Fernando Llorente

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 13 września 2013, 15:58

A ja się nie będę śmiał jeśli pójdzie gdzie indziej, dostanie szansę i zacznie strzelać jak za najlepszych czasów w Bilbao. Nie znam prawdziwych przyczyn zaistniałej sytuacji, więc trudno mi kogokolwiek winić. Nie pasuje do koncepcji trenera, ma problemy z aklimatyzacją, nie potrafi dojść do siebie po sezonie spędzonym na ławce :?: Nie wiem.
Nie ma sensu przedwcześnie skreślać Hiszpana. Plotki o zainteresowaniu ze strony Realu czy Barcy -również na chwilę obecną nie warte komentarza.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 września 2013, 17:27

Nie no, Juventus rozegrał dwa ligowe spotkania, a kibice już żegnają się z LL. Lodu panowie, lodu. Dziennikarze muszą o czymś pisać, ale nie wierzmy we wszystkie bzdury. Sezon dopiero się rozkręca.


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2013, 22:23

zoff pisze:Nie no, Juventus rozegrał dwa ligowe spotkania, a kibice już żegnają się z LL. Lodu panowie, lodu. Dziennikarze muszą o czymś pisać, ale nie wierzmy we wszystkie bzdury. Sezon dopiero się rozkręca.
Niby racja, ale ewidentnie coś jest na rzeczy. Llorente mimo swoich 4 mln jeszcze nie powąchał murawy. Jedyny raz w pierwszym składzie wyszedł bodajże w pierwszym poważnym sparingu, czyli przeciw Evertonowi i zagrał słabo.

Szkoda mi go, ale odejście zimą wydaje się REALne :D


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 16 września 2013, 09:13

Nie można się z pumim nie zgodzić. Rozepchać się, zastawić i zrobić miejsce mieli też za zadanie Boriello czy Matri, więc Llorente tym bardziej. Nie było żadnych sygnałow, żeby Conte Hiszpana nie chciał, jak Bendtnera (którego nikt nie chciał), ale to zupełnie niczego nie dowodzi, bo z Giovinco Antek nie zrobił nikogo więcej niż szybkobiegacza, grającego najlepiej z kontry i to w nie najistotniejszych momentach, a wydaliśmy na Gio kupe kasy. Z perspektywy czasu dobrze, że Marotta nic za LL nie zapłacił. Inaczej teraz mogłoby być chudo i łyso (jak coś nadal będzie nie tego)

Nie skreślam jeszcze Ferdka, lecz nie ma co chyba udawać, że sprawy nie ma, powiadają, że nawet jutro ma nie wyjść w pierwszym składzie, w przeciwieństwie do Quaga, który znalazł się niemal już jedną nogą poza klubem, po kontuzji oprócz paru meczów nie zachwyca, był w zeszłym sezonie rzadziej wystawianym napadziorem i jeszcze naraził się dyscyplinarnie na meczu z Milanem. Uważam, że jeśli będziemy prowadzić, to jutrzejszy mecz sporo powie o sytuacji Hiszpana i kurcze mam nadzieję, iż w takiej sytuacji dostanie te swoje pół godziny...


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 16 września 2013, 11:48

Przy całej mojej niechęci do Quagliarelli. My oceniamy to tak - gra Quagliarella, to znaczy, że Llorente jest od niego teraz słabszy. Jednakże czy to nie może oznaczać na przykład, że Quagliarella jest po prostu w wielkiej formie? Z Interem nic ciekawego nie pokazał, ale jestem skłonny przyjąć taką hipotezę za prawdziwą.

Myślę, że super byłoby grać co dwa dni, wtedy wszyscy mieliby szansę się pokazać, a tak to Conte musi wybierać. Dopóki nie da zagrać Hiszpanowi, to nie dowiemy się jak jest i nawet Max Kolonko tego nie zmieni.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 września 2013, 12:23

francois pisze: Llorente mimo swoich 4 mln jeszcze nie powąchał murawy. Jedyny raz w pierwszym składzie wyszedł bodajże w pierwszym poważnym sparingu, czyli przeciw Evertonowi i zagrał słabo.
Powąchać powąchał, ale tylko chwile, bo wszedł na kilka minut z Sampą. Byłoby źle gdyby Conte skład według tego jaki kto ma kontrakt.

Ludzie, dajcie spokój, 3 kolejki dopiero.
Ja tam nie mam nic przeciwko, by zaczął regularnie grac np. od 10. jeśli wtedy będzie w dobrej formie.
Czuję, że jak nie z Kopenhagą to z którąś Veroną go zobaczymy. W sumie w Danii jego wzrost pewnie by się przydał.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 16 września 2013, 14:41

@D@$ pisze:Byłoby źle gdyby Conte skład według tego jaki kto ma kontrakt.
Nie to miałem na myśli. Myślałem raczej o tym, że jeśli ktoś ma wysoki kontrakt i nie gra to jest pierwszy do wylotu.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 września 2013, 15:03

szczypek pisze:Quagliarella (...) Z Interem nic ciekawego nie pokazał
wypuścił Teveza na "czystą" minutę po golu na 1-1, jak na 20 minut gry to kilka razy więcej niż cała drużyna razem wzięta w ofensywie w całym meczu bo to była nasza najlepsza sytuacja bramkowa (gol zamieszanie w polu karnym, więcej szczęścia niż wypracowania)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Unity

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Posty: 2
Rejestracja: 28 grudnia 2013

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2013, 04:17

Nie to miałem na myśli. Myślałem raczej o tym, że jeśli ktoś ma wysoki kontrakt i nie gra to jest pierwszy do wylotu.
Na szczęście okazało się, że Fernando jest przydatnym zawodnikiem pierwszego zespołu. Kolejna sprawa jest taka, że skoro przyszedł za darmo, to te 2mln więcej niż powinien zarabiać rocznie nie stanowi problemu.


Zablokowany