Fernando Llorente

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
castan99

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 4
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2013, 18:18

Zakup jego to byłby dobry ruch :)


Ano
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2013, 18:31

W meczu Athelticu z Realem zapadły mi w pamięć słowa komentatorów, a brzmiały mniej więcej tak: Jeśli Llorente przepracuje cały okres przygotowawczy z Juventusem i wróci do swojej optymalnej formy, wówczas w Turynie będą mieli z niego wiele pociechy, bo zawodnik to znakomity. Zarówno Orłowski, jak i Wolski co nieco orientują się w temacie La Ligi, więc miejmy nadzieję, że te słowa będą prorocze. Ja tam osobiście wierzę w Llorente, takiego typu napastnika u nas nie było już jakiś czas, a bardzo się przyda.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2013, 18:39

castan99 pisze:Zakup jego to byłby dobry ruch :)
Tak ? Już. Kupiony ;)
Również w niego wierzę.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2013, 00:51

Rzeczywiście. Jeśli powróci do formy, którą prezentował rok temu w Lidze Europy, to będziemy mieli z niego pociechę. Nie dość że postrzela, to da drużynie jeszcze kilka asyst...


ObrazekObrazekObrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2013, 13:03

Jorente to jest walczak. Gracz, którego uwielbiają trybuny, który zrobi wszystko dla drużyny i jest szalenie ambitny. Nie dziwię się, że Antek od razu zdecydował się na niego. To jest materiał na jedną z gwiazd Serie A. Jeśli jednak nie wypali, to zawsze będzie dobra opcja na autobusiki, które wykopują ciągle piłkę i po ziemi nie pograsz.

Na rywali grających prostymi metodami potrzeba najprostszych środków. Dzida na łepetynę i tyle. Nawet Guardiola to zczaił w Barcy i swego czasu były ploteczki o Tonim w Hiszpanii (!), później był Zlatan, który miał grać typowego targetmana.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2013, 14:12

wojczech7 pisze:Llorente, takiego typu napastnika u nas nie było już jakiś czas
rok temu był lepszy i nic nie grał, nawet minuty, Toni się nazywał...

a Llorente mam wrażenie, że będzie miał ciężko... jeśli taktyka 3511 się sprawdzi to czeka go ławka bez walki, przy 2 napastnikach będzie zaś musiał sobie wywalczyć miejsce w składzie co też nie będzie łatwe bo jest zwyczajnie drewniany ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2013, 14:24

Ouh_yeah pisze:[...], później był Zlatan, który miał grać typowego targetmana.
LoL. :D Naprawdę Pep myslał że to wypali? :P Zlatan może być najwyżej Hitmanem.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2013, 14:52

Maly pisze:
wojczech7 pisze:Llorente, takiego typu napastnika u nas nie było już jakiś czas
rok temu był lepszy i nic nie grał, nawet minuty, Toni się nazywał...
Rok temu Toni lepszy od Llorente? Serio? :|


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2013, 15:18

Maly pisze:jeśli taktyka 3511 się sprawdzi to czeka go ławka bez walki, przy 2 napastnikach będzie zaś musiał sobie wywalczyć miejsce w składzie co też nie będzie łatwe bo jest zwyczajnie drewniany ;]
3-5-1-1 jak dla mnie jest nonsensem, do i tak gęstego środka pola (w 3-5-2) wrzuca się napastnika, co po prostu oddala ciężar gry od pola karnego przeciwnika -> mniejsze zagrożenie. To zbyt defensywna taktyka.

Co do wywalczenia miejsca przy dwójce atakujących... Lubię Matriego, ale Hiszpan absolutnie nie stoi na straconej pozycji.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2013, 16:27

Łukasz pisze:
Maly pisze:jeśli taktyka 3511 się sprawdzi to czeka go ławka bez walki, przy 2 napastnikach będzie zaś musiał sobie wywalczyć miejsce w składzie co też nie będzie łatwe bo jest zwyczajnie drewniany ;]
3-5-1-1 jak dla mnie jest nonsensem, do i tak gęstego środka pola (w 3-5-2) wrzuca się napastnika, co po prostu oddala ciężar gry od pola karnego przeciwnika -> mniejsze zagrożenie. To zbyt defensywna taktyka.
Również nie widzę kompletnie żadnego powodu od tego, by Conte 3-5-1-1 uważał za cokolwiek więcej niż jedną z opcji, którą można raz na jakiś czas wprowadzić w trakcie meczu lub nawet zagrać od początku od święta.

Jeśli chodzi o Llorente, to cóż... Miło, że zaklepaliśmy go w zimie, przepracuje calutki okres z zespołem, będzie do dyspozycji Antonio od 1 VII, może się jakoś ogarnie. Trudno wyrokować.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2013, 22:13

Alfa i Omega pisze:
Łukasz pisze:3-5-1-1 jak dla mnie jest nonsensem, do i tak gęstego środka pola (w 3-5-2) wrzuca się napastnika, co po prostu oddala ciężar gry od pola karnego przeciwnika -> mniejsze zagrożenie. To zbyt defensywna taktyka.
Również nie widzę kompletnie żadnego powodu od tego, by Conte 3-5-1-1 uważał za cokolwiek więcej niż jedną z opcji, którą można raz na jakiś czas wprowadzić w trakcie meczu lub nawet zagrać od początku od święta.
352 też od tego zaczynaliśmy, że było wprowadzane w trakcie meczu raz na jakiś czas (gdy nie szło) aż w końcu gramy tak cały czas, obecnie sam Conte powiedział mniej więcej coś takiego, że żal sadzać na ławce i Pirlo i Vidala i Pogbe i Marchisio... znalazł im więc wszystkim miejsce na boisku (tak samo było sezon temu z Vidalem), dodatkowo ta taktyka wcale nie jest mniej groźna, oddaliśmy z Lazio 17 strzałów i mieliśmy więcej bramkowych sytuacji niż przy grze dwoma napastnikami, być może to wina jakości naszych napastników ale jednak... Llorente do tej taktyki nie pasuje w ogóle, więc jeśli nie będzie strzelał trzech goli w cztery mecze to szybko siądzie na ławce a po sezonie wróci do Hiszpanii, ciekawi mnie jedynie jaki będzie skład osobowy naszego ataku na nowy sezon bo to wiele powinno wyjaśnić w kwestii taktyki...

EDIT: no i do 3511 idealnie pasuje Hernanes, którym to się podobno interesujemy a który to będzie dużo tańczy niż jakiś Suarez, no i z Włoch więc pozwoli kontynuować tą naszą myśl transferową...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 17:16

Llorente znów w wyjściowym składzie :) dobrze, niech chłopak choć troche wejdzie w rytm meczowym przed przyjsciem do Juve

a tu stream:

Kod: Zaznacz cały

http&#58;//tvgolazo.blogspot.com/p/tv-golazo-2.html


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 17:29

czemu Llorente nie pasuje do 3-5-1-1? przecież to zawodnik idealny do szpicy, wiem, że dla większości jego wzrost = drewno, ale hiszpan jest całkiem dobry technicznie. Rok temu płacz i błagania, żeby przyszedł, a teraz masowy hejt i czekanie, żeby powiedzieć "a nie mówiłem? niech wraca do Hiszpanii".

W LE nie odstawał od Falcao, który ostatecznie wygrał pojedynek i z Bilbao i Fernando, ale nadal Llorente to świetny zawodnik.

Dodam więcej! Do 3-5-1-1 Llorente bardziej pasuje niż Vucinic, który jest typowym odgrywającym i grając sam w ataku wiele traci.

PS. powalczył bym o Martineza, bo szykuje się kolejna perła z Porto i ustawił atak Llorente-Martinez, a Vidal-Pirlo-Pogba-Marchisio wystawiał w najlepszej formie, bo nie oszukujmy się ostatnio Marchisio dla mnie zawodzi i nawet z Lazio mógł strzelić przynajmniej gola.

edit szkoda, że przewrotka nie wpadła;d
Ostatnio zmieniony 21 kwietnia 2013, 17:48 przez Eric6666, łącznie zmieniany 1 raz.


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 17:46

Llorente gooooool :)


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 17:47

Bramka Llorente!
Firmowe zagranie - mierzona główka po crossie z prawej strony...

Mecz oglądam z notesikiem, więc na koniec napiszę dokładnie jak sobie radził... Powiem tylko, że mi się podoba ;)


Zablokowany