Luís Carlos Almeida da Cunha(Nani)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
fan1988

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 września 2012
Posty: 4
Rejestracja: 28 września 2012

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 21:45

Jak donoszą brytyjskie media, dni Portugalczyka Naniego w zespole Manchesteru United są podobno policzone. Kiepską sytuację piłkarza w ekipie wicemistrzów Anglii chce wykorzystać Juventus Turyn, który proponuje za zawodnika 12 milionów funtów.

więcej:http://nafalisportu.cba.pl/viewtopic.ph ... b4e06eb44e


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 21:49

Nie widzę miejsca dla niego w naszym zespole przy takiej taktyce.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 21:53

ploty, koleś chciał tylko i wyłącznie zareklamować jakieś żałosne forum :roll:


fan1988

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 września 2012
Posty: 4
Rejestracja: 28 września 2012

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 21:54

te sam news jest na wp i nie reklamuje zadnej strony


baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 22:07

Na onecie czytałem , że prawdopodobnie opuści Manchester , ale ja także nie widzę miejsca dla niego przy naszej taktyce. Nani dobrze by się spisywał tylko i wyłącznie w ataku. A jeśli już to potrzeba nam kogoś właśnie pokroju Lichego...


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 22:33

Już widzę jak Marotta daję Naniemu 130 tysięcy funtów tygodniowo jakich podobno ten zawodnik oczekuję. City, Real czy PSG przyjmą go z otwartymi rękami.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 22:36

Jest nam niepotrzebny.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 22:39

baka pisze:Na onecie czytałem , że prawdopodobnie opuści Manchester , ale ja także nie widzę miejsca dla niego przy naszej taktyce. Nani dobrze by się spisywał tylko i wyłącznie w ataku. A jeśli już to potrzeba nam kogoś właśnie pokroju Lichego...
Dokładnie. Bardzo cenię umiejętności piłkarskie Naniego ale to typowy skrzydłowy. Wniósłby wyższy poziom w ataku ale kto by za niego bronił? No a taktyki to specjalnie pod niego zmieniać nie można.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 23:15

W ogóle z tą naszą stałą* taktyką 3-5-2 to pewne info?

Ja wiem i rozumiem,że w tym sezonie wszystko co graliśmy o punkty to w tymże ustawieniu,ale nie wiem może się mylę ale cały sezon w nim grać nie będziemy.

*-nieraz mam wrażenie,że większośc z was zapomniała,że owe 352 w zeszłym sezonie było dużo rzadziej używane...

co do samego Naniego-jak najbardziej powoli musimy się rozglądać za kimś za Pepeusza,bo ten jak wiadomo z dnia na dzień niestety ale jest starszy...no a przecież Barzagliego tam nie wstawimy :prochno:


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 23:29

co do samego Naniego-jak najbardziej powoli musimy się rozglądać za kimś za Pepeusza,bo ten jak wiadomo z dnia na dzień niestety ale jest starszy...no a przecież Barzagliego tam nie wstawimy
Z ciebie to jest jednak szpec.

Nie potrzebny nam tam grajek, jedynie do 4-3-3 nam pasuje, a w takim systemie miejsce traci Asamoah ( w dodatku Gio/Mirko na lewej i Gio/Mirko na środku ataku... abstrakcja ).


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 23:32

Marat87 pisze:
co do samego Naniego-jak najbardziej powoli musimy się rozglądać za kimś za Pepeusza,bo ten jak wiadomo z dnia na dzień niestety ale jest starszy...no a przecież Barzagliego tam nie wstawimy
Z ciebie to jest jednak szpec.

Nie potrzebny nam tam grajek, jedynie do 4-3-3 nam pasuje, a w takim systemie miejsce traci Asamoah ( w dodatku Gio/Mirko na lewej i Gio/Mirko na środku ataku... abstrakcja ).
no chyba właśnie raczej z was :lol: bo według was(co i Ty potwierdzasz) to obecnie Pepe jest też nam zbędny?
Powiem jasno i wyraźnie: cały sezon nie będziemy przy 1-3-5-2.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 23:33

Antek666 pisze:W ogóle z tą naszą stałą* taktyką 3-5-2 to pewne info?
W zeszłym sezonie począwszy od pewnego momentu zaczęliśmy coraz częściej grać 3-5-2, a pod koniec tamtego i cały ten sezon gramy już wyłącznie tym ustawieniem. Pod takie też ustawienie zostało przeprowadzone letnie mercato i na chwilę obecną nic nie wskazuje żebyśmy mieli grać czymkolwiek innym. Co za tym idzie, nie jest prawdą że...

Antek666 pisze: jak najbardziej powoli musimy się rozglądać za kimś za Pepeusza,bo ten jak wiadomo z dnia na dzień niestety ale jest starszy...no a przecież Barzagliego tam nie wstawimy :prochno:
Bo w obecnym ustawieniu dla Pepe nie ma na boisku miejsca. Do ataku w 3-5-2? Wolne żarty. Na skrzydło? Za cienki w obronie, w dodatku na tamtych pozycjach jest już komplet. Może De Ceglie i Asamoah są piłkarzami, których da się ze składu wygryźć, ale na pewno nie dokona tego Pepe. O prawej flance nawet nie wspominam. Być może Bartek88 znalazłby mu jakąś rolę w środku pola, ale realnych pomysłów raczej nie ma.
Antek666 pisze: no chyba właśnie raczej z was :lol: bo według was(co i Ty potwierdzasz) to obecnie Pepe jest też nam zbędny?
Tak, jest niepotrzebny. Nie ma u nas miejsca ani dla typowego skrzydłowego w 4-4-2, ani dla bocznego napastnika w 4-3-3.
Antek666 pisze: Powiem jasno i wyraźnie: cały sezon nie będziemy przy 1-3-5-2.
Przy naszej szerokiej ławce nie jestem o tym przekonamy, ale niech będzie, ok - trzy mecze zagramy w innym ustawieniu. Juventus nie obejdzie się w tym sezonie bez Pepe w związku z tym?
Ostatnio zmieniony 30 września 2012, 23:36 przez zahor, łącznie zmieniany 1 raz.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 23:35

Antek666 pisze:Powiem jasno i wyraźnie: cały sezon nie będziemy przy 1-3-5-2.
To potwierdzone info?


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 23:47

Potwierdzone info od szpeca, on wie lepiej od was ( siebie, biednego żuczka, nawet nie liczę ).


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 23:52

zahor pisze: W zeszłym sezonie począwszy od pewnego momentu zaczęliśmy coraz częściej grać 3-5-2, a pod koniec tamtego i cały ten sezon gramy już wyłącznie tym ustawieniem. Pod takie też ustawienie zostało przeprowadzone letnie mercato i na chwilę obecną nic nie wskazuje żebyśmy mieli grać czymkolwiek innym.
Jak mnie pamięć nie myli to chyba pierwszy raz tak konkretniej użylismy 352 w jesiennym wyjeździe z Napoli w 2 połowie,powiedz że chociaż z tym mam rację? :D

Letnie mercato było prowadzone pod 352? Aha,czyli i Beppe i Conte wiedzieli od początku,że z Asy to nie tylko def.pom. a również i świetny wingback? :wink:

Dam sobie paznokcie u rąk i u stóp obciąć,że jakieś 15 meczy w tym sezonie zagramy w innym ustawieniu.Inne rzeczy są mi zbyt cenne do obcięcia :wink: chyba sobie właśnie trochę uświadomiłem,że Pepe...jest nam zbędny :x

@Marat,nie ja nic nie wiem lepiej i przecie to nie ja jestem specem folrum owym i mega taktykiem który typu zahor który trząsł portkami przed Romą.

Ja tylko chciałem zwrócić uwagę,że chyba trochę za bardzo przywykliście do tego 352,a mi się wierzyć w to nie chcęże to Juve będzie cały długi sezon jedyną w europie liczącą się drużyną non stop grającą 352.

Równie dobrze 352 może w 2 połowie sezonu pójśc w odstawkę tak nagle jak wpasowało się w nasz krajobraz :wink:
SKAr7 pisze:Nio, chyba,że Antek666 to tak naprawdę Antoś Conte, któremu się już nudzi na trybunach i przyszedł do nas potrollować na forum :lol:
zawsze uważałem,że ludzie używający "cio,nio" itp są trollami :wink:
Ostatnio zmieniony 30 września 2012, 23:56 przez Antek666, łącznie zmieniany 2 razy.


Zablokowany