Balotelli Mario

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
vero1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 marca 2010
Posty: 92
Rejestracja: 17 marca 2010

Nieprzeczytany post 04 maja 2012, 20:56

Już widzę tą radość kibiców po sprowadzeniu Mario do naszego klubu... Tym transferem zarząd strzeliłby sobie w stopę i popsuł to co udało się odbudować w tym sezonie, tj. dobrą atmosferę i ogromny entuzjazm w szatni i wśród kibiców, który towarzyszy nam przez cały sezon i popycha do zwycięstw.Ja rozumiem że brak klasowego napastnika jest widoczny ale nie popadajmy w paranoję bo Balotelli jest ostatnią osobą jaka powinna kiedykolwiek zawitać do Turynu w którym jest wielbiony na równi z Ibrahimovićem :twisted:


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 04 maja 2012, 20:56

Czy Inter nie zdobywał kilka razy pod rząd mistrzostwa kraju z Mario w składzie ? Fakt, że mało grał, ale jednak gdzieś tam się czaił w pobliżu, a jednak Interowi nie można w tym czasie odmówić sukcesów na krajowym podwórku. Po wygłupach w Anglii stał się z taką łatwością oceniany jako "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>" i "przygłup", ale kiedy gra, stanowi o sile Man City.
Piłkarz o nieprzeciętnych umiejętnościach i warunkach fizycznych stanowiących materiał na wielkiego napastnika.
Chciałbym, aby wiele z tych epitetów pod jego adresem, przerodziło się w podziw umiejętności i osiągnięć sportowych, a nie pozaboiskowych. Odpowiednie, "pedagogiczne" podejście ludzi Juve, ludzi z charakterem do człowieka z charakterem mogłoby wiele zmienić w kwestii niezrozumiałych zachowań Balotelliego.
Zastanawiał się ktoś, czy sam Balotelli chciałby grać w Juve ? Mało prawdopodobne, jednak w momencie absolutnej posuchy pod względem dostępności napastników, poziomem i umiejętnościami dorównujących Balotelliemu, byłbym skłonny zaryzykować. Sam piłkarz, o ile by grał byłby w stanie zapewnić wysoki poziom gry (patrz MCity), tym samym nieco spłacić dług zaufania wobec sztabu i kibiców, o czy już wyżej wspominano.


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 04 maja 2012, 21:14

Bartek za co ty go lubisz ;o
Czlowiek jest znienawidzony w calej Italii. Bedzie strzelal z pietki do pustej w meczu o mistrzostwo kraju i taki z niego bedzie pozytek. Kibic milanu, gracz interu dajcie spokoj, nie bede dalej wymienial bo polowa juz wymienila co nie co.


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 maja 2012, 21:38

Za umiejętnosci i fenomenalny talent. Malo jest takich pilkarzy i szkoda, ze ma tak zrytą psyche, bo przydalby sie nam ktos taki i to bardzo.
Znienawidzony, ale to co ktos napisal, przyjdzie strzeli 25 bramek w sezonie i zaczna go wszyscy kochac, a w gazetach beda naglowki: "Balotelli odkupil swe winy".





KLIK ==>www
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2012, 21:52

zahor pisze: A ja sądzę, że nie raz mówił że podoba mu się we Florencji i póki co nigdzie się nie rusza.
A co miał mówić po serii porażek Fiorentiny, gdzie wydawało się że spadną, że chce odejść i nie widzi swojej przyszłości w tym klubie? Nie trzeba być ekspertem, żeby stwierdzić, że na pewno chce zmienic otoczenie. Długo już grał we Fiorentinie, a najlepsze sezony ta drużyna ma za sobą już na dłuzszy czas.

Poza tym, był news, że dyrektor Fiorentiny poprosił Agnellego zeby nie prowadzil rozmow poki co z Joveticem, zeby ten skupil sie na utrzymaniu druzyny w Serie A.

Ja wierzę, że Jovetic przyjdzie, w sumie jak dla mnie to najbardziej prawdpodobna opcja na ten moment sposrod wszystkich lepszych snajperow o ktorych sie mowilo


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 04 maja 2012, 21:57

filippo0 pisze: A co miał mówić po serii porażek Fiorentiny, gdzie wydawało się że spadną, że chce odejść i nie widzi swojej przyszłości w tym klubie? Nie trzeba być ekspertem, żeby stwierdzić, że na pewno chce zmienic otoczenie. Długo już grał we Fiorentinie, a najlepsze sezony ta drużyna ma za sobą już na dłuzszy czas.
Mógł, na ten przykład, zupełnie nic nie mówić albo zbyć dziennikarza jakąś ogólnikową wypowiedzią typu "w obecnej chwili skupiam się na grze, nie chcę dyskutować na ten temat, ważne jest żebyśmy wypadli dobrze w najbliższych meczach". Oczywiście to że Jovetić mówi tak, a nie inaczej nie przekreśla szans na jego pozyskanie, ale dziwi mnie pewność z jaką mówisz o jego odejściu z Fiorentiny. Moim zdaniem szanse na jego pozostanie we Florencji są na tyle duże, że warto dyskutować na temat "gwiazdy zastępczej" w postaci Balotellego.


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 04 maja 2012, 22:21

Balotelli, tak imo ten sam typ co Cassano. Ogromne talenty, ale ze słabą głową. Gdyby tylko byli ogarnięci to z pewnością byliby to piłkarze na miarę Del Piero czy Ronaldo. A tak? Pozostają im liczne przebłyski geniuszu i łatka "idioty".


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 04 maja 2012, 23:15

Chyba Bóg Was opuścił ;) :P

Nawet jak byłby wybór balotelli albo Floro Flores, wybrałbym tego drugiego. Naszą siłą w obecnym sezonie jest charakter, zgranie i jedność w drużynie. Jeśli przyszedłby do nas ten buc i miał rozwalać atmosferę w szatni, to choćby grał jak Messi, jestem na nie.

W ogóle skoro jestem kibicem, chciałbym lubić piłkarzy własnej drużyny i wolałbym, żeby zarząd mi tego nie utrudniał. Wierzę jednak, że Agnelli jest po stokroć bardziej oddany tifosim niż Gigli/Blanc, którzy załatwili nam powrót Il Traditore.


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 maja 2012, 01:21

@zahor, z całym szacunkiem, ale weź sobie ten kij wetknij tam gdzie się nie da parasola otworzyć i poczekaj aż Ci przejdzie :wink:

Ten murzyn jest boiskowym idiotą co można zobaczyć choćby TU jak i TU. O głupotach jakie wyczynia na co dzień nie ma się co rozpisywać. Ten gość to wzór pośmiewiska, brutalności, chamstwa, ignorancji... <kolejne 20 uzasadnionych inwektyw>... piłkarskiego świata. Jeśli ktoś NIE zasługuje, w całej historii Juventusu, na noszenie naszej koszulki, to właśnie on.

Najgorsze w Mario jest to, że nie widać u niego żadnego, nawet najmniejszego przejawu refleksji, nad tym co robi. Zapewne przejaskrawiam, ale kiedy widzę jego zachowanie, chciałbym mieć przed sobą jego i odbezpieczony granat w ręce. I żeby nie było, nie biorę pod uwagę, by wcześniej zarzucić na siebie "białe prześcieradło".

Jest takie fajne hasełko: wykopmy rasizm z footballu. Moim zdaniem pilniejsze powinno być wykopanie takich "Balotellich", którzy w pewnym momencie stracili chyba szacunek do sportu jaki uprawiają.


Super Czarny Włoch w Juve? Nigdy, przenigdy, za nic w świecie :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: !!!!!!!!!!!!!!1111111111oneoneone


@Bartek88, widzę, że od naszej ostatniej rozmowy na czacie udało Ci się osiągnąć nowy, ekskluzywny niższy poziom zarezerwowany dla takich trolli jak thor. Gratulacje :bravo:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2012, 08:20

Skibil pisze:Balotelli, tak imo ten sam typ co Cassano. Ogromne talenty, ale ze słabą głową. Gdyby tylko byli ogarnięci to z pewnością byliby to piłkarze na miarę Del Piero czy Ronaldo. A tak? Pozostają im liczne przebłyski geniuszu i łatka "idioty".
Cassano z wiekiem zmądrzał.

Balotelli to jeden z najbardziej nielubianych przeze mnie piłkarzy. Nie wątpię, że jako czarny Włoch miał ciężkie dzieciństwo, ciężkie życie (aczkolwiek bez przesady) ale to go nie tłumaczy. Pomijając już takie drobiazgi jak to, że poszedł się załatwić w jakiejś szkole czy nie umiał założyć koszulki to po prostu szlag mnie trafia jak widzę jak on marnuje swój talent. On mógłby teraz konkurować z Messim i Ronaldo - gdyby był bardziej zdyscyplinowany to mógłby naprawdę dokonywać wielkich rzeczy. Ale zamiast tego on pali, nie przykłada się do treningów i nierzadko imprezuje. Efekt jest taki, że w kilku meczach wprowadzi kibiców na City of Manchester Stadium w euforię a kilka przesiedzi na trybunach przez zawieszenia i takim sposobem Mariuszek stoi ciągle w miejscu.

Zdecydowane nie dla tego piłkarza. Bez kitu - już wolę Borriello.

Znalazłem jeszcze śmieszny komentarz na jego temat na yt:
players like him are why little kids have to&#65279; bring them onto the pitch, because he would get lost if they didn't
:D


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2012, 09:56

jackop pisze: @Bartek88, widzę, że od naszej ostatniej rozmowy na czacie udało Ci się osiągnąć nowy, ekskluzywny niższy poziom zarezerwowany dla takich trolli jak thor. Gratulacje :bravo:
To, ze facet ma umiejętnosci jak malo, ktory napastnik - z tym sie nie zgadzasz?
Pozatym bylbys pierwszym, ktory by fapal do jego zdjecia jak wygralby nam Lige Mistrzow :D
A co do naszej rozmowy to przegladalem wlasnie statystyki ilosci godzin jego na boisku i jakos bardziej potwierdzilo mnie to w mojej opini niz naklonilo do zmienienia zdania, ale tu nie o tym temat.





KLIK ==>www
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 05 maja 2012, 10:42

Czysta abstrakcja. Na takich zawodnikach zespołu budować nie można. Poza tym natężenie gwizdów gdy Mario wchodzilby na boisko przekraczałoby jakieś normy środowiskowe :prochno:
Troche godności, nie po to dziadowaliśmy tyle lat, żeby teraz jakiś tam internista miał nas 'wzmacniać'. Szukajmy porządnego towaru, a nie takiego z poważnymi usterkami wrodzonymi.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 05 maja 2012, 11:23

Proszę zamknijcie ten temat, bo na samą myśl o tym piłkarzyku robi się nie dobrze, coś tam potrafi coś tam strzeli, ale ludzie....


Obrazek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 maja 2012, 11:45

Tak jak się domyśliłem, nami kibicami - rządzą emocję. Niechęć do Mario jest uzasadniona. Aczkolwiek zasłania ona wartość tego piłkarza, oczywiście tą czysto piłkarską. Kiedyś napisałem bodaj do pumexa.
zoff pisze: Wiesz co, po przeczytaniu biografii Zlatana przestałem być sentymentalny. Zawodnik przechodzi do klubu po ty, by grać jak najlepiej tylko może zarabiając przy tym niemałe pieniądze. Sentymenty trzeba wrzucić na jakiś inny tor. Jeśli spojrzeć na Mario jako zawodnika to jest to moim zdaniem idealny napastnik dla nas. Kogoś takiego właśnie potrzebujemy. Biorąc pod uwagę umiejętności. A kibice będą gwizdać do momentu kiedy Mario ustrzeli dublet. Gwizdy momentalnie zamienią się w brawa.

Trochę bardziej irytuje mnie jego zachowanie poza boiskowe. Jakieś petardy czy coś.
Mino Raiola. Pieprznięty gościu, który ma ogromne umiejętności. Ciekawe czy na tyle duże, by ściągnąć Mario do Juve?

Bardzo fajny temat.


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2012, 11:50

zahor pisze:Jako że lubię wsadzać
:prochno: Ja też
Prędzej świnie zaczną latać nim Barwuah zagra dla "Starej Damy". Na samą myśl o tym Bambo boli mnie głowa. Może i ma talent, ale w głowie jedno wielkie ####


Zablokowany