Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 27 lipca 2014, 14:49

Generalnie, to nie wzmocniliśmy sie w ogóle..


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2014, 14:51

Polityka transferowa Juventusu woła o pomstę do nieba.
Kupują jakiegoś drewnianego Moratę za 20 mln EURO, który po przyjściu do Juve dostaje kontuzji... :shock:.
Po co nam młodzież jak na nią nie stawiamy?
Juventus powinien dać szansę Berrardiemu i Boakye, a może odpalą i będą ważną częścią Juventusu.
Trzeba sukcesywnie wprowadzać młodzież do Juve, jeżeli zależy Zarządowi na sukcesach. Chyba, że liczy się tylko kasa, a sukcesy sportowe mają gdzieś...
Zamiast kupować Moratę powinni do końca powalczyć o Alexisa Sancheza.
Teraz ponownie interesują się Osvaldo z powodu kontuzji Moraty...
Nie lepiej było zostawić Fabio Quagliarelle, za którym Conte nie przepadał?
Nie widzę, żeby było lepiej.
Poczekam do stycznia co z tego będzie...


Obrazek
ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2014, 14:59

Arcadio Morello pisze:Polityka transferowa Juventusu woła o pomstę do nieba.
Kupują jakiegoś drewnianego Moratę za 20 mln EURO, który po przyjściu do Juve dostaje kontuzji... :shock:.
Po co nam młodzież jak na nią nie stawiamy?
Juventus powinien dać szansę Berrardiemu i Boakye, a może odpalą i będą ważną częścią Juventusu.
T
po części zgadzam się z Toba, ale skąd niby zarząd miał wiedziec że Morata sie połamie? wypadki losowe.. co do Berardiego, owszem dostanie swą szansę tyle że za rok, niech jeszcze pogra w tym Sassulo, aco do stawiania na młodzież, Pogba juz pokazał klase,wierze że Coman też da rady a i naasz nowy nabytek Roberto P. do starych sie nie zalicza,


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2014, 15:09

ozi(Forza_Juve) pisze:
Arcadio Morello pisze:Polityka transferowa Juventusu woła o pomstę do nieba.
Kupują jakiegoś drewnianego Moratę za 20 mln EURO, który po przyjściu do Juve dostaje kontuzji... :shock:.
Po co nam młodzież jak na nią nie stawiamy?
Juventus powinien dać szansę Berrardiemu i Boakye, a może odpalą i będą ważną częścią Juventusu.
T
po części zgadzam się z Toba, ale skąd niby zarząd miał wiedziec że Morata sie połamie? wypadki losowe.. co do Berardiego, owszem dostanie swą szansę tyle że za rok, niech jeszcze pogra w tym Sassulo, aco do stawiania na młodzież, Pogba juz pokazał klase,wierze że Coman też da rady a i naasz nowy nabytek Roberto P. do starych sie nie zalicza,
Już się wcześniej wypowiedziałem co do Moraty...
Według mnie już teraz powinni dać szansę Barrardiemu lub Boakye.
Wayne Rooney debiutował w Manchesterze United w wieku 19 lat i do tej pory tam gra. Jest ważną częścią Man Utd i rep. Anglii.
Dlaczego nie można zaryzykować?
Cieszę się, że Juventus dał szansę Pogbie i ma zamiar dać Comanowi, ale teraz chodzi o formację atakującą. Trzeba ją odmłodzić.
Mieli by od kogo się uczyć.


Obrazek
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 27 lipca 2014, 15:31

Berrardi sam chciał zostać na kolejny sezon w Sassuolo, w przyszłym sezonie dołączy do Juve jeżeli najbliższy sezon będzie dla niego równie udany. Co do Sancheza, to zejdzcie na ziemię. Juve na starcie nie miało szans na niego. Może gdyby przed mistrzostwami rzucili 30mln, ale w to także wątpię widząc kwotę za jaką trafił do Kanonierów.

Póki co jedynym wzmocnieniem jest Evra (doświadczenie międzynarodowe). Coman to inwestycja, a Pereyra to wzmocnienie na serieA choć może sie rozwinąć i stać się kluczowym zawodnikiem.

Poza tym trzeba poczekać jak to wszystko poukłada Max.


ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2014, 16:25

racja, tylko zauważcie że mercato bedzie trwało jeszcze miesiąc, okk zgodze sie ze Booney wczesnie debiutował w United, ale zejdzmy nadzieje gdzie Boakye do Rooneya... co on takiego pokazał w tym Elche żeby mu dawac szanse u nas? z młodych to mysle ze w tym sezonie szanse dostaną Coman, Rossi, Buchel, w przyszlym licze na wspomnianego Berardiego, Ruganiego, czy Masi


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2014, 16:36

Arcadio Morello pisze:Chyba, że liczy się tylko kasa, a sukcesy sportowe mają gdzieś....
To jest więcej niż pewne od jakiegoś czasu...najważniejsze dla naszych włodarzy ( myślę, że poza Nedvedem ) to kasa tym bardziej, że Agnelli nie raz mawiał, że klub sportowy to nic innego jak pewnego rodzaju przedsiębiorstwo...
Marotta rządzi a Agnelli jest pionkiem, który tańczy jak ten mu zagra...myślę, że ewentualne sukcesy to miłe zaskoczenie dla tych ludzi aczkolwiek najważniejsza jest kasa...być może się mylę ale tak to widzę...jeśli chodzi o sukcesy to zadowalające są dla nich te ligowe a LM to po prostu dodatkowe rozgrywki na zarobienie łatwych pieniędzy...
Czasami - choć nie jestem zwolennikiem Arabów i petrodalarów, chciałbym aby klub przejęły właśnie Araby aby doczekać jakiegoś sukcesu...latka lecą a ja czekam i czekam...wątpię abym doczekał się czegoś wielkiego, chyba, że za sterami klubu znajdzie się ktoś pokroju mojego ukochanego Gianniego Agnellego...Umberto naturalnie to tez był swój chłop, dla którego Juve było oczkiem w głowie...


Obrazek
Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2014, 16:37

Arcadio Morello pisze: ..
Według mnie już teraz powinni dać szansę Barrardiemu lub Boakye.
Wayne Rooney debiutował w Manchesterze United w wieku 19 lat i do tej pory tam gra. Jest ważną częścią Man Utd i rep. Anglii.
Dlaczego nie można zaryzykować?
Akurat Rooney to złe porównanie - tam nie było ryzyka, jeśli już to zupełnie inne - on przechodził jako gwiazda - za 27 mln Funtów czyli ponad 30 mln Euro (to tak jakby powiedzieć że Barca ryzykowała z Neymarem).
ciekawi mnie sytuacja Jojo, moze Marotta tak cichaczem by go podwedził z Man $ity

edit. Ozi mnie uprzedził po części


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 27 lipca 2014, 17:06

Robaku pisze:Jesli Allegri mowi, ze potrzebujemy obronce(...). To chyba wszyscy sa swiadomi, ze chodzi mu o Romulo(...).
To Romulo może grać na obronie? Nie oglądałem Hellasu, ale myślałem, że nadaje on się jedynie do pomocy.
Robaku pisze:jak mozna ocenic nasze okienko? Wzmocnienie lawy (...). Bezuzytecznego Peluso wymieniamy na Evre, Romulo.
Jesli Romulo rozgrywał dobre spotkania na lewej obronie to ok, ale jesli nie będziemy mieli z niego pożytku na tej pozycji to uważam, że się na razie osłabiliśmy, ponieważ mamy jednego starego Evrę.
Przed pozbyciem się Peluso mieliśmy na lewe wahadło i młodszego Asamoaha, i jakiekolwiek zmiennika, który jest już zawodnikiem Sassuolo.


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 lipca 2014, 17:09

Warchoł pisze:Cześć,
Jestem nowym użytkownikiem [...]
Masz jakieś wkupne :?:
pumex pisze:Allegri: "Jeśli uda nam się zakontraktować obrońcę i napastnika to będzie to naprawdę udane mercato" - aha, czyli na duet 'solidna zapchajdziura+klasowy kreator' (np Eto'o+Shaqiri) nie ma co liczyć i chcąc grać dwójką cofniętych napastników najpewniej zostaniemy jedynie z Tevezem jako klasowym rozwiązaniem. No to grubo.
Powoli zaczynam sie zastanawiac ile milionow postawic na: Juventus nie wyjdzie z grupy LM... :think:

Jesli dolaczy do nas Eto'o (co nawet nie bedzie takim zlym wyjsciem), bedzie to najwieksza gwiazda naszego mercato.

Pewnie macie to obcykane, ale wklejam taka oto stronke: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,972.html


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2014, 17:33

Jacky pisze:...........l
Załóżmy, że to prawda...Garcia żąda 100 baniek za Strootmana ? Podoba mnie się takie podejście - skoro MU rzeczywiście jest takie bogate i chwalą się tym to niech buli...tak porównuje to z kasą, którą rzekomo Juve mogłoby się zadowolić za Vidala, który Holendra wciąga nosem...suma powinna być zaporowa ale jak już stwierdziłem - Marotcie brakuje jaj...


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2014, 17:45

- Romulo opuści dzisiaj zgrupowanie Verony i jutro dołączy do Juventusu. :ok:


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 27 lipca 2014, 18:00

alessandro1977 pisze:
Jacky pisze:...........l
Załóżmy, że to prawda...Garcia żąda 100 baniek za Strootmana ? Podoba mnie się takie podejście - skoro MU rzeczywiście jest takie bogate i chwalą się tym to niech buli...tak porównuje to z kasą, którą rzekomo Juve mogłoby się zadowolić za Vidala, który Holendra wciąga nosem...suma powinna być zaporowa ale jak już stwierdziłem - Marotcie brakuje jaj...
A to nowość. Marotta gdzieś wypowiadał się na temat sumy za Vidala? Podawał za ile go sprzedadzą? W ogóle klub chce go sprzedać? Proszę o linka.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 27 lipca 2014, 18:18

Zobaczymy co nam dadzą te transfery średnich graczy, może to być strzał w 10 i każdy będzie chwalił Marottę a może się okazać,ze nikt z tych graczy,którzy przyszli w tym okienku nie wypali. Tak naprawdę poza Evrą to nikt nie daje żadnej gwarancji,że to będzie jako taki skok jakościowy, trochę ryzykujemy, szkoda,ze 30mln poszło na Moratę,Sturaro i Marrone, w sumie 3 graczy, którzy nie są w Juve niezbędni, można było za to ściągnąć kogoś już uznanego w Europie jak np. Shaiqiri czy Lukaku. Trochę przeraża mnie kolejne mercato, Pereyra 13mln, Romulo 7mln, Berardi 15mln, 35 baniek na same wykupu graczy może iść, mam nadzieję,że Marotta po to nie podpisuje umów z obligatoryjnym wykupem bo będzie chciał zbijać ceny. Patrząc,ze teraz 40mln to praktycznie szczyt wydatków, to możemy bardzo żałować,że połowa tej kwoty została zainwestowana w wątpliwej klasy gracza pod nazwiskiem Morata;/ I jeszcze przecież ok 5mln za Sturaro;/
Zbyt dobrze to mercato na razie nie wygląda, no ale może znowu Marotta będzie miał nosa do darmowych/tanich wzmocnień. Ale patrząc po jego dotychczasowych wydatkach i fakcie,że z droższych graczy tak naprawdę nikt nie został wiodąca postacią Juve sprawia,że jestem sceptyczny co do Moraty.
Aczkolwiek mam nadzieję,że jeszcze czymś nas Marotta zaskoczy(może wypożyczenie Joveticia, może Pastore) to już byłoby nieźle:)


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2014, 18:52

Up, jeszcze to mercato się nie zakończyło, więc nie lamentujmy może na to, które będzie w przyszłym roku... Według mnie przyjście Berardiego wcale nie jest takie oczywiste (patrz. przypadek Ciro Immobile). Keeeeeep calm.

Marat87, :ok:


Zablokowany