Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2015, 18:46

Nie wiem jak wam, ale mi bardziej odpowiadał by wariant Verratti plus Pastore niż Pastore/Verratti plus Cavani. Środek pola Marchisio-Verratti-Vidal plus Pastore to chyba byłby najlepszy środek na świecie (a na pewno TOP 3). Zamiast Cavaniego sprowadzić Dybale i Berardiego i poza bokami obrony Juventus mógłby się równać z każdym bez kompleksów. Abstrahując od tego, że Varratti mówił ostatnio, że z Paryża się nie rusza, Cavani ma mega pensję, a Marotta węża w kieszeni :D


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2015, 18:57

AdiZ pisze:Cavani+Verratti. Gra Verrattiego to kosmos. Ta wymiana bez Marco nie ma sensu.
Niestety, ale wyglada na to, ze bardziej prawdopodobna jest opcja Pastore+Cavani. Chociaz nie wiadomo "co" tak naprawde nasi wlodarze rzekomo zaakceptowali bo w styczniu, czyli wtedy kiedy bylo spotkanie wlasciciela PSG z Pogba w Monaco, glosno bylo o Verrattim, Cavanim i 20m.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2015, 18:58

Ci szejkowie faktycznie mają takie parcie na Pogbę? Coś nie chce mi się mimo wszystko wierzyć, żeby panowie Araby tak lekkim dydkiem pozbyli się Verrattiego. Co innego Pastore, ale, mówiąc szczerze, ta opcja mnie do końca nie przekonuje. Swoją drogą Verratti i Cavani + 20 mln to byłoby w sumie to 100 mln, których oczekuje nasz zarząd i których oczekuje Raiola. :prochno:

Brzmi ten news rzeczywiście jak primaaprilisowy żart lub jakby tę operację wymyślili kibice z JuvePoland. Ja liczę przede wszystkim na Dybale, Berardiego i pozbycie się na dobre panów Pepe, Llorente i Matri. Marzenia o Cavanim i Verrattim zostawiam na później.


Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2015, 19:17

vitoo pisze:Ci szejkowie faktycznie mają takie parcie na Pogbę? Coś nie chce mi się mimo wszystko wierzyć, żeby panowie Araby tak lekkim dydkiem pozbyli się Verrattiego.
Pogba jest bardzo medialnym zawodnikiem a na tym zależy szefom w Paryżu. Chcą zbudować coś na wzór Galaktycznych z Madrytu i zgarniać forsę za koszulki, oglądanie ich spotkań itd. bo póki co to PSG nie wydaje się by miało wielu fanów na świecie.


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2015, 19:29

opcaj wymiany "Pogba = Cavani + Pastore/Verratti + 20mln" abstrahując od tego czy to prawda czy nie była by dla nas super. Dlaczego? dlatego że sprzedając Pogbę za te 100mln każdy będzie chciał nas wydoić z forsy (Dybala za 50mln, Jojo za 30mln etc. każdy będzie węszył łatwy szmal).
Jedno jest pewne - Mercato zapowiada się ciekawie.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2015, 19:38

Czy to prawda czy nie to...gdyby Marrotta przeprowadził taki deal to zostałby transferowym guru stulecia. Zapewne nasi pogonią kilku środkowych. Pirlo dogra sezon do końca kontraktu, Sturaro pójdzie na wypożyczenie albo sprzedaż. Przydałby się albo Kondogbia albo Witsel. Najbardziej martwią mnie te boki obrony. Asamoah nie nadaje się na lewą, a Stefan zmienił się w Motte. O ile na lewej chciałbym Masuaku tak na prawej nie wiem kogo nasi byliby w stanie sprowadzić.
Jakku nic tam nie plotkują na temat bocznych obrońców?


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2015, 19:39

Bez sensu było inwestowanie w Morate 20mln, a teraz kupowanie Cavaniego, gdzie inne pozycje potrzebują wzmocnienia. Za Pogbe lepsza byłaby kasa. Dybała, Berardi, LO, ktoś na ławę za Llorente (np. Gignac za darmo) i wykup Romulo, oczywiście bez sprzedaży Pogby.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2015, 19:48

Dlczego zakup Moraty był bez sensu?
Nasi zabezpieczyli się na wypadek odejścia I Teveza i Llorente.

Transfer Moraty miał sens i to był strzał w dziesiątke.
Gdyby Cavani przyszedł to po odejściu Teveza teraz lub za rok grałby z nim Morata, niech się młody uczy.

Jeżeli Dybala przyjdzie to Cavani nie przyjdzie, więc mamy dwóch młodych i Teveza.
Wszystko jest uzależnione od Teveza.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2015, 19:55

Ja bym wolał taki deal niż pieniądze za Pogbę. Gdybyśmy dostali kasę to każdy klub od którego chcielibyśmy kupić gracza rzucałby nam zaporowe ceny jak Udinese kiedyś, które chciało 28 mln za D'Agostino :lol:
Zresztą ja się teraz o pieniądze nie martwię specjalnie bo w tej LM mamy przynajmniej 90 mln czy nawet 100 więc nie jest źle.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2015, 20:10

Mysle, ze dlatego wszystko chcemy dograc odpowiednio wczesniej, aby nie "przeplacac". Zwroccie uwage, ze Rugani jest juz klepniety, Dybałe negocjujemy od miesiaca (albo dluzej), rozgladamy sie intensywnie za srodkowym pomocnikiem, a pierwsze informacje na temat Cavaniego pojawily sie juz w marcu.

@Shadow Marshall
Niestety, na razie nie ma zadnych nowych wiesci na temat bocznych obroncow.

PS. Sky podalo, ze nie jestesmy zmuszeni oddawac Pogby, poniewaz stac nas na spokojne sfinansowanie mercato. Cavanim faktycznie jestesmy zainteresowani, a sam Urugwajczyk moze tego lata opuscic Paryz (co sie de facto kloci z dzisiejszymi slowami szefa PSG). No nic, zobaczymy, wszystko wyjdzie w praniu :-).
Ostatnio zmieniony 28 kwietnia 2015, 20:21 przez jakku1, łącznie zmieniany 2 razy.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2015, 20:19

mateusz6 pisze:Nie wiem jak wam, ale mi bardziej odpowiadał by [...] Środek pola Marchisio-Verratti-Vidal plus Pastore
Plus atak Tevez/Dybala-Morata; pierwszy skład wyglądałby fajno.
jakku1 pisze:Po czwarte, szukamy silnego srodkowego pomocnika - plotki o [...]Kondogbii
Fapałbym tak bardzo... :cry:
Alexinhio-10 pisze:wykup Romulo
Boże, czemu? Czy to potwierdzone info? :prochno:
Shadow Marshall pisze:Sturaro pójdzie na wypożyczenie albo sprzedaż
Nie sądzę, żebyśmy już teraz sprzedali nowego Gattuso; hajs się nie zwróci.
jakku1 pisze:Dlugo sie zastanawialem nad tym, czy sprzedawac tego newsa tutaj, glownie przez to, ze zrodla sa niepewne...
Przynajmniej będzie o czym gadać przez następne 10 stron tematu :wink:
fazzi pisze:Nie wierze w taka oferte. To brzmi jakby szejkowie czytali JP i zlozyli dokladnie taka oferte, za jaka kibice Juve by puscili Pogbe :prochno:
jakku1 = doradca Marotty confirmed? :shock:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2015, 21:35

Bez sensu jest zakup Cavaniego skoro zainwestowali duże pieniądze w Morate, a Morata do gry na skrzydle lub jako cofniętych napastnik nie bardzo się nadaje.

Co do Romulo to przecież gość ma duże umiejętności, a to że się połamał to nie jego wina. Prawa strona Licht/Caceres/Romulo jest ok na przyszły sezon, gorzej lewa Evra/Asa/Padoin.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2015, 23:00

Bez przesady z tym Moratą. Po dobrym okresie znowu zaczyna kaleczyć. Nie był też nie wiadomo jak drogi. Póki co Cavaniemu może buty czyścić, a wątpię by w ciągu 4 najbliższych lat go przegonił. Tevez odejdzie po przyszłym sezonie, Llorente to drewniak na wylocie, Matri też, Coman to junior z jakaś tam małą szansą na rozwój. Jak słyszę o Zazie to mnie mdli...bo miał dobry okres gry i mimo, że ma naruchane w tym sezonie ponad 2 tys min gry to ostatni jego dobry mecz był 1 lutego przeciwko Interowi. Od tamtego czasu człapie i skutecznie zniechęca do siebie potencjalnych kupców, a danie za niego 14 mln to...kryminał. Żeby ten nasz atak wyglądał very good to Cavani/Dybala/Berardi - potrzebujemy 2 z 3.


Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2015, 23:07

PSG wygrało dzisiaj 3-1 z Metz i przy wszystkich bramkach Paryżan asystował Pastore. Może okazać się że Javier wcale nie będzie na wylocie.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 00:26

Alexinhio-10 pisze:Morata do gry na skrzydle lub jako cofniętych napastnik nie bardzo się nadaje
Coś około połowy spotkań w Realu i Realu B grał jako skrzydłowy. Z całkiem dobrym skutkiem. Zresztą sam w jednym z wywiadów dziękował jednemu z madryckich trenerów, który ustawił go na boku ataku, bo ta pozycja pozwoliła mu się bardzo rozwinąć, co często widać po jego rajdach. Prędzej na skrzydle widzę Moratę niż Teveza.
Shadow Marshall pisze:Bez przesady z tym Moratą. Po dobrym okresie znowu zaczyna kaleczyć. Nie był też nie wiadomo jak drogi.
Ostatni raz więcej na zawodnika wydaliśmy w 2009 roku. Ponad 5 lat temu. Na realia Juventusu i Serie A był to drogi transfer. Okres od stycznia do końca marca miał bardzo udany i grał na poziomie międzynarodowym. Obecnie faktycznie prezentuje się niewiele lepiej od Zazy, ale mam nadzieję, że spory wpływ na taki stan rzeczy ma osłabienie organizmu spowodowane zatruciem.


Zablokowany