Fernando Llorente

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Oligarcha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2013
Posty: 10
Rejestracja: 26 marca 2013

Nieprzeczytany post 12 maja 2013, 22:08

Llorente strzelił ostatnio bramkę, ale poza tym gra totalny piach. Jest ociężały, zero przyspieszenia, zatracił cechy rasowego napadziora. Widać że położył laskę, myśli o transferze. U nas szybko taki grajek wyląduje na ławce. W Bilbao mógł zarabiać tyle samo i mieć pewny plac i miejsce w kadrze. Nie róbcie sobie złudzeń, chłopacy


Mecz można wygrać, przegrać lub zremisować.
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 12 maja 2013, 22:45

Oligarcha pisze:Llorente strzelił ostatnio bramkę, ale poza tym gra totalny piach. Jest ociężały, zero przyspieszenia, zatracił cechy rasowego napadziora. Widać że położył laskę, myśli o transferze. U nas szybko taki grajek wyląduje na ławce. W Bilbao mógł zarabiać tyle samo i mieć pewny plac i miejsce w kadrze. Nie róbcie sobie złudzeń, chłopacy
A skąd wiesz czy wyląduje :?: U Antka nikt się nie obija. Jak przepracuje intensywnie pre-season wróci do dawnej formy fizycznej.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 12 maja 2013, 22:50

Elo Vidal:) pisze:
Oligarcha pisze:Llorente strzelił ostatnio bramkę, ale poza tym gra totalny piach. Jest ociężały, zero przyspieszenia, zatracił cechy rasowego napadziora. Widać że położył laskę, myśli o transferze. U nas szybko taki grajek wyląduje na ławce. W Bilbao mógł zarabiać tyle samo i mieć pewny plac i miejsce w kadrze. Nie róbcie sobie złudzeń, chłopacy
A skąd wiesz czy wyląduje :?: U Antka nikt się nie obija. Jak przepracuje intensywnie pre-season wróci do dawnej formy fizycznej.
Niestety tez obawiam sie ze Llorente to bedzie malo skuteczne.
Moim zdnaiem Hiszpan tez bedzie strzelal max 10 gole w sezonie co jest zdecydowanie zamalo dla druzyna ktora chce wygrywac na 3 frontach.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 12 maja 2013, 23:43

juvemaroko pisze:
Elo Vidal:) pisze:
Oligarcha pisze:Llorente strzelił ostatnio bramkę, ale poza tym gra totalny piach. Jest ociężały, zero przyspieszenia, zatracił cechy rasowego napadziora. Widać że położył laskę, myśli o transferze. U nas szybko taki grajek wyląduje na ławce. W Bilbao mógł zarabiać tyle samo i mieć pewny plac i miejsce w kadrze. Nie róbcie sobie złudzeń, chłopacy
A skąd wiesz czy wyląduje :?: U Antka nikt się nie obija. Jak przepracuje intensywnie pre-season wróci do dawnej formy fizycznej.
Niestety tez obawiam sie ze Llorente to bedzie malo skuteczne.
Moim zdnaiem Hiszpan tez bedzie strzelal max 10 gole w sezonie co jest zdecydowanie zamalo dla druzyna ktora chce wygrywac na 3 frontach.
Nie oceniaj książki po okładce. Ani razu jeszcze nie odbył treningu ani nie grał na sparingu ani nie rozegrał sezonu. Dajmy chłopakowi szansę.


baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 12 maja 2013, 23:49

Zgadzam się z Elo Vidalem, przygotowania przed sezonem z Antkiem dadzą mu to czego mu teraz brak, w dodatku przyjdzie do nowego klubu więc motywacja będzie inna niż w Bilbao. Spokojnie Panowie, zresztą chyba czas sobie ustawić: "I belive in Fernando Llorente" :D


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 12 maja 2013, 23:54

Mam nadzieję, że jeśli plotki o Higuainie są zgodne z prawdą, to do transferu dojdzie już na początku okienka, by okres przygotowawczy był jak najdłuższy.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 maja 2013, 23:56

Oligarcha pisze:Llorente strzelił ostatnio bramkę, ale poza tym gra totalny piach. Jest ociężały, zero przyspieszenia, zatracił cechy rasowego napadziora. Widać że położył laskę, myśli o transferze. U nas szybko taki grajek wyląduje na ławce. W Bilbao mógł zarabiać tyle samo i mieć pewny plac i miejsce w kadrze. Nie róbcie sobie złudzeń, chłopacy
Napisałeś w tym temacie trzy posty i ja mam bardzo poważne wątpliwości, który jest najgłupszy, bo trzymasz równy poziom.

Dwa poprzednie:
Oligarcha pisze:Odnośnie zaś samego zawodnika w Juve, to szału nie będzie. Jest wysoki, silny, świetnie gra głową, ale jest drewniany. Przyjdzie za darmo, a to też mu nie pomoże, bo wiadomo, jak to wtedy jest. Podobnie z Polakami, którzy przychodzą za grosze i później tak się ich traktuje. Nie obiecuje sobie po nim zbyt wiele.
Oligarcha pisze:Każdy klub bardziej ceni zawodnika, za którego zapłacił rzetelną sumę, niż takiego, który przyszedł za darmochę lub jakieś groszowe kwoty. Drogiemu zawodnikowi więcej się wybacza, często nie ma formy, a gra na kreskę, bo to jest inwestycja, która musi się zwrócić. A jak nie zwrócić, to pokazać, że klub dobrze zainwestował. A jak ktoś przyszedł za darmo, to droga na ławkę jest bardzo krótka. Straty nie ma, a chętny na pozyskanie zawodnika zawsze się znajduje. Klub ma komfort, bo straty nie ma, a wręcz przeciwnie zarabia. Pomijam wartość kontraktu.
Llorente strzela mimo, że nie gra. Podoba mi się.


Oligarcha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2013
Posty: 10
Rejestracja: 26 marca 2013

Nieprzeczytany post 13 maja 2013, 19:02

szczypek pisze: Napisałeś w tym temacie trzy posty i ja mam bardzo poważne wątpliwości, który jest najgłupszy, bo trzymasz równy poziom.
Bynajmniej mi się nudziło i pomyślałem sobie, że zapoluję na tego zarozumiałego kretyna szczypka, któremu się wydaje... (tu każdy dopisze sobie co chce, bo jak widzę, nie tylko ja mam takie zdanie).
No i nie pomyliłem się :D
Synku, takie teksty :naughty: to zachowaj dla młodszego braciszka lub siostrzyczki. Potem grzecznie do spowiedzi, pokuta i,, na drzewo


Mecz można wygrać, przegrać lub zremisować.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 maja 2013, 08:38

Mehehehe pisze:Mam nadzieję, że jeśli plotki o Higuainie są zgodne z prawdą
a ja wręcz przeciwnie, skoro mamy już Llorente to chyba taki transfer ma jedynie sens przy sprzedaży 3 z 4 naszych napastników bo ciągle liczę (pewnie naiwnie ale co tam) że kupimy napastnika, który potrafi coś zrobić sam pod bramką rywala (poza odciąganiem obrońców i robieniem miejsca wchodzącym pomocnikom)

druga sprawa to jeśli już w czerwcu będziemy mieli 6 napastników (w tym cztery "dziewiątki") to nasza pozycja do jakiejkolwiek negocjacji przy sprzedaży Matriego i innych znacznie maleje (bo wiadomo, że musimy kogoś sprzedać, a jak musimy to można zbijać cenę) i obawiam się, żeby nie skończyło się jak z Melo i Tiago - wypożyczeniami


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 14 maja 2013, 09:10

Maly pisze: druga sprawa to jeśli już w czerwcu będziemy mieli 6 napastników (w tym cztery "dziewiątki") to nasza pozycja do jakiejkolwiek negocjacji przy sprzedaży Matriego i innych znacznie maleje (bo wiadomo, że musimy kogoś sprzedać, a jak musimy to można zbijać cenę)i
Mozna powiedziec tak samo w drugą stronę, jeśli sprzedamy 2 napastników to nasza pozycja spadnie przy próbie pozyskania kolejnego, takze ten...


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 maja 2013, 10:19

niekoniecznie... mamy teraz 5, oddajemy 2 więc ciągle mamy 3, nikt nie powiedział, że musimy mieć 4-5 na wysokim poziomie, równie dobrze piątym może być jakiś Gabbiadini czy inny co jest teraz na współwłasności/wypożyczeniu, city teraz ma np 3 i planują najpierw sprzedać kolejnego co dość dobrze obrazuje to co napisałem... poza tym my raczej nie będziemy kupowali odrzutu z innego klubu więc i tak takimi gadkami ceny nie zbijemy i nikt też nie powie, że nie macie napastników więc dajcie więcej kasy


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Dziurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 maja 2013
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2013

Nieprzeczytany post 17 maja 2013, 17:39

Długo nie grał mam nadzieję że będzie forma,zawodnik super


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 19 maja 2013, 20:40

Kolejna Bramka Llorente <zaciera rece>

http://www.101greatgoals.com/gvideos/fe ... -zaragoza/

Sytuacyjna, ale pewnie nasz Matri by sie kopnął w czoło i machał rękoma.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
lichy696

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 95
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 19 maja 2013, 21:03

Wolę naszego Torresa :D


Mam jedną ************ schizofrenię...
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2013, 18:18

Tak na marginesie, bo dopiero to zauwazylem.

Pełne dane naszego snajpera to:


Fernando Llorente Torres


Jednak mamy Fernando Torresa!

Ps. wcale nie jestem slepy. ^ ^


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany