Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2014, 16:41

Nie rozumiem biadolenia na Ibarbo, zwłaszcza w kontekście wypożyczenia, z kwotą 13-14 mln (mniej niż połowa Berardiego). Chłopak jest silny, szybki i ma ok 1.9m, gra na każdej pozycji w 433. W momencie gdy opłacamy tylko jego pensje, dobra opcja jako zmiennik.


Edgar Hesh

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2014
Posty: 17
Rejestracja: 23 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2014, 18:01

http://transfery.info/66900,juve-podwys ... -za-morate
Do tego Iturbe, Coman i jeszcze jakiś skrzydłowy i w sumie nie było by tak źle. Jak dla mnie to ten cały Morata jest dobrym napastnikiem tylko potrzebuje regularnej gry. Odpuszczenie Berardiego jest jednak błędem gdyż widać że to zawodnik nieszablonowy i dobrą grą wywalczył by sobie miejsce w podstawowej jedenastce.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2014, 18:27

Mehehehe pisze:Nie rozumiem biadolenia na Ibarbo, zwłaszcza w kontekście wypożyczenia, z kwotą 13-14 mln (mniej niż połowa Berardiego). Chłopak jest silny, szybki i ma ok 1.9m, gra na każdej pozycji w 433. W momencie gdy opłacamy tylko jego pensje, dobra opcja jako zmiennik.
Zapomniałeś napisać, że jest słaby.

W Sancheza nie wierzę, tym bardziej po tym co chłopak prezentuje na Mundialu. Znajdzie się kilka możniejszych klubów i tyle bedze widziany w Turynie. Iturbe nie chcę oceniać, bo widziałem go w akcji może 3 razy i wtedy niczym szczególnym się nie wyróżnił, ale cos musi w nim być, skoro non stop słychać o zainteresowaniu wielkich klubów jego osobą.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2014, 18:48

Edgar Hesh pisze:http://transfery.info/66900,juve-podwys ... -za-morate
Do tego Iturbe, Coman i jeszcze jakiś skrzydłowy i w sumie nie było by tak źle. Jak dla mnie to ten cały Morata jest dobrym napastnikiem tylko potrzebuje regularnej gry. Odpuszczenie Berardiego jest jednak błędem gdyż widać że to zawodnik nieszablonowy i dobrą grą wywalczył by sobie miejsce w podstawowej jedenastce.
Transfery dobre, ale na Serie A i pobicie nowego rekordu czyli 103 pkt :doh:
LM z nimi nie podbijemy.


Edgar Hesh

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2014
Posty: 17
Rejestracja: 23 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2014, 18:57

Wojtek pisze:
Edgar Hesh pisze:http://transfery.info/66900,juve-podwys ... -za-morate
Do tego Iturbe, Coman i jeszcze jakiś skrzydłowy i w sumie nie było by tak źle. Jak dla mnie to ten cały Morata jest dobrym napastnikiem tylko potrzebuje regularnej gry. Odpuszczenie Berardiego jest jednak błędem gdyż widać że to zawodnik nieszablonowy i dobrą grą wywalczył by sobie miejsce w podstawowej jedenastce.
Transfery dobre, ale na Serie A i pobicie nowego rekordu czyli 103 pkt :doh:
LM z nimi nie podbijemy.
Na inne transfery jeśli dobrze mi się zdaje to niestety nas nie stać no chyba że Exor da 100 baniek albo sprzedamy któregoś z naszych asów z pomocy. Z drugiej strony mając tych zawodników plus jeszcze jakiś kolarov na lewke i stoper do 4-osobowego bloku obrony i grając ofensywnym ustawieniem (4-3-3 bądź 4-2-3-1)to nie powiedział bym że jesteśmy bez szans na półfinał. To jest piłka nożna, tutaj pieniądze i nazwiska na papierze nie grają 8)


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2014, 18:59

Naszym zależy na ćwierćfinale LM bo wiedzą że na więcej nie ma szans ale liczmy na fuksa jak Borussia i Athletico.
Nasi chcą pójść drogą niemców i hiszpanów, jak najniższym kosztem zbudować dream team.
Jeżeli kupimy Iturbe i Komana to przecież oni się będą rozwijać.
To samo Morata, powinni w europie niedługo coś znaczyć.

Po co więcej? mamy dobry zespół, nawet bardzo dobry, brakuje tylko troche fantazji, kreatywności, elementu zaskoczenia, wydaje mi się że to troche kłopot Antka, boji się stawiać na młodych i za dużo roli przywiązuje grze obronnej, punktator i mało doświadczenia w europie.
Takie mecze jak z Kopenchaga i galatą wygrywa się elementem zaskoczenia bo słabsze zespoły bronią się całym zespołem.
Unas Asa i Lichy nie dali rade:(

Iturbe i przy dobrych wiatrach Koman poprawią naszą grę w przodzie.


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2014, 19:06

Poza tym jak zdrowo się patrzy na potencjał kadrowy reszty stawki to nie ma co liczyć, że Juventus nagle zacznie walczyć o triumf w LM, po prostu jest zbyt wiele drużyn mających mocniejsze sklady i lepszą sytuację finansową. Jednego lata się to nie zmieni.

Warto inwestować teraz w młodych utalentowanych graczy, bo po pierwsze, nie stać nas na graczy już ukształtowanych, a po drugie takie mlode talenty będą miały chęć się do nas przenieść, ze względu na łatwiejszą możliwość wypromowania się w zespole z tradycjami, który walczy o najwyższe cele. Myślę, że dzięki takiej sytuacji mamy Pogbę.

Oczywiście cena 30 mln za Iturbe trochę przeraża, ale gość może stać się pierwszoplanową postacią ligi, a jego wiek znacznie podbija wartość.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2014, 19:24

Trzeba jeszcze pamietac, odnoszac sie do zdania sebastiana ( jak dla mnie zdania słusznego), iz mamy najstarsza kadre w tym sezonie w LM. (jak nie najstarszą to jedną z najstarszych), wiec chodzi tutaj nie o jeden sezon z sukcesami ( jak Porto za Mou i Monaco za Didiera) tylko dlugofalowa polityke, w której rokrocznie inwestujemy jakies porzadnie pieniadze i powoli wymieniamy i polepszamy kadre.
Co do Sancheza i Iturbe to obaj podobno powiedzieli Juve tak, w kontekscie kontraktów indywidualnych, teraz to juz zalezy od klubów.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2014, 20:45

Przecież Ibarbo to musi być żart. Co poza motoryką, dobrą grą w defensywie może wnieść do gry Juventusu? Dla gracza tego kalibru Conte miałby zmieniać system gry? Dobre żarty.
Sanchez, Iturbe- obaj świetnie ze wskazaniem na pierwszego... ale gdzie jest Ibarbo w zestawieniu z tymi skrzydłowymi?
Nie mam cierpliwości w tym sezonie ogórkowym.


bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2014, 20:59

Davide Zappacosta - Jak wygląda nasza sytuacja z tym panem w końcu?


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2014, 21:32

bramek pisze:Davide Zappacosta - Jak wygląda nasza sytuacja z tym panem w końcu?
Z tego co gdzies czytalem to juz go kupilismy, albo polowke?


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2014, 00:17

Nie kupiliśmy. Umowa współwłasności w jego sprawie między Atalantą i Avellino została odnowiona, chłopak spędzi sezon 2014/2015 w Bergamo i będzie miał szansę na pokazanie się w Serie A.


Obrazek
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2014, 01:23

Di Marzio poinformował że kupiliśmy łącznie za 8 mln euro Sturaro z Genoi.
Zostawimy go na rok w Genoi na wypożyczeniu.
Kurcze jeżeli to prawda to dziwne, nie ma podobno kasy a wydajemy to co mamy na inwestycje na kiedyś tam i to spore pieniądze.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2014, 02:02

O tym całym Sturaro nic do tej pory nie słyszałem - pozostaje mieć nadzieję, że wart jest zachodu i Marotta wie, co robi, dając za niego te 5,5 bańki. Piłkarz był już rzekomo jedną nogą w Romie, ale w ostatnim momencie włączyliśmy się do walki o niego i niebawem stanie się on Juventino.

Juve in leggero vantaggio sul Milan per Iturbe: trovato un accordo di massima con il Verona. Oggi potrebbe essere il giorno decisivo (Di Marzio/Laudisa)

Najświeższe doniesienia z profilu Vecchia Signora na FB. Info od pary Di Marzio/Laudisa. Juventus ma rzekomo lekką przewagę nad Milanem i prowadzi w wyścigu o podpis Iturbe - ponoć porozumieliśmy się już z samą Veroną (ostatnio Pumi pisał o porozumieniu z piłkarzem, teraz robimy kolejny krok naprzód w całej sprawie). Dzisiejszy dzień może być tym decydującym, jeśli chodzi o przyszłość młodego Argentyńczyka.

Pozostaje mieć nadzieję, że to prawda i pozyskamy tego niewątpliwie bardzo utalentowanego piłkarza. :pray: Na chwilę obecną Sanchez jest po prostu lepszy i bardziej doświadczony, ale niebawem to Argentyńczyk może być na piedestale - jego wiek jest ogromnym atutem.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2014, 07:33

mrozzi pisze:Pozostaje mieć nadzieję, że to prawda i pozyskamy tego niewątpliwie bardzo utalentowanego piłkarza. :pray: Na chwilę obecną Sanchez jest po prostu lepszy i bardziej doświadczony, ale niebawem to Argentyńczyk może być na piedestale - jego wiek jest ogromnym atutem.
Oby oby, Iturbe marzy mi się już od dłuższego czasu. Jakoś jestem niemal pewny, że młody zrobi wielką karierę i mam nadzieję, że będzie to właśnie w Juve. Jeśli wszystko dobrze pójdzie to Sancheza przeskoczy w ciągu 2 sezonów, a na Alexisa po tym mundialu nas po prostu na razie nie stać. W przypadku dealu z Hellasem zawsze możemy włączyć w transakcję jakiegoś Giovinco, Padoina czy innego Quagliarelle, a do wymiany z Barcą potrzebny byłby ktoś naprawdę dobry.

Trzymam kciuki za ten transfer, bo jeśli Milan go chapnie to się chyba zdołuje.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Zablokowany