 w LM i wywalczył karnego, potem zagrał jeszcze raz w lidze i 2 x w PW w odstępstwie miesiące, pomiędzy tymi meczami uzbierał 22minuty, Gio pomiędzy Avellino a Romą rozegrał 12minut!, po meczu z Romą zostali odstawieni już na boczny tor, Gio ostatnio trochę gry dostał. No sorry ale nie wymagają od zawodników,którzy grają po 5minut w meczu by wyszli na Romę i wygrali mecz w cuglach.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 maja 2014, 17:05

Arbuzini pisze:Podolski
Bardzo bym go chcial w Juve. W ataku zagra na kazdej pozycji. Bardzo fajny chlopak.
pumex pisze:Kurde, kopalnią ciekawych wahadłowych i bocznych obrońców od wieków jest Brazylia i Francja, czemu nie poszukamy tam? Swego czasu interesowaliśmy się Danilo, ale Marotta uznał, że 12 milionów to zbyt wiele jak na zawodnika nigdy nie grającego w Europie. Teraz mówi się o Brazylijczyku w kontekście 30-milionowego transferu na Wyspy, a jest on tylko jednym z przykładów. Przykłady naprawdę ciekawych wahadłowych wyciągniętych z Ligue1 też można mnożyć. My jednak wolimy naprawdę konkretne środki przeznaczyć na podstarzałych, ligowych średniaków, których wartość po roku spadnie dwukrotnie a pożytek będzie z nich taki, że za każdym razem, gdy przyjdzie im wystąpić w pierwszej jedenastce, kibice będą żałować, że zabrakło podstawowego zawodnika.
Moze w tym miejscu czas na... zmiane kierownictwa na takie, ktore troche zaryzykuje. Tez jestem zdania, ze Francja to mega kopalnia zdrowych, dorodnych, silnych Murzynow.

W obecnych czasach trzeba miec dwie rownorzedne jedenastki, jesli chce sie cos ugrac i u siebie i na arenie europejskiej, ale to wiadomo od dawna.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Zablokowany