Nicolas Anelka

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2013, 16:23

Dante93 pisze:
Alfa i Omega pisze:Grubą przesadą jest mówienie, że Anelka ostatnio był w formie 4-5 lat temu. Bzdura! Dwa sezony maksymalnie.
Jeżeli Anelka w ciągu dwóch ostatnich sezonów był chociaż przez moment w formie (a zaliczał w nich odpowiednio 0 i 6 bramek w 32 spotkaniach) to Matri/Quag/Vucinic/Giovinco w obecnej formie są bogami przy nim.
Ale dobra już się nie czepiam, niech przyjdzie, niech mnie przekona. Oby nie było jak z Tonim i Bendtnerem, że sprowadzamy kogoś 'byle sprowadzić'.
Był na mistrzostwach w RPA 2,5 roku temu. W sezonie 2010/2011 strzelił 7 bramek w 9 występach w europejskich pucharach 8) Matri chyba nie zdobył tylu goli w pucharach przez całe życie? :P

Tak sobie patrzę na Drogbę, jego zarobki w Galatasaray i na Anelkę i jego zarobki w Juventusie. Może faktycznie Francuz chce sobie coś pograć, gdyby myślał tylko o kasie to nie rozwiązywałby kontraktu z Chińczykami, albo poszedłby gdzieś gdzie mu więcej zapłacą. Anelka przecież piłkarz znany, Araby by mu zaoferowali cztery razy więcej niż my z pocałowaniem ręki. Juventus jakby nie patrzeć to wyzwanie, opieprzania się w tak wielkim klubie i pod okiem takiego trenera nie będzie, kasy dużo nie zarobi. Ciekawe czy ma takie wysokie ambicje czy do końca tego nie przemyślał?


FORZA JUVE!!!
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2013, 17:01

Dante93 pisze:
Alfa i Omega pisze:Grubą przesadą jest mówienie, że Anelka ostatnio był w formie 4-5 lat temu. Bzdura! Dwa sezony maksymalnie.
Jeżeli Anelka w ciągu dwóch ostatnich sezonów był chociaż przez moment w formie (a zaliczał w nich odpowiednio 0 i 6 bramek w 32 spotkaniach) to Matri/Quag/Vucinic/Giovinco w obecnej formie są bogami przy nim.
Ale dobra już się nie czepiam, niech przyjdzie, niech mnie przekona. Oby nie było jak z Tonim i Bendtnerem, że sprowadzamy kogoś 'byle sprowadzić'.
Napisałeś, ze Vucinić jest lepszy od kogokolwiek? oO Jestem w szoku :D

Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Napisałem, że w dobrej formie był maksymalnie dwa sezony temu, a i potem miał wyskoki (o których mówi kolega wyżej). Co do reszty mam też podobne zdanie jak dawid91

Toni to nie był zły transfer. Zresztą, całkiem fajnie odkurzył go teraz Montella. Ale cóż, Conte nie widział go w zespole, a kasy trochę ciągnął.
annihilator1988 pisze:
Alfa i Omega pisze:Nie widzę też analogii w stosunku do Del Piero - dzieli ich cholerne pięć lat. Nicolas ma grać (grywać?) na szpicy, a nie esesa.
No i co z tego, że ich dzieli 5 lat? Chodzi o to, że zdarza się tak, iż zawodnik , któremu bliżej jest do piłkarskiej emerytury staje się najważniejszym, bądź bardzo ważnym elementem w układance trenera. Chciałbym, żeby tak właśnie było w przypadku Francuza
Chodzi mi o te negatywne światło - wiesz, ludzie krzyczą, po co nam Anelka, było zostawić Del Piero! A to sprawa zupełnie inna. Inna charakterystyka, inny wiek, inny sposób gry i warunki fizyczne.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2013, 17:41

Anelka kiedy przechodził do Chelsea, to grał na takim poziomie którego Vucinić, Quagliarella i Matri nigdy nie osiągnęli i już nie osiągną. Pamiętam, że ogólnie kibice The Blues byli z niego bardzo zadowoleni, bo był naprawdę pożytecznym piłkarzem. Niestety nie mam pojęcia jak będzie się teraz prezentował pod względem motorycznym.
Pamiętam też, że po jego przejściu do Turcji wielu ludzi go przekreśliło i stwierdzono, iż będzie tam tylko odcinał kupony od sławy. Tymczasem on wrócił i znowu grał na świetnym poziomie. Nie spodziewam się jednak, że teraz jego forma znowu wybuchnie.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Ponte999

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Posty: 87
Rejestracja: 15 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2013, 18:24

Heh na wikipedii już jest piłkarzem Juve http://pl.wikipedia.org/wiki/Nicolas_Anelka

jak dla mnie lepszy wybór niż pozwalanie na grę Matriemu....


Cmteam.pl Grupa Zachodniopomorska
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 lutego 2013, 18:38

zaciekawiła mnie data ogłoszenia, że Anelka jest oficjalnie naszym piłkarzem... otóż na testy przyleciał 28 w poniedziałek, a potwierdzenie było już po zamknięciu okna transferowego i jeśli saga "Balotelli w milanie" trwałą długo to Anelki jakieś dwa razy tyle...

do czego zmierzam; skoro tyle czekaliśmy to śmiem twierdzić, że Nicolas był dla nas opcją nr 3 (po Llorente i Lopezie), wiedział o tym i co więcej godził się na to, do tego nie podpisał jakiegoś kosmicznego kontraktu (przynajmniej nie oficjalnie), wręcz przeciwnie - zrezygnował z takiego w Chinach, wszystko to do kupy może świadczyć o tym, że na prawdę może chcieć reaktywować swoją karierę, jak wtedy gdy przeszedł z Turcji do Boltonu, może złapał głód meczów o prawdziwą stawkę z prawdziwymi piłkarzami... w związku z czym możemy się łudzić, że na prawdę będzie pomocny

a odbiegając już nawet od tego, porównując go z Bendterem to na pewno jest to wzmocnienie...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 17 lutego 2013, 18:52

Jak dla mnie powinien w najbliższym czasie wyjść w pierwszym składzie. Dostał 15 minut z Romą i...może jakoś mega nie błyszczał, ale też jego gra nie raziła negatywnie. Podanie do Gio - klasa. Myślę, że jakiś tam pożytek z chłopa możemy mieć.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 17 lutego 2013, 19:20

W następnym meczu fajnie by było jakby wyszedł Matri - Anelka w ataku :)


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 17 lutego 2013, 19:43

no nie wiem, nie biegal za wiele z Roma, ciekawe jakby sie prezentowal od pierwszej minuty. dalbym mu szanse.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 17 lutego 2013, 23:46

kdzr pisze:Jak dla mnie powinien w najbliższym czasie wyjść w pierwszym składzie. Dostał 15 minut z Romą i...może jakoś mega nie błyszczał, ale też jego gra nie raziła negatywnie. Podanie do Gio - klasa. Myślę, że jakiś tam pożytek z chłopa możemy mieć.
Jakies pozytywne wrazenie zostawil. Fajnie sie pokazywal, rozprowadzil pilke. Moze to jest jakas alternatywa.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 18 lutego 2013, 15:18

Anelka Anelką, ale mnie martwi, że Conte znowu zrezygnował z Quagliarelli... :think:


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 18 lutego 2013, 15:27

Kogut W. pisze:Anelka Anelką, ale mnie martwi, że Conte znowu zrezygnował z Quagliarelli... :think:
Mnie w ogóle zastanawia fakt, że skoro drużyna jest zmęczona po dwóch ciężkich meczach w niewielkich odstępach czasu to czemu nie zagrali rezerwowi? Na każdą pozycję mamy przecież 2-3 zawodników.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 18 lutego 2013, 15:54

A jakby zagrali rezerwowi i bysmy przegrali, to by ktos wyskoczyl, ze olewamy lige i chcemy doczlapac do tytulu jak najmniejszym nakladem sil, ze przeciez zaraz tydzien przerwy, a po nim tylko Siena, wiec podstawowy sklad na pewno dalby rade. Po tym, co wczoraj pokazalo napoli jestem jakos dziwnie spokojny, ze nic zlego w wyscigu o tytul nam sie nie moze stac. Obym sie nie mylil :prochno:


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 lutego 2013, 15:59

francois pisze:
Kogut W. pisze:Anelka Anelką, ale mnie martwi, że Conte znowu zrezygnował z Quagliarelli... :think:
Mnie w ogóle zastanawia fakt, że skoro drużyna jest zmęczona po dwóch ciężkich meczach w niewielkich odstępach czasu to czemu nie zagrali rezerwowi? Na każdą pozycję mamy przecież 2-3 zawodników.
Po tylu narzekaniach, nie tylko tu - na forum, ale także wśród włoskich ekspertów, że Conte zbyt rotuje na niektórych pozycjach, może trener liczył na jakąś ciągłość? Kij wie, ale słowa Conte: "teraz jest czas Vucinicia i Matriego" zdają się to potwierdzać. A być może nie był zadowolony z napastników, więc ciągle czegoś szukał stawiając raz na tego, raz na innego?

Uważam, że to nie jest jeszcze moment, aby stawiać na Anelkę. W najbliższym meczu według mnie znowu powinniśmy ujrzeć duet Vucinic-Matri


Obrazek
Zablokowany