Jakub Błaszczykowski

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2013, 01:55

Według informacji Mateusza Borka do Borussii Dortmund wpłynęła konkretna oferta z Juventusu Turyn, który chce pozyskać Jakuba Błaszczykowskiego. Transferowym celem jest też oczywiście Robert Lewandowski. Do niedawna Borek był przekonany, że "Lewy" "wyląduje" po sezonie w Bayernie Monachium. Teraz jednak dziennikarz Polsatu niczego nie jest pewien. - Zamieszanie wokół Roberta Lewandowskiego jest nieprawdopodobne - przyznaje.

http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Borek ... omosc.html

Zapraszam do komentowania tego "możliwego" transferu ;)


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2013, 07:47

A masz jakiekolwiek chociaż trochę wiarygodne źródło? Chyba zakładanie tego tematu nie było dobrym posunięciem. Szczególnie, że od wczoraj o tym piszemy w temacie śmieciowym (mercato).

Generalnie: bzdura!

Kuba gra w Borussii, w której obecnie niemal wszyscy zawodnicy są wycenieni znacznie powyżej swojej prawdziwej wartości piłkarskiej. Jeżeli Marotta sprowadzi skrzydłowych, to na pewno ligowych średniaków za 4-6baniek.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2013, 09:26

Błaszczykowski rozgrywa najlepszy sezon w życiu. Statystyki mówią same za siebie. Tylko czy poszukujemy tego typu, w sumie jednak podobnego do Pepe, skrzydłowego? I czy rzeczywiście jest coś na rzeczy z 4-3-3?
TURBOPAWEL pisze:(grał kiedyś na boku obrony
bardziej grywał, tudzież - zagrał kilka razy ;)
Ostatnio zmieniony 07 maja 2013, 16:49 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 07 maja 2013, 15:40

A mi się wydaje, że Kuba poradziłby sobie dobrze nawet jako wahadłowy, bardzo dużo biega, dobrze gra w defensywie (grał kiedyś na boku obrony) i ma świetne dośrodkowanie, dałby też możliwośc gry 4-3-3.


skurczzone

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 września 2012
Posty: 67
Rejestracja: 01 września 2012

Nieprzeczytany post 07 maja 2013, 16:04

W ogóle dlaczego piszecie o ligowych średniakach? 2 razy mistrzostwo Włoch, odpadliśmy w ćwierćfinale z najlepszą drużyną w Europie, od spadku do serie b po raz pierwszy mamy dobrze dobry zespół z silnym kręgosłupem i potrzebujemy tylko tej wisienki na torcie.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 maja 2013, 17:56

Solidny jest ale myślę, że potrzebujemy kogoś lepszego do 4-3-3. Tylko z kasą słabo, więc pewnie skończy się na kogoś pokroju jego. Taki Pepe 2, nic ciekawego tyle, że Polak, ale osobiście nie darzę go sympatią więc naturalnie nie chcę go w Juventusie.


FORZA JUVE!!!
szycha21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2009
Posty: 212
Rejestracja: 03 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 07 maja 2013, 18:46

Weźcie dajcie wogóle spokój... taki czesiek w Juve? U nas nadawałby się jedynie na prawą ławkę albo nawet i nie. Kuba to zwykły, przeciętny grajek i tyle... Takie tematy nie powinny powstawać, bo według mnie to jest wstyd mówić, że taki zawodnik mógłby grać w Juve...


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 07 maja 2013, 18:48

dawid91 pisze:Solidny jest ale myślę, że potrzebujemy kogoś lepszego do 4-3-3. Tylko z kasą słabo, więc pewnie skończy się na kogoś pokroju jego. Taki Pepe 2, nic ciekawego tyle, że Polak, ale osobiście nie darzę go sympatią więc naturalnie nie chcę go w Juventusie.
Spoko. Jak ja uwielbiam takie wybrzydzanie na podstawowych zawodników lepszych drużyn od nas... Może i Pepe 2, ale z dobrym dośrodkowaniem/ostatnim podaniem. Niby szczegół, ale robi kolosalną różnicę.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 maja 2013, 19:00

szycha21 pisze:Weźcie dajcie wogóle spokój... taki czesiek w Juve? U nas nadawałby się jedynie na prawą ławkę albo nawet i nie. Kuba to zwykły, przeciętny grajek i tyle... Takie tematy nie powinny powstawać, bo według mnie to jest wstyd mówić, że taki zawodnik mógłby grać w Juve...
:doh:

12 asyst i 11 bramek w przesłabej bundeskopance każdy Janusz bez jednej nogi by zaliczył!

Ludzie, Was naprawdę tak bardzo boli, jak komuś z rodaków się w życiu uda? :roll:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2013, 19:02

szycha21 pisze:Weźcie dajcie wogóle spokój... taki czesiek w Juve? U nas nadawałby się jedynie na prawą ławkę albo nawet i nie. Kuba to zwykły, przeciętny grajek i tyle... Takie tematy nie powinny powstawać, bo według mnie to jest wstyd mówić, że taki zawodnik mógłby grać w Juve...
Ludzie ogarnijcie się trochę... Zwykły grajek, Pepe 2, wstyd mówić...?! Od kilku dobrych sezonów jest podstawowym zawodnikiem Borussii. Tej samej Borussii, która wywalczyła dwa Mistrzostwa Niemiec w dwóch minionych sezonach, tej samej Borussii, która zaraz gra w finale LM. W tym sezonie w Bundeslidze Kuba ma 12 goli i 11 asyst, a gdy był chwilowo kontuzjowany nagle BVB spuściło z tonu. Zapewniam was, że nie mamy na chwilę obecną skrzydłowego, który potrafił by tak dobrze zagrywać ostatnią piłkę jak właśnie Jakub. Fakt, że w BVB rozumieją się bez słów i z takim zgraniem łatwiej jest asystować, jednak z całą pewnością i u nas Kuba dobrze by się wkomponował.
Dlatego nie wiem na jakiej podstawie tak określacie go jak większość tu w powyższych komentarzach. Pewnie dlatego, że polak... :|


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 maja 2013, 19:12

Jak ktoś pisze, że nie chce danego zawodnika z Polski w Juve to od razu jest posądzany o cholera wie co. Spoko, to zróbmy z Juventusu drugą reprezentację Polski.

Poza tym z lepszej drużyny chciałby przejść do gorszej? :stop:


FORZA JUVE!!!
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 maja 2013, 19:27

dawid91 pisze:Jak ktoś pisze, że nie chce danego zawodnika z Polski w Juve to od razu jest posądzany o cholera wie co. Spoko, to zróbmy z Juventusu drugą reprezentację Polski.
Jak były durne plotki o Wawrzyniaku, to można było biadolić. Jak ktoś pisze o Kubie, że jest przeciętnym grajkiem i wstyd łączyć go z Juventusem, to ma nie po kolei w głowie i trzeba mu o tym powiedzieć, bo być może jest szansa coś z tym jeszcze zrobić.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2013, 19:32

Łukasz pisze:Błaszczykowski rozgrywa najlepszy sezon w życiu. Statystyki mówią same za siebie. Tylko czy poszukujemy tego typu, w sumie jednak podobnego do Pepe, skrzydłowego? I czy rzeczywiście jest coś na rzeczy z 4-3-3?
A czy rola Kuby w 4-3-3 bardzo różniłaby się od tej w 4-2-3-1 w której gra obecnie?
Starając się nie patrzyć na ten transfer jako transfer przede wszystkim Polaka, wydaje mi się że jest on lepszym graczem niż Pepe. Simone w drugiej części poprzedniego sezonu grał zbyt schematycznie, nie potrafił dobrze dośrodkować, trochę odbiegał od wysokiego poziomu prezentowanego przez kolegów. Kuba ma moim zdaniem więcej polotu w tym co robi i przydałoby się nam coś takiego. Skoro mówi się że Lewy kosztowałby 25-30 mln to Błaszczykowski byłby tańszy. Byłby dobrym dodatkiem do tego top-strajkera.


Obrazek
alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2013, 19:35

dawid91 pisze:Jak ktoś pisze, że nie chce danego zawodnika z Polski w Juve to od razu jest posądzany o cholera wie co. Spoko, to zróbmy z Juventusu drugą reprezentację Polski.
Cóż, nie wiem od kiedy są jednoosobowe reprezentacje w piłce nożnej... :think:
Hmm... nie wiem czy słyszałeś, ale Kuba był jednym z 50 nominowanych do Złotej Piłki w tym roku. Cóż, chyba od tak się tam nie znalazł. Pewnie gdyby to nie był polak, a miał podobne wyniki jak Kuba to chętniej widzieli byście go w Juventusie...


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 07 maja 2013, 19:36

Błaszczykowski to Pepe2 albo średniak? Żarty na bok takiego Pepe to Kuba zjada bez problemu na śniadanie, przewyższa go umiejętnościami o 2 klasy. Jeszcze za tym przeciętnym Błaszczykowskim zapłaczecie, gdy Marotta ściągnie na prawą stronę jakiegoś no-name gracza z włoskiego ligowego słabeusza.
Jak nie przyjdzie Błaszczykowski albo ktoś jego pokroju to nikogo lepszego nie wyciągniemy zejdźcie na ziemię.


Zablokowany