Nicolas Anelka

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2013, 01:03

Mam nadzieję, że będzie taki zapis w umowie: jak trafi 5 goli to umowa na 2 lata po sezonie :C


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2013, 01:17

Mehehehe pisze:Marotta wspomina, że poczyniono pewne kroki do letnich wzmocnień. No i teraz pojawia się pytanie czy mówi o Llorente, czy ma jakiś chytry plan, jak wsadzić jakiegoś drewniaka i parę baniek, w zamian za prawdziwe wzmocnienie (chodzi oczywiście o atak).
nie wiem od kiedy Kibicujesz Juve, ale powiem Ci jedno ZAPOMNIJ !!

Elo Vidal
mam nadzieję że żartujesz?

Akurat jeżeli chodzi o formę naszych napadziorów to ja nie zdziwię się jak Francuz będzie występował w wyjściowej jedenastce za jakiś miesiąc.


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2013, 01:30

Maly pisze:raczej z danymi z polskiej wiki nie ma co się posiłkować, wszystkie pozostałe mówią raczej o 3 golach w 22 meczach i biorąc pod uwagę jego profil na stronie tego chińskiego klubu

Kod: Zaznacz cały

http://www.shenhuafc.com.cn/players_item.php?mid=45
tak właśnie było ;] 1980 to prawdopodobnie minuty na boisku, wychodzi równo po 90 minut te 22 mecze więc czysto teoretycznie siły ma ;)
A nie łatwiej przełączyć na angielską wersję strony, niż zgadywać co oznaczają krzaczki? http://www.shenhuafc.com.cn/en/players_item.php?mid=45 3 bramki, 6 asyst


Obrazek
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2013, 01:36

Misha : no jasne, że żartuję!! Przecież mnie nie postrzeliło. Wyraziłem tylko śmiech przez łzy taki transfer.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2013, 12:07

Obrazek


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2013, 12:12

Nie ma co, ściągamy napastnika który w 22 meczach w podrzędnej skośnookiej lidze strzelił 3 gole.. wolałbym Alexa. Serio.


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2013, 12:16

Tak czytając posty i wypowiedzi, niektórych użytkowników mam wrażenie, że zaczęli oni piłkę oglądać od maksymalnie 1 roku.

Prawda jest taka, że ten wyśmiewany przez was Anelka jest lepszy od naszych wszystkich asów z ataku i jeśli tylko złapie formę będzie wielkim wzmocnieniem naszej drużyny.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2013, 12:20

Dobrze wyglada , oby jego transfer nie popsuł atmosfery u napastników Matri i Fabio się w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> juz mało graja .Szybko zmienia klub latem .


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2013, 12:34

Sila Spokoju pisze:Tak czytając posty i wypowiedzi, niektórych użytkowników mam wrażenie, że zaczęli oni piłkę oglądać od maksymalnie 1 roku.

Prawda jest taka, że ten wyśmiewany przez was Anelka jest lepszy od naszych wszystkich asów z ataku i jeśli tylko złapie formę będzie wielkim wzmocnieniem naszej drużyny.
Za to czytając Twojego posta można wysnuć wniosek, ze powinniśmy zainteresować się na poważnie Alexem DP- w końcu obaj ostatnio poziom 'TOP' osiągali z 5 lat temu.

Anelka w formie byłby 2x lepszy od naszych obecnych napastników. Sęk w tym, że on ostatnio w formie to był własnie rzeczonych 4-5 lat temu, a obecnie ma już swoje lata i ostatnio grywał tylko w ogórkowej lidze gdzie sądząc po statsach wcale się nie wyróżniał.

Nie mam stu procent pewności, że ten transfer nam nie przyniesie żadnego pożytku, ale jednocześnie nie znajduje żadnego argumentu który by ten transfer usprawiedliwiał.


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2013, 14:09

Dante93 pisze:Sęk w tym, że on ostatnio w formie to był własnie rzeczonych 4-5 lat temu
Gość ma 33 lata, nie róbmy z niego emeryta. Alex w jego wieku przeżywał drugą młodość. Może i on dostanie skrzydeł? Dla mnie ważne jest, aby Anelka potrafił podać prosto piłkę, od czasu do czasu uderzył celnie i mocno w bramkę oraz nie bał się pojedynków 1 na 1 kiedy do nich dojdzie na skrzydle. Nie jestem zwolennikiem tego piłkarza, ale życzę Francuzowi, aby sprawdził się w roli "czołgu". Chcę, aby były piłkarz, m.in. Chlesea, wprowadził do zespołu doświadczenie, którego nie ma u napastników "Starej Damy". Mam dość oglądania durnych piętek Vucinicia, wykonywanych w najbardziej niedorzecznych sytuacjach. Zwyczajnie już tym rzygam


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2013, 14:23

Też wszyscy wyciągają te 3 bramki w tych 22 meczach , ludzie on tam grał dla kasy swoje już wybiegał pewnie zaangażowanie w mecze i treningi było zerowe Antek go obudzi :D


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2013, 14:53

baka pisze:Też wszyscy wyciągają te 3 bramki w tych 22 meczach , ludzie on tam grał dla kasy swoje już wybiegał pewnie zaangażowanie w mecze i treningi było zerowe Antek go obudzi :D
True. Do Chin sobie pojechał troszkę pokopać i pozarabiać, wybitnie mu się nie chciało nic robić.

Grubą przesadą jest mówienie, że Anelka ostatnio był w formie 4-5 lat temu. Bzdura! Dwa sezony maksymalnie.

Trochę to transfer na zasadzie "a nuż wypali". Cóż. W przeciwieństwie do Bendtnera czy Borriello w wypadku Francuza mamy prawo myśleć, że będzie inaczej - wszak swego czasu to była klasa.

No trudno, nie jest to napastnik moich marzeń, ale biorąc pod uwagę żenadę w ataku w najgorszym wypadku wpasuje się w poziom kolegów.

Nie widzę też analogii w stosunku do Del Piero - dzieli ich cholerne pięć lat. Nicolas ma grać (grywać?) na szpicy, a nie esesa.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2013, 15:40

Alfa i Omega pisze:Nie widzę też analogii w stosunku do Del Piero - dzieli ich cholerne pięć lat. Nicolas ma grać (grywać?) na szpicy, a nie esesa.
No i co z tego, że ich dzieli 5 lat? Chodzi o to, że zdarza się tak, iż zawodnik , któremu bliżej jest do piłkarskiej emerytury staje się najważniejszym, bądź bardzo ważnym elementem w układance trenera. Chciałbym, żeby tak właśnie było w przypadku Francuza


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2013, 15:58

Alfa i Omega pisze:Grubą przesadą jest mówienie, że Anelka ostatnio był w formie 4-5 lat temu. Bzdura! Dwa sezony maksymalnie.
Jeżeli Anelka w ciągu dwóch ostatnich sezonów był chociaż przez moment w formie (a zaliczał w nich odpowiednio 0 i 6 bramek w 32 spotkaniach) to Matri/Quag/Vucinic/Giovinco w obecnej formie są bogami przy nim.
Ale dobra już się nie czepiam, niech przyjdzie, niech mnie przekona. Oby nie było jak z Tonim i Bendtnerem, że sprowadzamy kogoś 'byle sprowadzić'.


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
nynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2010
Posty: 361
Rejestracja: 06 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2013, 16:10

Dante93 pisze:Jeżeli Anelka w ciągu dwóch ostatnich sezonów był chociaż przez moment w formie (a zaliczał w nich odpowiednio 0 i 6 bramek w 32 spotkaniach) to Matri/Quag/Vucinic/Giovinco w obecnej formie są bogami przy nim.
Ale dobra już się nie czepiam, niech przyjdzie, niech mnie przekona. Oby nie było jak z Tonim i Bendtnerem, że sprowadzamy kogoś 'byle sprowadzić'.
Tobie chyba tylko Falcao, albo inny Cavani mógłby dogodzić. Pomyśleć, że jeszcze 2 lata temu rozpływałeś się nad Matrim...
Anelka ma na pewno większe umiejętności niż Quagliarella i Drzewiec z 32 na plecach. Dobrze, że przychodzi.


Zablokowany