Julian Draxler

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 marca 2021, 20:00

jackop pisze:
12 marca 2021, 18:53
fivapoPL pisze:
12 marca 2021, 17:16
Calciomarekato

Juve po Draxlera
Po 8 latach może się uda :prochno:
Wczoraj rozmyślając nad naszym letnim mercato akurat odpaliłem sobie na transfermarkt sekcję "Wygasające umowy" i patrząc na dostępnych za darmo zawodników uważam, że oprócz Donnarummy, Alaby i Depaya może warto byłoby zainteresować się Draxlerem (z ciekawszych nazwisk nie licząc Messiego są jeszcze Wijnaldum, Aguero i Cahanoglu). Niemiec ostatnio miewa problemy zdrowotne, ale to wciąż ciekawa opcja, a trzeba pamiętać, że we wrześniu skończy dopiero 28 lat czyli na standardy Serie A, to prawie młodzik.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 12 marca 2021, 20:05

Abstrahując od źródła to Draxler pasuje bardziej do tej guano taktyki niż McBurger czy Ramsey. Potrafi grac na skrzydle i na 8 zagra. Gdyby miał zastąpić Arona to czemu nie.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 marca 2021, 17:44

dimebag11 pisze:
12 marca 2021, 20:00
Niemiec ostatnio miewa problemy zdrowotne
Więc idealnie pasuje na zbawcę naszej pomocy. 😁 Nie wiem czy byłby sens go sprowadzać. W PSG jakichś chyba szalonych statystyk nie ma, więc to byłby trochę taki transfer dla sztuki jak Ramsey czy Rabiot.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 14 marca 2021, 17:48

Boże tylko nie on. Zresztą byłą kiedyś mowa o tym, że nasi nie zgłaszają się drugi raz po tego samego zawodnika jeśli wcześniej odmówił. Mam nadzieje, że w tym przypadku to prawda.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 marca 2021, 18:50

Antichrist pisze:
14 marca 2021, 17:44
dimebag11 pisze:
12 marca 2021, 20:00
Niemiec ostatnio miewa problemy zdrowotne
Więc idealnie pasuje na zbawcę naszej pomocy. 😁 Nie wiem czy byłby sens go sprowadzać. W PSG jakichś chyba szalonych statystyk nie ma, więc to byłby trochę taki transfer dla sztuki jak Ramsey czy Rabiot.
Część ludzi chciało, aby przyszedł do nas Milik, więc Draxler chyba nie jest najgorszym rozwiązaniem pod względem zdrowotnym. Szczerze mówiąc, to darmowy transfer Juliana według mnie nie jest złym rozwiązaniem pod warunkiem, że udałoby się nam pozbyć Ramseya (nawet rozwiązując z nim kontrakt za porozumieniem stron o co chyba zacznę się modlić, bo jego powrót na wyspy byłby dla nas najlepszym prezentem podczas najbliższego mercato).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 19 marca 2021, 04:14

dimebag11 pisze:
14 marca 2021, 18:50
Szczerze mówiąc, to darmowy transfer Juliana według mnie nie jest złym rozwiązaniem pod warunkiem, że udałoby się nam pozbyć Ramseya (nawet rozwiązując z nim kontrakt za porozumieniem stron o co chyba zacznę się modlić, bo jego powrót na wyspy byłby dla nas najlepszym prezentem podczas najbliższego mercato).
Jeżeli taki Draxler w PSG pobiera 600 tys. euro(?)rocznie to bym "ryzykował".


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 19 marca 2021, 05:47

Draxler ma w PSG 500 tys euro miesięcznie.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 marca 2021, 11:50

Koniec połamańców w Juve :punish:
Po co nam gracz który siedzi na L4, zamiast na boisku? Przestańmy sprowadzać gości którzy mają "predyspozycję" do kontuzji, a zacznijmy sprowadzać normalnych graczy.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 marca 2021, 12:14

Jeśli Juventus chce grać o najwyższe cele to nie moze ściągać odpadów z City, PSG czy Realu.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 marca 2021, 17:46

19 pisze:
19 marca 2021, 12:14
Jeśli Juventus chce grać o najwyższe cele to nie moze ściągać odpadów z City, PSG czy Realu.
Jeśli Juventus chciałby grać o najwyższe cele i nie ściągać odpadów z City, PSG czy Realu, to klub musiałby zostać wykupiony przez arabskiego szejka, który tak dla zabawy rzuciłby kilkaset milionów euro na wzmocnienie naszej drużyny. W obecnej sytuacji musimy się niestety zadowolić tymi "odpadami" z innych topowych ekip, ściągnąć do siebie darmowych, topowych zawodników kosztem płacenia im wysokiej pensji (np. Alaba, Depay, Donnarumma), mieć wreszcie swoich wychowanków, wykupić młodych, utalentowanych zawodników wyróżniających się w innych zespołach (a jednocześnie takich, którzy nie mają jeszcze na tyle wyrobionej marki i nie kosztują już po 40-50 mln €) lub też może nastąpić sytuacja będąca połączeniem wszystkich z wymienionych wariantów.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 19 marca 2021, 17:57

Poszaleliście. Całkowicie. Casus Ramseya nic Was nie nauczył, Draxler? Serio???

Na szczęście Agnelli mówił o odmładzaniu składu, ruchy z Chiesą, Kulu, MK pokazują, że na Draxlera nie ma szans. Dzięki Bogu.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Zablokowany