Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2015, 17:29

Z Morąta bym tak nieszalal. Raz, ze gościu miał naprawdę dobre stary i był uznawany za jednego z najzdolniejszych młodych w Hiszpanii, a dwa ze to byk chyba ukłon w stronę Antka, aby ten nie zdezerterował.

Dziwi mnie ocena, ze Szwajcar jest dobry tylko indywidualnie itp. Wszystkie najmocniejsze drużyny maja po dwoch-trzech takich jeźdźców, którzy właśnie indywidualnie robi różnice. Po co nam kolejny Klepacz, skoro do rozgrywania cofa się Tevez, w pomocy jest Pirlo i Markiz, a rozrzucic fajna piłkę i Leos może. Teraz ile mamy ludzi wygrywajacych pojedynki jeden na jeden. Tevez, czasami Pogba i odziwo Pererrya. Zwłaszcza ten ostatni przedstawia sile naszej ofensywy. Berrardi Shaq problem z miejscem na boisku? Plz. Potrafiono pogodzić Bale z Ronaldo lub Messiego Neymara i Suáreza. Mówienie ze problem będzie ze szwajcarem i Włochem uważam za jedno z najbardziej naciaganych wytłumaczen. Swoja droga Berrardi tez juz za bardzo nie kozaczy, no chyba ze machajac łapami.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2015, 17:37

bramek pisze:Z Morąta bym tak nieszalal. Raz, ze gościu miał naprawdę dobre stary i był uznawany za jednego z najzdolniejszych młodych w Hiszpanii, a dwa ze to byk chyba ukłon w stronę Antka, aby ten nie zdezerterował.

Dziwi mnie ocena, ze Szwajcar jest dobry tylko indywidualnie itp. Wszystkie najmocniejsze drużyny maja po dwoch-trzech takich jeźdźców, którzy właśnie indywidualnie robi różnice. Po co nam kolejny Klepacz, skoro do rozgrywania cofa się Tevez, w pomocy jest Pirlo i Markiz, a rozrzucic fajna piłkę i Leos może. Teraz ile mamy ludzi wygrywajacych pojedynki jeden na jeden. Tevez, czasami Pogba i odziwo Pererrya. Zwłaszcza ten ostatni przedstawia sile naszej ofensywy. Berrardi Shaq problem z miejscem na boisku? Plz. Potrafiono pogodzić Bale z Ronaldo lub Messiego Neymara i Suáreza. Mówienie ze problem będzie ze szwajcarem i Włochem uważam za jedno z najbardziej naciaganych wytłumaczen. Swoja droga Berrardi tez juz za bardzo nie kozaczy, no chyba ze machajac łapami.
Za to Shaqiri kozaczy? Nie rozumiem tego, Berardi miAł udział przy 8 z 17 bramek Sassuolo i gra zazwyczaj co najmniej dobrze ale tutaj na forum praktycznie każda wzmianka o nim to deprecjonowanie jego wartości. Zaś o Shaqirim znowu zupełnie w drugą stronę i większość tak naciąga jego umiejętności,ze czytając mam wrażenie,ze to gracz niwiele gorszy od Robbena, dopiero potem uświadamiam sobie,ze to zwykłe życzeniowe gadanie.


Marian50

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2006
Posty: 179
Rejestracja: 24 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2015, 17:46

Wiecie co...Jak tak czytam te wasze podniecenie przy Shaquirim,to przypomina mi się jaka była podnieta większości forumowiczów przy transferze Krasicia do Juve...Dalszą część tej historii chyba każdy zna ;)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2015, 17:49

Nie powinno nas to już interesować ale :

Alfredo Pedulla opublikował właśnie najnowsze doniesienia odnośnie przyszłości Xherdana Shaqiriego.

- Shaqiri podjął już decyzje odnośnie swojej przyszłości. Szwajcar odrzucił ofertę Liverpoolu i chce transferu do Inter. Działacze Nerazzurrich osiągnęli już porozumienie z agentem piłkarza i zapewnili go, że w trakcie najbliższych kilku dni postarają się osiągnąć również porozumienie z Bayernem.

Kibice interu jarają pały, że podbiorą Juve już drugiego zawodnika ( pierwszy Poldi )...chciałbym tylko widzieć miny tych gamoni jak inter sezon zakończy na 7 miejscu... :smile:


Obrazek
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2015, 17:57

Jak nie wypalił transfer Iturbe to wszyscy wieszali psy na Beppe, tak samo jak robiliby to teraz gdyby wydał na niego te 25mln, a gdyby wtedy ktoś miał tu wybierać między Iturbe a Shaqirim to pewnie większość wybrałaby Argentyńczyka choćby dlatego, że zaliczył już we Włoszech udany sezon.
Ja tu widzę przejaw rozsądku ze strony Marotty, woląc wypożyczyć i przetestować zawodnika którego Guardiola określił mianem niewystarczająco inteligentnego.
Jeśli już mówimy o pozostałych decyzjach, to na Moratę nadal narzekał nie będę, bo tu pierwszego kamienia trzeba rzucić w Llorente.
Pereyra - tak, zawodzi. Ale jak już ktoś wspominał, nie gra podobno na nominalnej pozycji, choć przed transferem reklamowano go jako bardzo uniwersalnego zawodnika. Niektórzy piszą tu o kwocie 15, a nawet 17mln euro za jego transfer. Ja pamiętam o 1,5mln za wypożyczenie, 11 za wykup, w tym w ramach rozliczenia mamy oddać Sorensena. Deal podobny więc do tego z Bonuccim. Nie każdy pomocnik za 11 mln okaże się kolejnym Vidalem.
Daleko mi od chwalenia Marotty, ale już taki Secco pokazał że wydawać to każdy idiota potrafi.
Ostatnio zmieniony 04 stycznia 2015, 18:05 przez blackadder, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2015, 18:05

Odpaliłem sobie właśnie spotkania Galaty. Sneijder promienieje, więc chyba wie, co się kroi. :smile:


Hed2

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2015, 18:08

mrozzi pisze:Odpaliłem sobie właśnie spotkania Galaty. Sneijder promienieje, więc chyba wie, co się kroi. :smile:
Promienieje czyli? kilka konkretow :)


stf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2009
Posty: 215
Rejestracja: 02 lutego 2009

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2015, 18:12

mrozzi pisze:Odpaliłem sobie właśnie spotkania Galaty. Sneijder promienieje, więc chyba wie, co się kroi. :smile:
Że co niby? Zostaje w Stambule? ;) Rzucisz linka?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2015, 18:14

Panowie! Po prostu jest jakiś radosny , więc są 2 możliwości. :smile: Albo idzie do nas, albo (zwłaszcza w obliczu słów agenta - na głównej) Galata zobowiązała się do niezwłocznego wypłacenia zaległych pensji. :rotfl:

Stawiam na to drugie i Diamantiego. :ok:


maniek793

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 14
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2015, 18:14



Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2015, 18:15

http://wiz1.net/channel25 poziom jak w derbach Genui. Boisko w sumie też.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2015, 18:17

Już pisałem że Diamanti to podobno trudny do przeprowadzenia transfer, nastawcie się powoli na plany z/ź/ż/x


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2015, 18:23

Wcale by mnie nie zdziwił następujący scenariusz:

- Marotta interesuje się Sneijderem i wiedząc o jego chęci powrotu do Włoch oraz mając świadomości problemów finansowych tureckiego klubu oferuje 2 mln €;
- Galata, która już raz nas wydymała przy okazji transferu Melo, upiera się przy klauzuli (której rzecz jasna, i bardzo dobrze zresztą, nie zamierzamy płacić);
- agent piłkarza zapewnia, że Wesley jest szczęśliwy w obecnym klubie;
- Marotta nie jest w stanie nic zrobić i ponownie skłania się ku opcji z Shaqirim;
- Shaqiri jest już obiecany/chce przejść do interu - odrzuca naszą propozycję;
- zostajemy z niczym (w sumie żadnego gracza na tę chwilę nie potrzebujemy, ale ponownie wychodzi na to, że Marotta ma problem z zakontraktowaniem nowych graczy);
- Juventus chce kupić, ale nie umie.

:smile:


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2015, 18:28

Chyba tak wyglądało pamiętne spotkanie Conte-zarząd, na którym dowiedział się o możliwościach transferowych, a po którym podał się do dymisji :D Niech ściągają tego Rolando i zamykają okienko. Zimą i tak nikogo ciekawego nie sprowadzą.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
stf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2009
Posty: 215
Rejestracja: 02 lutego 2009

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2015, 18:31

mrozzi pisze:Wcale by mnie nie zdziwił następujący scenariusz:

- Marotta interesuje się Sneijderem i wiedząc o jego chęci powrotu do Włoch oraz mając świadomości problemów finansowych tureckiego klubu oferuje 2 mln €;
- Galata, która już raz nas wydymała przy okazji transferu Melo, upiera się przy klauzuli (której rzecz jasna, i bardzo dobrze zresztą, nie zamierzamy płacić);
- agent piłkarza zapewnia, że Wesley jest szczęśliwy w obecnym klubie;
- Marotta nie jest w stanie nic zrobić i ponownie skłania się ku opcji z Shaqirim;
- Shaqiri jest już obiecany/chce przejść do interu - odrzuca naszą propozycję;
- zostajemy z niczym (w sumie żadnego gracza na tę chwilę nie potrzebujemy, ale ponownie wychodzi na to, że Marotta ma problem z zakontraktowaniem nowych graczy);
- Juventus chce kupić, ale nie umie.

:smile:
Albo po prostu i tak nikogo nie zamierzamy kupić, a wszystkie plotki są po to, żeby zamydlić nam oczy? Podobnie zachowuje się Roma w tym okienku.


Zablokowany