Alessandro Matri

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2012, 19:26

Ech...


Biedny Matri. Szkoda, że się tak zablokował bo miał moment kiedy był naprawdę świetny i myślałem że wypali i zostanie jednym z najlepszych napadziorów we Italii, a może nawet w Europie.

Chłop kompletnie nie ma formy. Szczerze mówiąc ja bym dał mu szanse i wypożyczył go do jakiegoś średniaka ligowego albo nawet do dołu tabeli. Może gdyby zagrał choć połowę sezonu w 1. 11 znów wróciłby do formy. Bo wiemy że potrafi - pokazywał już to. Gdyby znów tak grał byłby naszym podstawowym napastnikiem obecnie.

Btw.
Wszyscy piszecie o Suarezie. Cavani - owszem. Jednak jakoś mam wrażenie że Suarez by się nie sprawdził. To świetny piłkarz, ale chyba nie dla Juve.


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2012, 19:40

Ja bym się z Palermo dagadał :smile: Może by odkupili chociaż połowę karty ?;D Może wtedy uda im się utrzymać w tabeli, a całkiem możliwe, że się tam odblokuje...


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2012, 19:51

MVP pisze:Ech...


Biedny Matri. Szkoda, że się tak zablokował bo miał moment kiedy był naprawdę świetny i myślałem że wypali i zostanie jednym z najlepszych napadziorów we Italii, a może nawet w Europie.
Oj chłopie to byłeś wielkim optymistą. Ja tam go lubię , ale nigdy nawet bym nie przypuszczał , że może rywalizować z Messim , Ronaldo , Falcao , Rooneyem czy nawet Lewandowskim. Jeśli już strzelał to strzelał z dobitek itd. Jedynie jestem pod wrażeniem jego instynktu snajpera , który widzimy jak aktualnie funkcjonuje.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 06:34

Po tym meczu pewne jest jedno - Matri odejdzie zimą. Czy było to jego ostatnie spotkanie? Bardzo możliwe.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 10:36

Jasne, Suarez, Falcao, może jeszcze pomysł z tematu mercato, cyzli Hulk za 40 mln na którego nawet pozcji nie ma.

@Łukasz - oj, zdziwisz się zimą.


21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2012
Posty: 20
Rejestracja: 04 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 17:12

Łukasz pisze:Po tym meczu pewne jest jedno - Matri odejdzie zimą. Czy było to jego ostatnie spotkanie? Bardzo możliwe.
Byłoby to bardzo logiczne, aczkolwiek wiemy, że Juventus potrafi zaskoczyć... Ot narzekajmy na brak napastnika z prawdziwego zdarzenia, a koniec końców sprowadźmy Bendtnera w ostatniej chwili.


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 17:35

Łukasz pisze:Po tym meczu pewne jest jedno - Matri odejdzie zimą. Czy było to jego ostatnie spotkanie? Bardzo możliwe.
Stawiam, że jednak dotrzyma do lata. Ale dużo sobie nie pogra.


przemo134

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 70
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 17:37

a ja stawiam ze predzej nas opusci Fabio niz Matri i to bedzie bardzo ponury absurd.


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 18:09

Marotta ściągnął Bendtnera by mieć 5 napastników w składzie więc nie spodziewałbym się sprzedaży Matriego w zimie. Osobiście lubię go i mam cichą nadzieję, że się odblokuje.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 18:12

bajbek17 pisze: Osobiście lubię go i mam cichą nadzieję, że się odblokuje.
Facet prezentuję się tak samo jak Amauri i Iaquinta pod koniec swojej przygody z Juve. Niestety mało prawdopodobne jest, że tym razem skończy się to inaczej.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 18:50

Własnie na sport + mówią, że Falcao idzie do Realu od przyszłego sezonu, on sam podobno to potwierdził jak i jego ojciec, ale w taki wypadku to otwiera się szansa np. na Benzeme i jakąs promocje co szczególnie lubi Marotta.
Wydaje mi się, że Matri odejdzie tylko i wyłącznie jeśli w zime przyjdzie Llorente, szczerze mówiać, nie ma sensu teraz brac Lewego czy Huntelaara bo obaj nam w LM nie pomogą, a na Serie A to co mamy (chyba, że tutaj pozbedziemy sie Quaga) starczy.


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 18:52

ewerthon pisze:
bajbek17 pisze: Osobiście lubię go i mam cichą nadzieję, że się odblokuje.
Facet prezentuję się tak samo jak Amauri i Iaquinta pod koniec swojej przygody z Juve. Niestety mało prawdopodobne jest, że tym razem skończy się to inaczej.
Vicka to akurat zniszczyły kontuzje. Koleś ledwo się wyleczył, to od razu łapał nowy uraz. Jak grał, to juz cos tam od czasu do czasu strzelil. Kto wie, jakby grał, gdyby nie ta ciągła walka z urazami.
Natomiast Amauri to już rzeczywiście potrafił jedynie kopać się po czole. A grał całkiem sporo.


mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 18:55

Chyba najlepszym wyjściem byłoby wypożyczenie go gdzieś. Może w innym zespole by po prostu przypomniał sobie jak się strzela. Takie Cagliari to by go przyjęło z otwartymi rękami na pół roku. Jakby strzelił te parę bramek to Milan czy Inter może by go kupili. Najgorsze może być dla niego i Juve tylko siedzenie na ławce w Turynie.


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 19:05

O jakim wy odblokowaniu mówicie? Matri, z całym szacunkiem dla niego, to po prostu słaby piłkarz, któremu wyszedł jeden sezon, a teraz wrócił do swojej normalnej formy. Zablokować to się mógł ktoś, kto nie strzelił, tudzież grał słabo w kilku meczach, a nie od półtorej roku!!! Zablokował to się Rooney na początku sezonu, a nie Alessandro.
U Rooney'a mówimy: Świetny piłkarz w dołku.
U Matriego: Słaby piłkarz z przebłyskami raz za kilka tygodni.
PS. Jest możliwość, aby moja prośba o zamknięcie tego tematu została wysłuchana? Gdy wchodzę na forum i widzę, że ktoś coś wyskrobał w dziale transfery, to wchodzę z myślą o przeczytaniu kolejnych wiarygodnych, lub mniej wiarygodnych plotek. Cały mój entuzjazm mija, gdy widzę, że ten ktoś napisał w temacie o Matrim, a nie w Mercato. Po co ten temat? :whistle:
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2012, 19:09 przez pablo1503, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 19:07

Robaku pisze:Własnie na sport + mówią, że Falcao idzie do Realu od przyszłego sezonu, on sam podobno to potwierdził jak i jego ojciec, ale w taki wypadku to otwiera się szansa np. na Benzeme i jakąs promocje co szczególnie lubi Marotta.
Hiszpańskie media wymyślają różne historie. Fichajes.com co prawda sugeruje że ponoć Falcao ma trafić do Realu, a inne źródła z kolei podają że prędzej wyląduje w Anglii. Natomiast nigdzie nie udało mi się wyszperać informacji jakoby ktokolwiek cokolwiek komukolwiek potwierdził. Zresztą nie sądzę żeby z punktu widzenia kibica Juventusu ten ruch był jakoś szczególnie istotny. Może się mylę, ale wydaje mi się że ewentualnym pierwszym do odpalenia byłby Higuain, a po niego rok temu zgłaszał się PSG z jakąś kosmiczną ofertą, na którą nie przystał Mourinho. Nawet jeżeli przez ten czas jego wartość spadła, to i tak nie na tyle żeby Marotta rzucił się na niego i dobił targu w dwa dni.
mateusz6 pisze:Chyba najlepszym wyjściem byłoby wypożyczenie go gdzieś. Może w innym zespole by po prostu przypomniał sobie jak się strzela. Takie Cagliari to by go przyjęło z otwartymi rękami na pół roku. Jakby strzelił te parę bramek to Milan czy Inter może by go kupili. Najgorsze może być dla niego i Juve tylko siedzenie na ławce w Turynie.
Nie, wypożyczenie byłoby najgorszym możliwym wyjściem. No ok, prawie najgorszym, gorsze byłoby tylko zostawienie go w składzie. Tak jak pisze pablo1503, Matri to nie jest piłkarz tego formatu, że kwestią czasu jest kiedy tylko z powrotem zacznie być przydatny w Juve. To średniak z rocznym (czy półtorarocznym) przebłyskiem. Nawet jeżeli w takim Cagliari faktycznie wypali, to nijak nie oznacza że sprawdzi się raz jeszcze w Juve albo jakimkolwiek silnym klubie. Jeżeli uda się go pchnąć tu i teraz, nie ma się co zastanawiać. Jeżeli nie, trudno, wypożyczyć żeby nie ciągnął forsy za nic i pisać listy do Mikołaja żeby ktoś go kiedykolwiek kupił, żeby nie skończył jak Tiago Mendes.
Robaku pisze:Zahor to też zależy kto będzie trenerem Realu. Bo podobno powoli Mou rozstaje się z Realem i nawet zwycięstwo w obecnej LM nie pozwoli Jose zachować posady.
No dobra, nawet zakładając że przyjdzie nowy trener i powie "ja chcę w składzie tych dwóch z Ameryki Płd., Żabojada możecie pchnąć" to i tak nie wiem czy to brzmi jak obietnica promocji, na Benzemę też się znajdą chętni gotowi wydać spore pieniądze. Chociażby wyżej wspomniane PSG, kluby z Anglii też mogły by być nim zainteresowane. Druga sprawa to taka że nie wiadomo jakie rozwiązanie taktyczne wymyśli sobie nowy szkoleniowiec. Jeżeli np. odejdzie Ronaldo (chociaż nawet niekoniecznie), to w przyszłym roku Real może sobie grać chociażby 4-4-2 albo jakimkolwiek innym systemem z dwoma snajperami. I wówczas wszyscy trzej napastnicy będą im potrzebni.
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2012, 19:17 przez zahor, łącznie zmieniany 2 razy.


Zablokowany