Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 11:07

Gdyby tak zamiast Moraty przeszedł za ta kasę ktoś na lewą obronę np. Rodriguez czy Blind to mercato byłoby super, zamiast Moraty na zmiennika np. Denis i wtedy byłaby bajka:)


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 11:21

Jasne...a na jakiej podstawie twierdzisz, że Coman to wartościowy zawodnik skoro dotąd nawet nie wiedziałeś, że ktoś taki istnieje i nigdy go nawet nie widziałeś w akcji...
A gdzie ja napisałem, że Coman to wartościowy zawodnik? Możesz zacytować? Został pozyskany za darmo i powszechnie w świecie piłkarskim jest uważany za talent pokroju Pogby, dlatego uważam pozyskanie takiego gracza(za darmo) za dobry ruch, nawet jeśli nie wypali to nic nie tracimy.
Czegoś jeszcze nie rozumiesz?
zmień stronę...kibice Realu marzą tylko o tym aby ich transfery były droższe od transferów Barcelony bo wtedy mogą się pospinać...jeśli okaże się, że Morata wypali - wówczas wejdź na stronę tego śmiesznego klubu..
Idź szczekać gdzie indziej. Jestem pewien, że nie znasz osobiście żadnego normalnego kibica Realu, więc nie mamy o czym dyskutować.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 12:24

http://www.seriea.pl/index.php?dzial=ak ... kul=283429

Czyżby Shaqiri był faktycznie do wyciągnięcia za 20-25 mln euro?! :shock:

Wolałbym go nie tylko bardziej niż Moratę, ale nawet Iturbe.


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 12:43

Ktoś ma listę z piłkarzami do wzięcia za free? Ince i kilku ciekawych młodych zawodników, powinni być teraz bez kontraktu.


Murzin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2010
Posty: 106
Rejestracja: 27 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 12:52

Ja jak na razie jestem bardzo rozczarowany naszym mercato jeśli dalej ma się toczyć w tym kierunku. Evre jeszcze jakoś przeboleję, ale tylko dlatego, że nie kosztuje wiele, ale na pewno nie jest to aktualnie zawodnik na LM.

Jeśli mamy dać taki gruby hajs na Iturbe, to mogliśmy już dopłacić trochę na Sancheza, który byłby bardziej pewnym wyborem, ale ten chłopak może odpalić.

Nie rozumiem za to transferu Moraty za takie pieniądze :shock: Jego jedyny atut to jest to, że jest młody, wolałbym żebyśmy sprowadzili do na Gabbiadiniego zamiast marnować tyle kasy na Morate.

Cóż, może to wszystko jednak zacznie świetnie funkcjonować, wtedy przeproszę Marottę i już nie będę krytykował jego decyzji, ale jakoś nie widzi mi się to mercato.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 13:01

Murzin pisze: Jeśli mamy dać taki gruby hajs na Iturbe, to mogliśmy już dopłacić trochę na Sancheza, który byłby bardziej pewnym wyborem, ale ten chłopak może odpalić.
:doh:
1. Sanchez pójdzie do Arsenalu za niemal 40 baniek;
2. zarabiałby o wiele więcej niż taki Iturbe;
3. mamy do kupienia kilku piłkarzy, nie jednego...


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 13:03

mrozzi pisze:
Murzin pisze: Jeśli mamy dać taki gruby hajs na Iturbe, to mogliśmy już dopłacić trochę na Sancheza, który byłby bardziej pewnym wyborem, ale ten chłopak może odpalić.
:doh:
1. Sanchez pójdzie do Arsenalu za niemal 40 baniek;
2. zarabiałby o wiele więcej niż taki Iturbe;
3. mamy do kupienia kilku piłkarzy, nie jednego...
4. Kiedy ostatnio wydaliśmy więcej, niż 30 baniek za jednego grajka? ;)


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 13:05

Sanchez a Iturbe to może kwota transferowa różni się o te 10 baniek, ale Argentyńczyk dostanie 3-4mln brutto, zaś Chilijczykowi trzeba byłoby dać ok 8-10mln brutto, przez 5 lat to ok 30 mln różnicy i tutaj jest pies pogrzebany;/
A co do Moraty zgadzam się bo taką kasę to powinniśmy inwestować w lewego obrońcę.


*Birdman*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2008
Posty: 106
Rejestracja: 18 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 13:05

Murzin pisze:Jeśli mamy dać taki gruby hajs na Iturbe, to mogliśmy już dopłacić trochę na Sancheza, który byłby bardziej pewnym wyborem, ale ten chłopak może odpalić.
"Trochę", Sanchez idzie za 30 mln funtów, czyli ponad 37 mln euro, musielibyśmy dołożyć "ledwie" 10 mln. Nie rozumiem histerii nad Iturbe, takie są czasy, że za młodych, perspektywicznych płaci sie taki hajs. gdzięs czytałem ,ze Liverpool za 20 letniego Markovicia zapłaci 25 mln funtów.
Kucharius1 pisze:Ktoś ma listę z piłkarzami do wzięcia za free? Ince i kilku ciekawych młodych zawodników, powinni być teraz bez kontraktu.
Ince bodajże wczoraj podpisał kontrakt z Hull.[/quote]


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 13:09

Murzin pisze:Jeśli mamy dać taki gruby hajs na Iturbe, to mogliśmy już dopłacić trochę na Sancheza
Wyłącz grę i zobacz, że już jesteś w realnym życiu. To nie takie prostę, że dorzucę sobie 10 mln. Poza tym jest coś czego pewnie nie bierzesz pod uwagę - pensja. Kosz utrzymania Sancheza byłby o wiele kosztowniejszy.

Sam Iturbe bardzo ciekawy gracz i posiada cechę, którą pewnie ceni u niego Conte - jest zadziorny i walczy w odbiorze. Prawda jest taka, że jeżeli powtórzyłby kolejny taki rok, to byłby już nieosiągalny w przyszłe maercato dla żadnego włoskiego klubu.


Obrazek
Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 13:18

Co do Moraty i kibiców Realu, to znam wydaję mi się dwóch ogarniętych kibiców, którzy jednak są kibicami Realu. Są to moi bardzo dobrzy kumple i nie mają nawalone pod głową, ale jak z nimi gadam na temat transferów to jest podobnie (może nie tak nawalone jak na forum Realu). Krótko mówiąc, tam ktoś kto zagra 2-3 przeciętne mecze z rzędu jest od razu skreślany przez "kibiców", wiadomo, że jak potem 2-3 razy da drużynie bramkę, awans, zwycięstwo, to role się odwracają i jest on uznawany za boga.
Przykład z brzegu - Ramos. często łapał czerwone kartki, błędy w obronie, ogólnie padaka. Słowa Realowców - co to jest, Perez dawaj hajs na innego, bo to jest jakaś farsa itp. Na koniec sezonu Ramos strzela bramki, jest jednym z pewniejszych punktów zespołu - Ramos nasz bóg, gwiazda, gdyby nie on to sezon zakończyłby się padaką.
Podobnie z Benzemą, Di Marią, Khedirą. Bale na początku miał trudność z wejściem do zespołu + kontuzje = psioczenie, że taki hajs w błoto, potem wygrał im Puchar Króla i przyczynił się do wygrania LM - Bale wyjdź za mnie. Chyba każdy w Realu poza Krystyną nie został oszczędzony i swego czasu równano go z ziemią.

A co do podejścia do hajsu wg tych kibiców, moi kumple mają jeden argument: to nie moja kasa to co się będę przejmował. Szczerze podoba mi się taki smaczek u nas na forum oraz w Juve, że nie na każdego nas stać i może czasem fajnie tu 3mln mniej, tam 2 więcej, tu ktoś za darmo. Oczywiście wolałbym, aby to Arsenal patrzył na plecy Juve, ale dopóki Włochy się nie zmienią to Budżet Juve ma małe szanse na doścignięcie największych. Bądź co bądź, dzieje się :-D

Zgadzam się również, że Real wielu zawodnikom niszczy kariery. To jest jeden z przykładów dlaczego Realu nie lubię. Oczywiście drugim jest armia Hala Dzieci :-D


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 14:14

Czy tylko ja tak mam, że jak myślę o wychowanku Realu, to automatycznie przypomina mi się "wielki talent" Bojan? :/ Mam nadzieje, że zarząd nie szuka na siłę młodego i utalentowanego spoza Italii


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 14:36

annihilator1988 pisze:Czy tylko ja tak mam, że jak myślę o wychowanku Realu, to automatycznie przypomina mi się "wielki talent" Bojan? :/ Mam nadzieje, że zarząd nie szuka na siłę młodego i utalentowanego spoza Italii
Ja myślę Raul. Też jako junior grał u rywala zaa miedzy.

A w gorszym przypadku Soldado, Negredo. Tak czy siak,uważam że stratni nie będziemy.


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 14:42

Co myślicie o tym pomyśle, o którym informuje strona główna, żeby dać szanse u nas Marrone?


*Birdman*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2008
Posty: 106
Rejestracja: 18 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 14:45

Donnie pisze:Co myślicie o tym pomyśle, o którym informuje strona główna, żeby dać szanse u nas Marrone?
Ja mam nadzieję, że jego ewentualne pozostanie nie wyklucza transferu jakiegoś środkowego obrońcy, np Mustafiego


Zablokowany