Jakub Błaszczykowski

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 07 maja 2013, 19:45

Blaszczyk bylby dobry do 3-5-2 na wingbacka, bo Klopp polepszyl jego gre w obronie no i wydaje mi sie ze ma chlop zdrowie do biegania jak u nas Lichsteiner, ale niestety do 4-3-3 są od niego lepsi na tej pozycji, chociazby taki Nani, Sanchez czy nawet ten Cuadrado

Poza tym wy myslicie, ze wyciagniemy Kube z Borussii za 5-10 mln? na taka kwote by z pewnoscia poszli 2 lata temu, ale nie po takim sezonie, w ktorym strzela tyle bramek i tyle asystuje.


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2013, 19:49

Bazyliszek pisze: Poza tym wy myslicie, ze wyciagniemy Kube z Borussii za 5-10 mln? na taka kwote by z pewnoscia poszli 2 lata temu, ale nie po takim sezonie, w ktorym strzela tyle bramek i tyle asystuje.
Zacząć należy od tego że Borussia go nie sprzeda. Oddali już Gotze i sprzedadzą pewnie Lewego. Oddawanie tak pożytecznego zawodnika, który przecież nie jest drogi w utrzymaniu, byłaby głupotą, bo wziąć za niego mogą z połowę z tego co za Mario.


Obrazek
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2013, 20:27

O na pewno nie, jeszcze tylko nam trzeba, żeby pula biletów dla kibiców się zmniejszyła i tak już teraz jest ciężko.

Przecież na rynku prawdopodobnie będzie dostępny z-iskrą-bożą-urodzony Robben. Bilet nie podniesie specjalnie jakości pomocy. Wisienki nie porzeczki :prochno:


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2013, 20:37

Bardzo znielubiłem tego zawodnika za jego postawę i wypowiedzi po EURO. Mam nadzieję, że nie będę musiał go oglądać w Juve. Zdecydowanie bardziej wolałbym Diamantiego, a różnica w cenie nie byłaby chyba duża.


Obrazek
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 07 maja 2013, 20:49

blackadder pisze:
Bazyliszek pisze: Poza tym wy myslicie, ze wyciagniemy Kube z Borussii za 5-10 mln? na taka kwote by z pewnoscia poszli 2 lata temu, ale nie po takim sezonie, w ktorym strzela tyle bramek i tyle asystuje.
Zacząć należy od tego że Borussia go nie sprzeda. Oddali już Gotze i sprzedadzą pewnie Lewego. Oddawanie tak pożytecznego zawodnika, który przecież nie jest drogi w utrzymaniu, byłaby głupotą, bo wziąć za niego mogą z połowę z tego co za Mario.
Ewentualne odejście Kuby miałoby właśnie pomóc zatrzymać Lewego. Po sprzedaży Goetzego i Błaszcza mieliby wystarczająco dużo kasy, żeby zaoferować Robertowi super-mega-ekstra kontrakt i dokupić jeszcze kilku fajnych zawodników.
Bazyliszek pisze:Blaszczyk bylby dobry do 3-5-2 na wingbacka, bo Klopp polepszyl jego gre w obronie no i wydaje mi sie ze ma chlop zdrowie do biegania jak u nas Lichsteiner, ale niestety do 4-3-3 są od niego lepsi na tej pozycji, chociazby taki Nani, Sanchez czy nawet ten Cuadrado
Ciekawe. Na tym forum znajduje się kilku takich, którzy twierdzą zupełnie na odwrót. :wink: Ja uważam, że Polak poradziłby sobie w obu formacjach.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 07 maja 2013, 20:50

Vimes pisze:Bardzo znielubiłem tego zawodnika za jego postawę i wypowiedzi po EURO. Mam nadzieję, że nie będę musiał go oglądać w Juve. Zdecydowanie bardziej wolałbym Diamantiego, a różnica w cenie nie byłaby chyba duża.
Diamanti? W jakim celu? Popraw mnie jeśli się mylę ale to taki podwieszony napastnik a my mamy już dwóch.

Generalnie nie wiem czemu się spekuluje na temat Kuby. Moim zdaniem to niedorzeczne.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 maja 2013, 21:04

alex_KiNiO pisze:
dawid91 pisze:Jak ktoś pisze, że nie chce danego zawodnika z Polski w Juve to od razu jest posądzany o cholera wie co. Spoko, to zróbmy z Juventusu drugą reprezentację Polski.
Cóż, nie wiem od kiedy są jednoosobowe reprezentacje w piłce nożnej... :think:
Hmm... nie wiem czy słyszałeś, ale Kuba był jednym z 50 nominowanych do Złotej Piłki w tym roku. Cóż, chyba od tak się tam nie znalazł. Pewnie gdyby to nie był polak, a miał podobne wyniki jak Kuba to chętniej widzieli byście go w Juventusie...
I kolejny wykład o polskości. Gdyby to był inny Polak o podobnych umiejętnościach to chętnie widziałbym go w Juve. Błaszczykowskiego nie lubię i nie chcę oglądać go w tej koszulce. Choć przyznam z Pepe 2 trochę przesadziłem, jest to lepszy zawodnik choć Pepe tez pokazywał niekiedy dobrą piłkę, czasem wygrywał nam mecze no i jego zadaniem było dogrywanie piłek do Matriego, a nie Lewandowskiego :wink:


FORZA JUVE!!!
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 07 maja 2013, 21:25

Można go lubić lub nie,ale jest super :ok: Tylko pytanie czy pasowałby do taktyki?!


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 08 maja 2013, 11:59

Lucas87 pisze:Można go lubić lub nie,ale jest super :ok: Tylko pytanie czy pasowałby do taktyki?!
Grywał nawet jako boczny obrońca w czwórce, więc nie powinien mieć problemów z 3-5-2.

W sumie w prasie głośniej o Piszczu niż o Kubie. Ale IMO Borussia nie puści żadnego. Nie sprzedadzą przecież pół składu w jedno lato, a i sami zawodnicy chyba nie mają powodów żeby odchodzić.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Teo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 września 2007
Posty: 96
Rejestracja: 15 września 2007

Nieprzeczytany post 15 maja 2013, 08:49

Zdaje się,że wątek Jakuba można zakończyć jako iż raczej postanowił zostać w Borussi :

http://bundesliga.przegladsportowy.pl/P ... 1,458.html

http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzen ... z-bvb.html


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 15 maja 2013, 09:46

No i szacun dla gościa, że zostaje ;] Pewnie oferowaliśmy mu lepszą kasę, ale zostaje, zresztą nie ma mu się za bardzo co dziwić.
Czuję, że pożegnamy Ryśka, szukamy wzmocnień na prawej, kiedy powinniśmy na lewej... Może ten Isla się ogranie, widać, że wrzutki to on jednak ma, ale na razie boi się grać przebojowo wchodzić w pojedynki 1 na 1...


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 15 maja 2013, 09:55

jareckik pisze:No i szacun dla gościa, że zostaje ;] Pewnie oferowaliśmy mu lepszą kasę, ale zostaje, zresztą nie ma mu się za bardzo co dziwić.
Czuję, że pożegnamy Ryśka, szukamy wzmocnień na prawej, kiedy powinniśmy na lewej... Może ten Isla się ogranie, widać, że wrzutki to on jednak ma, ale na razie boi się grać przebojowo wchodzić w pojedynki 1 na 1...
dokladnie tez to samo zauwazylem, chyba stracil zaufanie do tej swojej prawej nogi :P mam nadzieje ze się ogarnie jak przepracuje calutki okres przygotowawczy.


widu618

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2013
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2013

Nieprzeczytany post 16 maja 2013, 09:07

A czy przypadkiem Błaszczykowski nie ma podpisanego kontraktu z Dortmundem do 2016 roku?


Dziurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 maja 2013
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2013

Nieprzeczytany post 17 maja 2013, 17:47

błaszczykowski w juve?Nie pasił by tu jakoś


Padoin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2012
Posty: 153
Rejestracja: 19 lutego 2012

Nieprzeczytany post 17 maja 2013, 17:55

widu618 pisze:A czy przypadkiem Błaszczykowski nie ma podpisanego kontraktu z Dortmundem do 2016 roku?
Oczywiście, że ma. Już jakiś czas temu pojawiła się informacja, że zostaje w BVB. I na całe szczęście koniec tematu. :dance:


Zablokowany