Julian Draxler

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 września 2013, 15:52

Juventus ready to pay €70 million for Draxler

Juventus are ready to break the bank for Schalke wonderkid Julian Draxler, and are preparing a €70 million offer for the 20-year-old Germany international.
Tuttomercatoweb.


Mimo ze to grajek przedni, to chyba wiekszej bzdury nie słyszalem od dawna :O


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 20 września 2013, 16:57

Mam wrazenie ze tego typu newsy powstaja na szybko jak brakuje im czegos konkretnego, albo koncza jakis dluzszy esej, to maja takie "in case"

XXX ready to pay ZZZ million for YYY

XXX are ready to break the bank for Schalke wonderkid YYY, and are preparing a ZZZ million offer for the 20-year-old Germany international.




XXX - jakis topowy klub (im bardziej topowy tym lepiej)
ZZZ - jakas duza kasa, im wieksza tym lepiej
YYY - Nazwisko ktore juz pare razy przewinelo sie w transferowej sadze i wiecej razy tym lepiej

I tak powstaje oto taki news:

"Juventus ready to pay €70 million for Draxler

Juventus are ready to break the bank for Schalke wonderkid Julian Draxler, and are preparing a €70 million offer for the 20-year-old Germany international."


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 września 2013, 17:18

Ostatnimi laty przewinęło się masę nazwisk, ale ta plotki bije wszystko na łeb. Nigdy w życiu nie czytałem czegoś równie idiotycznego.
Transfer Casillasa do Barcy jest niczym przy tym :prochno:


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 20 września 2013, 19:50

Równie dobrze mogą napisać, że dają 70 baniek za Frankowskiego. Pewnie Draxler za rok lub dwa będzie grał w Bayernie lub Borussi. Ale cóż taki mały dowcip na poprawę humoru może...

PS. Ja myślę, że ktoś przez pomyłkę dopisał jedno zero niepotrzebnie...Otóż najprawdopodobniej Marotta zaoferował 7 milionów plus De Ceglie, Marco Mottę i połówkę karty Marrone :C
I znając naszego transferowego guru- prędzej uwierzyłbym w taki obrót spraw, jak zaoferowanie horrendalnej sumy, za jednego grajka (bardzo zdolnego, lecz tyle kasy to my wydajemy może na dwa okienka mercato...)
Ostatnio zmieniony 21 września 2013, 09:49 przez Lucas87, łącznie zmieniany 1 raz.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
CM Punk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2011
Posty: 8
Rejestracja: 09 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 września 2013, 19:55

No wlasnie przeczytalem tego super njusa i nie ma innego wyjscia jak potraktowac to jako kolejny news z jak to juz ktos wyzej napisal cyklu xxx ready to pay yyy for zzz czyli zwyczajnie olac


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2013, 21:34

cena może i wymyślona, ale ten Draxler faktycznie jest takim wielkim talentem? nie oglądam Bundesligi, ale jego nazwisko często przewija się "jako przyszłości" Niemiec ( pomijając, że takich młodziaków mają wysyp).

Juventus nie ma 30 mln na Joveticia, za rok kupuje Draxlera za 70 mln ( taka sumka :angry: Cavani, Falcao, Suarez, Rooney itd. ) a kupno takiego młodziaka za taki "hajs" byłby mocną rozrzutnością.


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 września 2013, 21:44

Swoją drogą , Julian jest niesamowity na dzien dzisiejszy, wiadomo 70 mln to przesada, ale wydaje mi sie ze jest duzo lepszym pilkarzem niz Gotze, ktory wart byl 38 mln.


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 21 września 2013, 00:19

:shock: :shock: :shock:

Jak ktoś może pisać takie głupoty i dostawać za to kasę?

Nawet nie pasuje on przecież do naszej taktyki...


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 21 września 2013, 00:25

Jeśli kupuje się tak drogiego zawodnika to wiadomo, że taktyka byłaby pod niego.


baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 21 września 2013, 00:32

Już widzę jak Marotta na kogokolwiek wydaję 70 baniek haha :D


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2013, 00:45

francois pisze::shock: :shock: :shock:

Jak ktoś może pisać takie głupoty i dostawać za to kasę?

Nawet nie pasuje on przecież do naszej taktyki...
w tym roku po zakończeniu mercato wyjątkowo prasa nie potrafi znaleźć mądrego tematu o Juventusie. Od pierwszej kolejki na zmianę piszę, że Llorente out, albo jak pół Europy go chce (obecnie Spurs), a najlepsza była wzmianka, że Llorente jest zemstą za Matriego. Przykre jest to, że dosłownie wszyscy chcą "narobić" Juventusowi, a nie potrafię zrozumieć, czemu Conte tego nie naprostuje... wypowie się o Llorente to co każdy wie, że potrzebuje czasu i tyle.

Ps. ciekawe też było jak Tevez powiedział do Llorente, że jedynie potrafi grać w kosza, czy coś takiego. :bravo: Jakim cudem coś takiego jest umieszczane w gazecie?


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
90loker90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2008
Posty: 12
Rejestracja: 19 września 2008

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2016, 13:58

I szkoda, że nie został, bo gość pomimo tego, że gra w Wolfsburgu, nadal jest świetnym grajkiem!

http://transfery.info/88966,draxler-mys ... tego-klubu

"Pomocnik Wolfsburga Julian Draxler w rozmowie z „La Gazzetta dello Sport” przyznał, że latem poprzedniego roku w zasadzie czuł się już zawodnikiem Juventusu.

- Dla mnie zaszczytem jest, że Juventus chciał mnie pozyskać. To klub, który obserwowałem od dłuższego czasu. W sierpniu odbyło się kilka dyskusji, Juventus starał się porozumieć z Schalke. Ja sam ustaliłem warunki umowy. Wydawało mi się, że dojdzie do transferu. Klubom jednak nie udało się osiągnąć kompromisu.

- Ostatecznie Wolfsburg sprzedał De Bruyne i skontaktował się ze mną, bym go zastąpił. Zdecydowałem się na zmianę. To jest wielki klub, który w poprzednim roku zdobył dwa puchary. Zostając w Niemczech, było mi bliżej do reprezentacji. Wolfsburg i Schalke od razu porozumiały się co do kwoty, więc przyjąłem ofertę. Jeśli negocjacje z Juventusem nie trwałyby tak długo, dzisiaj byłbym zawodnikiem Juventusu.

22-letni Draxler trafił do Wolfsburga na sam koniec poprzedniego letniego okna transferowego za kwotę przynajmniej 35 milionów euro (do tego dochodzą zmienne), podpisując umowę do 30 czerwca 2020 roku.

W pierwszym sezonie w zespole „Wilków” zagrał w 24 meczach Bundesligi - strzelił sześć bramek i zaliczył również sześć asyst. Znalazł się też oczywiście w kadrze Niemiec na zbliżające się Mistrzostwa Europy we Francji."


mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2016, 09:24

Nie chcę nic mówić, ale zdecydowana większość tu psioczyła na Niemca, że bez ambicji, że poleciał na kasę do Wilków. A tu proszę, jak widać sam zawodnik już był zdecydowany, tylko Wyście przeciągali negocjacje, pewnie próbując zbić cenę.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2016, 09:33

Myśmy ? Człowieku Draxler na tamten moment nie był warty 35? 38 mln ? CO widać dobrze w tym sezonie, który był średni w wykonaniu Juliana, nie mówiąc o mizerności klubu z Wolfsburga.


Mimo, że byłem zwolennikiem Draxlera, to znowu po raz kolejny muszę pochwalić zarząd na czele z Marottą, że odpuścili Draxlera gdy cena wywindowała ponad 25 baniek.


Obrazek
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2016, 11:58

Cabrini_idol, ale przecież mzm akurat tutaj ma rację, więc dlaczego go atakujesz? :prochno: Nie było tak, że po bezowocnych negocjacjach Marotty z Schalke i błyskawicznym wejściu do gry Wolfsburga ludzie na JP zwyzywali Draxlera od piłkarza bez ambicji, który boi się zrobić krok do przodu w swojej karierze i w sumie to dobrze, że nie przyszedł bo jest miękka faja? No było tak, całkiem sporo osób takie rzeczy pisało.


Zablokowany