Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2015, 23:07

Odejście Vidala według mnie to jakaś abstrakcja. Jeśli do niego dojdzie w to mercato to usuwam konto i więcej się tu już nie wypowiadam (choć wiem, że to niewielka strata dla forum). Już prędzej Pogba odejdzie, ale jeśli miałoby dojść do jego transferu to pewnie już byłoby to ogłoszone. Z Chilijczykiem i Francuzem to juventusowski środek pomocy na świecie jest TOP3. Do tego Marchisio, Khedira, Sturaro plus Pereyra. Miód malina.

Rugani, Dybala, Khedira, Berardi plus pozostawienie kluczowych graczy plus zdrowi Asa i Caceres. Według mnie okienko 99/100 :D


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2015, 23:20

mateusz6 pisze:Odejście Vidala według mnie to jakaś abstrakcja. Jeśli do niego dojdzie w to mercato to usuwam konto i więcej się tu już nie wypowiadam (choć wiem, że to niewielka strata dla forum). Już prędzej Pogba odejdzie, ale jeśli miałoby dojść do jego transferu to pewnie już byłoby to ogłoszone. Z Chilijczykiem i Francuzem to juventusowski środek pomocy na świecie jest TOP3. Do tego Marchisio, Khedira, Sturaro plus Pereyra. Miód malina.

Rugani, Dybala, Khedira, Berardi plus pozostawienie kluczowych graczy plus zdrowi Asa i Caceres. Według mnie okienko 99/100 :D
Ale może w Juve coś wiedzą czego my nie wiemy. Kwestia badan wydolnościowych i takich tam rzeczy. Na pewno przecież nie bierze się z niczego nasze zainteresowanie Allanem, Kondogbią czy innymi zawodnikami. Trzeba na tyle zaufać naszemu sztabowi, że nawet jak sprzedadzą naszą aortę to zastąpią ją lepszą.

Agresti właśnie napisał na TT, że PSG skontaktowało się z ekipą Teveza :shock:
Wszystko bym zlał, gdyby nie jedno - Ibra wyraził chęć powrotu do Milanu i własnie kluby mają negocjować transfer :evil: to też bym zlał, gdyby nie Mr. Bee i jego hajsy.
Gdzieś tam w PSG może być to źrodło zmian w Europie, tak jak 2-3 lata temu. Zobaczymy jak to się potoczy na pewno dla mnie szokująca jest informacja o Zlatanie. I od razu Info od DiMarzio, ze Galliani ma się kontaktować z PSG.
Na pewno ten kontakt z Tevezem ma w pewien sposób pokryć możliwą stratę w postaci Ibry. Ok, ale zróbmy PSG jeszcze jedną wyrwę w ataku. EC EC EC EC EC EC


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2015, 23:45

mateusz6 pisze:Odejście Vidala według mnie to jakaś abstrakcja. Jeśli do niego dojdzie w to mercato to usuwam konto i więcej się tu już nie wypowiadam (choć wiem, że to niewielka strata dla forum).
Vidal w tym roku obchodził 28 urodziny. Jeżeli chcielibyśmy go sprzedać za dobre pieniądze to nie można zwlekać. Aczkolwiek wolałbym, żeby został. Jednak przyjście Khediry może oznaczać pożegnanie, bo w środku nawet po odejściu Pirlo będzie tłoczno.


Obrazek
fazzik8

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 maja 2015
Posty: 230
Rejestracja: 18 maja 2015

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2015, 23:50

Rugani idzie ponoć do Sampdorii na wypożyczenie, gdzieś pisało, że już jest po słowie. Fajnie, że Berardi przyjdzie jeśli te informacje to prawda i fajnie, że Zaza nie przyjdzie :)


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2015, 23:54

Nawet jeśli teraz odpuścimy Zazę to za rok możemy go kupić za 18 mln E, choć wątpię żeby kiedykolwiek miał być tyle wart. Niemniej Lewandowski i Cavani właśnie w jego wieku weszli na poziom, z którego są dzisiaj znani więc bardzo dobrze, że nie tracimy do niego praw. Możliwe jest też, że czekamy na to co się stanie z Llorente, a posiadanie następcy w składzie może nam utrudnić negocjacje.

Jeśli Tevez odejdzie do PSG to będzie to świństwo z jego strony. Juventus dał mu wszystko co najlepsze, pozwoliło mu to odbudować formę i relacje z rodziną, a po dwóch latach pełnych sukcesów stwierdzi on, że to jednak już nie to? Marnie i mam nadzieję, że to tylko ploty, a tych będzie teraz bardzo dużo.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2015, 23:56

Bez sensu z tym Ruganim. Barzagli ma już 34 lata i powinniśmy go pożegnać z honorami za wkład i stworzenie super szczelnej obrony, ale czas na zmiany. Pirlo odchodzi...Barzagli też powinien moim zdaniem.


Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2015, 23:59

MCL pisze: Swoją drogą nie wiem czy odpuszczenie Zazy będzie dobre
to jest dwuletnia umowa współwłasności. ostateczną decyzję, jeżeli jedna strona jest niezdecydowana, można podjąć za rok. zobaczymy czy bez Berardiego będzie on w stanie ciągnąć mające duże ambicje Sassuolo. Chociaż może być tak że wymienimy po prostu połówki Zazy za Berardiego. Myślę że do końca tygodnia ta sprawa się wyjaśni

Jeżeli Rugani jednak leci na wypożyczenia to znaczy że Ogbonna zostaje - nie wiem czy się cieszyć - nie ufam mu.... :? jest piłkarsko "głupi"

Co do Teveza i jego ewentualnego odejścia do PSG lub Atletico to nie jest to takie proste. Zarząd miał dać mu zielone światło ale gdyby chciał wrócić do Argentyny. Araby musiałyby zapłacić - i to niemało :evil: mimo że to tylko roczny kontrakt to nie puszcza sie kluczowego zawodnika bo kebaby go chcą

Pirlo odchodzi...Barzagli też powinien moim zdaniem.
dobre, dobre. mój kot się uśmiał
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2015, 00:01 przez Prokson, łącznie zmieniany 2 razy.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2015, 23:59

Shadow Marshall pisze:Bez sensu z tym Ruganim. Barzagli ma już 34 lata i powinniśmy go pożegnać z honorami za wkład i stworzenie super szczelnej obrony, ale czas na zmiany. Pirlo odchodzi...Barzagli też powinien moim zdaniem.
Chyba żartujesz. W Berlinie pokazał, że jest opoką i skałą, więc potwierdził, że zdrowy da wiele tej drużynie. Z drugiej strony chłopak zaczyna odczuwać już trudy całej kariery (notabene znowu wypadł tym razem na kadrze), więc powinniśmy go trzymać ze względu na formę, ale mieć w obwodzie zawodinka mogącego go zastąpić w wypadku kontuzji i uważam, że lepiej trzymać Angelo, niż Rugniego. Daniele nie wygryzie na razie ze składu Bonucza czy Kielona, ale za rok, może półtora, kiedy Giorgio będzie miał 32 lat nie można tego wykluczyć. Ale trzymanie takiego zawodnika na rezerwie i pozwalanie mu rozegrac 1000 - 1200 minut to bez sensownie obecnie.

Prokson o to chodzi, mozemy żądać od PSG wszystkiego tak naprawdę. Zbicia ceny o EC o 10 - 12 mln, zbicia ceny względem Marco o podobne hajsu, to jest nasz niezaprzeczalny plus, że w przypadku odejscia Carlitosa do innej europejskiej druzyny, mozemy na nim trochę zarobić.
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2015, 00:01 przez Robaku, łącznie zmieniany 1 raz.


fazzik8

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 maja 2015
Posty: 230
Rejestracja: 18 maja 2015

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 00:00

Shadow Marshall pisze:Bez sensu z tym Ruganim. Barzagli ma już 34 lata i powinniśmy go pożegnać z honorami za wkład i stworzenie super szczelnej obrony, ale czas na zmiany. Pirlo odchodzi...Barzagli też powinien moim zdaniem.
Barzagli pewnie rozegra teraz ostatni sezon i potem przyjdzie za niego Rugani. Co do Teveza, On ma swoje humory. Jak jest uważany za króla to jest dobrze. Zobaczcie co się stało jak grał w Man Utd, zaczął siedzieć na ławie i nie było już kolorowo. W Man City na pól roku poleciał do Argentyny. Tutaj trzeba to przemyśleć bo jeżeli sam chce odejść to trzeba go puścić bo On wtedy jak zostanie na siłę to bardzo może popsuć morale i atmosferę w drużynie


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 00:01

Vimes pisze:Vidal w tym roku obchodził 28 urodziny. Jeżeli chcielibyśmy go sprzedać za dobre pieniądze to nie można zwlekać. Aczkolwiek wolałbym, żeby został. Jednak przyjście Khediry może oznaczać pożegnanie, bo w środku nawet po odejściu Pirlo będzie tłoczno.
To pierwszy argument. Drugi - sprawdzcie kiedy sie Vidalowi konczy kontrakt (o ile dobrze pamietam z oficjalnego komunikatu to czerwiec 2017). Poza tym, Arturo mimo niezlej formy w ostatnich tygodniach, sezon mial mocno przecietny. I tak jest juz, niestety, od dwoch lat. To nie jest juz ten sam pilkarz, ktory zwojowal Serie A w 2012 czy 2013 roku. Obawiam sie w dodatku, ze juz niestety nie nawiaze do tych lat. Jesli dostalibysmy bardzo dobre oferte za Chilijczyka, to mysle, ze bysmy ja zaakceptowali. Zwlaszcza, ze na lawce mamy Sturaro i Pereyre, a na horyzoncie kilku graczy, ktorzy spokojnie mogliby nam dac co najmniej porownywalna jakosc, w stosunku do tego, co oferuje obecnie nam Vidal.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
fazzik8

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 maja 2015
Posty: 230
Rejestracja: 18 maja 2015

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 00:05

jakku1 pisze:
Vimes pisze:Vidal w tym roku obchodził 28 urodziny. Jeżeli chcielibyśmy go sprzedać za dobre pieniądze to nie można zwlekać. Aczkolwiek wolałbym, żeby został. Jednak przyjście Khediry może oznaczać pożegnanie, bo w środku nawet po odejściu Pirlo będzie tłoczno.
To pierwszy argument. Drugi - sprawdzcie kiedy sie Vidalowi konczy kontrakt. Poza tym, Arturo mimo niezlej formy w ostatnich tygodniach, sezon mial mocno przecietny. I tak jest juz, niestety, od dwoch lat. To nie jest juz ten sam pilkarz, ktory zwojowal Serie A w 2012 czy 2013 roku. Obawiam sie w dodatku, ze juz niestety nie nawiaze do tych lat. Jesli dostalibysmy bardzo dobre oferte za Chilijczyka, to mysle, ze bysmy ja zaakceptowali. Zwlaszcza, ze na lawce mamy Sturaro i Pereyre, a na horyzoncie kilku graczy, ktorzy spokojnie mogliby nam dac co najmniej porownywalna jakosc, w stosunku do tego, co oferuje obecnie nam Vidal.

Zgadzam się w stu procentach. Jeżeli Vidal dalej będzie odnotowywał tendencje spadkową to krucho będzie w przyszłym sezonie. Myślę, że Marotta zdaje sobie z tego sprawę dlatego są jakieś pogłoski o transferze Vidala i pewnie jak przyjdzie jakaś konkretna w miarę wysoka oferta to zostanie ona zaakceptowana


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 00:06

Shadow Marshall pisze:Bez sensu z tym Ruganim. Barzagli ma już 34 lata i powinniśmy go pożegnać z honorami za wkład i stworzenie super szczelnej obrony, ale czas na zmiany. Pirlo odchodzi...Barzagli też powinien moim zdaniem.
Pirlo ma 36 lat. Barzagli 34(Maldini gral do 41). Obroncy moga spokojnie grac dluzej. Pozatym wydaje mi sie, ze serio mamy troche pilniejsze wydatki niz srodkowi obroncy. Za rok Rugani bedzie jak znalazł.
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2015, 00:08 przez D-Rose, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
fazzik8

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 maja 2015
Posty: 230
Rejestracja: 18 maja 2015

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 00:07

D-Rose pisze:
Shadow Marshall pisze:Bez sensu z tym Ruganim. Barzagli ma już 34 lata i powinniśmy go pożegnać z honorami za wkład i stworzenie super szczelnej obrony, ale czas na zmiany. Pirlo odchodzi...Barzagli też powinien moim zdaniem.
Pirlo ma 36 lat. Barzagli 34(Maldini gral do 41). Obroncy moga spokojnie grac dluzej. Pozatym, mamy pilniejsze wydatki niz srodkowi obroncy, serio.
Haha uwielbiam teksty "Pirlo ma 36 lat", no i co jak nic nie gra :)?
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2015, 00:10 przez fazzik8, łącznie zmieniany 1 raz.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 00:08

D-Rose pisze:
Shadow Marshall pisze:Bez sensu z tym Ruganim. Barzagli ma już 34 lata i powinniśmy go pożegnać z honorami za wkład i stworzenie super szczelnej obrony, ale czas na zmiany. Pirlo odchodzi...Barzagli też powinien moim zdaniem.
Pirlo ma 36 lat. Barzagli 34(Maldini gral do 41). Obroncy moga spokojnie grac dluzej. Pozatym, mamy pilniejsze wydatki niz srodkowi obroncy, serio.
No dobra tylko jak pokazuje życie szybszy napastnik kładzie naszych doświadczonych graczy. Niestety. Poza tym...Rugani kosztował pół Padoina więc to żaden wydatek.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 00:10

Shadow Marshall pisze:
D-Rose pisze:
Shadow Marshall pisze:Bez sensu z tym Ruganim. Barzagli ma już 34 lata i powinniśmy go pożegnać z honorami za wkład i stworzenie super szczelnej obrony, ale czas na zmiany. Pirlo odchodzi...Barzagli też powinien moim zdaniem.
Pirlo ma 36 lat. Barzagli 34(Maldini gral do 41). Obroncy moga spokojnie grac dluzej. Pozatym, mamy pilniejsze wydatki niz srodkowi obroncy, serio.
No dobra tylko jak pokazuje życie szybszy napastnik kładzie naszych doświadczonych graczy. Niestety. Poza tym...Rugani kosztował pół Padoina więc to żaden wydatek.
tak kosztowal półPadoina, tylko, że możemy chłopakowi zahamować karierę na 2-3 lata. Po co?


Zablokowany