Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2014, 06:55

zahor pisze:
ewerthon pisze: przestań wierzyć w swój zespół, bo nie na tym polega kibicowanie Juve. Kibicowanie temu klubowi polega na obniżaniu jego wartości i zakładaniu z góry, że nic się nie uda przez następną wieczność.
Czy jeżeli kibic Bazylei stwierdzi, że dominacja w Szwajcarii to mało, pora teraz na wygranie Ligi Mistrzów, to należy mu bić brawo, że wierzy w zespół? Jak sympatyk Mariboru Branik zacznie pisać, że należy wszystkie siły rzucić na Ligę Mistrzów żeby przy sprzyjającym wietrze wylądować w finale, to nie ma tutaj nic dziwnego? Jeżeli podobne plany snują kibice mistrza Armenii, to też jest to postawa w stu procentach pozytywna i ją pochwalasz? Pytam, bo chciałbym się dowiedzieć gdzie według Twoich kryteriów leży granica między optymistą, a gościem oderwanym zupełnie od rzeczywistości, który pieprzy jak potłuczony - zakładając że taka w ogóle istnieje.
Oj zabolało, zabolało :-D . Nie wiem czemu mają służyć te porównania z tymi klubami, ale za twoją logiką nigdy się nie dojdzie.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2014, 07:52

ewerthon pisze: Oj zabolało, zabolało :-D .
Raczej zaintrygowało, bo za tym co wypisujesz już dawno przestałem nadążać. To tak jakbym spotkał gościa, który szczerze wierzy że grawitacja działa w drugą stronę, do góry - od razu wypytałbym go jak w związku z tym umeblował mieszkanie, jak dojeżdża do pracy i jak zabezpiecza się, żeby nie spaść do kosmosu.
ewerthon pisze: Nie wiem czemu mają służyć te porównania z tymi klubami, ale za twoją logiką nigdy się nie dojdzie.
A mógłbyś zacytować fragment, w którym ja porównuję Juventus do któregokolwiek z tych klubów? Albo jeden z wymienionych klubów z drugim? Albo w ogóle cokolwiek z czymkolwiek? Chciałem się po prostu dowiedzieć czy istnieje granica, której kibicowi jeżeli chodzi o oczekiwania i nadzieje przekroczyć nie wypada, czy takowej nie ma - kibic to kibic, zawsze ma wierzyć w każdy sukces. Odpowiesz?


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2014, 08:20

zahor pisze:
ewerthon pisze: przestań wierzyć w swój zespół, bo nie na tym polega kibicowanie Juve. Kibicowanie temu klubowi polega na obniżaniu jego wartości i zakładaniu z góry, że nic się nie uda przez następną wieczność.
Czy jeżeli kibic Bazylei stwierdzi, że dominacja w Szwajcarii to mało, pora teraz na wygranie Ligi Mistrzów, to należy mu bić brawo, że wierzy w zespół? Jak sympatyk Mariboru Branik zacznie pisać, że należy wszystkie siły rzucić na Ligę Mistrzów żeby przy sprzyjającym wietrze wylądować w finale, to nie ma tutaj nic dziwnego? Jeżeli podobne plany snują kibice mistrza Armenii, to też jest to postawa w stu procentach pozytywna i ją pochwalasz? Pytam, bo chciałbym się dowiedzieć gdzie według Twoich kryteriów leży granica między optymistą, a gościem oderwanym zupełnie od rzeczywistości, który pieprzy jak potłuczony - zakładając że taka w ogóle istnieje.
Patrząc na Twoje dziwne porównania (a nie były one ironiczne, skoro poważnie pytałeś) mam nieodparte wrażenie, że w pogrubionym tekście pisałeś o sobie. Skoro kibice Atletico mogli wierzyć to my tym bardziej możemy. To że teoretycznie mamy mniejsze szanse niż Real, Barca, Bayern i pewnie jeszcze z 2-4 kluby to już inna sprawa.

PS. Jak już się bawisz w rozkminy, to weź pod uwagę, że kibice Bazylei, Mariboru czy mistrz Armenii mogą (jeszcze) wierzyć. Kibice ManU, Milanu czy Interu raczej nie.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2014, 09:35

Ziomingos z CNN napisał tutaj, że chcemy od United 45-48 baniek eurasiów, a do tego Hernadez i jeszcze jeden grajek.

Jak dla mnie, to bardzo dobry deal i pomimo całej sympatii dla Vidala - przyjąłbym takie warunki. Tym grajkiem mógłby być Nani lub Fellaini.


AVE JUVE!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2009
Posty: 221
Rejestracja: 17 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2014, 09:46

yanquez pisze:Ziomingos z CNN napisał tutaj, że chcemy od United 45-48 baniek eurasiów, a do tego Hernadez i jeszcze jeden grajek.

Jak dla mnie, to bardzo dobry deal i pomimo całej sympatii dla Vidala - przyjąłbym takie warunki. Tym grajkiem mógłby być Nani lub Fellaini.

Racja deal bylby swietny , ale ja tak stanowczy co do sprzedazy jednak bym nie byl . Z jednej strony sentymenty na bok a z drugiej to przeciez Vidal serce ten druzyny

na Naniego niech sie nie ogladaja , ale Fellaini to juz lepsza opcja , ale oni nie oddadza go mysle na taka wymiane :)


couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2014, 10:30

yanquez pisze:Ziomingos z CNN napisał tutaj, że chcemy od United 45-48 baniek eurasiów, a do tego Hernadez i jeszcze jeden grajek.

Jak dla mnie, to bardzo dobry deal i pomimo całej sympatii dla Vidala - przyjąłbym takie warunki. Tym grajkiem mógłby być Nani lub Fellaini.
45mln + Hernandez i Fellaini to byłaby chyba najlepsza cena za jaką moglibyśmy sprzedaż Vidala w chwili obecnej.
Sympatia do Arturo jest ogromna, ale trzeba spojrzeć na to biznesowo, jak długo uda na się go zatrzymać i czy przypadkiem to nie jest ten moment w którym przy sprzedaży otrzymamy największy profit. Moim zdaniem jest.


Ego thelivingplanet

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 stycznia 2014
Posty: 9
Rejestracja: 27 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2014, 12:17

Jeśli to prawda i taka oferta ze strony United jest możliwa, to nawet bym się nie zastanawiał, przy całej sympatii do Vidala. Za te 45 mln można by kupić jakiegoś skrzydłowego (Cuadrado, Depay?) i jeszcze może by trochę zostało.
Takie 3-4-3 by ciekawie wyglądało:

Llorente
(Hernandez)
Tevez Cuadrado
(Coman) (Morata)

Asamoah Marchisio
(Pereyra) Pogba Fellaini (Lichtsteiner)
(Pirlo) (Romulo)


Chiellini Bonucci Barzagli
(Ogbonna) (Manolas) (Caceres)


Buffon
(Sorreentino)


Może trochę to naciągane, w każdym razie przyjście Hernandeza i Fellainiego + jakiegoś dobrego skrzydłowego daje wielkie możliwości taktyczne.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2014, 12:33

yanquez pisze:Ziomingos z CNN napisał tutaj, że chcemy od United 45-48 baniek eurasiów, a do tego Hernadez i jeszcze jeden grajek.
Palmeri jest bardzo, ale to bardzo niewiarygodny, absolutnie nie ma się co przejmować tym, co ten gość wypisuje. Warto wspomnieć, że jest na 'czarnej liście' twitterowych kont na największym anglojęzycznym forum Manchesteru United. Myślę, że jeśli w sprawie Vidala wydarzy się coś godnego uwagi, dowiemy się o tym najpierw z wiarygodnych włoskich źródeł.


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2014, 13:04

yanquez pisze:Ziomingos z CNN napisał tutaj, że chcemy od United 45-48 baniek eurasiów, a do tego Hernadez i jeszcze jeden grajek.

Jak dla mnie, to bardzo dobry deal i pomimo całej sympatii dla Vidala - przyjąłbym takie warunki. Tym grajkiem mógłby być Nani lub Fellaini.
48 baniek + Chicharito i Kagawa i w takim wypadku Vidal moze odchodzic ;)


Boogey96

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2010
Posty: 181
Rejestracja: 23 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2014, 13:05

Już wszyscy chcą oddawać Vidala, bo jakiś kolejny gostek na twitterze coś napisał. A prawda jest takta, że w obecnej chwili Juve oddanie go za jakąkolwiek kwote się nie opłaca. Według tego Palmeriego mamy chcieć rezerwowego napastnika, kogoś jeszcze (Naniego od dwóch lat albo kontuzjowanego albo bez formy lub pewnie Fellainiego, który w MU też jest wielkim nieywpałem), a do tego 48 milionów. I za te pieniądze i tak nic ciekawego obecnie nie możemy zrobić. Pewnie 10 poszło by na obrońce, a dalej Marotta nie miałby co zrobić, bo w tej chwili nie ma już na rynku nazwisk, które mogłyby być interesujące. Czyli w zamian za serce drużyny dostalibyśmy uzupełnienia zespołu i tylko byśmy na tym stracili.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2014, 13:31

Bazyliszek pisze:
yanquez pisze:Ziomingos z CNN napisał tutaj, że chcemy od United 45-48 baniek eurasiów, a do tego Hernadez i jeszcze jeden grajek.

Jak dla mnie, to bardzo dobry deal i pomimo całej sympatii dla Vidala - przyjąłbym takie warunki. Tym grajkiem mógłby być Nani lub Fellaini.
48 baniek + Chicharito i Kagawa i w takim wypadku Vidal moze odchodzic ;)
:ok:
Także wyżej cenię Kagawę niż Fellainiego i myślę, że to byłby deal idealny. Japończyk bardziej się nam przyda na swojej pozycji niż Belg.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2014, 13:50

Kurde, z jednej strony zatrzymanie Vidala a z drugiej $$$ + dwójka całkiem interesujących graczy - Groszek i Kagawa... I tak dobrze i tak dobrze...

A coś wiadomo, jak tam kolano naszego Arturo?? Tak jedziemy po Moracie, że ten nie trenuje, ale Vidal tez chyba trenuje tylko indywidualnie. Co by nie było tak, że owszem utrzymamy Arturo, ale z jego kontuzja będzie się zbierał pół roku i będziemy żałować dobrego dealu. Z tego względu taka okazja teraz i jeszcze hajs, wydaje się, że Beppe nie tylko jednym okiem by rzucił na ofertę. Gdyby jednak dealu nie było i Arturo by został i kolano wyleczył to byłoby dalej git


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2014, 13:59

zahor pisze:Chciałem się po prostu dowiedzieć czy istnieje granica, której kibicowi jeżeli chodzi o oczekiwania i nadzieje przekroczyć nie wypada, czy takowej nie ma - kibic to kibic, zawsze ma wierzyć w każdy sukces. Odpowiesz?
Ja Ci odpowiem. Naszą dyskusją z sezonu 2011/2012 przed meczem z Milanem. Poczytasz sobie ją tutaj. Wolisz myśleć trzeźwo i wyłącznie realnie oceniać, Twoja sprawa. Inni niech marzą o Lidze Mistrzów i spełniają marzenia. Nie ma co się spinać.


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2014, 14:02

Ale kto mówi o Kagawie/Fellainim/Nanim? Nie wiem dlaczego mielibyśmy wziąć kołka Fellainiego, nawet gdyby go zaproponowali a on sam zdecydował się na odejście z Premier League, zresztą fanem Chicharito też nie jestem.
Mamy oddawać jednego z najlepszych b2b na świecie w połowie sierpnia, bez ciekawych kandydatów na jego miejsce?
Nie zrozumcie mnie źle, możemy dobrze wyjść na takiej sprzedaży, ale już nie w tym roku. Wolałbym żeby ludzie którzy na szybko na miejsce Conte znaleźli Allegriego, nie szukali na szybko następcy Vidala, bo skończymy z jakimś Andersonem.


Obrazek
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2014, 14:40

yanquez pisze:Ziomingos z CNN napisał tutaj, że chcemy od United 45-48 baniek eurasiów, a do tego Hernadez i jeszcze jeden grajek.

Jak dla mnie, to bardzo dobry deal i pomimo całej sympatii dla Vidala - przyjąłbym takie warunki. Tym grajkiem mógłby być Nani lub Fellaini.


UTD ma praktycznie nieograniczony budżet, ciśnienie na Vidala (o którym marzą też kibice) oraz zbędnego w oczach trenera Cziczarito.

Problem byłby przy takim układzie jeden ale konkretny - kogo udałoby się nam ściągnąć w miejsce Vidala?? Na takie rewolucje może już być po prostu za późno.


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
Zablokowany