Paul Pogba

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 22:45

Nie wiem czy wam też się to rzuciło w oczy, ale Pogba zaczyna pajacować, a to zła oznaka (sodówa odbija?)

Nie chcę wyjść na rasistę, ale to z reguły domena młodych afroeuropejczyków

edit: down: choćby ten karny, po którym został wygwizdany
Nie wiem jak wy, ale ja się pierwszy raz spotkałem z takim wykonaniem karnego, na dodatek nie przypominam sobie, żeby kiedyś publiczność wygwizdała zawodnika za sposób wykonania karnego
Ostatnio zmieniony 13 lipca 2013, 22:57 przez filippo, łącznie zmieniany 2 razy.


forumowy ujadacz
J-d-U-o-V-m-E-inik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2009
Posty: 47
Rejestracja: 15 lipca 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 22:48

Jest już jakiś obszerniejszy skrót? Bo oczywiście musiałem sobie zapomnieć o meczu :doh:


endrjuJT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 94
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 22:49

Co zrobil? Bo nie ogladalem..


JUVENTUS #LE6END
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 22:53

Z koleżków Pogby wziąłbym do nas Thauvin'a. Ma potencjał większy niż Giovinco czy Diamanti.


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 22:54

filippo pisze:Nie wiem czy wam też się to rzuciło w oczy, ale Pogba zaczyna pajacować, a to zła oznaka (sodówa odbija?)

[...]
Mozesz dokladniej okreslic jakie konkretne zachowanie Paula uwazasz za oznake pajacowania? :think: Jakos tego nie dostrzeglam, poki co...


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
lukasz9013

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 162
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 22:54

Pogba mistrzem świata U-20!!!


Obrazek

Spokój to kłamstwo. Jest tylko pasja.
Dzięki pasji osiągam siłę.
Dzięki sile osiągam potęgę.
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 22:55

filippo pisze:Nie wiem czy wam też się to rzuciło w oczy, ale Pogba zaczyna pajacować, a to zła oznaka (sodówa odbija?)

Nie chcę wyjść na rasistę, ale to z reguły domena młodych afroeuropejczyków
Bo po raz kolejny małymi kroczkami jedenastkę wykonał, a potem zmierzył wzrokiem kibiców, którzy gwizdali na jego zespół? To ma być ta oznaka sodówki?

EDIT:
filippo pisze:edit: down: choćby ten karny, po którym został wygwizdany
Wygwizdali go kibice, ale Ty uważasz, że to Pogbie odbija? :prochno:


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 22:58

filippo pisze:Nie wiem czy wam też się to rzuciło w oczy, ale Pogba zaczyna pajacować, a to zła oznaka (sodówa odbija?)

Nie chcę wyjść na rasistę, ale to z reguły domena młodych afroeuropejczyków
:doh:
Dlaczego mam wrażenie, że niektórzy tylko czekają, aż mu sodówka odbije i go będziemy mogli sprzedać za jakieś 30 baniek?
Proszę Cię! Chłopak ma 20 lat i gra w finale Mistrzostw Świata, a Ty mu każesz się uspokajać?
Del Piero to dopiero miał tupet. Pokazywać język obcym ludziom na trybunach? :stop:
Odnośnie Pogby na tych mistrzostwach. Mam wrażenie, ze pokazał on zaledwie niewielki procent swoich możliwości. Ten spokój i opanowanie :bravo: Co prawda to tylko MŚ u20, ale mimo wszystko należy mu się uznanie. Oglądając jego grę miałem wrażenie, jakby grał, dlatego, ze mu każą. Wszystko takie od niechcenia, ale za razem z klasą. 8)


Obrazek
Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 23:01

Pogba MVP tych mistrzostw! :D


Forza Juve!
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 23:01

Thauvin ma być dla Lile nowym Hazardem więc sądzę, że jego kupno może nie być łatwą i tanią sprawą.

Pogba ma swoje jazdy na boisku, lubi trochę gwiazdorzyć i to może irytować, ale nie przesadzajcie w drugą stronę. Takie zachowanie to nie jest u niego nowość, jak strzelił gola i odepchnął Gacka to nie było aż takiego poruszenia. Jeśli nie przekroczy pewnych granic rozsądku, a w szatni wszystko będzie OK to wyjdzie nam to tylko na dobre. Współczesne media kochają takich zawodników - wyrazistych, trochę badboy'ów, trochę zakręconych świrów. Taka promocja to tylko dodatkowych dochód dla klubu. Takie czasy...

Za bardzo sugerujecie się jego wyglądem i podobieństwem fizycznym do Balotelliego.

pablo1503 pisze:Oglądając jego grę miałem wrażenie, jakby grał, dlatego, ze mu każą. Wszystko takie od niechcenia, ale za razem z klasą. 8)
Odseparować od Vucinicia w trybie natychmiastowym!


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 23:05

Krystek pisze:Pogba MVP tych mistrzostw! :D
I zloty medal Mlodziezowych Mistrzostw Swiata do lat 20 :bravo:
Cos mi sie zdaje, ze jego wartosc wzrosnie przynajmniej 2-3x


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 23:06

pablo1503 pisze:
filippo pisze:Nie wiem czy wam też się to rzuciło w oczy, ale Pogba zaczyna pajacować, a to zła oznaka (sodówa odbija?)

Nie chcę wyjść na rasistę, ale to z reguły domena młodych afroeuropejczyków
:doh:
Dlaczego mam wrażenie, że niektórzy tylko czekają, aż mu sodówka odbije i go będziemy mogli sprzedać za jakieś 30 baniek?
Proszę Cię! Chłopak ma 20 lat i gra w finale Mistrzostw Świata, a Ty mu każesz się uspokajać?
Czyli potwierdzasz, że zaczyna gwiazdorzyć :P

Widzę, że niektórzy mają krótką pamięć i pewnie do dziś zastanawiają się czemu Pogba nie zagrał w ostatnich kilku meczach w Serie A. Podpowiem - opluł rywala

Pogba jest młody i takie sytuacje mogą się zdarzać co jakiś czas, jednak ja widze ogólnie w zachowaniu Pogby potencjał na występowanie "wody sodowej". I tyle, koniec kropka. Widzę, że niektórych boli to, że inni inaczej postrzegają zawodnika i mają na to konkretne fakty


forumowy ujadacz
Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 23:09

grande amore pisze:
Krystek pisze:Pogba MVP tych mistrzostw! :D
I zloty medal Mlodziezowych Mistrzostw Swiata do lat 20 :bravo:
Cos mi sie zdaje, ze jego wartosc wzrosnie przynajmniej 2-3x
A to by było ciekawe, transfermarkt.de ocenia wartość Pogby na 18 mln euro, czyli po tym turnieju według Ciebie powinien być według nich wyceniany na 36-54mln euro? :D


Forza Juve!
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 23:11



Naprawdę myślałem, że coś gorszego. Italismano jak zwykle hiperbolizuje.


Obrazek
StaryDobryNedved

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2012
Posty: 291
Rejestracja: 17 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 13 lipca 2013, 23:13

Małe kroczki - to nie woda sodowa, a pewność siebie na boichu, czyli cecha prawdziwych mistrzów, Pirlo uderza sobie pod murem, Zidane strzelał w finale mistrzostw świata karniaka od poprzeczki, a Roberto Carlos z fałsza ładował wolne z 30 metrów, no i co? Sodówa im odbijała/a?

Gwizdy kibiców - nie wiem czy nie zauważyłeś ale Turcy byli wyraźnie za Urugwajem, a równie dobrze mogły to być nawet jakieś problemy na tle religijnym (Turcy - Islam, Francuzi - Chrześcijaństwo, które poza lewakami w rządzie nie chce islamu i daję temu co raz większy wyraz) niż pogarda dla naszego 'młodego wylka'

Reasumując, świetne, że Pogba odniósł sukces, mam nadzieję, że nie ostatni w karierze.


Zablokowany