Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 18 marca 2015, 13:11

Ten tekst jest tendencyjny.
Autor skupił się celowo na pokazaniu wad i nie prześledził dokładnie tematu, wiedzą na poziomie dostatecznym.
Sam fakt budowy przez Udinese czy planów innych drużyn sporo zmienia w temacie przyszłości.
Wogóle nie poruszono spraw Juve że mają swój stadion i budują wogół niego infrastrukturę.
Na każdego przychodzi czas, kiedyś włosi byli na topie, wyżej od anglików, trochę się w tej Italii pozmienia, inwestorzy z zagranicy przychodzą, w końcu zespoły zaczęły starać się w europie, jak dla mnie ten artykuł to typowy Hejt 8)


nynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2010
Posty: 361
Rejestracja: 06 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 19 marca 2015, 00:06

mcsqrczybyk pisze:Dziennikarz sport. Pl randomem? Ciekawe. Czekam na rrozwinięcie myśli z twojej stron, bo nie wiem czemu tekst jjest słaby. Nie wiem czy to wwina mojego ttelefonu czy fforu, aale dubluje mi litery :(
No i co z tego, że Sport.pl? Większość "dziennikarzy" z Agory to banda stażystów z łapanki.

Dybala chce zostać w Serie A.


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 marca 2015, 11:40

- Real to klub, który kupuje zawodnika po sześciu dobrych meczach na MŚ. Nie chcemy tam iść.
Mino Raiola o transferze Pogby do Realu :prochno:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 marca 2015, 11:48

jest info, że podobno negocjujemy z Palermo 25 mln za Dybałę, ja nie wiem czy odpusciłbym Berardiego kosztem Dybały, nie da rady ich dwóch :). Do tego Zaza i Ferdek, Matri out...
Ja wczoraj popatrzyłem na Matriego, który wszedł na 20 minut i miał taki pressing, że aż mną zaczęło miotać, Morata haruje na całym boisku przez 70 minut , a Ale się nie chce dobiec do przeciwnika w 80 minucie bo wynik 3:0... kurna...


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 19 marca 2015, 11:57

25 mln za napastnika Palermo, skądś to już znamy, czyż nie? :D


Forza Juve!
Montezuma11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2011
Posty: 149
Rejestracja: 22 maja 2011

Nieprzeczytany post 19 marca 2015, 11:58

gucio_juve pisze:
- Real to klub, który kupuje zawodnika po sześciu dobrych meczach na MŚ. Nie chcemy tam iść.
Mino Raiola o transferze Pogby do Realu :prochno:
Link do wypowiedzi proszę.


FORZA JUVENTUS !!!
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 19 marca 2015, 12:03

25 mln za Dybałe uważam za uczciwą cenę.

Takie kwoty panują na swiecie. Dybała jest mlody, ma dobry sezon i nie jest suchy technicznie, gdzie przy jednosezonowcach-wpychaczach typu Boriello, Gilardino ryzyko jest duzo mniejsze. Toni to ewenement. To bramkowpychacz ale z ta czastka bozą którą miał inny drewniak Inzaghi.


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 marca 2015, 12:20

Byloby swietnie, gdyby udalo sie wyciagnac Dybale. Choc Felipe Andersonem tez bym nie pogardzil, ale to chyba ciezsze zadanie, no i nie bylo chyba zadnych plot o nim. Zreszta, relacje Marotty z Lotito sa, delikatnie mowiac, nienajlepsze. Ciekawe, co z Berardim. Nie rozumiem zupelnie tej naszej milosci do Zazy, ale wyglada na to, ze to jego sciagniemy latem. Nie zdziwilbym sie, gdybysmy za karte Zazy zaplacili polowka Berardiego, ustalajac jakas kwote, za ktora bedziemy mogli w przyszlosci go odkupic.
Ostatnio zmieniony 19 marca 2015, 12:33 przez fazzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 19 marca 2015, 12:31

Montezuma11 pisze:
gucio_juve pisze:
- Real to klub, który kupuje zawodnika po sześciu dobrych meczach na MŚ. Nie chcemy tam iść.
Mino Raiola o transferze Pogby do Realu :prochno:
Link do wypowiedzi proszę.
http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... ID=HP_BN_2


Obrazek
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 19 marca 2015, 13:29

Cabrini_idol pisze:przy jednosezonowcach-wpychaczach typu [...] Gilardino
Mówimy o tym jednosezonowym wpychaczu Gilardino, który w wieku 21 lat strzelił 26 bramek dla Parmy, w następnym sezonie 25, później w Milanie kolejno 19 i 16 bramek, by po słabym sezonie przejść do Fiorentiny, a tam walnąć sezon po sezonie: 25, 19 i 12 bramek. A na końcu swojej przygody z ligą włoską jeszcze dla Bolognii strzelić 15 bramek, a Genoi 13. O tym jednosezonowym wpychaczu mówimy?


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 19 marca 2015, 13:52

Tak wlaśnie o tym bramkowpychaczu, który był dobry ale na mecze z Parmami, Atalantami itp.


Obrazek
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 19 marca 2015, 13:55

Cabrini_idol pisze:Tak wlaśnie o tym bramkowpychaczu, który był dobry ale na mecze z Parmami, Atalantami itp.
Troche szacunku. Nawet w reprze staty ma niewiele gorsze niz bozyszcze kibicow Juve i Milanu - Pippo Inzaghi :naughty:
Co do ilosci strzelonych bramek w przelozeniu na ilosc meczow, rowniez ma podobna srednia do Superpippo. A trzeba wziac pod uwage, ze poza krotkim angazem w Milanie, gral raczej w srednich klubach, wiec i o bramki bylo w nich ciezko ;)


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 19 marca 2015, 14:13

To już trochę zarobiliśmy w tym roku;)
Jakiś porządny napastnik i lewy obrońca Olympiakosu powinni do nas zawitać:)

Cel został osiągnięty, 1/4 to spoko wynik, możemy dojść dalej ale nie musimy.
Ostatnio zmieniony 19 marca 2015, 14:15 przez sebatiaen, łącznie zmieniany 1 raz.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 19 marca 2015, 14:14

Dobry Mudżyn pisze: gral raczej w srednich klubach, wiec i o bramki bylo w nich ciezko ;)
No właśnie nie... Co pokazuje cacus np Giovinco czy Immobile itd. Niektórzy napastnicy wolą grać w mniejszych klubach i bez presji.

Gilardino to dobry ligowiec, bramkowpychacz, który nie zrobil międzynarodowej kariery bo był na to za słaby, koniec kropka.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 19 marca 2015, 14:30

Z tym,że będzie jaka większa kasa to bym nie przesadzał, ten rok pewnie będzie po raz kolejny na minusie także fajerwerków nie ma co się spodziewać. Trzeba rozsądnie wydać tą kasę, wykup Pereyry raczej pewny, wczoraj momentami pokazywał naprawdę co ekstra, ale musi pokazywać tego więcej. Może uda się zbić cenę jakimi zbędnymi graczami. Wolałbym Andersona czy Berardiego od Dybali, który nie bardzo mnie przekonuje. Pozbycie się Berardiego może potem potęgować płacz po sytuacji z Verrattim;/


Zablokowany