Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2015, 22:37

Może ktoś napisać kto widział Sturaro więcej razy, niż na skrótach meczów jakie ma atuty? Czy rokuje dobrze? Jest młody, jego wartość dość szybko rośnie z tego co widzę, a straszny sceptycyzm co do niego. Ja nie mam pojęcia o jego grze.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2519
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2015, 01:06

Ochloncie z tym Pogba... przynajmniej do przyszlego roku. Swoja droga, tak sobie mysle, ze faktycznie za goscia mozemy przytulic ok. 90baniek, tylko strach sie bac, w kogo Mierny ulokuje te pieniazki :roll:
alessandro1977 pisze:Nie rozumiem Marotty, nigdy nie rozumiałem i dzień kiedy opuści Juve będzie dla mnie dniem niezwykle radosnym !
Jak ma przyjsc jakis Waldek, to ja juz wole Marotte. Moze nauczy sie olewac Udinese i glebiej penetrowac np. Francje?
Wojtek pisze:Mistrz lewej flanki powraca... Może uda się go gdzieś jeszcze opchnąć w tym okienku?
Do Chin z nim!


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2015, 09:08

Cegła się rozstrzelał w tej Parmie, może na atak zamiast Llorente? :prochno:


_Piotrek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lutego 2008
Posty: 179
Rejestracja: 16 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2015, 09:30

Nawet jeśli Mino Raiola blefuje i Pogba zostanie w Juve na przyszły sezon, to i tak pewnym jest, że któregoś dnia i zapewne wcześniej niż później Francuz opuści Turyn i Italię. Serie A nie jest w stanie utrzymać najlepszych piłkarzy świata i nawet polepszająca się sytuacja finansowa klubów (niektórych) nie będzie miała na to wpływu.

Tym razem muszę się zgodzić z narzeczoną Alessio Cerciego Federicą Riccardi: „do Włoch sprowadza się tylko przebrzmiałe gwiazdy za darmo, albo wypożycza się je z opcją wykupu”.

O Pogbie, Cuadrado i transferach made in Italy. Po więcej zapraszam tu: http://tylkopilka.pl/serie-a-przyjmuje-kolejne-ciosy/


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2015, 10:27

cziro pisze:Może ktoś napisać kto widział Sturaro więcej razy, niż na skrótach meczów jakie ma atuty? Czy rokuje dobrze? Jest młody, jego wartość dość szybko rośnie z tego co widzę, a straszny sceptycyzm co do niego. Ja nie mam pojęcia o jego grze.
Technicznie jest taki sobie, żaden z niego wirtuoz, waleczny chłopak, fizycznie niezły jako uzupełnienie kadry jest ok., ale do pierwszego składu na razie nie i nie wiem czy w ogóle wskoczy na taki poziom.


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2015, 11:35

Już miałem nadzieję, że żadnego transferu nie zrobimy w to mercato, to oczywiście na koniec ponownie sobie Jacka Sparrowa sprowadzimy i jeszcze tego kmiota z Violi na bramkę...


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2015, 11:49

Ktoś w ogóle łapie o co chodzi z tym Neto? Na zmiennika za dobry i za drogi, na następcę Buffona za słaby, zresztą co on będzie bronił po przynajmniej dwóch latach grzania ławy.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2015, 12:55

Ouh_yeah pisze:Ktoś w ogóle łapie o co chodzi z tym Neto? Na zmiennika za dobry i za drogi, na następcę Buffona za słaby, zresztą co on będzie bronił po przynajmniej dwóch latach grzania ławy.
Więc chyba Neto jest gdzieś tak po środku tych dwóch tez. ;)

Ręcznikiem nie jest, na następce Storariego bardzo spoko.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2015, 13:16

Neto jak Neto, ciekawsza jest sytuacja w ataku. Osvaldo wcale nie musi przyjsc za Giovinco. Po pierwsze, dochodza sluchy z Mediolanu ze Inter sie nie zgodzi na oddanie Pablo, a po drugie, chcemy gracza za czapke gruszek i tylko na pol roku. Nie zaplacimy duzej sumy za 5 napastnika. Co prawda, z drugiej strony tez sprawa wyglada tak, ze Osvaldo chce wrocic do Turynu a my potrzebujemy napastnika, wiec z tej calej zbieraniny napastnikow dostepnych zima najwieksze szanse ma wlasnie Osvaldo. Ale tak jak wspominalem, to jeszcze nic pewnego.

Jesli chodzi o Pazziniego to jeszcze do niedawna nawet nie bylo konkretnego kontaktu z wlodarzami Milanu a sprawa raczej zyla bardziej w mediach. Ale, ostatnio pojawily sie pogloski z pewnego zrodla, ze mozliwa jest wymiana, De Ceglie na Pazziniego :prochno:. Na Cassano to w ogole nie ma szans i nikt u nas nie chce slyszec o bylym pilkarzu Parmy.

Jest jeszcze jedna opcja, moim zdaniem najciekawsza, ale zeby sie upewnic, ze to nie jest jakas sciema musze ustalic czy np. mozemy jeszcze sciagnac jakiegos pilkarza spoza panstw UE? Orientuje sie ktos? Zahor?


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2015, 13:20

Vincitore o Neto pisze:Ręcznikiem nie jest
Za to wygląda na niewdzięcznika. Takie babole co sadził podczas pierwszych dwóch sezonów we Florencji to bania mała. Nawet kierownictwo klubu wieszało już na nim psy, ale Montella wziął go w obronę i postanowił mu zaufać. W podziękowaniu ten nie chce przedłużyć kontraktu (kasa misiu, kasa).


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2015, 13:54

jakku1 pisze:Jest jeszcze jedna opcja, moim zdaniem najciekawsza, ale zeby sie upewnic, ze to nie jest jakas sciema musze ustalic czy np. mozemy jeszcze sciagnac jakiegos pilkarza spoza panstw UE? Orientuje sie ktos? Zahor?
Strzelam - Demba Ba czy Forlan? :-D


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2015, 13:59

raczej chodzi o nowego Cuadrado , jakiś 17 latek. Andres Tello.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2015, 14:05

Robaku pisze:raczej chodzi o nowego Cuadrado , jakiś 17 latek. Andres Tello.
Ale czy ten małolat nie jest przypadkiem skrzydłowym?


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2015, 14:53

Poprostu pisze:
Robaku pisze:raczej chodzi o nowego Cuadrado , jakiś 17 latek. Andres Tello.
Ale czy ten małolat nie jest przypadkiem skrzydłowym?
A Cuadrado jest środkowym?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2015, 15:01

jakku1 pisze: Jesli chodzi o Pazziniego to jeszcze do niedawna nawet nie bylo konkretnego kontaktu z wlodarzami Milanu a sprawa raczej zyla bardziej w mediach. Ale, ostatnio pojawily sie pogloski z pewnego zrodla, ze mozliwa jest wymiana, De Ceglie na Pazziniego :prochno:.
Pogłoski te pojawiły się zanim się okazało, że Pazzini chce kontrakt na 2,5 roku, a my go chcemy tylko do lata. :prochno:

Jakku na pewno nie chodzi o Tello, bo ten gracz z całą pewnością przyjdzie do Primavery.

Osvaldo jako piąty napastnik jak najbardziej ok. Koleś, mam takie wrażenie, ma nas "w sercu" (do dziś jest w stanie wojny z Romą i wypomina im tego strzelonego w 94. minucie gola na Olimpico :smile: ). Umiejętności mu nie brak, a nie potwierdziły się obawy, że będzie miał zły wpływ na szatnię (było wręcz odwrotnie). Jeśli przyjdzie, weźmie numer 94 - potwierdzone info. 8)


Zablokowany