Paul Pogba

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Palladino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2007
Posty: 278
Rejestracja: 14 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 11:53

http://transfery.info/52002,paul-pogba- ... a-juventus

Ciekawa i miła informacja. Ferguson się w końcu doigrał i Pogba zdecydował. Oby nie był kolejnym graczem który będzie dostawał za mało szans. Choć nadal, moim zdaniem, nie jest typowym egzekutorem który zapewni nam 30 bramek w sezonie, a taki gracz jest najważniejszy w tym okienku transferowym.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 11:56

Poczekajmy na oficjalne info, bo na razie to tylko kolejne medialne spekulacje bez żadnych konkretów. Jeszcze pięć razy jego sytuacja się zmieni.
Palladino pisze:Choć nadal, moim zdaniem, nie jest typowym egzekutorem który zapewni nam 30 bramek w sezonie
No trudno, żeby def. pomocnik/b2b był typowym egzekutorem :|


Obrazek
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 11:56

Palladino pisze:http://transfery.info/52002,paul-pogba- ... a-juventus

Ciekawa i miła informacja. Ferguson się w końcu doigrał i Pogba zdecydował. Oby nie był kolejnym graczem który będzie dostawał za mało szans. Choć nadal, moim zdaniem, nie jest typowym egzekutorem który zapewni nam 30 bramek w sezonie, a taki gracz jest najważniejszy w tym okienku transferowym.
Przecież Pogba to środkowy pomocnik, więc do egzekutora to raczej mu daleko :)


ObrazekObrazekObrazek
Palladino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2007
Posty: 278
Rejestracja: 14 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 11:59

Oczywiście, panowie, zdaję sobie z tego sprawę, chodzi mi o to, że Juve powinno się skupić właśnie na takim zawodniku ;) Znam pozycję Paula, tylko mówię o jakich pogłoskach chcę słyszeć.
Pogba to świetna alternatywa dla Vidala czy Marchisio, przy walce na wielu frontach będzie niezwykle przydatny.

E: Źle skonstruowane zdanie, fakt, teraz sam się śmieję z tego :D
Ostatnio zmieniony 06 maja 2012, 12:05 przez Palladino, łącznie zmieniany 1 raz.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 12:02

Oj kolego to do złotych ust JP sie kwalifikuje :smile:
Co do samego zawodnika to okej, mi pasuje, im więcej młodych tym lepiej. Można mieć nadzieje, że przynajmniej jeden z zestawu Appelt, Pogba, Verrati, Bouy, Marrone znajdzie sobie miejsce w przyszłym Juventusie. Ale mimo wszystko studziłbym nastroje mega-optymistyczne, bo pewnie większość i tak skończy jako karty przetargowe et cetera.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 12:06

Palladino pisze:Pogba to świetna alternatywa dla Vidala czy Marchisio, przy walce na wielu frontach będzie niezwykle przydatny.
Pogba to dobra opcja przyszłościowa. Jeśli temat jego transferu zawęzimy do najbliższych dwóch lat, to jest to wyjątkowo marna alternatywa dla Vidala i Marchisio. Francuz nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład i mam wielką nadzieję, że prawdziwą alternatywą będzie Asamoah, natomiast Francuz... no cóż.. szczerze mówiąc, nie za bardzo wiem, na co liczy. Primavera, wypożyczenie bez gwarancji gry u innego trenera lub zaplecze Juve z tyloma szansami co Marrone to max, co może go czekać.

Powtarzam, jeśli Pogba ma być uzupełnieniem środka pola przed walką na 3-ch frontach, to jest to wyjątkowo bidna alternatywa.

*oczywiście cała dyskusja z zastrzeżeniem, że gość koniec końców do nas trafi. Na razie nic nie jest pewne

TU jest tekst źródłowy. Na ile wiarygodny, trudno stwierdzić


Obrazek
Palladino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2007
Posty: 278
Rejestracja: 14 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 12:20

pumex pisze:to jest to wyjątkowo marna alternatywa dla Vidala i Marchisio. Francuz nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład
Nie wątpię, że tak jest, ale w przypadku kontuzji, zawieszeń czy gry w CI może się przydać. Na 3 frontach w przyszłym sezonie obawiam się, że Juve może nie wyrobić kondycyjnie. Pogba (jeżeli by przyszedł) musiałby być sukcesywnie i powoli wprowadzany do składu, przy okazji gry ze słabszymi przeciwnikami. Wypożyczenie to chyba nie to czego on oczekuje.


jareckijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2008
Posty: 105
Rejestracja: 26 lipca 2008

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 12:23

Palladino pisze:
Nie wątpię, że tak jest, ale w przypadku kontuzji, zawieszeń czy gry w CI może się przydać. Na 3 frontach w przyszłym sezonie obawiam się, że Juve może nie wyrobić kondycyjnie. Pogba (jeżeli by przyszedł) musiałby być sukcesywnie i powoli wprowadzany do składu, przy okazji gry ze słabszymi przeciwnikami. Wypożyczenie to chyba nie to czego on oczekuje.
Żeby zawodnik wniósł coś do drużyny, grając w zastępstwie, to sam musi coś pograć, a jak będzie grał tak jak Krasic to żaden z niego zastępca.. więc musiałby grać nie tylko w zastępstwach, ale troche częściej ;)


Z Juventusem od 2004 roku!
Palladino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2007
Posty: 278
Rejestracja: 14 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 12:28

W meczach przy stanie 0-2, 0-3 mógłby dostawać szansę. :wink: Nie jest to pewniak, sam wiem o nim tyle co widziałem na YT, ale jest to typowy walczak, z tego co tam widziałem, z dobrym przeglądem pola. Wydaje mi się, że pod względem stylu gry pasowałby do myśli taktycznej naszego trenera. A jeśli Antonio nawet z Cegły czy Bonu potrafi wyciągnąć coś dobrego to wierzę, że może udać mu się to z każdym zawodnikiem, który będzie z nim dobrze się dogadywać. :P


mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 13:05

Jeśli Verratti i Pogba będą własnością Juve to ja widzę to tak, że Marco pójdzie do Pescary (o ile awansuje), Paul zostanie, Appelt i Marrone odejdą na wypożyczenie, a Bouy zostanie jeśli nie przyjdzie jakiś pomocnik wysokiej klasy. Jeśli Beppe sprowadzi jakiegoś Asamoaha to pewnie Oasim pójdzie na wypożyczenie.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 17:40

Przedchwilą pytałem się kumpla (kibic United) czy rzeczywiście jest dobry, jak twierdzi jest bardzo dobry w tym co robi i żałuje że odchodzi. No cóż czas pokaże czy rzeczywiście tak jest ;)
Za rok CL więc szeroka kadra się przyda.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 17:52

Mój kumpel, wielki fan Czerwonych Diabłów, również twierdzi, że to talent czystej wody, ponoć w rezerwach United gra(ł?) pierwsze skrzypce, a jak wiadomo rezerwy w Premiership to zupełnie inna bajka niż nasza Primka. Pożyjemy, zobaczymy, aczkolwiek mam duże wątpliwości związane z wprowadzaniem go do składu...


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 18:28

tutaj też już potwierdzają
http://www.sportmediaset.mediaset.it/me ... juve.shtml

Nie wiem co o nim sądzić czas pokaże ważne że młody :)


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
Palladino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2007
Posty: 278
Rejestracja: 14 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 18:35

Wiecie, jak sprawa się ma z jego kontraktem? Wiem, że było to w newsach, ale zapomniałem, czy mu wygasa, czy można brać za free :)


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 18:41

Pogbę widziałem w jednym meczu ManU jakoś w końcówce i grał mega pewnie i dodatkowo fajny zwód pokazał. Cieszy to, że dawno nie było takiego tłoku w primce. Maronne? podobał mi się bardzo i szkoda, że musi iść się ogrywać, bo wolałbym jego pooglądać niż Giacha w tym sezonie, ale cóż... dodatkowo Bouy? nieoszlifowany diament? tylko szkoda, ze tu ciężko oszlifować... Pogba? obawiam się, że ostatecznie źle wybrał i w United miałby łatwiej ( wypożyczenie do klubu z premiership i potem w United) a u nas? rok, może 2 w Serie B, potem 50 % dla jakiegoś z Serie A, a potem zapominamy?


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Zablokowany