Marco Verratti

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2012, 15:40

Obrazek

Marco Verratti (ur. 5 listopada 1992, Pescara) - włoski pomocnik, który obecnie gra dla Pescary (Serie B) na pozycji środkowego pomocnika.

Coraz więcej na to wskazuje, że Verratti będzie nowym zawodnikiem Juventusu. Rozmaite źródła mówią o całkowitym wykupieniu, inne o współwłasności.
Jak wiadomo zbliżający się sezon to jeszcze większe wyzwanie dla Juventusu. Walka na trzech frontach wymaga poszerzenia kadry aby uczynić konkurencyjną. Wśród najczęściej wymienianych "wzmocnień" powtarza się nazwisko Verrattiego. Marco już otrzymał "prezent" od Prandelliego w postaci powołania do szerokiej kadry na Euro 2012.
Nowy Pirlo? Hardkorowo oglądałem spotkania Serie B i ten młokos zrobił na mnie kapitalne wrażenie. Pirlo nie będzie w stanie wystąpić we wszystkich spotkaniach, toteż szukanie zmiennika jest czymś naturalnym. Verratti stylem przypomina Pirlo. Porusza się między linią pomocy a obrony, biorąc się za rozgrywanie piłki. Potrafi jednym długim podaniem z głębi boiska rozruszać akcję ofensywną, gdzie piłka absolutnie "wypieszczona" trafia do adresata. O dziwo (może być to szokiem dla niektórych) Marco nie ma tylko jednej "sprawnej" nogi. Z natury jest prawonożny, ale widziałem niejednokrotnie jak i lewą potrafił słać "ciasteczka". Jeżeli chodzi o odbiór to czyni to w sposób agresywniejszy niż Pirlo i skutecznie. Ostatnim zawodnikiem, który zrobił na mnie piorunujące wrażenie był/jest Del Piero, a Marco Verratti to drugi taki zawodnik, którego gra mnie "zaczarowała".
Wywołana została burza o rzekomym przejęciu #10 przez Marco, tylko, że są to czyste spekulacje gazet.


Z Juventusem od 1997 roku.
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 17 maja 2012, 15:49

Verratti? Zapraszam do Juve.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
mixery

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2009
Posty: 295
Rejestracja: 23 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2012, 15:52

Widziałem kolesia kilkukrotnie. Co tu dużo mówić, jest niesamowity. Potencjał ma ogromny, mimo 19 lat już jest wiodącą postacią w Serie B. Wszędzie pojawiają się plotki i wypowiedzi agenta że chce "tylko Juve" i że rozmowy są w trakcie.

Verratti + Marrone na przyszły sezon, będzie pięknie.


Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 17 maja 2012, 15:56

Też widzę tego chłopaka w Juventusie. Oby nam się udało go sprowadzić. Tak spojrzałem na to zdjęcie i od razu skojarzyłem z tym piłkarzem :D

Obrazek


Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2012, 15:59

Marrone nie wróżę, za wielkiej kariery, miał <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> asystę i bramkę, ale nic po za tym. Chłopak skrzętnie ukrywa się na boisku, w ostatnim meczu, warto spojrzeć jak wiele Pirlo i Padoin (swoją drogą to wszystko spoko, dobry na zmianę, ale potencjał w ataku niski, choć życzę mu jak najlepiej) się napracowali, a Luca gdzieś się tam ukrywał. Co do Marco mogą być z niego na prawdę ludzie, o ile będzie dostawał dużo szansy, wtedy o rozwój nie ma się co bać, ma 3 nauczycieli.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 17 maja 2012, 16:05

wloski pisze:Marrone nie wróżę, za wielkiej kariery, miał <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> asystę i bramkę, ale nic po za tym.
Hmm... może dlatego, że zagrał raptem w trzech czy czterech meczach? Spokojnie, dajmy mu czas.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 maja 2012, 16:31

wloski pisze:Marrone nie wróżę, za wielkiej kariery, miał <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> asystę i bramkę, ale nic po za tym. Chłopak skrzętnie ukrywa się na boisku
Marchisio bis :wink:

jak ściągniemy Pogbę to pewnie pójdzie na loan, ogra się i historia zatoczy koło, papiery na grę ma


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 maja 2012, 16:35

Wydaje się, że Veratti ma naprawdę wielki potencjał. Jeśli go sprowadzimy, to miejmy nadzieję, że faktycznie tak jest.
We Włoszech trwa ogólna podnieta rozgrywającym Pescary, a media do znudzenia porównują dwie bardzo podobne akcje: Pirlo-Baggio i Verratti-Insigne



Mam nadzieję, że koniec końców sprowadzimy go do Turynu i że udowodni, iż naprawdę jest wart zamieszania


Obrazek
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 17 maja 2012, 20:23

Pewnie całe to wielkie bum na numerek ma na celu odwrócenie uwagi od ważniejszych rzeczy. Co do samego zawodnika to na prawdę...chłopak jest świetny i warto by go mieć w składzie nie tylko gotowego do wejścia na same ogóry.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2012, 20:31

moim zdaniem verratti zostanie pilkarzem juve i od razu zostanie wlaczony do kadry pierwszego zespolu.
kilka osob wierzy w marrone i mowi ze on ma czas. marrone ma 22 lata juz nie ma czasu, jesli zostanie na nastepny sezon to znow zagra 3 mecze, a jesli pojdzie na wypozyczenie to nigdy do juve nie wroci bo nie ma takich umiejetnosci


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2012, 20:47

pumex pisze:Wydaje się, że Veratti ma naprawdę wielki potencjał. Jeśli go sprowadzimy, to miejmy nadzieję, że faktycznie tak jest.
We Włoszech trwa ogólna podnieta rozgrywającym Pescary, a media do znudzenia porównują dwie bardzo podobne akcje: Pirlo-Baggio i Verratti-Insigne



Mam nadzieję, że koniec końców sprowadzimy go do Turynu i że udowodni, iż naprawdę jest wart zamieszania
Ja pierdziu, jaki cross 0_0

No nie wiem, ogólnie widzę niezły puls tutaj wśród was. Ja go kompletnie nie znam, więc się nie bardzo mogę wypowiadać, ale jeśli faktycznie jest młody i tak dobry, jak mówicie...

Pytanie tylko jak przedstawiałaby się jego cena? I czy gdyby do nas trafił, to miałby szansę na grę. Będziemy grać na trzech frontach, dobrze byłoby mieć jakiegoś wartościowego zmiennika dla Pirlo.

Jedna rzecz, która niepokoi - on ma 165 cm wzrostu. Taki Chivu czy Mexes by go zwyczajnie stratowali.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2012, 20:57

deszczowy pisze:Jedna rzecz, która niepokoi - on ma 165 cm wzrostu. Taki Chivu czy Mexes by go zwyczajnie stratowali.
Jego stratować może co najwyżej Chiellini, bo chłopak nie pokazuje się w polu karnym przeciwnika tylko uruchamia podaniami swoich kolegów. Swoją drogą mam ubaw, bo odkąd gram w FM to 1/3 talenciaków sprowadzanych do "mojego" Juve prędzej czy później trafia do nas w rzeczywistości. :smile:


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 maja 2012, 21:02

Po kompilacjach stwierdzam, że niekoniecznie on gra cofniętego rozgrywającego. Zdarza mu się zawędrować w pole karne...

No ale to stwierdzam po YouTube, meczu nie widziałem.

Tyle tylko, że wzrost to nie jest duzy problem jak gracz ma dobra masę mięśniową. Takiego Messiego cholernie trudno przepchnąć, a to przecież knypek.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 17 maja 2012, 21:05

deszczowy z tego co ja miałem okazje Go obserwować, to nie kierowałbym sie suchym faktem, że ma 165 cm. Sprawial wrażenie zawodnika calkiem silnego jak na ten niewielki wzrost. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że jest też dobry w defensywie- dużo pracuje, biega, walczy i ma bardzo dobry odbiór. Oczywiście tak to wygląda w Serie B :wink: Ale lepszy taki wyznacznik niż mecze Primavery.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 maja 2012, 21:33

Dante93 pisze:deszczowy z tego co ja miałem okazje Go obserwować, to nie kierowałbym sie suchym faktem, że ma 165 cm. Sprawial wrażenie zawodnika calkiem silnego jak na ten niewielki wzrost. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że jest też dobry w defensywie- dużo pracuje, biega, walczy i ma bardzo dobry odbiór. Oczywiście tak to wygląda w Serie B :wink: Ale lepszy taki wyznacznik niż mecze Primavery.
Dokładnie :ok:
Oglądałem tylko jeden mecz Verattiego (pewnie ten sam co Dante93 - ostatnio z Torino) i mogę potwierdzić - chłopaczek całkiem ostro sobie poczyna. Walka bark w bark, wślizgi, umiejętne zastawianie ciałem piłki... Nie chce mi się wierzyć, żeby grał w przyszłym sezonie w średniaku, czy słabiaku. Każda gazeta o nim pisze. Jeszcze to cholerne półpowołanie... :doh:


Zablokowany