Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 20:31

Marotta mówił coś o tym ile mamy pieniędzy na transfery, nie licząc sprzedaży? :think:


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 20:34

Dzium pisze:Marotta mówił coś o tym ile mamy pieniędzy na transfery, nie licząc sprzedaży? :think:
Nie i nie powinien. Mówił tylko cos, że nie mogą sobie pozwolić na duże wydatki.
Tak jak już ktoś tu ładnie przedstawił. Jak idziesz na giełdę to nie chwalisz się, że masz dużo pieniędzy.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 20:36

Qrczak o Drogbie pisze:Jedynie co mi przychodzi do głowy to może pomysł żeby zaoszczędzić. Za darmo (jednak z wysokim kontraktem) zawodnik który gwarantuje pewien poziom, a zaoszczędzamy pieniądze na to okienko.
Podpisując z nim kontrakt na rok jego pensja staje się nie jako jednorazowym kosztem, ile by nie zarabiał 3 czy 4 mil.

PS: W sprawie Drogby tak naprawdę dużo do powiedzenia może mieć sam Conte. Przecież widział dwukrotnie jak w wieku 36 lat przestawia naszych obrońców. Być może dobrze go zapamiętał i chce go teraz mieć. Sam się nie zdziwie gdyby taki transfer się odbył i sam też nie widzę po nim tych latek na karku.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 20:43

Mówi się , Sky italia, iż Drogba już nasz, ile w tym prawdy... nie wie nikt :)
Ale myślę kurde ze moglibysmy jednak zejsc z jego pensja do 2-3 mln, jeśli 4 mln były mówione 1,5 roku temu, to teraz w wieku 36 lat jednak taki kontrakt musi być niższy. Ile u nas pogra własnie 1,5 ? max 2 lata. Dawanie mu wiecej niż Pirlo czy Buffonowi może zakłocić hierarchię w Turynie.


ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 20:45

czytałem dziś też o Garayu. na goal.com pisali ze jest blisko Turynu ;)


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 20:53

rad pisze:Ktoś widzi obecnie przekonujące argumenty za ewentualnym transferem Drogby ?
Zastanawiam się nad tym wielce. Trochę zbyt poważnie to wygląda, aby zbagatelizować te doniesienia.
Już wyjaśniam.

Transfer Alexisa wyklucza transfer np. Mandzukicia. Ten, albo ten. Na obu podobno Juventusu nie stać. Trzeba więc kombinować więc Marotta i spółka kombinują.

Drogba przychodzi jako półśrodek. To oczywiste. Nie ma się co czarować. 12 miesięcy kontraktu pewnie z jakąś opcją przedłużenia o kolejny rok. Iworyjczyk będzie stanowił alternatywę dla Llorente. Stary, doświadczony więc na zmiennika się nadaje, a podobno też jego apanaże staniały o połowę. O połowę! :C

Czytałem, że pensja Drogby to 4 miliony euro. Kontrakt dla Mandzukicia wyniósłby też koło tego, ale za niego trzeba byłoby zapłacić 20-25 mln euro, a Drogbę mamy za darmochę. Aczkolwiek większej nadziei z nim nie wiążemy - to bardziej opcja na przeczekanie.

Niektórzy porównują Drogbę do transferów Borriello, Bendtnera, Anelki i Osvaldo. Na pierwszy rzut tak ten transfer wygląda, ale jeśli pomyślimy nieco dłużej dostrzeżemy w nim pewne różnice:
a) Drogba przepracuje z Conte okres przygotowawczy. Pokopie trochę w pre-sezonie, szybciej się zaaklimatyzuje itp. - Borriello i ferajna tak dobrze nie mieli.
b) Drogba to jednak Drogba. Stary, ale jary. W meczach Juve z Galatą należał do najlepszych na boisku. Niektórzy uważają nawet, że to on nas wyrzucił z LM. Ja osobiście bardzo żałuje, że nie udało się go sprowadzić w letnim oknie rok temu. Przydałby się i to bardzo.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2014, 20:55 przez Don Paolo, łącznie zmieniany 1 raz.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 20:54

Robaku@
Buffon w sumie ma 4+2mln bonusu,Pirlo 4? + pewnie też bonusy, najwięcej ma chyba Vidal coś koło 5, także jakby Drogba dostał nawet te 4mln na rok nie byłoby tragedii, w sumie 4mln dla niego to i tak mniej niż taki Osvaldo za 5mln z pensją 2mln :)


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 21:02

AdiJuve pisze:Robaku@
Buffon w sumie ma 4+2mln bonusu,Pirlo 4? + pewnie też bonusy, najwięcej ma chyba Vidal coś koło 5, także jakby Drogba dostał nawet te 4mln na rok nie byłoby tragedii, w sumie 4mln dla niego to i tak mniej niż taki Osvaldo za 5mln z pensją 2mln :)
Ale powiedz mi czy to fair? 36 lat, wchodzi w nowy zespół i ma miec taki kontrakt jak Pirlo czy Buffi, którzy robią gre i ciągną ten zespół. Mimo, iż niektórzy uważaj, iż Andrzej grał mizerie w tym sezonie, to jednakże kilka razy tylek nam uratował, wiec ja uważam, że jednak taka pensja mogłaby doprowadzić do pewnych wewnetrznych problemów.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 21:04

ozi(Forza_Juve) pisze:czytałem dziś też o Garayu. na goal.com pisali ze jest blisko Turynu ;)


tyle na ten temat.

Drogba? ooo nie :x
Lubie poteznych czarnoskorych zawodnikow, ale Drogba jest tak stary, ze pierdzi kurzem. Na cholere nam gosc, ktory ma 37 lat, a w rzeczywistosci pewnie kolo 41-42 ? Lu ka ku. Ewentualnie Benteke. Jesli koniecznie chcemy miec czarną wieżę Saurona w ataku.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 21:15

Robaku pisze:Ale powiedz mi czy to fair? 36 lat, wchodzi w nowy zespół i ma miec taki kontrakt jak Pirlo czy Buffi, którzy robią gre i ciągną ten zespół. Mimo, iż niektórzy uważaj, iż Andrzej grał mizerie w tym sezonie, to jednakże kilka razy tylek nam uratował, wiec ja uważam, że jednak taka pensja mogłaby doprowadzić do pewnych wewnetrznych problemów.
A wiesz ile Drogba zarabiał w Turcji?

Podpis pod kontaktem + pensja + bonusy = max 11 milionów euro.

Na ile faktycznie wydoił kebabów to już tajemnica handlowa :smile: Wiadomo tylko, że mamonę młócił tam niezłą. Info o 11 milionach euro wziąłem akurat z Onetu, ale pamiętam, że jak rok temu czytałem na zagranicznych portalach newsy o jego zarobkach to sięgały one w granicach 10 mln euro także to info o 11 milionach jest chyba bliskie prawdy.


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 21:17

Drogba zrobił różnicę w meczu w Stambule, ile tym dał Galacie? Jest to bardzo inteligentny gracz, kondycyjnie pewnie zjada Vucinicia. Skoro Marotta dogadał z nim warunki kontraktu, pewnie nie będzie komina płacowego.
Za Didierem przemawia dodatkowo medialność i doświadczenie.
Powiedzmy sobie jasno, jeśli nie stary Drogba, to pewnie zobaczymy kolejnego Bendtnera/Anelkę/Osvaldo/(inny złom).

http://www.tuttojuve.com/calciomercato/ ... uve-190563

Czy to oznacza możliwe zainteresowanie Monaco Bonuccim ? Sprzedajmy go! Czym prędzej.


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 21:31

Jezeli plotki o Drogbie okaza sie prawda to jest to na prawde slabe rozwiazanie. Lepiej dac szanse Gabbiadiniemu na szpicy, jako zmiennik Llorente. Manolo mowil ze lepiej czuje sie sie na szpicy. Po za tym jest wysoki, wiec moze by sobie poradzil jako taki odgrywajacy, skoro takich srodkowych napastnikow oczekuje Conte. Chetnie bym zobaczyl Candreve i Sancheza, dobre stosunki z Udinese moga pomoc w pozyskaniu Antonio.


15Kowal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 155
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 21:40

Myślę, że sytuacja jest taka, że jak nie wypali wypożyczenie Moraty to przyjdzie Drogba.
Chodzi o to żeby przyszedł zawodnik do rotacji/zmiennik za darmo.


Obrazek
Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 21:43

Oj, chyba niektórzy sobie zbyt dużo obiecują po tym Gabbiadinim.

Ma on wiele atutów, ale nie na szpicy.

Naprawdę nie widzę go tam. Oczywiście cieszy mnie jego uniwersalność, że w razie potrzeby mógłby tam zagrać, ale chyba nie po to go sprowadzamy, żeby na siłę zmieniać mu pozycję.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 21:47

Moim zdaniem Gabbiadini powinien grać na prawym skrzydle, mógłby wtedy schodzić do środka i grać na jeden kontakt z Llorente albo próbować strzelać tą swoją lewą nogą, potrafi to robić.
Co do Drogby to uważam to za ciekawe rozwiązanie, mimo że ma już 36 lat to i tak uważam go za świetnego zawodnika, który może dać jeszcze wiele zespołowi. Na pewno byłby lepszą alternatywą niż Osvaldo czy Quagliarella albo Vucinić.


Zablokowany