Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2015, 21:46

jackop pisze:Chelsea? :D Zagrać 3 mecze dla The Blues zostać wypożyczonym do Genk i Werderu, później opchniętym do VFL (2014) tylko po to, żeby wrócić do Londynu? No nie wiem.

Wahania cen na rynku transferowym to w dzisiejszych czasach masakra. Za niechcianego przez żaden top klub zawodnika dostać niemałą kasę (20 mln), by po niecałym roku zapłacić 50-60 mln.

Analogiczna sytuacja możliwa w przypadku Salaha. Niebiescy robią dziwne ruchy.
Na kogoś trzeba się zdecydować, ból bogactwa. Na razie nie mamy z tym problemu, tylko chyba nie ma się z czego cieszyć ;)

Nie spodziewam się takich cen za Salaha w przyszłości, musiałby dokonać naprawdę dużego skoku jakościowego. Też nie wyobrażam sobie De Bruyne ponownie w Chelsea, PSG ma na tej pozycji Pastore, który wreszcie zaskoczył. City pewnie mogłoby się skusić, wtedy nie mamy oczywiście czego szukać... Zresztą i tak nie zapłacimy wymaganej kasy, a Wolfsburg nie musi przecież go sprzedawać i spokojnie może poczekać jeszcze rok przy utrzymaniu albo nawet lekkim wzroście ceny.


mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2015, 23:59

Mi się wydaje, że bliżej będzie Wolfsburgowi do wzmacniania kadry za grube miliony niż do sprzedawania najlepszych piłkarzy. Bardzo dobra liga, liga mistrzów, status gwiazdy, w przyszłym sezonie pewnie walka o tytuł i do tego wysokie płace. Po co Belg ma odchodzić do innego klubu? A już na pewno nie do Juve.


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2015, 10:56

Kevin jest mało realny. Zainteresowanie będzie wielkie i pewnie odejdzie z klubu. Wilki mają dużo pieniędzy, a mimo wszystko nawet po mistrzostwie odchodziły od nich gwiazdy vide Dzeko. Lepszą opcją byłby chyba Oscar ze względu na to że do Chelsea napłyną nowi zawodnicy, jak co sezon.

Najbardziej realny chyba jest Pastore - krótki kontrakt, a w P$G też niezły przerób z zawodnikami. Wczoraj zagrał słabo, ale ogólnie to świetny ofensywny pomocnik.

Kondogbia jest średnio opłacalny. Monaco raczej nie sprzeda go tanio (kupili go za 20 mln), a cena powyżej 30 mln nie odpowiada ani jego umiejętnością, ani naszym potrzebą kupienia b2b czy też defensywnego pomocnika.

Swoją drogą pochwalić trzeba nos naszych działaczy do młodych piłkarzy(po raz kolejny). Nasi Hipsterzy interesowali się Kondogbią i Matrialem jeszcze w poprzednich klubach (Lens i Lyon), lecz wszystko jak zwykle rozeszło się o kasę i (co najważniejsze) miejsce dla zawodników w pierwszej drużynie.

Tego miejsca powinno być coraz więcej. Jestem spokojny co do przeczuć naszych menago, oni naprawdę ogarniają temat :ok: .


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2015, 12:15

Co to za straszenie, że Tevez addio po sezonie, bo mi twitter trąbi od rana, że Karlitosz wraca do bazy. :think:


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2015, 12:38

Zapewne stąd nasze zakusy na Dybale. Zarząd pewnie znał decyzje Tevez dużo wczesniej.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2015, 13:02

Że niby jak? Może jeszcze mamy rozwiązać kontrakt, żeby Boca za darmo go sobie wzięła? No bez jaj. Mówił o wypełnieniu kontraktu, więc niech chociaż to zrobi.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2015, 13:19

Działacze klubu z Argentyny są bezczelni. Jak nie mają kasy, to niech poszukają sobie innego gracza. :angry: A nie wykorzystują fakt, że Tevez chce do nich wrócić. Przecież to jest chore.

Nieładne by to było zachowanie Panie Tevez. :naughty:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2015, 13:42

Od początku irytowały mnie te wypowiedzi działaczy Boca. Mówienie wprost o jakimś rozwiązywaniu kontraktów etc... Szczyt chamstwa. Chociaż tak naprawdę nic nie przemawia za tym, żeby Carlitos Nas opuścił już po tym sezonie.
Bardzo duża szansa na półfinał LM, mistrzostwo Włoch, słoneczny i piękny kraj oraz naprawdę fajne zarobki. No i mieszka tu z rodziną, a nie osobno, jak to było za czasów pobytu w Anglii.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2015, 13:44

Tevez nieraz jedno mówił a drugie robił także nie wiadomo. Aczkolwiek ma ważny kontrakt także Boca niech płaci.
Co do środka pomocy widziałbym Herrere z Porto, wtedy można Pirlo wysłać do MLS.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2015, 13:47

http://football-italia.net/65235/tevez- ... leave-juve

Mam nadzieję, że to jedna wielka sciema, przeciez to nie ma sensu. Ma kontrakt jeszcze rok czasu, czuje sie dobrze w Turynie. A najsmieszniejsze, ze niby mielibysmy oddac go za darmo rozwiazujac kontrakt ? Boca jak juz go chce to musi wylozyc 10 mln.


Obrazek
szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2015, 13:49

I do tego za darmo? Słabo jakby się to spełniło. Mam nadzieję, że to plotki :pray: Choć te głosy o Dybale, sam nie wiem.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2015, 13:51

Poczekajmy na komentarz zarządu i Carlitosa, spokojnie :ok:


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2015, 13:53

Nie ma chyba takiej możliwości byśmy puścili go za darmo. Albo on się wykupi, albo Boca innej opcji nie ma.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2015, 14:46

Kucharius1 pisze:Nie ma chyba takiej możliwości byśmy puścili go za darmo. Albo on się wykupi, albo Boca innej opcji nie ma.
Obawiam się niestety, że jego odejście za darmo, już teraz, jest bardzo prawdopodobne. Marotta swego czasu mówił, że w razie potrzeby nie będzie go zatrzymywał, przez wzgląd na zasługi Argentyńczyka w klubie. Rozwiązanie kontraktu jest bardziej prawdopodobne, niż się wydaje. Zresztą o odejściu Carlitosa trąbią wszyscy we Włoszech (o tym mówiło się już zresztą wcześniej). Stąd pewnie takie konkretne zainteresowanie z naszej strony Dybalą.


marioz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 czerwca 2008
Posty: 123
Rejestracja: 17 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2015, 14:46

Wg. Agrestiego decyzja co dalej z Tevezem, ma zostać podjęta na początku maja.

Nie wiem jakie są ustalenia miedzy nami, a piłkarzem, ale puszczanie Teveza za frajer to coś czego nie umiem sobie wyobrazic. Jesteśmy poważną firmą, nie możemy dać się dymać pastuchom z Buenos...


Bez popity! :O
Zablokowany