Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 29 marca 2015, 15:05

Już nie przesadzaj z tym charakterem Berardiego, się uwzięliście.
Poza kilkoma czerwonymi kartkami w przeciągu 2 sezonów w seriea nie strasznego nie pokazał, poza tym to klub piłkarski czy zakon?

Zaza co chwilę ma dołki formy, zdarza mu się raz na 3 miechy strzelić w przeciągu 2 tygodni 2,3 bramki i wtedy o nim wszyscy mówią, to jest podobny temat jak z Balotellim, gra słabo i zdarzy mu się bramka to medią nawijają o nim.
Pamiętam ostatnie mistrzostwa jak Balotelli po podaniu Candrevy strzelił bramkę głową z metra, to co się wtedy działo to było dla mnie całkowicie nie normalne, facet strzelił zwykłą bramkę z piłką na patelni a zachował się jak by to było coś nadzwyczajnego, dziennikarze pociągneli pięknie.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 marca 2015, 15:08

Kucharius1 pisze:do world class zawsze zabraknie mu szybkości
Ale on wcale nie jest jakiś bardzo wolny. To nie Diego. Zresztą Beckhamowi mimo braków sprinterskich udało się zrobić świetną karierę jako skrzydłowy. Żeby nie było, mi też podoba się jego gra blisko bramki, ale skoro sam zainteresowany mówi, że jemu taka rola mniej się podoba to znaczy, że faktycznie tak jest i wiele się nie zmieni albo nie trafił jeszcze na trenera, który poszerzyłby jego horyzonty.
cziro pisze:Berardi na środku to chyba kiepski pomysł. Ogólnie Berardi w Juve no nie wiem... charakterek ma taki, że może być z nim ciężko.
Dlaczego?
cziro pisze:A o sprzedaży Moraty, to chyba w tym momencie nie ma mowy, jestem pewien że zostanie na kolejny sezon. I dobrze, chociaż na początku wieszałem na nim psy, tak jak większość na Zazie.
Naprawdę porównujesz gwiazdę hiszpańskiej młodzieżówki, który dla tej reprezentacji strzelił 13 goli w 13 i spotkaniach zdobywał doświadczenie w Realu do włoskiego bramkowpychacza, którego obecność w reprezentacji Włoch świadczy tylko i wyłącznie o tym, jak jałowe jest obecne pokolenia napastników w tym kraju?


Juvefanatp

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2007
Posty: 213
Rejestracja: 20 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 marca 2015, 16:09

Kto mi wytłumaczy o co chodzi z tym ciężkim charakterem Berardiego?

Mówią, że zostaje po treningach. Prywatnie podobno cichy i spokojny, po żadnych imprezach nie chodzi. Ogólnie raczej należałoby powiedzieć że dobrze się prowadzi, a co rusz słyszę, że ma coś nie tak z banią, czy nawet niektórzy potrafią zestawić go z Bario :think: Czerwone kartki? Jak dla mnie wygląda to identycznie co u De Rossiego, jak drużynie nie idzie to narasta w nim frustracja i czasami nie wytrzymuje nerwowo, ale bez przesady zdarzy się raz w sezonie, a lament jakby co piąty mecz okładał kogoś pięściami. Zidane też by przeszkadzał bo łapał sporo czerwonych? Żółte natomiast to prawie zawsze kara za jakąś formę aktywności w obronie, a tego raczej bym nie poddawał krytyce.

Sporo oglądam poczynania Sassuolo i widzę, jak Domenico się tam dusi. Za jego pomysłami nadąża chyba jedynie Sansone, reszta od święta. Nie wiem czemu miałoby służyć jego pozostawienie w obecnym klubie na dłuższy okres.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 29 marca 2015, 16:36

Tevez też miał trudny charakter.. Litości ludzie. Od tego jest trener i sztab szkoleniowy, żeby poukładać młodemu piłkarzowi w głowie.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 marca 2015, 17:05

Juvefanatp pisze:Sporo oglądam poczynania Sassuolo i widzę, jak Domenico się tam dusi. Za jego pomysłami nadąża chyba jedynie Sansone, reszta od święta. Nie wiem czemu miałoby służyć jego pozostawienie w obecnym klubie na dłuższy okres.
Dlatego uważam, że albo bierzemy go po tym sezonie albo dajemy wolną rękę co do kariery. Jeśli jest w stanie nauczyć się jeszcze czegoś w obecnym klubie to i tak za mało, bo powinien się już ogrywać na poziomie europejskim. Zrozum tu jednak włoskie myślenie. Mają taki świetny młody talent jak Verratti, dostaje chłopak szanse na grę w kadrze i jak zawiedzie to od razu zaczyna się cmokanie, że no niby dobrze, ale to jednak nie to co Pirlo i powinien mieć większy wpływ na drużynę. Niby jak skoro po kilku słabszych (nie słabych!) spotkaniach czeka go ławka zamiast regularności?!


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2015, 17:14

Juvefanatp pisze:Kto mi wytłumaczy o co chodzi z tym ciężkim charakterem Berardiego?

Mówią, że zostaje po treningach. Prywatnie podobno cichy i spokojny, po żadnych imprezach nie chodzi. Ogólnie raczej należałoby powiedzieć że dobrze się prowadzi, a co rusz słyszę, że ma coś nie tak z banią, czy nawet niektórzy potrafią zestawić go z Bario :think: Czerwone kartki? Jak dla mnie wygląda to identycznie co u De Rossiego, jak drużynie nie idzie to narasta w nim frustracja i czasami nie wytrzymuje nerwowo, ale bez przesady zdarzy się raz w sezonie, a lament jakby co piąty mecz okładał kogoś pięściami. Zidane też by przeszkadzał bo łapał sporo czerwonych? Żółte natomiast to prawie zawsze kara za jakąś formę aktywności w obronie, a tego raczej bym nie poddawał krytyce.

Sporo oglądam poczynania Sassuolo i widzę, jak Domenico się tam dusi. Za jego pomysłami nadąża chyba jedynie Sansone, reszta od święta. Nie wiem czemu miałoby służyć jego pozostawienie w obecnym klubie na dłuższy okres.
Bo chłopaczki z JuvePoland maja podwójne standardy. Pogba opluł kiedyś przeciwnika, Vidal gra chamsko, podobnie Chiellini. Na Berardiego sie uwzieli. Wole gościa z charakterem, ktory jak trzeba potrafi walnac piescia w stol niz potulną kloakę bez wyrazu


forumowy ujadacz
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 marca 2015, 18:00

Do tego panteonu dopisałbym Lichsteinera. On co prawda ostatnio bardziej irytuje niż imponuje swoim charakterem, ale jeszcze kiedy grał bardzo dobrze to 50% jego gry robiło właśnie zaangażowanie i nieustępliwość. Warto sobie przypomnieć choćby jego mecz przeciwko Celticowi w Szkocji.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 29 marca 2015, 19:44

Teksty o ciężkim charakterze Berardiego pisane są chyba przez jakichś niedorobionych ludzi albo powtarzane bez sprawdzenia o co chodzi. Chiellini, Lichtsteiner, Pogba, Vidal i Tevez - każdy z nich miał w swojej karierze ciekawe momenty i nikomu to nie przeszkadzało, ale w przypadku najzdolniejszego Włocha ostatnich lat (obok Verrattiego) robi to wielką różnicę na NIE. Jeśli nasi go nie wykupią to będzie to świadczyć o jakimś rozdwojeniu jaźni bo młody chłopak kopiący w drużynie rezerw był wart uwagi, a najlepszy młody piłkarz we włoszech ostatnich 3 lat już nie jest wart. Dziwne to jest.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 29 marca 2015, 22:47

Shadow Marshall pisze:Teksty o ciężkim charakterze Berardiego pisane są chyba przez jakichś niedorobionych ludzi albo powtarzane bez sprawdzenia o co chodzi. Chiellini, Lichtsteiner, Pogba, Vidal i Tevez - każdy z nich miał w swojej karierze ciekawe momenty i nikomu to nie przeszkadzało, ale w przypadku najzdolniejszego Włocha ostatnich lat (obok Verrattiego) robi to wielką różnicę na NIE. Jeśli nasi go nie wykupią to będzie to świadczyć o jakimś rozdwojeniu jaźni bo młody chłopak kopiący w drużynie rezerw był wart uwagi, a najlepszy młody piłkarz we włoszech ostatnich 3 lat już nie jest wart. Dziwne to jest.
z Immobile było podobnie. Teraz już nikt o tym nie pamięta, bo Ciro gra tragicznie w BvB. Berardi prezentuje się ekstra, ale Juventus ma całe grono osób, które mają za zadanie śledzenia jego postępów. Też chciałbym go w Juve, ale nie zdziwię się jak go nie wykupią.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 marca 2015, 23:09

Eric6666 pisze:z Immobile było podobnie.
A może być jak z Pogbą, tyle że z perspektywy United. Immobile w wieku 24 lat miał dwa dobre sezony , w tym jeden w Serie B. Ostatecznie dobrze się stało, że go sprzedaliśmy, ale jeśli po roku kupimy Zaze za 15 baniek to wolałbym chyba Ciro...


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 30 marca 2015, 00:43

Jeśli chcemy porównywać Berardiego do któregoś z tych piłkarzy, to moim zdaniem zdecydowanie bliżej mu do Pogby (wonderkinda, o którym było głośno w gazetach już jako o nastolatku i który wielokrotnie, nawet jeśli nie grał dobrze, to pokazywał przebłyski) niż do Immobile (wyrobnika, który pierwszy udany sezon w dorosłej piłce - i to na zapleczu - kończył mając dopiero 22 lata, a potem zdążył jeszcze odbić się na poziomie ekstraklasy w Genoi).

Trochę pukam się w głowę, gdy czytam kolejne prasowe doniesienia o tym, jak to nasi uważają Berardiego za niedojrzałego mentalnie i chcą zostawić na kolejny rok w Sassuolo lub innym słabszym klubie, żeby w tym czasie się ogarnął. Z całym szacunkiem, ale chłop prędzej załapie mądrze waleczną postawę od Teveza, Vidala i Evry niż od Missiroliego i Floro Floresa :roll: Bardzo chciałbym, żebyśmy latem sięgnęli po tego chłopaka i dali mu szansę na wskoczenie level wyżej. Jeśli stanie się inaczej, nie będę rozpaczał, bo u mnie Marotta i spółka zyskali sobie spory kredyt zaufania chociażby decyzją o sprowadzeniu Moraty.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 marca 2015, 10:28

A pismaki hiszpańscy dalej swoje i regularnie wiążą Pogbę z transferem do Barcelony...pieją, że sekretny plan Barcy jest natychmiastowe jego wykupienie i wypożyczenie na okres karencji do Juve...śmiechu warte ! Choćby nawet 100 baniek dawali - niech idzie gdziekolwiek tylko nie tam...mam nadzieję, że nasi włodarze pomyślą jednak zanim rzucą się na jakąkolwiek kasę bo można jeszcze więcej ugrać a jeśli prawdą jest to co pisali o rzekomym dealu z PSG to ta oferta byłaby zdecydowanie lepsza...


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 30 marca 2015, 10:38

Nie wiem czy jest lepsza oferta 80-90 baniek i zwrotne roczne wypożyczenie Pogby:) To jest dopiero science-fiction :) Mamy 80-90 baniek na transfery a Pogba dalej jest w Juve:)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 marca 2015, 13:30

No tak ale istnieje zagrożenie, że te pieniądze nie zostaną spożytkowane w należyty sposób i pójdą na wykupienie połowy Atalanty i Udinese...a tak jest pewność, że będzie dwóch zawodników z najwyższej półki - Cavani i Veratti...do tego nie przeżyłbym tego gdyby Pogba odszedł do tych marnych katalończyków...


Obrazek
Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 30 marca 2015, 13:30

Pomysł bez sensu, bo wstrzymuje nam to zakup zawodnika za Pogbę, wiemy że gość nie będzie u nas grał on to wie...zupełne sciene fiction.


Zablokowany