Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 11 maja 2015, 11:04

Nie żebym był przeciwny transferowi Dybali, ale martwi mnie co będzie z Berardim, chłopak kolejny sezon udowadnia, że należy mu się szansa w Juve bardziej niż Argentyńczykowi. No przecież nie możemy go w nieskończoność trzymać w Sassuolo, bo się chłopak nam zmarnuje. On musi mieć się od kogo uczyć, by się dalej rozwijać, a jestem przekonany, że u boku naszych gwiazd także spokornieje. Żadna sprzedaż z opcją odkupu mnie nie przekonuje. Domenico jest gotowy na Juve i jak ulał pasuje na prawe skrzydło, a kto wie czy Allegri nie zrobiłby z niego niezłego trequartisty. Już Iturbe miał być kozakiem i wszyscy z nas jarali się na myśl o transferze do nas, a nie wspomnę co się działo gdy jego transfer ostatecznie upadł. Dybala dla mnie jest podobnym przypadkiem, jak na razie ma jeden niezły sezon na koncie i nic poza tym. Nazywanie go nowym Messim przez Zampariniego jest mocno przesadzone, ale życzę mu tego by kiedyś zbliżył się do poziomu asa Barcelony.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 11 maja 2015, 11:31

Iturbe, mimo, iż byłem jego zwolennikiem, to od początku miał w sobie coś odrzucającego - tani gwiazdor z motorem w tyłku i bombą z lewej, a poza tym niewiele.

Dybala z każdej dziedziny piłkarskiego rzemiosła wygląda nieźle, bardzo dobre połączenie klasycznej 9tki z 10tką, zupełnie jak nasz Carlitos. Oczywiście droga przed nim daleka i kręta by być chociaż w 3/4 tak dobrym piłkarzem jak Tevez, ale jestem o niego spokojny, w dodatku wygląda na ułożonego chłopaka. Da radę.

Odnośnie Berardiego to nie wyobrażam sobie, że w przyszłości nie będzie naszym piłkarzem, nie wiem jak to zrobimy i jaką rolę w zespole dla niego znajdziemy, ale szkoda by było go stracić, tak jak Candrevę.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 11 maja 2015, 12:59

tadekbp pisze:To byłby mega transfer. Nie wiem dlaczego, ale darzę Cavaniego szczególną sympatią.
Ja też :oops: Nawet i fakt, że reprezentował przez lata tak brzydki klub jak Napoli nie zaszkodził Cavaniemu w mojej dobrej opinii...
jpjp5 pisze:Dzisiaj Berardi 2 asysty zaliczył, Zaza 1 bramka. Patrząc na statystyki to Berardi wygląda bardzo dobrze. To chyba nie bierze się z niczego, ja bym jednak jemu dał szansę, bo pasuje do 4-3-3. A tak z ciekawości spojrzałem sobie na początek tematu o Paulu Pogbie i niejaki pumex pisał że Pogba to żadna alternatywa dla Marchisio albo Vidala. HEHE jak tu można się sporo pomylić.
Do Berardiego też mam sympatię i wolałbym po stokroć jego zakup niż Dybali... Bo Domenico jak ogarnie swoją psychikę to może być fenomenalnym napastnikiem, będzie minimum o 15mln tańszy od Dybali no i Berardi jest Włochem..
Ten tekst o Pogbie od "niejakiego pumexa" to jeden z innych użytkowników nosił kilka miesięcy jako podpis pod postami :smile:
Wojtek pisze:2. Czy ten Dybala rzeczywiście jest tak dobry by dawać za niego ~30 mln wiedząc, że ma rok do końca kontraktu?
Jako ten który w zeszłoroczne letnie mercato kompletnie nie chciał transferu niejakiego Iturbe(którym połowa forum się jarała) do Juve, tak i w przypadku Dybali jestem zdecydowanie na...NIE.

Gdy słyszę kwoty powyżej 30mln to mi się rozporek w spodniach otwiera, bo noża w kieszeni nie mam.
Poza tym już raz kiedyś jednego super-ekstra napastnika kupiliśmy z Palermo i przepłaciliśmy za niego srogo, najbardziej wstrętna kombinacja 6-ciu liter jaką znam- Amauri.
Jeśli dodać do tego niezaprzeczalny fakt, że niejaki Jorge "Malaka" Martinez przed transferem do Juve był podobnie jak Paulo Dybala zawodnikiem jednego sezonu i skończył jak wspomniani Iturbe czy Amauri to już w ogóle odechciewa mi się nawet czytać ploty o transferze obecnej perełki ze stajni Zampariniego(Palermo).

W ogóle to wszystkie wyżej wymienione asy-Amauri, Malaka, Iturbe-mają 6 liter, Dybala też, może to znak? :P
Jestem niekiedy przesądny, wolałem wczoraj liczbę 7, tak samo wolę dużo bardziej sprawdzić u nas 7literowego Domenico, Berardi jest moim wyborem napastnika na przyszły sezon.


fekalia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 stycznia 2014
Posty: 13
Rejestracja: 11 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 11 maja 2015, 13:11

Kompletnie nie śledzę plotek dotyczących mercato, ale jestem w tym sezonie zajarany Darmianem. Łączy coś go z Juventusem? Chłopak wszedł na naprawdę wysoki poziom, jest wszechstronny, lewa, prawa noga, waleczny, dobry w destrukcji, dobry w ataku.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 11 maja 2015, 13:15

Antek666@
Zgadzam się ze wszystkim.Cavani to jest absolutny top jeżeli chodzi o napastników, Cavai-Tevez, Cavai-Tevez uff ale to mogłaby być para napadziorów. Berardi już kolejny sezon udowadnia,że ma umiejętności i musi zrobić krok do przodu by się rozwijać, jak zarząd jeszcze go nie chce, to wykupić i wypożyczyć do któregoś z klubów z Genui jak wejdą do Europy, już czas by go wyciągnąć z tego Sassuolo, bo za długo tam siedzieć nie może bo zaraz zrobi się przeciętniak.
Nie wiem czy Dybala w ogóle z gry strzelił 10 bramek :whistle: Także tego :doh:

Ponadto pojawiają się plotki,że Marotta ma złożyć ofertę przedłużenia kontraktu Tevezowi 8)

Allegri zaś bardzo chciałby mieć w swojej ekipie Naingollana, nie wiem czy jest szansa, Cagliari leci do SerieB i pewnie będzie szukać tanich młodych zdolnych graczy, którzy pomogą im wrócić do elity i Beppe ma podobno właśnie zmierzać w kierunku włączenia młodzieży w ten deal.

City ma zaoferować za Pogbę 70mln funtów czyli blisko 100mln ojro, a to już byłaby chyba kwota ciężka do odrzucenia:)

Tutto podaje potencjalną cenę za Dybale, uwaga 36mln! 32+4 bonusy. Kupa forsy, nie wiem czy warto aż tak ryzykować.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 11 maja 2015, 15:05

Z tego co się orientuje to nasi w tym sezonie na samej LM zarobili już 100 mln więc chyba takiego ciśnienia nie ma by sprzedawać tego Pogbe. Teraz jeszcze wyskoczyli z tym Nainggolane...zastanawiam się na co on nam? Owszem to dobry gracz, ale po co kolejny? Poza tym jakoś tak mi się kojarzy, że on niezbyt dobrze się o nas wypowiada, a tak między nami...to on mi zalatuje Tottim. Kolejny frustrat z Rzymu, który wszędzie węszy spisek, a nie widzi frajerstwa we własnej drużynie. Nieudolność Lazio i Napoli sprawiło, że są oni nadal na 2 miejscu w lidze. Poza tym...Sturaro się rozkręca, Asamoah wraca po kontuzji...gdzie tu miejsce dla Belga?
Co do Berardiego to wielokrotnie to podkreślałem...jak Juventus go nie wykupi po sezonie to osobiście zasypie ich skrzynkę mailową i pocztową listami i przekleństwami bo nie skorzystanie z takiej okazji to głupota pierwszej kategorii. Berardi jest do wzięcia i to już. Niezrównoważony psychicznie dziadek krzyczy +30 mln za sezonowca i sam nazywa go nowym Messim, a tymczasem Berardi (moim zdaniem gracz dużo bardziej przydatny dla zespołu) kosztuje mniej jak połowę z tego Dybali. Przecież dla Juventusu 14-15 mln za Berardiego to świetny deal. Jakku twierdzi, że są ploty iż możemy wydać sporą kasę na nowych graczy nie sprzedając Pogby...oby to była prawda. Jeśli Paul sam będzie chciał odejść to tylko wtedy.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2015, 16:53

AdiJuve pisze:Nie wiem czy Dybala w ogóle z gry strzelił 10 bramek :whistle: Także tego :doh:
Dokładnie 10 zdobył z gry, również 10-krotnie jego gole otwierały wynik meczu, polecam tę stronkę: http://pl.soccerway.com/national/italy/ ... 9/players/.

Dybala budzi we mnie wątpliwości, bo w Serie B ma kiepskie statystyki, 5 goli w 28 meczach.


Obrazek
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2015, 17:09

Vimes pisze:Dybala budzi we mnie wątpliwości, bo w Serie B ma kiepskie statystyki, 5 goli w 28 meczach.
uwaga! zgadzam się z Vimesem! dla mnie ten transfer to bardzo duże ryzyko za jeszcze większe pieniądze


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 11 maja 2015, 17:14

Vimes pisze:
AdiJuve pisze:Nie wiem czy Dybala w ogóle z gry strzelił 10 bramek :whistle: Także tego :doh:
Dokładnie 10 zdobył z gry, również 10-krotnie jego gole otwierały wynik meczu, polecam tę stronkę: http://pl.soccerway.com/national/italy/ ... 9/players/.

Dybala budzi we mnie wątpliwości, bo w Serie B ma kiepskie statystyki, 5 goli w 28 meczach.
Powiedziałbym,że to wynik ledwie przyzwoity, także mam ogromne wątpliwości co do jego osoby, szczególnie za taką kasę.Owszem jakby Juventus miał nieograniczone fundusze jak jakieś PSG,United,City czy Real ale tak nie jest i Dybala pewnie wyklucza Cavaniego a bardzo bym chciał Urusa w Juve.


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 11 maja 2015, 17:15

Vimes pisze:
AdiJuve pisze:Nie wiem czy Dybala w ogóle z gry strzelił 10 bramek :whistle: Także tego :doh:
Dokładnie 10 zdobył z gry, również 10-krotnie jego gole otwierały wynik meczu, polecam tę stronkę: http://pl.soccerway.com/national/italy/ ... 9/players/.

Dybala budzi we mnie wątpliwości, bo w Serie B ma kiepskie statystyki, 5 goli w 28 meczach.
O co chodzi w tej statystyce na samym końcu ---> "Pierwsze bramki" :?: :?: :?:


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2015, 17:16

Don Paolo pisze:
Vimes pisze:
AdiJuve pisze:Nie wiem czy Dybala w ogóle z gry strzelił 10 bramek :whistle: Także tego :doh:
Dokładnie 10 zdobył z gry, również 10-krotnie jego gole otwierały wynik meczu, polecam tę stronkę: http://pl.soccerway.com/national/italy/ ... 9/players/.

Dybala budzi we mnie wątpliwości, bo w Serie B ma kiepskie statystyki, 5 goli w 28 meczach.
O co chodzi w tej statystyce na samym końcu ---> "Pierwsze bramki" :?: :?: :?:
Zapewne o to, że strzelali pierwsze bramki w meczu, rozpoczynające. Rozumiesz? :wink:


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2015, 17:17

PrzemasJuve pisze:
Vimes pisze:Dybala budzi we mnie wątpliwości, bo w Serie B ma kiepskie statystyki, 5 goli w 28 meczach.
uwaga! zgadzam się z Vimesem! dla mnie ten transfer to bardzo duże ryzyko za jeszcze większe pieniądze
Dla mnie ten typ to kupowanie kota w worku. Mam wrażenie, że jakby Coman grał regularnie to byłby lepszy. Lepiej niech wyłożą kasę na Cavaniego, a Comanem zastąpią Pepe.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
kangurekm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2007
Posty: 72
Rejestracja: 20 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 11 maja 2015, 17:21

Widzę jeszcze inne rozwiązanie - zamiast Dybali inwestujemy w Berardiego i w nieco zapomnianego w newsach - Oscara 8)


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 11 maja 2015, 18:00

kangurekm pisze:Widzę jeszcze inne rozwiązanie - zamiast Dybali inwestujemy w Berardiego i w nieco zapomnianego w newsach - Oscara 8)
No nie wiem. Chelsea za Oscara chciałaby zapewne większą kasę niż Palermo za Dybale. Oscar to bankowo +40 mln. Ani Dybala ani Oscar mnie nie przekonują.
Podobno CITY zaproponowało 70 mln funtów co miałoby dać jakieś 95mln za Pogbę. Ciężko byłoby odrzucić taką ofertę gdyby była ona prawdziwa. Pogodzony ze stratą Pogby chciałbym w Juve Kondogbie.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 maja 2015, 18:29

kangurekm pisze:i w nieco zapomnianego w newsach - Oscara 8)
W życiu. Bardzo przereklamowany piłkarz. My potrzebujemy polotu z przodu, a on tego nie zapewni. Nie mówiąc już o cenie, jaką zażąda sobie Jose. Pastore byłby tańszą i lepszą alternatywą. Już wolałbym dać 15 baniek za Vasqueza niż przepłacać za Brazylijczyka.


Obrazek
Zablokowany