Paul Pogba

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
kuqi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 listopada 2008
Posty: 49
Rejestracja: 08 listopada 2008

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2014, 15:57

Spokojnie z tą oferta za Pogba. Okno trwa plotki muszą być zreszta nikt inny tego nie potwierdza. Każda informacja o zainteresowaniu PSG Pogba mówi o czymś innym, za każdym razem inne warunki poprostu muszą o czymś pisać. Zresztą jakby było rzeczywiście coś na rzeczy to na pewno Sky by o tym mówilo. Do tych plotek trzeba się przyzwyczaić.


sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2014, 16:13

troche dziwi ze kontrakt nie przedłuży jeszcze tak jak by sie napalił moze na PSG ale taki ruch przed MS zima by był nie wskazany.juve odpad z Lm i wszystko sie może zdarzyć jak zarobili te 60. To jeszcze bym przebolał jak by zima uciekł. Wiadomo ze w juve sie nie przelewa z kasa i moga wywinąć numerek . Tak na prawdę Pogba strzelił z 5 bramek pieknych troche tam piłke rozdzielił i tyle czyli nie tak duzo by go nie sprzedać za 60 wiecej jest warte to ze jest w .. perspektywiczny .


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2014, 17:56

Guarin u nas i media już zaczynają wymyślac...Prosze was, Pogba napewno u nas zostanie przynajmniej do lata;)


Wilk79

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2013
Posty: 29
Rejestracja: 10 maja 2013

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 15:11

Pewności nigdy nie ma, ale podpisanie kontraktu uspokoiłoby sytuację.


Zahir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2010
Posty: 116
Rejestracja: 18 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 18:38

Podejrzewam, że go jednak sprzedadzą za dobre pieniądze. Co może okazać jak najbardziej dobry posunięciem. Wszystko zależy jak zużytkują zarobione z transferu pieniądze. Pamiętam jak nie mogłem się pogodzić ze sprzedażą Zidana, a jak wyszło? wszyscy wiemy.

BTW Pogbuś ostatnio strasznie gwiazdorzy na meczach, czyżby sodówka? )


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 19:03

Zahir pisze: BTW Pogbuś ostatnio strasznie gwiazdorzy na meczach, czyżby sodówka? )
Radziłbym się przyjrzeć reakcjom Pogby. To, że macha rękami nie oznacza gwiazdorzenia. Z tego co zauważyłem, Paul macha rękami i pokrzykuje jedynie do siebie, po swoich nieudanych zagraniach. Widać jak jest sfrustrowany swoją ostatnią formą.
A tak btw podobały mi się reakcje naszych po remisie z Lazio. Remisujemy mecz w którym graliśmy w 10 od 20. min, a nasi załamani jak po przegranej w LM :)


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 20:36

Szikit pisze:A tak btw podobały mi się reakcje naszych po remisie z Lazio. Remisujemy mecz w którym graliśmy w 10 od 20. min, a nasi załamani jak po przegranej w LM :)
Też mi się to rzuciło w oczy. Jednak wydaje mi się, że raczej powodem było to, że sędzia przerwał naszą akcję w pobliżu ich pola, a nie sam fakt końca meczu. Aczkolwiek, takiej opcji nie wykluczam :wink:

A co do samego Paula, to zdecydowanie - nie zauważyłem jeszcze, żeby darł mordę na któregoś z kolegów. Zawsze zdaje się mieć pretensje do siebie o to, że coś spierniczył. I to mi się podoba, widać, że mu zależy


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 21:54

Ciekawe na jak dlugo u nas zostanie? chcialbym by tu zostal ile tylko się da, ale to raczej nie mozliwe z jego agentem, a szkoda. Mam nadzieje tylko ze zgarniemy za niego kupe siana jak w przypadku Zizou i wtedy wzmocnimy naszą drużyne POWAŻNYMI piłkarzami.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 22:34

Sprzedaż Pogby mogłaby odbyć się na takich samych zasadach co sprzedaż Zidane, ok 70mln, i za tą kasę, dokładając jeszcze kilkadziesiąt melonów kupić Cuardado(30-35mln),Hernanesa(20mln),Naniego(10mln), Mandżukić(20mln). I na tym budować kolejne lata i transfery jak podobnie robił Moggi :)


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 22:53

AdiJuve pisze:kupić Cuardado(30-35mln),Hernanesa(20mln),Naniego(10mln), Mandżukić(20mln). I na tym budować kolejne lata i transfery jak podobnie robił Moggi :)
What have I just read?!
Po cholere Ci dwóch prawo-skrzydłowych i traquertista? Juz abstrahując od ceny Cuadrado :smile:
Nawet jak opchniemy Pogbe za kosmiczne pieniądze, to nie należy spodziewać się wydania całości tej sumy.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 23:06

Dla mnie to 70 mln za Paula to mało, biorąc pod uwagę jego wiek, to co już zdobył i jego przyszłość którą wróży mu się wyśmienicie. Koleś ma 20 lat, patrząc na to że w wieku 25-26 lat osiąga się szczyt kariery i obserwując w jakim tempie podbijane są ceny na rynku transferowym to Pogba za 2-3 lata może być wart grubo ponad 100mln ojro.

Po cichu liczę że wydarzy się coś takiego po czym Pogba sam będzie chciał bardzooo zostać na długo w Juve.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 23:17

AdiJuve pisze:Sprzedaż Pogby mogłaby odbyć się na takich samych zasadach co sprzedaż Zidane, ok 70mln, i za tą kasę, dokładając jeszcze kilkadziesiąt melonów kupić Cuardado(30-35mln),Hernanesa(20mln),Naniego(10mln), Mandżukić(20mln). I na tym budować kolejne lata i transfery jak podobnie robił Moggi :)
Szczerze mówiąc to jakoś bardzo nie podoba mi się Twój koncert życzeń za wyimaginowaną forsę z Pogby.

Jak już piszę to napiszę,że śmieszy mnie ta niekiedy panika czy ogólne wielkie szaleństwo związane ze sprawą transferu Pogby.

Ja jestem spokojny i pewny,że Pałl zostanie z nami minimum do lata 2015roku,dopiero od tego okresu może będę poważniej traktował jego sprzedaż. Wiem doskonale kim jest Gruby Mino,jak i zdaję sobie sprawę z paryskich korzeni Pogbona. Ale mimo to nie liczyłbym na rychłą sprzedaż Francuza. W tej chwiili PSG mogłoby realnie patrząc dać za niego nie więcej niż 60mln.Agnelli,Beppe i spółka jak i Raiola zdają sobie sprawę,że za nawet i półtora roku mogą dostać już 100 baniek. Mi się też wydaje,że każdy będzie chciał aby Juve jak i Pogba zaistnieli w Champions League i dopiero jak to się wreszcie uda w przyszłej edycji to wtedy bardziej pochylić się nad tematem jego sprzedaży.

Ale jako,że dotyczy to Juve to należy też poważnie brać pod uwagę kolejny blamaż(jak tylko ten tegoroczny,bo "0-4 z Bayernem i tak było lepsze niż 0-7 Barcy") w Lidze Mistrzów. Wtedy sprzedaż Pogby będzie możliwa może i nawet przyszłorocznym styczniu :think:

Jest jeszcze ewentualność,że Francuz ze swoją Francją odegrają taką rolę jak Zidane z Francuzami na francuskim Mundialu 98'.
Nadużywanie francuszczyzny wcale nieprzypadkowe,a nawet celowe. Bo fajnie to los ułożył,że również Francuz jest/będzie drugim podobnym przypadkiem sprzedaży wielkiej gwiazdy za fajne sumy. Bo niewątpliwie-kiedyś zarobimy wielki szmal z Pogby.

Brakuje mi w tej układance tylko <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> czeskiego pomocnika,lecz drugiego takiego nie wyprodukowali :(


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 07:59

Wojtek pisze:Dla mnie to 70 mln za Paula to mało, biorąc pod uwagę jego wiek, to co już zdobył i jego przyszłość którą wróży mu się wyśmienicie. Koleś ma 20 lat, patrząc na to że w wieku 25-26 lat osiąga się szczyt kariery i obserwując w jakim tempie podbijane są ceny na rynku transferowym to Pogba za 2-3 lata może być wart grubo ponad 100mln ojro.
pod warunkiem, że przedłuży z nami kontrakt a coś widzę z tym problemy i pewnie do tego nie dojedzie bo Mino będzie chciał wynegocjować z 5mln na sezon minimum... my tyle nie damy i lato będzie ostatnim gwizdkiem, żeby sprzedać go za "70mln" bo później cena będzie tylko spadać a niezadowolenie zawodnika zarabiającego niewspółmiernie mało do możliwości rosnąć...

kogo za to kupimy to inna kwestia ale chęć sprowadzenia Guarina wg mnie dała jasny sygnał, że planowane są zmiany w środku pola... i nie chodzi wcale o odejście Padoina ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 09:08

Ja bym jednak postawił, że Mino jest po naszej stronie, bo dostanie tłustą premię za podpis Pogby, Juventus łyknie jakiś kolejny jego młody talent, a Paula i tak sprzeda za rok czy dwa i obrotny grubasek znów dostanie premię.

Zresztą nowy kontrakt niewiele zmienia, wykluczy tylko naciski ze strony samego piłkarza, ale jeśli PSG wyłoży 70-80 milionów, Agnelli od razu wsadzi go w samolot do Paryża.


selby

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 stycznia 2014
Posty: 82
Rejestracja: 05 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 09:55

Ouh_yeah pisze:Ja bym jednak postawił, że Mino jest po naszej stronie
Mino jest po stronie tylko swojego portfela. I pewnie to on wykonuje największą krecią robotę. Na niczym agenci tak nie zarabiają jak na transferach między klubami lub nawet bezgotówkowej zmianie barw.

Szejków stać aby dać mu premie z siedmioma cyframi. Nas zapewne nie.

Druga sprawa to wycena Pogby. Moim zdaniem nie odejdzie za więcej jak 50 mln. Kwoty jakimi rzucacie są moim zdaniem totalną abstrakcją ponieważ nie ma on takiego wpływu na grę zespołu jak chociażby piłkarze którzy transferowani byli w ostatnim okienku za mniejsze pieniądze. Jedynym scenariuszem w którym może iść za baaardzo dużą sumę jest wyścig na marketingowe zbrojenia czego efektem był transfer Garetha Bale - bo chyba każde zdrowo myślący widzi że ten jego transfer był nastawiony na szum, rekord i odpowiedź na Neymara - i który zwróci się w koszulkach i innych wizerunkowych czy reklamowych kontraktach.

Jasne, Paul jest młody i to jest jego plus ale i spory znak zapytania. W pełni ukształtowani piłkarze mają formę po prostu stabilniejszą a z młodymi piłkarzami nigdy nic nie wiadomo. Świat zna wiele takich talentów którzy w wieku ok. 20 lat byli gwiazdami ale z różnych przyczyn się marnowali (charakterologicznych itd.)

Jak dla mnie jeśli Pogba jest warty 70, to Vidal 2x więcej bo po prostu jest mniej chimeryczny.

Teraz możecie mnie zjeść za tą wypowiedź :)


selbynator!!!
Zablokowany