Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 16 lipca 2015, 16:50

Chodzi o to żeby poczekać trochę, póki co to media mają pole do popisu i jak widzę jak coponiektórzy piszą o tym że robią sobie przerwę od Juve to sorry ale szczena opada.
Arturo wypalił się w Juve, nasi to wiedzą, pisałem o pozostałych problemach z Vidalem.
Juve zawsze najlepszych godnie zastępowało.

Mamy Pogbe-Marchisio-Khedire[Pereyre]
to jest trójka/czwórka na lata.

Ja rozumiem że nasz Vidal to nasze waleczne serce ale wydaję mi się że coś stracił w taktyce Allegriego.

Jeżeli ma przyjść bardzo dobry of. pomocnik to ja taką decyzje popieram.


Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 16 lipca 2015, 16:52

Zaraz zaraz. Bo się pogubiłem. Od października do początku maja 75% użytkowników JP chciało się pozbyć Vidala pod warunkiem że Pogba zostanie. Bo grał piach, nie starał się itd
90% żegnało Pirlo bo był cieniem zawodnika
o Tevezie było jasne że najpóźniej za rok odejdzie.

Przyszedł Khedira - mistrz świata, top 10 na swojej pozycji, Dybala okrzyknięty największym talentem we Włoszech, Mandzukic - gwarancja nastu bramek w sezonie
I skład nam się rozleciał? logika chyba na wczasy niektórym wyjechała...

jeżeli dojdzie jakaś pchła biegająca za napastnikami i jeden boczny obrońca pokroju Sandro to bez mrugnięcia okiem powiem że mamy MOCNIEJSZY SKŁAD nawet w obliczu straty Teveza
Jeżeli nie, będzie trzeba obserwować Dybale, ale katastrofy ja tutaj nigdzie nie widzę dziewczyny


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 16 lipca 2015, 16:54

Jeżeli miałbym stawiać, to następcą Vidala będzie Sturaro, nie odrazu, ale docelowo stawiam na młodego włocha.


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 16 lipca 2015, 17:00

Marian50 pisze:lol 36 mln i Wam jeszcze mało.........ciekawe kto by niby dał 50 za Vidala?...................Ech.
.
Zapewne te kluby ktore płacą za Davida Luiza 60 milionów, 35 za Schneiderlin'a/J.Martineza czy 40 za Kongdobie.
Bacca kosztował 30 milionów,a facet jest w tym samym wieku po JEDNYM sezonie.
Patrząc na Twój staż, trzeba brać poprawkę.

Vidal to nie jeden z. To najlepszy b2b na świecie, wiec jego cena poniżej 50 milionów to śmiech na sali.

W dobie dzisiejszych transferów, to jak zakupy w Biedronce.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1704
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 lipca 2015, 17:04

Marian50 pisze:Poza tym pewnie sam chciał odejść.
Oczywiście że tak i inaczej tego nie widzę. Gdyby w Juve było mega ciśnienie na pieniądze, to Pogby dawno by z nami nie było. Apropo 'il Polpo' - w przyszłym sezonie oczekuję od niego stabilizacji formy na wysokim poziomie. Formacja się przewietrzyła, liderzy odchodzą, Paul ma staż i ogromne możliwości. Naturalną i płynną koleją rzeczy jest większa odpowiedzialność na Pogbie. Oby udźwignął ten ciężar, wtedy szybko zapomnimy o Arturo. I za rok adios...? eh... niestety tak to wygląda.
Przyznam szczerze, że patrząc na warunki kontraktu, nie do końca rozumiem decyzję Vidala. Widocznie w Juve czuł się już wypalony. Szkoda, no ale to jego decyzja. Nie bardzo go widzę u Pepa, powiem wprost uważam, że nie ma techniki do tiki-taki. Jedyne co to 100% topór, odpowiednik Mascherano z Barcy.

Tłoczno robi się również w ataku. Dybala Morata Mandzukic - ja tu widzę trzech mocnych kandydatów do wyjściowego składu. Warto zaznaczyć, że Chorwat źle znosi grzanie ławki. Dwaj pozostali potrzebują minut jak tlenu. Dybala na treqa? Rzekomo mamy tam kogoś kupić... Pereyra raczej na etat do środka... podobnie Asa.

Zmiany są bardzo duże, a zmiana rodzi obawę. OBY zarząd nie przesadził. Conte ustawiłby nowych mod murem, zrobił im siekę we łbach a w nocy budziliby się zlani potem po snach o 3-5-2... czy 'misio' Allegri okiełzna fightera Mandzukicia i bandę młodych wilczków? Jaką formacją tak w ogóle mamy grać? Dużo pytań, mało odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony 16 lipca 2015, 17:10 przez Garreat, łącznie zmieniany 2 razy.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2015, 17:07

Marian50 pisze:lol 36 mln i Wam jeszcze mało.........ciekawe kto by niby dał 50 za Vidala?...................Ech.

Naprawdę zastanówcie się nad tym co wypisujecie.....Może od razu 100 milionów ?
Poza tym pewnie sam chciał odejść.
Adrian - weż proszę, nie pisz więcej.BŁAGAM.
A ja prosze zwbys Ty przestal. Adrian juz Ci odp i dobrze bo nawet mi sie nie chce tego tlumaczyc, dlaczego 35-40mln to malo.


Marian50

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2006
Posty: 179
Rejestracja: 24 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2015, 17:11

Zwróć uwagę na to Adrian, że Vidal od takiego Schneiderlina jest 2 lata starszy,i rok temu przeszedł ciężką kontuzję, poza tym grał w kratkę w ostatnim sezonie. Co do Davida Luiza - cóż PSG przepłaciło i to sporo,i chyba tylko PSG, które lubi przepłacać gdyby chciało Vidala mogłoby dać 50-60 milionów.
Bacca po jakim 1 sezonie?...Po drugie jest napastnikiem,a za napadziorów płaci się więcej ;) No i Milan.
Kondogbia TYLKO za 40.Młodzi piłkarze są drożsi,a jestem pewien, że gdyby był z Juve to cena sprzedaży byłaby znacznie wyższa.
Alexinhio - nie przestanę, bo ktoś Wam musi pisać prawdę ;)
Ostatnio zmieniony 16 lipca 2015, 17:15 przez Marian50, łącznie zmieniany 1 raz.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2015, 17:14

Nie ręczę za wszystkich, wszystkich postów od deski do deski nie czytam, ale mam wrażenie, że znaczna część użytkowników narzeka nie na sam fakt sprzedaży Vidala, ale na jej warunki, a to wydaje mi się zupełnie uzasadnione. Tak jak napisałem ileś tam stron wcześniej - moim zdaniem może odejść, jego prawo i nie mam ani trochę żalu do Artka. W zasadzie od kiedy tylko zaczął kozaczyć, jeszcze w sezonie 2011/12, mówiło się o jego potencjalnym odejściu i wiadomo było, że prędzej czy później taki moment może nadejść. Ale kurde, nie za 35 mln :angry:


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2015, 17:26

Marian50 pisze:Zwróć uwagę na to Adrian, że Vidal od takiego Schneiderlina jest 2 lata starszy,i rok temu przeszedł ciężką kontuzję, poza tym grał w kratkę w ostatnim sezonie. Co do Davida Luiza - cóż PSG przepłaciło i to sporo,i chyba tylko PSG, które lubi przepłacać gdyby chciało Vidala mogłoby dać 50-60 milionów.
Bacca po jakim 1 sezonie?...Po drugie jest napastnikiem,a za napadziorów płaci się więcej ;) No i Milan.
Kondogbia TYLKO za 40.Młodzi piłkarze są drożsi,a jestem pewien, że gdyby był z Juve to cena sprzedaży byłaby znacznie wyższa.
Alexinhio - nie przestanę, bo ktoś Wam musi pisać prawdę ;)
Moja racja jest mojsza niż Twojsza :)

W tamtym roku maiłem przeczucie, że to ostatnie mercato, żeby zarobić na Vidalu i żeby czasem nie było tak, że za rok odejdzie za grosze i ... no cóż. Vidala szkoda, ale tak jak pisze B@rt, najgorszy jest fakt kwoty sprzedaży, bo nie oszukujmy się Vidal ostatni sezon miał słabiutki.


Astarot

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 marca 2007
Posty: 144
Rejestracja: 28 marca 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2015, 17:26

Garreat pisze:
Marian50 pisze:Poza tym pewnie sam chciał odejść.
Oczywiście że tak i inaczej tego nie widzę. Gdyby w Juve było mega ciśnienie na pieniądze, to Pogby dawno by z nami nie było. Apropo 'il Polpo' - w przyszłym sezonie oczekuję od niego stabilizacji formy na wysokim poziomie. Formacja się przewietrzyła, liderzy odchodzą, Paul ma staż i ogromne możliwości. Naturalną i płynną koleją rzeczy jest większa odpowiedzialność na Pogbie. Oby udźwignął ten ciężar, wtedy szybko zapomnimy o Arturo. I za rok adios...? eh... niestety tak to wygląda.
Przyznam szczerze, że patrząc na warunki kontraktu, nie do końca rozumiem decyzję Vidala. Widocznie w Juve czuł się już wypalony. Szkoda, no ale to jego decyzja. Nie bardzo go widzę u Pepa, powiem wprost uważam, że nie ma techniki do tiki-taki. Jedyne co to 100% topór, odpowiednik Mascherano z Barcy.

Tłoczno robi się również w ataku. Dybala Morata Mandzukic - ja tu widzę trzech mocnych kandydatów do wyjściowego składu. Warto zaznaczyć, że Chorwat źle znosi grzanie ławki. Dwaj pozostali potrzebują minut jak tlenu. Dybala na treqa? Rzekomo mamy tam kogoś kupić... Pereyra raczej na etat do środka... podobnie Asa.

Zmiany są bardzo duże, a zmiana rodzi obawę. OBY zarząd nie przesadził. Conte ustawiłby nowych mod murem, zrobił im siekę we łbach a w nocy budziliby się zlani potem po snach o 3-5-2... czy 'misio' Allegri okiełzna fightera Mandzukicia i bandę młodych wilczków? Jaką formacją tak w ogóle mamy grać? Dużo pytań, mało odpowiedzi.
"Misio" Alleri? ja po przeczytaniu jego skróconego życiorysu i jego ostatniego ostatniego wywiadu mam raczej wrażenie że to bad boy, kobieciarz do tego ma eksteremalne <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> przez co potrafi się dostosować do każdej sytuacji.... po po prostu ma wyje***. Hmmm różne rzeczy można o nim napisać ale z pewnością nie pasuje do niego słowo "MISIO". Tak można powiedzieć do Ancelottim. Allegro jest zimny, raczej średnio przyjemny i w tym względzie przypomina Conte. Tylko w porównaniu do Antka nie jest obrażalską panienką, ma charakter, do tego jpotrafi celnie zripostować co niejednokrotnie udowodnił.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2015, 17:27

Mandzukic z numerem, który wydawał mi się najbardziej oczywisty - 17.

Obrazek


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2015, 17:35

Szkoda, że Dybala i Khedira nie wzieli niższych rozmiarów, szczególnie Dybala, któremu "7" pasowało jak ulał. Numery nie grają, ale ... sprzedają się. Im fajniejszy numer gwiazdy tym lepiej :).


zabekmj23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 kwietnia 2005
Posty: 127
Rejestracja: 11 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2015, 17:36

prezentacja Mario schodzi na dalszy plan przy info o sprzedaży Arturo
Już wole Draxlera niż Geotze


bianconeristy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2007
Posty: 138
Rejestracja: 23 października 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2015, 17:43

Mam wrażenie, że finał LM był punktem kulminacyjnym rozwoju drużyny, której budowanie widzieliśmy od czterech, pięciu lat. Ile ta ekipa osiągnęła każdy z Was wie doskonale, natomiast czy to dużo pewnie odpowiedzi są różne. Dla mnie to po sezonie 2010/2011 było nawet nie do pomyślenia że za cztery lata będziemy w takim miejscu - mimo że dla Juventusu normalnym.
Możliwe, że niektórzy piłkarze potrzebują nowego impulsu. Zmiany są naturalną koleją rzeczy. Jednak odejście Vidala boli jak cholera. Przyzwyczaiłem się do niego i traktowałem (albo nadal traktuję) jako prawdziwego Juventino. Myślałem, że będzie tu już zawsze ;)


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1704
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 lipca 2015, 17:58

Astarot pisze:"Misio" Alleri? ja po przeczytaniu jego skróconego życiorysu i jego ostatniego ostatniego wywiadu mam raczej wrażenie że to bad boy, kobieciarz do tego ma eksteremalne <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> przez co potrafi się dostosować do każdej sytuacji.... po po prostu ma wyje***. Hmmm różne rzeczy można o nim napisać ale z pewnością nie pasuje do niego słowo "MISIO". Tak można powiedzieć do Ancelottim. Allegro jest zimny, raczej średnio przyjemny i w tym względzie przypomina Conte. Tylko w porównaniu do Antka nie jest obrażalską panienką, ma charakter, do tego jpotrafi celnie zripostować co niejednokrotnie udowodnił.
No dobra określenie niezbyt trafne. Miałem na myśli dyscyplinę wewnątrz grupy - nie potrafię sobie wyobrazić, że u Conte ktoś stroi fochy (piję tu do epizodów z Tevezem w zeszłym sezonie). Był taki jeden Fabio Q, zaczął foszyć szybko skończył. Conte za sam ryj i styl wypowiedzi wzbudza respekt. Dość autorytarna osobowość. Allegri jest bardziej wyluzowany. Nie mam tu zamiaru rozsądzać wyższości jednego nad drugim. Pracują z dorosłymi facetami, każda postawa ma swoje plusy i minusy.

Daniele Rugani - co z nim? Vadala już śmiga z Dybalą, a ten czeka nie wiadomo na co.


Zablokowany