Marco Verratti

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 20 maja 2012, 18:54

Nop to samo skojarzenie mam, tj Insigne=młodszy Lavezzi :wink:
Ale to akurat pocieszające, bo gdy Azzurri bedą mieli kim bez wielkiej straty zastąpić poszczególne części skladowe swojej wielkiej trójcy, tym prędzej zdecydują sie na jej sprzedaż :smile: A chyba nie znajdzie sie nikt kto by miał wąpliwości po zobaczeniu Lorenzo, że jest to zawodnik którego stać na dobrą gre w Serie A.


Wracając do tematu to trzeba stwierdzić, że Veratti miał dziś z przodu pare zagrań 'na pałe' które były stratami :prochno: Ale za to w dzisiejszym meczu otrzymujemy sporo materialu odnośnie jego gry w defensywie gdzei jest przynajmniej dobry :smile: Chłopak wydaje sie mieć potencjal na pomocnika kompletnego no ale nie zapeszajmy.


-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 maja 2012, 18:57

Juventus prowadzi rozmowy w stopniu zaawansowanym już od dłuższego czasu z klubem. Nie widzę powodów do obaw, że city może nam sprzątnąć Verrattiego sprzed nosa. Jakieś zainteresowanie zawodnikiem wykazuje genoa i milan, ale nie ma większych szans, że nam zagrożą.


Z Juventusem od 1997 roku.
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 20 maja 2012, 19:01

Spokojnie z tym Mancinim. Przyjechał zobaczyć swój klub na żywo. Pewnie nawet będą jakieś newsy, ale ja bym się nie przejmował.

Karnego nie było. Pozzi frunął jeszcze przed kontaktem z bramkarzem. Inna sprawa, że Anania trochę zawalił. Pozzi był w mało niebezpiecznej sytuacji, nie trzebabyło tak szarżować - wiadomo, ze napastnik się położy.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 maja 2012, 19:04

Gość powiedział nie tak dawno, że od małego jest kibicem Juventusu - przyjmując, że to nie kłamstwo - nie ma opcji, aby nawet kluby z większym budżetem (City) nam zagroziły.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 maja 2012, 20:26

kdzr pisze:Gość powiedział nie tak dawno, że od małego jest kibicem Juventusu - przyjmując, że to nie kłamstwo - nie ma opcji, aby nawet kluby z większym budżetem (City) nam zagroziły.
:rotfl:
Piazon tez tak mowil :lol:
Przewage jak narazie to mamy taką,że jako jedyni prowadzimy rozmowy z nimi.





KLIK ==>www
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 20 maja 2012, 20:30

Bartek88 pisze:
kdzr pisze:Gość powiedział nie tak dawno, że od małego jest kibicem Juventusu - przyjmując, że to nie kłamstwo - nie ma opcji, aby nawet kluby z większym budżetem (City) nam zagroziły.
:rotfl:
Piazon tez tak mowil :lol:
Przewage jak narazie to mamy taką,że jako jedyni prowadzimy rozmowy z nimi.
Ale Piazon nie robił sobie fotek w stroju Juve jak był mały :smile:

Myślę ,że zainteresowanie Milanu i Genoi ( o ile informacje są prawdziwe) nie przeszkodzą nam w sprowadzeniu Marco ;D


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 maja 2012, 23:41

Qrczak pisze:Ale Piazon nie robił sobie fotek w stroju Juve jak był mały :smile:
Piazon sobie robił fotki z Del Piero a miesiąc później poszedł do Chelsea.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 maja 2012, 23:48

Ouh_yeah pisze:
Qrczak pisze:Ale Piazon nie robił sobie fotek w stroju Juve jak był mały :smile:
Piazon sobie robił fotki z Del Piero a miesiąc później poszedł do Chelsea.
Marchisio zrobił sobie z Nadalem, tzn że kończy karierę piłkarską i zaczyna grać w Tenisa?


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 20 maja 2012, 23:48

Ouh_yeah pisze: Piazon sobie robił fotki z Del Piero a miesiąc później poszedł do Chelsea.
Robił sobie też zdjęcia z Amaurim, wystarczający powód by obrzydzić komuś życie i zachęcić do samobójstwa.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 maja 2012, 09:01

Dziś pojawił się mało przyjemny dla nas news o Verrattim, nie wiem, na ile prawdziwy (KLIK). Najbardziej martwi mnie ten fragment: "Il presidente Sebastiani mi ha promesso che resterò a Pescara anche l'anno prossimo. Giocare con il Pescara in serie A è il mio sogno. Pescara è la mia squadra, e io da Pescara non mi muovo".

Dla niezorientowanych: "prezydent Pescary obiecał mi, że pozostanę w Pescarze w następnym sezonie. Wystąpić z Pescarą w SerieA jest moim marzeniem. Pescara jest moim zespołem i nie ruszam się stamtąd" (jakoś tak)

Czyli co? Jeśli to prawda, to znaczy, że albo go kupimy ale zostanie w Pescarze, albo... dajemy sobie spokój? :? :?


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2012, 10:25

W sumie mowilo sie swojego czasu wlasnie o takim rozwiazaniu (wykup jego karty zawodniczej i wypozyczenie do Pescary lub w razie braku ich awansu - do innej ekipy w Serie A).

Byc moze jest to zwiazane z ewentualnym transferem Pogby. Bedzie sporo zarabial, wiec moze to on zostanie w pierwszym skladzie i bedzie dostawal swoje szanse. A jednego 'doroslego' pomocnika o klasie Asamoaha musimy i tak kupic.


Obrazek
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2012, 23:10


+
Verratti allo scoperto: «La Juve è la prima scelta»
=
8)
W przyszłym sezonie nie powinniśmy grać trójką obrońców. 4-3-3. Trójka MVP, do tego Marrone, i ktoś jeszcze, a Verratti niech udowodni swoją wartość. W ataku Dzeko i turbolewy obrońca :pray: Panie Wszechwidzący (BM), do roboty :!:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 22 maja 2012, 16:35

Pojawił się ciekawy news na solojuve --> http://www.solojuve.com/komentarze_pras ... 12_mln.php
Najpierw rozchodziło się o 6-7 mln, potem tyle za połowę karty, a teraz w sumie za całość na już 12 mln. Przy tak stawianych warunkach nie wydaje mi się Juve wydało na debiutanta taką kwotę.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 maja 2012, 16:43

Castiel pisze:Najpierw rozchodziło się o 6-7 mln, potem tyle za połowę karty, a teraz w sumie za całość na już 12 mln. Przy tak stawianych warunkach nie wydaje mi się Juve wydało na debiutanta taką kwotę.
Ja z kolei przed chwilą przeczytałem, że ponoć Verratti jest już praktycznie nasz, w całości, za 8mln. Teraz tylko pozostaje czekać na oficjalne ogłoszenie i na to, co się z nim stanie. Najpewniej jednak wróci na wypożyczenie do Pescary. Jak to się ma do newsa o 12mln? Nie wiem...

Zresztą, ponoć klepnęliśmy także Lealiego za 4mln i Pogba jest już dogadany. Możemy kupić tego Kandogbie za 4mln a do Primki ma dołączyć Nicolas Canizares (nie znam). To tak a propos młodzików.


Obrazek
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 maja 2012, 17:05

Castiel pisze:Pojawił się ciekawy news na solojuve --> http://www.solojuve.com/komentarze_pras ... 12_mln.php
Najpierw rozchodziło się o 6-7 mln, potem tyle za połowę karty, a teraz w sumie za całość na już 12 mln. Przy tak stawianych warunkach nie wydaje mi się Juve wydało na debiutanta taką kwotę.
Mi tez sie nie widzi, ze Mierny sypnie na mlodzika taką kwotę :lol:
Pescara zobaczyla, ze zlapala okazje. I kto uczyl Miernego technik niegocjacji skoro od razu wspomina im, ze go chcemy bardzo bo przypomina mlodego Pirlo :doh:
Zeby sie tylko w okolo niego nie zrobil szum i sie szejki czy inne gazociągi nie pointeresowaly, bo przestanie byc kolorowo





KLIK ==>www
Zablokowany