Paul Pogba

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 10:18

Ouh_yeah pisze:Ja bym jednak postawił, że Mino jest po naszej stronie, bo dostanie tłustą premię za podpis Pogby, Juventus łyknie jakiś kolejny jego młody talent, a Paula i tak sprzeda za rok czy dwa i obrotny grubasek znów dostanie premię.

Zresztą nowy kontrakt niewiele zmienia, wykluczy tylko naciski ze strony samego piłkarza, ale jeśli PSG wyłoży 70-80 milionów, Agnelli od razu wsadzi go w samolot do Paryża.
Mysle ze MIno nie jest tak glupi zeby oddawac Pogbe za 70 skoro jest swiadom ze ktos moze zaplacic za niego >100 i od tego wylapie sporą sumke.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 10:30

Adrian27th pisze:Mysle ze MIno nie jest tak glupi zeby oddawac Pogbe za 70 skoro jest swiadom ze ktos moze zaplacic za niego >100 i od tego wylapie sporą sumke.
Właśnie dlatego, tylko dlatego, przeglądam tematy transferowe :happy:

Wydaje mi się, że Pogba jest wart >200 i Mino poczeka na taką ofertę (pomijając fakt, że on ma w tej kwestii najmniej do gadania) :ok:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 12:41

PSG pozyskało kolejnego Francuza do składu, jest nim Yohana Cabaye, mam nadzieje, że to zmniejszy spekulacje na temat Paula Pogby, chociaż po Paryżanach można spodziewać się wszystkiego.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 13:27

pumex pisze:Jeśli temat jego transferu zawęzimy do najbliższych dwóch lat, to jest to wyjątkowo marna alternatywa dla Vidala i Marchisio. Francuz nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład i mam wielką nadzieję, że prawdziwą alternatywą będzie Asamoah, natomiast Francuz... no cóż.. szczerze mówiąc, nie za bardzo wiem, na co liczy. Primavera, wypożyczenie bez gwarancji gry u innego trenera lub zaplecze Juve z tyloma szansami co Marrone to max, co może go czekać.
A Pumex specjalista wysylal Pogbe do Primki :D


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 13:50

Adrian27th pisze:
pumex pisze:Jeśli temat jego transferu zawęzimy do najbliższych dwóch lat, to jest to wyjątkowo marna alternatywa dla Vidala i Marchisio. Francuz nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład i mam wielką nadzieję, że prawdziwą alternatywą będzie Asamoah, natomiast Francuz... no cóż.. szczerze mówiąc, nie za bardzo wiem, na co liczy. Primavera, wypożyczenie bez gwarancji gry u innego trenera lub zaplecze Juve z tyloma szansami co Marrone to max, co może go czekać.
A Pumex specjalista wysylal Pogbe do Primki :D
Ojej, ale jesteś fajny. Może teraz ktoś Cię w końcu na rewirze papierosem poczęstuje :ok:




Pogba ładnie nakręca swoją wartość. Balotelli odchodzący swego czasu do City za 40 baniek to przy Francuzie nic. Jak nie stanie się nic strasznego, będziemy mieli z niego albo kupę pociech, albo furę hajsu.


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 13:57

Raczej żaden z nas nie myślał, że Paul przebije się do pierwszej drużyny, nie mówiąc już o tym jaką gwiazdą się stał. Pogba to swego rodzaju ewenement, kiedy ostatnio tak młody zawodnik był znaczącą postacią w Juve? Adrian takie przytaczanie wypowiedzi nie wiadomo z kiedy jest bez sensu, pewnie na większość z nas znalazłoby się coś takiego :wink:


#AllegriOut
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 14:08

Adrian27th pisze:
pumex pisze:Jeśli temat jego transferu zawęzimy do najbliższych dwóch lat, to jest to wyjątkowo marna alternatywa dla Vidala i Marchisio. Francuz nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład i mam wielką nadzieję, że prawdziwą alternatywą będzie Asamoah, natomiast Francuz... no cóż.. szczerze mówiąc, nie za bardzo wiem, na co liczy. Primavera, wypożyczenie bez gwarancji gry u innego trenera lub zaplecze Juve z tyloma szansami co Marrone to max, co może go czekać.
A Pumex specjalista wysylal Pogbe do Primki :D
stanął ci?

Mam nadzieję na wymianę Pogby za Verattiego w lecie.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 14:26

Widze Pumex że kompleksy masz chłopaku. Dystans panie,bo
Zarty masz jak oko do talentów, ale staraj sie, może kiedyś poderwiesz Zambrotte, bo jak widać ma do Ciebie słabość.


Jeden o <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> (część garderoby przyp. redakcja), drugi o fajkach na rewirze. Strach pomysleć jakimi miłostkami zasypujecie sie na priv.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 14:39

Raczej żaden z nas nie myślał, że Paul przebije się do pierwszej drużyny, nie mówiąc już o tym jaką gwiazdą się stał.
Ja byłem pewien, że się przebije, bo Pirlo już stary a Marchisio to miernota, więc kwestią czasu było aż Pogba się zaaklimatyzuje na 100% i wygryzie któregoś ze składu.

Ja bym go nie sprzedawał. To jest piłkarz tak młody, że zarobić na nim zdążymy. Jedyne co by nas mogło interesować to jakieś 50mln+Veratti.


Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 14:41

Takich dealów jak ten z Pogba nie robi się tuż przed Mistrzostwami Świata. Tyle w temacie.


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 14:50

Buffalo pisze:Takich dealów jak ten z Pogba nie robi się tuż przed Mistrzostwami Świata. Tyle w temacie.
Jeśli mnie pamięć nie myli, to Villa przeszedł do Barcelony tuż przed mundialem w Afryce. Kiedy przychodzi właściwa oferta, takie deale się robi nawet 31 stycznia, a wiele jest już w styczniu/lutym uzgodnionych na maj/czerwiec.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 15:15

Buffalo pisze:Takich dealów jak ten z Pogba nie robi się tuż przed Mistrzostwami Świata. Tyle w temacie.
a to nie jest przypadkiem broń obosieczna? Mundial może wywindować cenę piłkarza tylko w górę?
Ew. na horyzoncie pokaże się inny młody, wykształcony z wielkiego miasta i zrobi większą furorę na mundialu od Pogby (a na mundialach "pozaeuropejskich" łatwo o takie rewelacje) i temat mega-transferu Pogby padnie.

italismano vel Adrian27th - idź poćwicz na celticpoland.com
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2014, 15:20 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 15:16

Ouh_yeah pisze:
Buffalo pisze:Takich dealów jak ten z Pogba nie robi się tuż przed Mistrzostwami Świata. Tyle w temacie.
Jeśli mnie pamięć nie myli, to Villa przeszedł do Barcelony tuż przed mundialem w Afryce. Kiedy przychodzi właściwa oferta, takie deale się robi nawet 31 stycznia, a wiele jest już w styczniu/lutym uzgodnionych na maj/czerwiec.
Oczywiście, że się takich transferów nie wykonuje przed mistrzostwami. To, że zachodziły takie ruchy jest powodem desperacji klubu, który sprzedaje. Gdyby Barca kupiła Ville po turnieju zapewne musiałby zapłacić 7-10 mln więcej, więc wiedziała co robi. My jesteśmy w pozycji w której możemy sprzedawać i wcale nie musimy. Jestem pewien, że Pogba na MŚ zgarnie tytuły najlepszego odkrycia/talentu. Nie trzeba być wytrawnym matematykiem, żeby zauważyć że możemy zarobić w dwa sezony tyle za tyle za ile sprzedajecie wszyscy Pogbę. Nie trzeba być również wytrawnym taktykiem, że o wiele będzie łatwiej o sukcesy z nim w składzie niż z wynalazkami typu Guarin. Jeśli będą sukcesy, będą coraz lepsze wyniki, będziemy zarabiać coraz więcej, Pogba to inwestycja i sprzedaż go w tym wieku za 60 mln to danie komuś zawodnika nie tyle co ukształtowanego, ale bardzo utalentowanego, któremu nie grozi ani sodówa, ani brak ambicji. Nie chciałbym, żebyśmy komuś podarowali piłkarza o którym marzą największe kluby i żeby tam zdobywał sukcesy. Ostatnią najmniej poważną sprawą jest to, że przyszły sezon będzie ostatnim w którym Pirlo ma znaczący wkład w zespół, za dwa lata widzę go tylko jako zmiennika i mentora (miejmy nadzieję, że Pogby).


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 16:24

Szkoda tylko, że to wszystko nie jest takie proste: Pogba zostaje = zyski idą w górę, wszyscy są zadowoleni. To ja nie wiem po co Atletico sprzedawało Torresa, Aguero i Falcao. Zwłaszcza tego ostatniego, za którego zapłacili blisko 50 milionów, a sprzedali za 60. Brak im ambicji? Przecież dziś byliby światową potęgą.
Juventus pewnego progu nie przeskoczy, z Pogbą czy bez niego. Wpływy nie podskakują z roku na rok o 50 milionów. No chyba że masz projekt-cud jak Borussia, która ma na ławce pryszczatych Niemców :prochno:

Ja pamiętam jaką karierę miał zrobić Robinho, który miał kiedyś status dzisiejszego Neymara. Piłkarski świat miał zaraz paść do jego stóp.
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2014, 16:32 przez Ouh_yeah, łącznie zmieniany 1 raz.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 16:32

pan Zambrotta pisze:
Buffalo pisze:Takich dealów jak ten z Pogba nie robi się tuż przed Mistrzostwami Świata. Tyle w temacie.
a to nie jest przypadkiem broń obosieczna? Mundial może wywindować cenę piłkarza tylko w górę?
Ciężko wywindować w dół :prochno:

@Brutalo ma trochę racji, jak nie będzie kosmicznej oferty, to mundial to dobra okazja by się wybić, zwłaszcza gdy mamy co by nie mówić tak efektownego zawodnika.


Zablokowany