Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
kacopys

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2013
Posty: 125
Rejestracja: 11 września 2013

Nieprzeczytany post 19 listopada 2014, 11:29

Co sądzicie o Romanie Burkim? Wcześniej tylko wiedziałem że zbiera bardzo dobre noty w Niemczech, ale wczoraj gościu zrobił na mnie mega wrażenie. Buffon młodszy nie będzie, a Storari chociaż dobry to już też emerytura za pasem.


bartekoo2

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 144
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 listopada 2014, 12:01

kacopys pisze:Co sądzicie o Romanie Burkim? Wcześniej tylko wiedziałem że zbiera bardzo dobre noty w Niemczech, ale wczoraj gościu zrobił na mnie mega wrażenie. Buffon młodszy nie będzie, a Storari chociaż dobry to już też emerytura za pasem.
Buffon pogra co najmniej 2 lata , jego następca to Leali wiec nie boj zaby


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 19 listopada 2014, 12:27

kacopys pisze:Co sądzicie o Romanie Burkim? Wcześniej tylko wiedziałem że zbiera bardzo dobre noty w Niemczech, ale wczoraj gościu zrobił na mnie mega wrażenie. Buffon młodszy nie będzie, a Storari chociaż dobry to już też emerytura za pasem.
Następcą Buffona będzie prawdopodobnie innych Włoch, jak nie Leali to może Perin bądź Scuffet:)


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 19 listopada 2014, 15:19

Leali ma genialny refleks, bardzo dobre warunki fizyczne i widoczne braki w wyszkoleniu bramkarskim. Bazuje głównie na tym, co mu dała natura. Nie dziwię się, że go pozyskaliśmy, bo niewątpliwie posiada talent, ale zaczynam mieć obawy, czy rozwinie się na jego miarę.

Można zastanowić się, czy nie warto byłoby ściągnąć go do siebie. Tak wiem, że to klęska dla młodego bramkarza, kiedy musi siedzieć na ławce zamiast grać. Jednak co do tego, że wypożyczenia pozwolą mu rozwinąć się do poziomu pierwszego bramkarza Juventusu mam chyba jeszcze większe wątpliwości.

Perin to bramkarz gotowy (raczej nie gorszy od takiego Sirigu). Scuffet melodia przyszłości, ale może być wielki.


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 listopada 2014, 21:50

Paweljuve2006 pisze:Z młodych obiecujących i z kończącymi się kontraktami są jeszcze między innymi Gaudino z Bayernu i Traore z Barcy. Warto spróbować.
o Gaudino kiedyś było pisane, Juve ponoć chce stawiać na młodzież.. byłby to ciekawy ruch..

o "głupim" Szwajcarze czytałem dziś, że wchodzi w rachubę kierunek włoski, a nawet możliwość wypożyczenia z opcją pierwokupu (Marotta style)

coraz więcej pisze się też o tym Chirichesie z Tottenhamu, gość, który w sumie jest kompletnym anonimem dla mnie ma kosztować wg tm 11 mln..drogo


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 22 listopada 2014, 23:51

Gaudino? Jak najbardziej, wszystko mozliwe. Juz pare tygodni temu mowilo sie, ze bedziemy starali sie go wyjac.

Tomas Pocchetino jest niemal pewny. Przyjedzie do Turynu pod koniec grudnia. Jakby co, to zostanie wyslany po prostu do Sassuolo, zeby sie ograc.

Ale w ostatnich godzinach pojawila sie inna, powazna plotka. Kramaric z Rijeki. Mamy juz rzekomo wstepne porozumienie z agentem gracza i Paratici jedzie w czwartek na mecz LE zeby wszystko dograc z klubem. Mowi sie o roznych kwotach. Od 5 do nawet 10m euro. To jest napastnik. Czyli, jesli to jest prawda to Giovinco zegna sie z klubem w styczniu.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
warqula

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 listopada 2008
Posty: 47
Rejestracja: 19 listopada 2008

Nieprzeczytany post 23 listopada 2014, 00:45

Leali jak na bramkarza jest jeszcze młody (21 lat) niech się w spokoju ogrywa ;) po za tym Buffon ma kontakt do czerwca 2017 i jeśli wtedy będzie chciał zawiesić buty na kołku to nowy bramkarz może liczyć na jako takie granie raz na jakiś czas dopiero po Euro 2016


Juventus jak dyktator niepodzielnie panuje w Serie A, czy w przechodzącej kryzys lidze, ktoś rzuci wyzwanie Juve i będzie walczył do końca?
rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 23 listopada 2014, 00:51

jakku1 pisze:
Ale w ostatnich godzinach pojawila sie inna, powazna plotka. Kramaric z Rijeki. Mamy juz rzekomo wstepne porozumienie z agentem gracza i Paratici jedzie w czwartek na mecz LE zeby wszystko dograc z klubem. Mowi sie o roznych kwotach. Od 5 do nawet 10m euro. To jest napastnik. Czyli, jesli to jest prawda to Giovinco zegna sie z klubem w styczniu.
Czy to ten zawodnik, który ma tak rewelacyjne statystyki w tym sezonie i którym tak podniecał się Borek w czasie meczu Włochy- Chorwacja ?
Nie jestem do końca przekonany co do jego kandydatury, chociaż w sumie dla mnie to no name. Zdecydowanie wolałbym już Berardiego w zimie za te pieniądze.


Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 23 listopada 2014, 12:04

To gość z szkoły Dinama więc na prawdę warto zwrócić na niego uwagę. Zresztą jeżeli plotki o Vrsaljko się sprawdzą to może akurat będziemy mieli parę Chorwatów którzy już znają się z wspólnej gry w Zagrzebiu?


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 23 listopada 2014, 13:18

Chelsea już dawno zwróciła na niego uwagę, więc nie widzę większych szans w rywalizacji z nimi o bramkostrzelnego Chorwata. Dziś doczytałem, że my mamy ponoć słowne porozumienie z ojcem piłkarza, ale jego klub chce za niego 10 mln Euro, a my proponujemy maksymalnie 6. Dla Chelsea czy Tottenhamu ( który też jest zainteresowany) 10 mln jest kwotą śmieszną. Bierzmy Berardiego. Jego cenę przynajmniej będzie można zbić dołączając do transakcji jakiegoś zawodnika.


mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 23 listopada 2014, 13:59

Kramaricia nie widzialem na oczy, ale czy on jest lepszy niz Llorente? Jakos nie wydaje mi sie, zeby w kadrze bylo miejsce dla trzech dobrych "9". Bo raczej Morata jest nietykalny.


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 23 listopada 2014, 15:00

rufi8 pisze:Chelsea już dawno zwróciła na niego uwagę, więc nie widzę większych szans w rywalizacji z nimi o bramkostrzelnego Chorwata. Dla Chelsea czy Tottenhamu ( który też jest zainteresowany) 10 mln jest kwotą śmieszną. Bierzmy Berardiego. Jego cenę przynajmniej będzie można zbić dołączając do transakcji jakiegoś zawodnika.
Mimo wszystko w Chelsea miałby mniejsze szanse na grę niż w Juve, a Tottenham odstaje od Juve Ja to widzę tak: Giovinco zostaje sprzedany za grosze (2-3 mln) do Torino czy innego średniaka, wszystkie talenty zostają tam gdzie są, a Stara Dama kaptuje zawodnika, z którym ma mieć wstępne porozumienie. Rozbieżności co do odstępnego nie są tak bolesne dla budżetu Mistrza Włoch po oddaniu Mirkusa i wszyscy są szczęśliwi :prochno:


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 23 listopada 2014, 15:32

annihilator1988 pisze: Mimo wszystko w Chelsea miałby mniejsze szanse na grę niż w Juve, a Tottenham odstaje od Juve
No niby tak, ale mnie się rozchodzi bardziej o możliwości finansowe i prestiż ligi angielskiej. Nie mam wątpliwości, że 10 baniek to my nie wydamy na Chorwata, a Mourinho ponoć się napalił na tego grajka. To że ojciec dogadał się z Paraticim nie ma żadnego znaczenia. Mamusia Rabiota też była ponoć z nami dogadana, a jak się skończyła sprawa wszyscy wiemy.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 23 listopada 2014, 20:43

Jak chłop ma rozum to w życiu nie pójdzie grać tam, gdzie pewny plac gry ma Diego Costa. Mourinho bez żalu odpalił Lukaku więc może też da to Chorwatowi trochę do myślenia.

Nie kojarzyłem wcześniej Kramaricia, ale po wklepaniu go w YT widzę, że podobnie do niego gra Belotti, którym interesowaliśmy się już w lecie. Różnica między nimi jest taka, że Chorwat potrafi trafić w bramkę rywala, a Włoch nie.

Co do samej ceny zawodnika to 10 mln E wcale nie wydaje mi się abstrakcyjne, mimo że jego kontrakt wygasa już z końcem czerwca 2015. Chorwaci cenią sobie swoje talenty i tak: za 21 mln E do Tottenhamu trafił Modric, Arsenal za usługi Eduardo wyłożył prawie 14 mln E, a Kovacic kosztował Inter 11 mln E.

Raz pożałowaliśmy takiej kwoty na Verattiego i odbiło się to nam ostatecznie czkawką, choć w tamtym momencie nie mieliśmy żadnych argumentów przeciwko PSG. Teraz spokojnie możemy młodego zawodnika kusić lepszymi perspektywami niż w Chelsea lub Tottenhami. W pierwszym wypadku chodzi o ilość występów (i możliwość wyrobienia sobie lepszej marki, przecież nie musi u nas zostać na zawsze), a w drugim oczywiście o aspekt czysto sportowy.

Sprzedać Gio w zimie, w lecie Boakye i cieszyć się z posiadania w drużynie prawdziwie utalentowanego napastnika.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 23 listopada 2014, 21:01

Przypomniałem sobie coś i muszę o tym napisać 8)

@Arbuzini - pod koniec lata kłóciliśmy się o sens sprowadzenia do Juventusu kolejnego napastnika (były wtedy ploty o Denisie). Nadal uważasz, że sprowadzenie jakiegoś piłkarza na piątego napastnika było koniecznie?


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Zablokowany