Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2014, 15:22

Marotta via SKY: "Osiągnęliśmy porozumienie z QPR ws. Mauricio Isli. Zawodnik przejdzie jutro badania medyczne w Anglii"

Przez QPR do Realu Madryt :prochno:


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2014, 15:33

sebatiaen pisze:Mati nie zakładaj nigdy działalności gospodarczej [ firmy] bo bardzo szybko padniesz :angry:
Dzięki stary, wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć i wszystko szczegółowo mi wyjaśnisz :)! Od razu widać, że w przeciwieństwie do mnie znasz się na rzeczy


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2014, 15:48

@Crunny
Ja bym to podsumowanie widział troszkę inaczej.
Np. w 3-5-2:
- Jeśli Marrone zostanie(co jest wątpliwe) raczej będzie vice Bonucciego. Tak grał u Conte, a i w pierwszym sparingu Allegrego został wpuszczony własnie tam
- Ogbonna jest lewonożny i mimo, że może grać w centrali to lepiej poczyna sobie w miejscu Chielliniego. Bez Marrone widziałbym go jako alternatywę na tych dwóch pozycjach
- Nie miałem pojęcia, że Romulo w ogóle nadaje się na prawą stronę, bo widziałem go tylko w środku pomocy. Ale przez te częste utożsamianie go z prawą flanką zerknąłem na whoscored i nabili mu tam jedynie 3 spotkania. Nabrałem przez to bardzo dużych wątpliwości, czy serio nadaje się na tę pozycję.
- Rossiego i Bouya można z tego zestawu usunąć, bo zostali już wypożyczeni.
- Z aktualną kadrą pierwszym do wejścia w miejsce Pirlo wydaje mi się Marchisio w przypadku gdy Paul będzie w lepszej formie od Claudio. Tak też było z Ceseną mimo iż Vidala i Pogby obok brakowało i obok rozgrywającego grali Pepe czy Padoin, a na ławce był Marrone, który jak wcześniej pisałem zajął jednak miejscie Bonucciego.
3-5-2:
Buffon (Storari/Rubinho)
Barzagli (Caceres/Sorensen) - Bonucci (Marrone/Ogbonna) - Chiellini (Ogbonna)
Lichtsteiner (Isla/Pepe/Motta) - :?::(Vidal (Pereyra/Romulo/Padoin) - Pirlo (Marchisio) - Pogba (Asamoah/Marchisio) - Evra (Asamoah/De Ceglie/Ziegler)
Tevez (Giovinco/Coman) - Llorente (Morata)

W 4-3-1-2
- Aż mnie głowa boli, że zamiast Lichsteinera w obronie mają grać takie tuzy jak Isla, czy Pepe :doh: Ale jak wcześniej w ogóle uważałem to za abstrakcję, tak teraz zaczynam myśleć, że to może być prawdopodobne. I jeszcze ten nominalny prawy obrońca Motta... Czuję, że tu będzie największy kłopot w przyszłym sezonie.
- W przypadku grającego Barzagliego i braku Chielliniego raczej wchodziłby Ogbonna zamiast Bonu.
- Jak Romulo jest postrzegany jako prawy wingback w 3-5-2 to w 4-3-1-2 nie powinien mieć silniejszej pozycji jako prawy obrońca, gdzie według whoscored rozegrał te jedyne 3 spotkania?
- Wtedy trójkę w pomocy widziałbym naturalnie jak w 3-5-2: Vidal-Pirlo-Pogba do rotacji z Marchisio/Asamoah czy tam Pereyrą jak do przodu będzie ktoś sprowadzony
4-3-1-2:
Buffon (Storari/Rubinho)
Lichtsteiner (Romulo/Motta) - Barzagli (Bonucci/Caceres/Sorensen) - Chiellini (Ogbonna/Bonucci) - Evra (De Ceglie/Ziegler)
:?::(Vidal (Pereyra/Romulo/Padoin) - Pirlo (Marchisio) - Pogba (Asamoah/Marchisio)
nowy zawodnik (Pereyra)
Tevez (Giovinco/Coman) - Llorente (Morata)


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2014, 16:22

Może teraz zrobimy prawdziwą wyprzedaż jak w biedronce :?: :-D Czterech ogórków w cenie trzech :!: Padoin, Cegła, Motta i Marrone za jedyne 10 mln a nie 13 8)


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2014, 16:25

Pytanie do znawców... Są jacyś chętni na skrzydła śmierci, Zieglera, Sorensena, Marrone, Padoina i ewentualnie Pepe? Isla już całe szczęście na wylocie więc pozostał dobry miesiąc na pozbycie w/w gwiazdorów a szczerze mówiąc przyjemnie patrzyłoby się na kadrę złożoną z zawodników, z których każdy mógłby coś wnieść do gry a nie grzać fotelik na trybunach...


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2014, 16:46

W trakcie prezentacji Romulo Marotta potwierdził to o czym mówił wcześniej. Juventus nie ma zamiaru sprzedawać Vidala, a do jakichkolwiek negocjacji skłoniłaby nas ewentualna wola piłkarza. Arturo jednak miał rzekomo nie tylko nie manifestować woli zmiany otoczenia, ale i zapewnić o chęci kontynuowania u nas kariery.

- jednocześnie Marotta zapewnił, że nie pozyskamy Eto'o (w ostatnim czasie pisało się zresztą o tym, że Kameruńczyk jest rzekomo blisko Romy).

Świeże foto z dzisiaj, tak "o":
Obrazek


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2014, 16:53

Z tego co widziałem parę razy Romulo w akcji, to muszę przyznać, że jako taką technikę ma i szybkość. Zobaczymy co z niego będzie, zapowiada się na dobrego rezerwowego.

Marotta oprócz o Vidalu, wypowiedział się też o celach transferowych. Jeszcze mają do nas zawitać obrońca ( daj Bóg Balantę :pray: ) i napastnik ( Boriello ? :lol: )


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2014, 17:13

Słabiutkie Mercato.
Jeśli nie przyjdzie Shaqiri, to jeszcze słabsze...


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2014, 17:26

Allegri chyba nie będzie na początku eksperymentował i pozostaniemy przy 3-5-2

Buffon (Storari)
Barzagli (Caceres), Bonucci (Marrone), Chiellini (Ogbonna)
Lichtsteiner (Romulo), Vidal, Pogba, Pirlo (Marchisio, Pereyra, Coman), Asamoah (Evra)
Tevez (Giovinco) - Llorente (Morata)

+Rubinho
+Pepe
+środowy obrońca zamiast Marrone
+piąty napastnik

- nasze asy (tj. Isla, Padoin, Motta, De Ceglie)
Jak Wam to nie wygląda lepiej niż w poprzednim sezonie, to nie mam pytań.

Swoją drogą, to na juvestore nie ma do wyboru koszulek Motty, De Ceglie, Isli, Marrone i COMANA(?!), A JEST Padoin...


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2014, 17:45

albertcamus pisze: Jak Wam to nie wygląda lepiej niż w poprzednim sezonie, to nie mam pytań.
Pierwszy skład, który już w zeszłym sezonie do najmłodszych nie należał, jest dokładnie ten sam, tyle że rok starszy. Jeżeli to wygląda lepiej niż rok temu, to nie mam pytań.
Mate.G pisze: Jeśli nie przyjdzie Shaqiri, to jeszcze słabsze...
Nie przyjdzie. Mogę Ci to obiecać.
Ostatnio zmieniony 02 sierpnia 2014, 17:46 przez zahor, łącznie zmieniany 1 raz.


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2014, 17:46

Temat Nastasicia widzę znów się przewinął 8)
albertcamus pisze:COMANA(?!)
Z tego co czytam na głównej to Marotta jest nim zachwycony. Także pewnie po tej wypowiedzi jankesi dodrukują jego nazwisko z numerkiem :D
Mati1990 pisze:Z tego co widziałem parę razy Romulo w akcji, to muszę przyznać, że jako taką technikę ma i szybkość.
+ dobra wrzuta 8)


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2014, 17:49

zahor pisze:
albertcamus pisze: Jak Wam to nie wygląda lepiej niż w poprzednim sezonie, to nie mam pytań.
Pierwszy skład, który już w zeszłym sezonie do najmłodszych nie należał, jest dokładnie ten sam, tyle że rok starszy. Jeżeli to wygląda lepiej niż rok temu, to nie mam pytań.
Jeszcze lepsze zgranie, jeszcze większe doświadczenie :dance:


kogut

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 października 2004
Posty: 114
Rejestracja: 29 października 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2014, 18:01

Zupełnie nie rozumiem transferu Romulo. Do samego zawodnika, jak i do formy transferu nic nie mam ale po co do cholery nam kolejny prawo skrzydłowy. Jest Lichtsteiner, Caceres, Padoin, Pepe i od biedy Motta. W ofensywie jest Pereyra, Giovinco. Na jakiej pozycji miałby niby Romulo grać i w jakim ustawieniu. Mamy masę piłkarzy prawonożnych i tylko dwóch 'lewaków' - Asamoah i Evre.

Swoją drogą jeszcze chyba nigdy w historii Juventusu w swojej kadrze nie mieliśmy tylu czanoskórych piłkarzy. Poprawcie mnie jeśli się mylę.


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2014, 18:04

albertcamus pisze:Allegri chyba nie będzie na początku eksperymentował i pozostaniemy przy 3-5-2
Do grania, czy 4-3-1-2, czy 4-3-2-1 najzwyczajniej w świecie nie mamy kadry.
albertcamus pisze:- nasze asy (tj. Isla, Padoin, Motta, De Ceglie)
Jeszcze Ziegler(2015-koniec kontraktu. Motta to samo). Mamy też młodych, z którymi zakończyliśmy współwłasności i Marotta będzie chciał ich zapewne jeszcze gdzieś sprzedać/wypożyczyć. Marrone, Sorensen, Pasquato.
albertcamus pisze:Swoją drogą, to na juvestore nie ma do wyboru koszulek (...) COMANA(?!), A JEST Padoin...
Marotta gdzies publicznie wypowiadał się o możliwej sprzedaży Padoina? Ja tam nie uważam, że tu powinna byc konsekwencja w działu po transferze Peluso. Simone rozegrał więcej spotkań i niejedną pozycję może w nagłych przypadkach załatać. Myślę, że on u nas zostanie, a co do reszty: wszyscy są już pogodzeni, że Ci zawodnicy muszą odejść. Isla to jeszcze na początku w tym JuveStore miał 33, ale jak przyszedł Evra to możliwe, że odejście Isli było wiadome i stąd taki, a nie inny wybór Francuza.
Coman? Nie wiem czy jego nie chcą gdzieś wypróbować by dostał więcej minut. Może ściągając go, gdy jeszcze był Conte, był upatrywany jako skrzydłowy w ataku. W tej nowej taktyce to w końcu nie wiadomo, gdzie miałby grać. Za napastnikami? W miejsce Teveza? W 3-5-2, nawet jakby w oczach Maxa był wyżej niż Giovicno, to by sobie nie pograł. On ma 17/18 lat to mogą go umiecić w Primaverze, jak na początku z Bouyem albo Appeltem
Ostatnio zmieniony 02 sierpnia 2014, 18:25 przez Mateuszello, łącznie zmieniany 2 razy.


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2014, 18:05

kogut pisze:Zupełnie nie rozumiem transferu Romulo. Do samego zawodnika, jak i do formy transferu nic nie mam ale po co do cholery nam kolejny prawo skrzydłowy. Jest Lichtsteiner, Caceres, Padoin, Pepe i od biedy Motta.
Zaczynając od tego, że Caceres jest bardziej zmiennikiem na środku obrony, naprawdę chciałbyś, aby na prawej flance hasał Motta? Pepe, który nie wiadomo ile wytrzyma bez kolejnej kontuzji? Padoin? Śmiechłem.
Poza tym, już nawet pomijając moje wyliczanki, w tamtym sezonie był Isla, teraz będzie Romulo, w czym problem?


Zablokowany