Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2015, 19:35

Nie wiem, mnie ten atak nie powala... Jedno nazwisko - Tevez i już było wiadomo, że w ataku jest moc. A teraz? trochę to niemrawo wygląda (przynajmniej personalnie)


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2015, 19:47

Urbi27 pisze:Dopiąć sprzedaż Isli i pozbyć się Llorente to dwa główne cele sprzedażowe, o ile o Chilijczyku słychać dużo o tyle zainteresowanie Hiszpanem jest dosyć mizerne lub niewiele się o nim mówi.

.
Z tą różnicą, że dla Hiszpana nie ma już miejsca w Juve, a dla Isli, jak pokazują ostatnie doniesienia, jest zarezerwowany pokój na zgrupowaniu, więc Maurycy dostanie szanse w preseason.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 07 lipca 2015, 19:51

Z piłkarzy potrafiących dryblować na małej przestrzeni jest tylko Pereyra, Pogba i Dybala(?). Biednie. Nie pogardziłbym w tym okienku Snijderem. Uzupełniłby lukę po Pirlo.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 07 lipca 2015, 20:10

Rubinho ponoć ma do nas - znowu - dołączyć podpisując roczny kontrakt.
Według Di Marzio Sorensen może trafić do Eintrachtu, Magnusson do Salzburga, a De Ceglie - Frosinone/Bologna

Zna ktoś pensje naszych napastników? Morata, Dybała, Mandzukić, Zaza. Wiem tylko, że z odejściem Llorente zwalnia się rocznie 3,5 mln euro. I o ile się nie mylę to Coman 1mln/rok? Francuz chyba łączony z wypożyczeniem do Bolonii.


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2015, 20:46

Mateuszello pisze:Zna ktoś pensje naszych napastników? Morata, Dybała, Mandzukić, Zaza. Wiem tylko, że z odejściem Llorente zwalnia się rocznie 3,5 mln euro. I o ile się nie mylę to Coman 1mln/rok? Francuz chyba łączony z wypożyczeniem do Bolonii.
Tevez - 4,5 mln
Llotente - 3,5 mln
Matri - 1,7 mln
Morata - 1,3 mln
Coman - 0,8 mln
RAZEM: 11,8 mln

Mandżukić - 4 mln
Dybala - 2,2 mln
Zaza - 2,1 mln (tyle dostawał w Sassuolo)
Morata - 1,3 mln
Coman - 0,8 mln
RAZEM: 10,4 mln

Wcale jakiejś dużej różnicy nie ma. O ile w ogóle sprzedamy Llorente.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2015, 20:53

Zaza 2 banki w Sassuolo? Kurde nie wydaje mi się. Ale może tak było, choć to byłoby bardzo duże fee jak na taki klub. Morata na pewno zasłuży sobie na podwyżke, ale dopóki nie zlikwidujemy klauzuli to nie ma na co liczyć.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2015, 21:02

Robaku pisze:Zaza 2 banki w Sassuolo? Kurde nie wydaje mi się. Ale może tak było, choć to byłoby bardzo duże fee jak na taki klub. Morata na pewno zasłuży sobie na podwyżke, ale dopóki nie zlikwidujemy klauzuli to nie ma na co liczyć.
http://www.celebritiesmoney.com/simone- ... s-sassuolo


Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2015, 21:18

Crunny pisze:
Robaku pisze:Zaza 2 banki w Sassuolo? Kurde nie wydaje mi się. Ale może tak było, choć to byłoby bardzo duże fee jak na taki klub. Morata na pewno zasłuży sobie na podwyżke, ale dopóki nie zlikwidujemy klauzuli to nie ma na co liczyć.
http://www.celebritiesmoney.com/simone- ... s-sassuolo
Ale tam masz pensję w dolarach. W euro wyjdzie jakieś 200 tys. mniej. Chociaż i tak wydaje mi się, że to potwornie duźo jak na jego reputację(poza Italią raczej anonim) i dotychczasowe osiągnięcia...


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 07 lipca 2015, 21:41

A młody talent z PSV - Zakaria Bakkali - chyba nawet ze stajni Mino, przechodzi na zasadzie wolnego trasnferu do Valencii... Szkoda, że Józek sięnim nie zainteresował, skoro i tak był do wzięcia za free... 19 lat, Belg.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2015, 22:26

Mehehehe pisze:A młody talent z PSV - Zakaria Bakkali - chyba nawet ze stajni Mino, przechodzi na zasadzie wolnego trasnferu do Valencii... Szkoda, że Józek sięnim nie zainteresował, skoro i tak był do wzięcia za free... 19 lat, Belg.
sorry takich tekstów nie lubie, to to taki sam transfer niczym Duda do Juve, nie było zadnych przesłnek, ku temu,ze się interesujemy. Mamy najlepszych zawodników włochód u-20, dlatego nie martiwmy się takm Bakkalim, jednak mam nadzieje, ze nasi od Paraticiego siedzą obecnie w Grecji i obserwują mME - u19.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2015, 22:27

Mehehehe pisze:A młody talent z PSV - Zakaria Bakkali - chyba nawet ze stajni Mino, przechodzi na zasadzie wolnego trasnferu do Valencii... Szkoda, że Józek sięnim nie zainteresował, skoro i tak był do wzięcia za free... 19 lat, Belg.
Niski, szybki. Idealny do ligi Hiszpańskiej. Wybrał tam, gdzie najpewniej się najlepiej rozwinie.

Mi szkoda Vietto. Chłopak zapowiada się niesamowicie, ale skoro jest już Dybala :prochno:

Okienko jest póki co bardzo ciekawe.

Ogbonna out, to kto ma przyjść? Może wprowadzić tego Ruganiego i za te 12 mln za Angelo kupić boczniaka?


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 07 lipca 2015, 23:25

Marrone już praktycznie w Carpi, bardzo podoba mi się jak nasi działają.
Do ligi wchodzi beniaminek i zaczynamy inwestycje.
To było z Cesena czy tym bardziej z Saussuolo.
Teraz oddajemy Marrone a jeżeli pojawi się ktoś wartościowy to jak chcemy to go mamy.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 08 lipca 2015, 01:41

18 mln za niego tak od zera to w życiu bym nie dał, ale dzięki tym wszystkim kombinacjom wyszło jakieś 10 mln więc kwota do przyjęcia. Oby w Juve grał tak dobrze jak w styczniu bo chyba z obecnych napastników to jest najsłabszy.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 lipca 2015, 10:08

Ten deal z Ogbonna w Anglii wyglada swietnie z naszej perspektywy. Szczerze nie spodziewalem sie tak dobrej kwoty za kogos, kto malo gral, zreszta my do tej pory mielismy pod gorke jesli chodzi o sprzedaze. Jeszcze Llorente oraz Isla i nagle sie moze okazac, ze stac nas na jakies kolejne wzmocnienie. Angielskie media informuja, ze Mourinho bylby sklonny oddac nam Oscara, o ile sam dostanie jakiegos wartosciowego nastepce, chocby Isco. Mialoby to sens... :think:

A moze rzeczywiscie dobra opcja byloby pozostawienie u nas Isli i jescze jedna szansa? W Chile gral swietnie, a jednak mamy nowego trenera i nowe podejscie oraz ustawienie moglyby mu sprzyjac. Sevilla jest smieszna z ta oferta rzedu 8 mln - jeszcze sie chca bawic w wypozyczenia. Tyle to on byl wart przed turniejem.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 08 lipca 2015, 10:26

mrozzi pisze:A moze rzeczywiscie dobra opcja byloby pozostawienie u nas Isli i jescze jedna szansa?
Były takie głosy (na forum), że Allegri już go widział w okresie przygotowawczym 14/15 i chilijczyk jest u niego skreślony. Ale ja myślę inaczej: Maurycemu zależało na regularnej grze przed Copa America, dlatego był gotowy pójść na wypożyczenie do cienkiego QPR, a w Juve to nie było pewne. Po pierwszym dobrym sezonie (14/15 w QPR) po kontuzji i po dobrym Copa America z pewnością zechce powalczyć o miejsce w Juventusie.


Zablokowany