Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 13:21

Wojtek pisze:Jak oni chcą pogodzić w jeden drużynie Cavaniego, Dybalę, Teveza i Moratę?
Biorąc pod uwagę jak głęboko cofa się Tevez i zaangażowanie Moraty w defensywę (czy też Cavaniego, ale jego jeszcze u nas nie ma i nie wiadomo, czy będzie) to w bardziej ofensywnym wariancie myślę, że Allegri mógłby po prostu wystawiać trzech z tych zawodników. Dybala w Palermo gra jako najbardziej wysunięty zawodnik, ale to u nich naturalna kolej rzeczy, skoro z dobrych ofensywnych zawodników w składzie mają tylko jego i Vasqueza. w Juventusie mógłby grać na innej pozycji, choćby na skrzydle lub jako trequartista. Zresztą tutaj widzę sporę pole do dużej elastyczności i wymienności pozycji wśród graczy ofensywnych.

Myślę, że taki ból głowy to Allegri bardzo by chciał mieć po letnim mercato ;)


Argonessar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 188
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 13:30

Wojtek pisze:Teraz dwa pytania.
1. Jak oni chcą pogodzić w jeden drużynie Cavaniego,Dybalę,Teveza i Moratę? Nie za dużo TOPów grając na dwóch napadziorów?
Grając na kilku frontach trzeba mieć możliwość rotacji. Spadki formy, kontuzje są na przestrzeni całego sezonu nieuniknione. Poza tym nasz zarząd myśli przyszłościowo. Najprawdopodobniej Tevez zostanie u nas jeszcze rok, a później odejdzie. Mało prawdopodobne aby Real chciał odkupić Moratę, ale tego też nie można w 100% wykluczyć.
Wojtek pisze:2. Czy ten Dybala rzeczywiście jest tak dobry by dawać za niego ~30 mln wiedząc, że ma rok do końca kontraktu?
Też mam pewne wątpliwości co do Dybali, ale myślę, że Marotta w poprzednich okienkach pokazywał, że umie się wycofać i nie zabija się o jakiegoś gracza gdy nie ma to sensu. U mnie ma kredyt zaufania i wierzę, że podejmie słuszna decyzję.


tadekbp

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 18
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 14:09

To byłby mega transfer. Nie wiem dlaczego, ale darzę Cavaniego szczególną sympatią.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 19:59

Dybala ławka dzisiaj pojawiają się głosy,ze trener Palermo chce już testować atak na nowy sezon, co jest całkiem realne, nic o kontuzji nie było mowy a Dybala nawet z ławki nie wszedł choć Palermo przegrywało, także być może deal już jest klepnięty albo jest bardzo blisko porozumienia.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 20:02

To że on dzisiaj nie grał nic nie zmienia na naszą korzyść.
Od kilku dni media podają że Zampa na wszelki wypadek nie wpuszcza Dybałe bo obawia się jakiejś kontuzji.
To że odejdzie jest przecież wiadome, nikt tego nie neguje a lista chętnych jest spora, końcówka sezonu, Zampa poprostu nie chce ryzykować, to że nie gra wcale nie świadczy o tym że on już jest sprzedany do Juve.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 20:10

Przyszłość Dybali ma się rozwiązać w ciagu dwóch tygodni potwierdził to sam Zamparini. Jak również to, że Dybala juz nie zagra w Palermo, żeby nie nabawić się kontuzji.


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 20:28

mrozzi pisze:http://www.tuttojuve.com/primo-piano/es ... lan-235052

- Vagheggi, który jest agentem Allana, ale także Asamoah oraz Isli, był widziany w tygodniu w Turynie. Oczywiście nie musi to jeszcze nic znaczyć, ale... :D Obecnie jesteśmy ponoć na prowadzeniu, jeśli mowa o wyścigu po jego kartę (o czym pisałem wcześniej). Pracujemy nad opcją z wypożyczeniem z wykupem po sezonie za 15 mln €.
Może przybył do Turynu właśnie z powodu Isli? Jak wiemy QPR nie utrzyma się w Premier League, więc z dużą dozą prawdopodobieństwa Chilijczyk nie zostanie wykupiony przez angielskiego spadkowicza :doh:


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 20:36

No właśnie, mnie śmieszą te ploty dziennikarzy, skąd oni wiedzą to o czym piszą?
Przecież jeżeli gość jest agentem naszych piłkarzy, jest końcówka sezonu i niewiadomo co będzie z Islą to chyba normalne że facet przyjeżdża porozmawiać z naszymi, jak dla mnie to szrot, to ściemy wymyślane przez jakiegoś lenia.


jpjp5

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2011
Posty: 253
Rejestracja: 12 września 2011

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 20:41

Dzisiaj Berardi 2 asysty zaliczył, Zaza 1 bramka. Patrząc na statystyki to Berardi wygląda bardzo dobrze. To chyba nie bierze się z niczego, ja bym jednak jemu dał szansę, bo pasuje do 4-3-3. A tak z ciekawości spojrzałem sobie na początek tematu o Paulu Pogbie i niejaki pumex pisał że Pogba to żadna alternatywa dla Marchisio albo Vidala. HEHE jak tu można się sporo pomylić.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 20:53

sebatiaen pisze:No właśnie, mnie śmieszą te ploty dziennikarzy, skąd oni wiedzą to o czym piszą?
Przecież jeżeli gość jest agentem naszych piłkarzy, jest końcówka sezonu i niewiadomo co będzie z Islą to chyba normalne że facet przyjeżdża porozmawiać z naszymi, jak dla mnie to szrot, to ściemy wymyślane przez jakiegoś lenia.
To nie mam pojęcia czemu ciebie to śmieszy, w każdym kraju sa dziennikarze którzy mają bardzo dobrze kontakty z menago, piłkarzami itp.
Tak samo jest we włoszech, jak w Anglii jak i w Polsce. Przeciez Stanowski zna się bardzo dobrze z Kołakowskim czy piłkarzami Legii, wiec wie np. gdzie Duda pójdzie bo np. ktoś powiedział mu z szatni, albo wie gdzie idzie zawodnik danego managera bo razem sobie pewne usługi swiadcza. Dziennikarz napisze na "prośbe" menago informacje iż zainteresowane zawodnikiem Y są kluby XYZ przez co klub Z zaoferuje wiecej, a manager Y kiedyś dziennikarzowi sprzeda info w podzience, że dany zawodnik dostał oferte i ją wstepnie przyjął. Tak to funkcjonuje.
Social media robią nieprawdopodobną robote , tak samo dzisiaj i wybory. Wiekszosc ludzi posiadajacych social media wie jakie są wyniki wyborów. Pewne znajomosci i rozwoj techniki pozwala dowiedziec się co w trawie piszczy.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 21:56

AdiJuve pisze:Dybala ławka dzisiaj pojawiają się głosy,ze trener Palermo chce już testować atak na nowy sezon, co jest całkiem realne, nic o kontuzji nie było mowy a Dybala nawet z ławki nie wszedł choć Palermo przegrywało, także być może deal już jest klepnięty albo jest bardzo blisko porozumienia.
Po prostu pisze:Przyszłość Dybali ma się rozwiązać w ciagu dwóch tygodni potwierdził to sam Zamparini. Jak również to, że Dybala juz nie zagra w Palermo, żeby nie nabawić się kontuzji.
Oglądałem dziś 90 minuto na RAI 2 i po meczu Palermo z Atalantą, w którym to Dybala siedział na ławce, podszedł po zakończeniu do kibiców i rzucił w ich kierunku koszulkę. Mi to wyglądało jakby jego pożegnanie z kibicami i Palermo.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 22:06

Dybala sie zegna, to akurat pewne. Zampa nie chce go ryzykowac zeby czasem jakas kontuzja jego wartosci nie obnizyła.

Ciekawe czy skonczy u nas.

Oby tym razem to nam sie trafil i u nas wystrzelił talent kolejnego napastnika z Palermo.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 22:20

Robak bo czytamy co dziennie coś innego.
Różni dziennikarze i różne ploty, z dnia na dzień coś innego.
Są dziennikarze solidni, wykonujący prawidłowo swoją pracę ale większość to taka która żyje z łatwiej ploty.
W każdej dziedzinie, jakoś nie mam szacunku do tego zawodu chyba mam prawo nie mieć co:)?


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 23:25

sebatiaen pisze:W każdej dziedzinie, jakoś nie mam szacunku do tego zawodu chyba mam prawo nie mieć co:)?
Wybacz, ale Twój szacunek jest wart tyle, co wiedza na temat Realu ;)

Piszesz jakieś bzdety o dziennikarzach... Denerwuje Cię ploty? Weź prochy na uspokojenie, nie czytaj, nie zaśmiecaj tematu.

Nie wiedziałem, że Mino odwiedził bazę treningową Realu. Najwyraźniej przeprosił się z Królewskimi. :think:

Neymar wita Pogbę w Barcelonie :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 23:33

jackop pisze: Nie wiedziałem, że Mino odwiedził bazę treningową Realu. Najwyraźniej przeprosił się z Królewskimi. :think:
Już wcześniej była o tym mowa. To spotkanie nie miało jednak żadnego związku z Pogbą, spokojnie (co potwierdzały media). Jedynie kurtuazja/relacje z Realem.


Zablokowany