Paul Pogba

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 23:14

Tak jeszcze 1 a propos Pogby, to chyba podpisał umowę z adidasem, bo do końca sezonu u nas grał w nike'ach, a teraz był w adidasach. Trochę to wyjątek bo u nas prawie wszyscy mają nike, ale to nie ma większego znaczenia, tylko żeby nie robił jak ostatnio Goetze :D

EDIT:
Nie chce robić off topu to napisze tu:
StaryDobryNedved pisze:Gwizdy kibiców - nie wiem czy nie zauważyłeś ale Turcy byli wyraźnie za Urugwajem, a równie dobrze mogły to być nawet jakieś problemy na tle religijnym (Turcy - Islam, Francuzi - Chrześcijaństwo, które poza lewakami w rządzie nie chce islamu i daję temu co raz większy wyraz) niż pogarda dla naszego 'młodego wylka'
Co jak co, ale Francja to już prawie 50% muzułmanów, a chrześcijanie są tylko z nazwy, bo tak na prawdę nie praktykują w zdecydowanej większości. No i jak to się ma do całkowicie katolickiego Urugwaju w tym przypadku? :-D. Zresztą z muzułmanami we Francji to widać w tej reprezentacji u-20, bo większość piłkarzy którzy grali teraz w tej drużynie, to muzułmanie niestety.
Ostatnio zmieniony 13 lipca 2013, 23:18 przez Krystek, łącznie zmieniany 1 raz.


Forza Juve!
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 23:15

Krystek pisze:
grande amore pisze:
Krystek pisze:Pogba MVP tych mistrzostw! :D
I zloty medal Mlodziezowych Mistrzostw Swiata do lat 20 :bravo:
Cos mi sie zdaje, ze jego wartosc wzrosnie przynajmniej 2-3x
A to by było ciekawe, transfermarkt.de ocenia wartość Pogby na 18 mln euro, czyli po tym turnieju według Ciebie powinien być według nich wyceniany na 36-54mln euro? :D
Ano, to dopiero poczatek ^^ No, chyba ze naprawde mu sodowa odbije.
filippo pisze:Czyli potwierdzasz, że zaczyna gwiazdorzyć :P
IMO potwierdzasz, ze widzisz to, co chcesz widziec. Bez spiny ;-)

Edit: Krystek, a moze to francuski odpowiednik PZPN taka umowe podpisalo z Adidasem? :-P


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 23:18

Na razie bym się nie doszukiwał na siłę sodówki. Niektórzy piłkarze muszą być trochę takimi bad boyami, dzięki temu może odreagowują stres czy coś.

Wiem, że opluł rywala, ale czy on pierwszy? Nie usprawiedliwiam, bo to bardzo złe zachowanie, ale mam wrażenie ze Pogba zrozumie swój błąd. W końcu po karze za spóźnienia uderzył się w pierś i przeprosił i poprawił :)

Co do samego karnego. To wg mnie taki DudekDance tylko, że piłkarza wykonującego rzut karny. Ma na celu rozproszenie bramkarza. Wątpię żeby to była oznaka pogardy czy czegoś podobnego.

Ale koniec końców nie wiadomo co siedzi w tej głowie ;)


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 23:18

filippo pisze:edit: down: choćby ten karny, po którym został wygwizdany
To jest jakaś nowość, że kibice drużyny przeciwnej (albo wspierający drużynę przeciwną) wygwizdują jakiegoś zawodnika? Przecież gwizdy były już przed karnym, on dlatego tak to zrobił.


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 23:20

grande amore pisze:Edit: Krystek, a moze to francuski odpowiednik PZPN taka umowe podpisalo z Adidasem? :-P
Nie możliwe, bo po pierwsze nie mają takiego prawa, a po drugie inni we Francji grali w nike'ach, no i koszulki też im dostarcza nike.


Forza Juve!
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 23:21

Ludzie juz widze doszukują się nowych problemów :smile:


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 23:21

Luuudzie litości, przecież on nikogo do niczego nie sprowokował, nikomu nic złego nie zrobił a jedynie jak gdyby dal odpowiedź sympatykom drużyny przeciwnej. Rozumiem jakby nei wiem skopał rywala na boisku ale on tylko orginalnie wykonał rzut karny i odpowiedział gestem na gwizdy kibiców. Żadna sodowka, poprostu ma charakter chłopak i tyle.


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 23:22

StaryDobryNedved pisze: Gwizdy kibiców - nie wiem czy nie zauważyłeś ale Turcy byli wyraźnie za Urugwajem, a równie dobrze mogły to być nawet jakieś problemy na tle religijnym (Turcy - Islam, Francuzi - Chrześcijaństwo
:doh:

pomijając mono wątpliwy związek gwizdów z wyznaniem religijnym, to jestem przekonany, że w reprezentacji Francji gra więcej muzułmanów niż w reprezentacji Urugwaju.

Mam nadzieję, że obejrzysz sobie tego karnego jeszcze raz, potem karnego Pirlo, a potem karnego Pogby i tak do skutku, żeby rozpoznać różnicę między klasą, a pajacowaniem.
Kibice gwizdali tylko po karnym Pogby:

http://www.youtube.com/watch?v=LF19CVOr ... tube_gdata

sekwencja: gwizdy, po karnym chwila ciszy, a potem znów porcja gwizdów ( i te gwizdy wynikłe z pajacowania)

Tyle w temacie
szczypek pisze:
filippo pisze:edit: down: choćby ten karny, po którym został wygwizdany
To jest jakaś nowość, że kibice drużyny przeciwnej (albo wspierający drużynę przeciwną) wygwizdują jakiegoś zawodnika? Przecież gwizdy były już przed karnym, on dlatego tak to zrobił.
Nie no Szczypek ciągle w olimpijskiej formie, jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem.
Ostatnio zmieniony 13 lipca 2013, 23:29 przez filippo, łącznie zmieniany 1 raz.


forumowy ujadacz
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 23:24

@filippo, zeby nie bylo z Uzbekistanem tak samo wykonywał karnego i jakos nikt dymu nie robił z tego powodu, taki ma styl i tyle. Balo też ma swoj styl i ludzie wręcz podziwiają go za wykonywanie rzutow karnych i nie uznają tego za pajacowanie.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 23:25

filippo pisze:Mam nadzieję, że obejrzysz sobie tego karnego jeszcze raz, potem karnego Pirlo, a potem karnego Pogby i tak do skutku, żeby rozpoznać różnicę między klasą, a pajacowaniem.
Boshhh.. Może to po prostu byli rasiści, upodobali sobie akurat tego i go wygwizdali. Gwizdali zarówno PRZED karnym jak i PO. Karny wykonany perfekcyjnie, nie wiem czego się czepiać.

Dla mnie większym pajacowaniem jest jak zawodnik po strzeleniu bramki zdejmuje koszulkę.


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 23:26

Te filippo... Byli, są i będą piłkarze, którzy po strzelanej bramce przykładali dłoń (albo obie) do ucha/uszu albo wskazujący palec do ust - kontekst jasny jak słońce. Del Piero jak już wcześniej wspomniano nie raz i nie dwa biegł blisko trybun z wywieszonym językiem w kierunku kibiców. Naprawdę widzisz w tym problem? :shock:


Obrazek
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 23:32

meda11 pisze:Te filippo... Byli, są i będą piłkarze, którzy po strzelanej bramce przykładali dłoń (albo obie) do ucha/uszu albo wskazujący palec do ust - kontekst jasny jak słońce. Del Piero jak już wcześniej wspomniano nie raz i nie dwa biegł blisko trybun z wywieszonym językiem w kierunku kibiców. Naprawdę widzisz w tym problem? :shock:
Tak widzę, może nie wielki, ale widzę. Pogba zabawił się w Tottiego pod koniec poprzedniego sezonu i to dało mnie wyraźny sygnał, że coś z nim jest nie tak. Wyobrażasz sobie, ze Del Piero na kogoś pluje, bo ktoś w niego mocniej "wjechał"?

edit :down:
szczypek pisze: Nie każdy piłkarz ma klasę Del Piero
I nie każdy pluje na drugiego zawodnika
szczypek pisze: Opluł gościa, to teraz we wszystkim widzisz coś dziwnego (jeśli chodzi o jego zachowanie).
Być może jestem przewrażliwiony, ale oplucie drugiego zawodnika to chyba największa obraza jakiej może się dopuścić zawodnik na boisku i oznaka mendowatości.

Po prostu mam swoje zdanie w tym temacie i się go trzymam, mam nadzieję, że w kolejnym sezonie Pogba nie da mi argumentów, a Conte o to zadba swoimi metodami
Ostatnio zmieniony 13 lipca 2013, 23:40 przez filippo, łącznie zmieniany 1 raz.


forumowy ujadacz
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 23:36

filippo pisze:Tak widzę, może nie wielki, ale widzę. Pogba zabawił się w Tottiego pod koniec poprzedniego sezonu i to dało mnie wyraźny sygnał, że coś z nim jest nie tak. Wyobrażasz sobie, ze Del Piero na kogoś pluje, bo ktoś w niego mocniej "wjechał"?
Nie każdy piłkarz ma klasę Del Piero, ale to nie znaczy, że każdemu kto się nie zachowuje jak Alex uderza sodówka. Na razie to jednorazowy wyskok, może dostał solidny opieprz i więcej tego nie zrobi.

Opluł gościa, to teraz we wszystkim widzisz coś dziwnego (jeśli chodzi o jego zachowanie).


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 23:43

zoff pisze:

Naprawdę myślałem, że coś gorszego. Italismano jak zwykle hiperbolizuje.
Raczej klucza powinieneś szukać pod słowem "sarkazm" ;))

Like a pro. 20 lat i opanowanie Pirlo. Cudenko.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 23:58

filippo pisze:Wyobrażasz sobie, ze Del Piero na kogoś pluje, bo ktoś w niego mocniej "wjechał"?

Patrz jaki niegrzeczny piłkarz i tu też. A tutaj w ogóle. Pogba opluł Aronicę bo Włoch na to zasłużył. Domyślam się, że burak powiedział o jedno zdanie za dużo. Niech się cieszy, że Paul nie sprowadził go do parteru


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Zablokowany