Henrikh Mkhitaryan

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 lutego 2015, 09:53

Nie miał z kim grać.. :doh: Kurna, Maly, błagam Cię. W Doniecku miał z kim grać, a teraz już biedny sam jest na placu boju.

Słaby zawodnik i tyle. Nieprzystosowany do gry pod presją na najwyższym poziomie. Mam nadzieję, że nasi wykażą się dużą dozą asertywności podczas biadolenia Raioli żebyśmy dali Ormianinowi angaż.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 lutego 2015, 10:18

przecież rok temu zaliczył dobry sezon ;) a teraz nagle zaczął robić pod siebie? presja go zjada? grała dobrze BVB to i on grał dobrze, niedawne 18 miejsce w lidze to przecież nie jego wina a robi się chyba z niego kozła ofiarnego bo nie słyszę by inni grali słabo

ale spoko, nie on to znajdź 2-3 lepszych w podobnej cenie ;] a najlepiej z 5 żeby było z czego wybierać


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
mcsqrczybyk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2011
Posty: 131
Rejestracja: 29 maja 2011

Nieprzeczytany post 25 lutego 2015, 11:00

Pumex będzie miał trudne zadanie :C Miki Ormianin nie ma konkurencji wśród ofensywnych pomocników w swojej cenie :lol:

Liga Mistrzów: 0 goli, 0 asyst - 6 występów
Bundesliga: 0 goli, 1 asysta - 17 wystepów
Puchar Niemiec: 1 gol (ze Stuttgarter Kickers z 3 ligi), 0 asyst - dwa występy.

Nie spodziewałem się, że po wczorajszym meczu ktokolwiek będzie mówił o czarodzieju z Erewania w kontekście Juve. A jednak :C


Zablokowany