Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2014, 12:05

A może ustawienie 4321, gdzie dwaj gracze za wysuniętym napastnikiem to cofnięci napastnicy/ofensywni pomocnicy, którzy mogą spokojnie operować w środku i schodzić do boku (Tevez,Gio,Coman i może Jovetic, czy Pastore). Mam nadzieje że nie będziemy znów grali bez skrzydłowych :/


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 17 lipca 2014, 12:06

Teraz dopiero się zacznie mercato. Patrząc na to co robi Roma, mam nadzieję, że Juve nie wypadnie z obiegu i nabędzie kogoś znaczącego. (Pastore, Lavezzi ?)


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2014, 12:08

B@rt pisze: A co do mercato, to najnowsze doniesienia po prostu łamią w kościach, bo wiele wskazuje na to, że zarząd mocno odetchnął z ulgą po odejściu Conte i teraz mogą sobie poszaleć po swojemu. Astori czy Romulo to porażki. Pastore... Ktoś wie, za ile miałby być do wyjęcia?
Być może właśnie o to poszło. My się czepiamy, że Conte odszedł WŁAŚNIE teraz, a być może to właśnie w tym momencie Marotta postawił go pod ścianą. Antonio mógł w takiej sytuacji podjąć impulsywną decyzję, a ta gatka z wywiadu, to tylko po to, by wyjść z twarzą z tej sytuacji i nie spalić wszystkich mostów za sobą.

Szalonooki z pewnością jest zadowolony. Ma pod sobą kogoś takiego jak Allegri = zero kłopotów z polityką transferową, brak oczekiwań ze strony trenera co do możliwości wpływania na transfery czy czegoś tak "absurdalnego" jak poszerzenie kompetencji szkoleniowca (Conte menedżer).

Wiem jedno, od dziś za transfery w Juventusie odpowiada tylko i wyłącznie Marotta. Allegri to marionetka, niczego nie będzie w stanie narzucić i niczego nie zablokuje.v
Pokaż, na co naprawdę Cię stać, Beppe...


kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 17 lipca 2014, 12:32

W miarę dobre informacje napływają z obozu Lazio --- Astori podobno dogadany z Rzymianami ma zarobić około 1,3 mln + bonusy ponad to negocjacje między klubami są na ostatniej prostej zawodnik ma kosztować 7 mln euro.

Natomiast za Candrevę mają żądać około 30 baniek - więc prawdopodobnie temat ucichnie bo nie chce mi się wierzyć że zezol da taką kasę, najpewniej Antonio przedłuży kontrakt lub wyląduje za granicą


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 17 lipca 2014, 12:37

Osobiście w całej sytuacje nadal mam nadzieję, że nie chodziło o skąpstwo Marotty, a Allegri dostanie zakupy o jakich mowa dziś od rana.

Z całej listy nazwisk jaka przewija się we włoskich mediach (Astori, Candreva, Pastore, Llajić, Lamela, Jovetić, Lavezzi) chciałbym w Juve Candrevę, Pastore, Lamelę i Joveticia. Idealnie pasowaliby oni do taktyki Allegriego, a ich sprowadzenie powinno być możliwe, biorąc pod uwagę słabe występy w swoich klubach (nie licząc Candrevy). To byłyby dopiero powroty ;)

Ciekawe co z tymi transferami, które miały byćjużdogadane za Conte (Evra, Morata). To tylko moje subiektywne zdanie, ale Allegri wypowiada się o nich mniej więcej w stylu "nie za bardzo, ale jak mi ich wcisną to wezmę".


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2014, 12:53

A o jakich pieniądzach mówi się w kontekscie Lavezziego czy też Pastore i Jovetica?


#AllegriOut
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 17 lipca 2014, 12:58

jarmel pisze:A o jakich pieniądzach mówi się w kontekscie Lavezziego czy też Pastore i Jovetica?
Co do Lavezziego, kolega wyżej wspominał, że może kosztować 10-15 mln. Mnie sięwydaje, że byłą oferta Milanu w wysokości 7 mln. Moim zdaniem możemy zrobić podobny deal do tego z Tevezem: podobna wartość, podobna cena, podobny poziom, podobny klub (i kilka kolejnych analogii). Fajnie by było mieć trio Lavezzi-Llorente-Tevez.

Lavezzi+Pastore do wyciągnięcia za łącznie ok 30 mln euro moim zdaniem. Ta para już by mnie zadowoliła (przy transferze Moraty i Evry). Ale to oznacza minus ok 20 mln euro na dzisiejszy dzień, czyli czekałyby nas sprzedaże za podobną kwotę. To też do zrobienia: Isla, Padoin, Ogbonna: ze spokojem zrównoważyłyby 20 mln dziury i przyjście Astoriego.


Domino_JUVE_!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 54
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 17 lipca 2014, 13:00

co do Lavezziego, to jego wystep choćby w Finale przeciwko Niemcom był mega, cieszyłbym się, gdyby do nas zawitał!


Obrazek
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 17 lipca 2014, 13:01

Pastore, Morata, Evra + Abate/De Sciglio to by było bardzo pozytywne mercato. Myślę że więcej nie wydamy.

Candreva za więcej niż 18mln to jakieś nie porozumienie. Fajny piłkarz, ale on już na poziom wyżej nie wskoczy a o sile drużyny nie będzie decydował. Jako uzupełnienie to tak, gdyż może grać praktycznie na większości pozycji w pomocy czy na skrzydle, ale Juve chyba nie stać na takie uzupełnienia.

Lavezzi to chyba pomysł nie dla nas. My musimy odmładzać skład a dawać kasę i pensję za kolejnego piłkarza 30+ to dosyć ryzykowane.

Jovetić fajna opcja, ale zależna od ceny. Nie grał w City nic a przez część sezonu był kontuzjowany.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 17 lipca 2014, 13:02

Fajnie było by mieć napad Lavezzi - Llorente - Tevez?
Weż się chłopie ogarnij.
Fajnie to miało napoli z Lavezzim Cavanim i Hamsikiem którzy miali po 20 pare lat.
Ta trójka o której piszesz to wszyscy w wieku 30 lat.
Oni mają na lata stanowić napad tej drużyny?


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 17 lipca 2014, 13:02

Mehehehe pisze:Lavezzi+Pastore do wyciągnięcia za łącznie ok 30 mln euro moim zdaniem. Ta para już by mnie zadowoliła (przy transferze Moraty i Evry). Ale to oznacza minus ok 20 mln euro na dzisiejszy dzień, czyli czekałyby nas sprzedaże za podobną kwotę. To też do zrobienia: Isla, Padoin, Ogbonna: ze spokojem zrównoważyłyby 20 mln dziury i przyjście Astoriego.
Zamieniać Ogbonnę ma gorszego Astoriego? Słaby deal :naughty:

Na dobrą sprawę zostawiłbym też Islę - może graćna prawej obronie, może grać na środku, może się ogarnie u nowego trenrera. Kokosów i tak za niego nie dostaniemy.
Ostatnio zmieniony 17 lipca 2014, 13:04 przez francois, łącznie zmieniany 1 raz.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
*Birdman*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2008
Posty: 106
Rejestracja: 18 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 17 lipca 2014, 13:02

jarmel pisze:A o jakich pieniądzach mówi się w kontekscie Lavezziego czy też Pastore i Jovetica?
Lavezzi wg Di Marzio 18-20 mln, co do reszty to ciężko powiedzieć. Myslę, że za Joveticia trzeba bedzie dać więcej, a Pastore to nie mam pojęcia.

Dzis pojawiły się również informacje o naszym rzekomym zainteresowaniu Taarabtem.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 17 lipca 2014, 13:08

Jovetica bym zostawił w spokoju. Ten grajek to chodząca kontuzja. Gwarancja straconych pieniędzy.
Pasotre i Lavezzi - jeżeli byliby potrzebni Maxowi - ok.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 17 lipca 2014, 13:12

*Birdman* pisze:Dzis pojawiły się również informacje o naszym rzekomym zainteresowaniu Taarabtem.
I powtórzyły się plotki z czasów Conte o Pereyrze. Ile Udinese chce za niego?

Aha, i jeszcze Cerci z Torino :whistle:
Ostatnio zmieniony 17 lipca 2014, 13:17 przez francois, łącznie zmieniany 1 raz.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
*Birdman*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2008
Posty: 106
Rejestracja: 18 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 17 lipca 2014, 13:13

rad pisze:Jovetica bym zostawił w spokoju. Ten grajek to chodząca kontuzja. Gwarancja straconych pieniędzy.
Swego czasu słyszałem takie opinie o G. Rossim...


Zablokowany