Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 04:59

http://gianlucadimarzio.com/en/calciome ... ntus-pepe/

Są zainteresowani Pepe, a sam gracz chce grać. Nieźle wygląda to okno pod względem pozbywania się szrotu. W sumie to oprócz Pepe, słychać o zainteresowaniu Mottą, a zostają jeszcze Padoin i Marrone. Choć nie ma się co oszukiwać, gracze pokroju Pepe/Motty pójdą albo za darmo albo na wypożyczenie, ale lepiej się ich pozbyć z listy płac.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 08:23

Pojawiło się bardzo ciekawe, choć póki co przez żadne rzetelne źródło niepotwierdzone info odnośnie... Ibrahimovicia. :wink:

Otóż jego były trener (jeszcze za czasów gry w Malmoe), Stefan Hansson, udzielił pewnego interesującego z naszej perspektywy wywiadu. Miał rzekomo przedwczoraj rozmawiać ze Zlatanem na Skype, przy czym pytał o przyszłość Szweda. Ten wypalił, że chciałby wrócić do Juve - jeśli nie teraz, to w przyszłym roku. Kwestie finansowe nie byłyby rzekomo żadnym problemem. Szwed bierze też pod uwagę przenosiny do Chin.

Poniżej fragment rzeczonego wywiad:
«Ho parlato con Ibra in collegamento su Skype. L'ho allenato nel vivaio del Malmoe, Zlatan. Siamo ancora in rapporti splendidi. Gli ho fatto i complimenti per la doppietta nella Supercoppa di Francia»: vinta dal Psg in Cina, contro il Guingamp. «Ci siamo messi a chiacchierare del futuro. "Non è un problema di soldi", mi ripeteva. Perché, che vuoi fare?, gli ho chiesto. "Voglio tornare nella Juve. Se non posso subito, tra un anno". Poi ha aggiunto: "O magari mi trasferisco anch'io in Cina". Come quei vostri due giocatori»: Gilardino e Diamanti, con Lippi.

:smile:


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 09:16

Kiedyś już były plotki o tym,że Zlatan chce wrócić do Juve, w sumie może jest coś na rzeczy, tyle,że on ma już 33 lata i to okienko to byłby ostatni dzwonek, a bardzo wątpliwe jest by w ogóle Marotta był zainteresowany Zlatanem. Piłkarz przekozak, ale transfr rodem z filmów science-fiction;/


AVE JUVE!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2009
Posty: 221
Rejestracja: 17 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 09:43

annihilator1988 pisze:
AVE JUVE!!! pisze:kolejny krok w drodze do Realu naszego Chilijczyka :)
A Diarra skąd przychodził do Madrytu? :D
z Portsmouth podobno :P



Co do Ibry to ja go nie chce , wiek pensja wszystko na nie przemawia i epizod ktorego nie mozna milo wspominac


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 09:51

AVE JUVE!!! pisze:Co do Ibry to ja go nie chce , wiek pensja wszystko na nie przemawia i epizod ktorego nie mozna milo wspominac
Częścią tego wywiady jest stwierdzenie, że "kasa nie jest ważna".



Odejście Pepe? Sportowo to on wiele do zespołu nie wniesie. Ale zastanawia mnie coś innego. Atmosfera w każdym zespole jest ważna, a to co robi Simone w szatni podkreśla wiele zawodników. Jeśli on sam nie chce odejść to na siłę nie wyrzucałbym go.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
AVE JUVE!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2009
Posty: 221
Rejestracja: 17 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 09:59

francois pisze:
AVE JUVE!!! pisze:Co do Ibry to ja go nie chce , wiek pensja wszystko na nie przemawia i epizod ktorego nie mozna milo wspominac
Częścią tego wywiady jest stwierdzenie, że "kasa nie jest ważna".
Tak wiem czytalem , ale nie chce mi sie wierzyc ze zejdzie ze swojego miliona miesiecznie na 2,5-3,5 rocznie ;) Do tego wiek i ten nieszczesny inter ktory strasznie kluje w oczy

Z reszta moze to byc taka sama rzetelna informacja jak slynny Hiddink w Turynie


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 10:11

AdiJuve pisze:Kiedyś już były plotki o tym,że Zlatan chce wrócić do Juve, w sumie może jest coś na rzeczy, tyle,że on ma już 33 lata i to okienko to byłby ostatni dzwonek, a bardzo wątpliwe jest by w ogóle Marotta był zainteresowany Zlatanem. Piłkarz przekozak, ale transfr rodem z filmów science-fiction;/
Jego lekarze twierdza ze ma organizm 26-27 latka.
Zobacz jego forme. Gwarantuje Ci ze jeszcze 3 sezony pogra na Topie.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 10:51

AVE JUVE!!! pisze:epizod ktorego nie mozna milo wspominac
Trochę swoich win odkupił udzielając kilku nieprzechylnych interowi wywiadów, słodząc przy okazji także Juve... także ten tego ten ;P

Czy mi się wydaje czy Ibra żywi do Juve jakąś nieskrywaną sympatię :think: Jakiś sentyment? A może on najzwyczajniej w świecie Juve kibicuje (?), z Juve sympatyzuje (?), a przez farsopoli po prostu nie chciał sobie zepsuć dobrze zapowiadającej się kariery...


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 10:59

Ja myślę, że każdy kto przeczytał książkę Zlatana i w jakimś stopniu interesował się jego losami, nie ma mu za złe, że odszedł. Secco chciał wyciągnąć jak najwięcej kasy, Ibra był na początku swojej wielkiej kariery. Nie można wymagać od piłkarza miłości do klubu. Osobiście byłbym zadowolony gdyby wrócił, bo to genialny piłkarz i mimo wieku jest w wielkiej formie. Ale szczerze wątpię w taki scenariusz.

Co do tych realnych transferów - bardzo martwi mnie w dalszym ciągu sprawa bocznych obrońców/wahadłowych. Evra i Romulo to nie są zawodnicy marzeń. Pierwszy ma już swoje lata, a poprzedni sezon miał katastrofalny. Drugi to ciekawy zawodnik, ale nie na pierwszy skład w takim klubie. Lichy też młodszy nie będzie, a i jego gra nigdy mnie nie przekonywała. Asamoah może się wyrobić na wahadle, jeśli da mu się więcej swobody w dryblingach, zamiast grać sztywne schematy, ale jako obrońca sam twierdził, że się nie widzi. Kolejną sprawą jest to, że kupujemy/wypożyczamy zawodników raczej na ławkę, a nie do pierwszego składu. Nieubłaganie zbliża się czas większych inwestycji kadrowych, bo kadra robi się co raz starsza, trzeba się modlić, żeby piłkarze pokroju Ruganiego, Berardiego czy Comana wyrośli na świetnych zawodników, bo inaczej pieniędzy nie starczy na wszystkie niezbędne zmiany.


Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 11:26

Zlatan? Chętnie, ten chłop mimo wieku jest dalej w formie, uwielbiam go to jest taki tur, a zarazem technik.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 11:27

Tevez & Ibra... ehh rozmarzyłem się..


Wróćmy lepiej do rzeczywistosci, kiedy Marotta klepnie tego Borriello? :smile:


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 11:35

Z tym Ibrą sprawa jest o tyle ciekawa, że tego trenera cytuje nie tylko Tuttosport (wtedy można by podejrzewać, że wywiad jest wyssany z palca), ale i Gazzetta. Cóż, powiem krótko - fapałbym. Ogromny potencjał zarówno sportowy, jak i marketingowy.


Obrazek
Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 11:40

Szkoda, że kontrakt z PSG ma do 2016 roku :angry:


morfeuszrejowiec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 210
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 11:43

Don Paolo pisze:Szkoda, że kontrakt z PSG ma do 2016 roku :angry:
Transfer będzie trudny do zrealizowania, ponieważ zawodnik ma ważny kontrakt z klubem. :smile:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 12:01

Beckham swego czas był w stanie zrezygnować ze swojego wynagrodzenia w PSG, więc dlaczego czegoś podobnego miały nie zrobić nasz ukochany Cyganek? :smile: Stać go na to. Może po prostu tęskni za Włochami, a co jak co, ale to właśnie u nas ma największe szanse na odnoszenie kolejnych sukcesów na Półwyspie.

Swego czasu miałem mu za złe decyzję podjętą po Calciopoli, ale... To piłkarz o genialnych umiejętnościach - w formie jest jednym ze zdecydowanie najlepszych napastników na świecie. Wiek mi nie przeszkadza, bo ktoś taki jak on mając nawet ponad 30 lat byłby spokojnie w stanie w pojedynkę wygrywać spotkania.


Zablokowany