Robert Lewandowski

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 11:37

annihilator1988 pisze:
pablo1503 pisze:Lewandowski do nas nie przyjdzie, potwierdzone info. Smuda mówił, że Robert będzie grał w UTD.8)
Ufasz człowiekowi, który twierdzi, że ZSRR nadal istnieje ? :prochno: Lewandowski nie jest niezbędny do życia. Suarez, RVP, Jovetić, Adebandzior, Hunter, Dżeko, owszem, są
http://www.weszlo.com/news/10737-Smuda_ ... zyli_czego

Im dłużej Smuda z kadrą tym bardziej uważam, że to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Mam nadzieję, że po Euro nawet jak będą wyniki będzie ktoś na jego miejsce, ktoś kto jest bardziej światowy i nie lata w dresie.


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 11:37

Z jednej strony bardzo bym chciał Lewandowskiego w Juve, bo raz, że to świetny piłkarz o wielkim potencjale, a dwa, że rodak.

Z drugiej strony już widzę te legiony sezonowców, których by Robert do nas przyciągnął. Może to i dobrze, bo zaczęto by o Juve mówić w prasie itd.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 11:42

annihilator1988 pisze: Ufasz człowiekowi, który twierdzi, że ZSRR nadal istnieje ? :prochno:
Smudzie ufam nad życie :whistle:
Azrael o Robercie pisze:Gdybym miał go z kimś porównać to byłby to Zlatan Ibrahimović, który tak jak nasz Robert łączy wyjątkową siłę fizyczną ze świetną techniką
Robert to bardzo łakomy kąsek, ale porównywanie go (nawet w najmniejszym stopniu) do Zlatana nie pasuje, bo jednak nie są oni tym samym typem zawodnika. Dla mnie Lewandowski to typowa '9'. Nie przypominam sobie, żeby bazował on na technice w jakichś meczach. Nie wiem, może się mylę.


Obrazek
b0unc3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 108
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 11:43

Teraz też jest pełno sezonowców. Dużo osób zaczęło się udzielać na stronie po tym jak Juve zdobyło mistrzostwo.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 11:48

To niekoniecznie sezonowcy. Mogą to być osoby które zaczęły dopiero kibicować Juve i pozostaną przy nim na zawsze.


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 11:50

b0unc3 pisze:Teraz też jest pełno sezonowców. Dużo osób zaczęło się udzielać na stronie po tym jak Juve zdobyło mistrzostwo.
A może właśnie wtedy założono im internet? :prochno:

Lewandowski wcale nie gra jak Polak to muszę przyznać, ale mimo całej sympatii dla Roberta to jakoś nie widzę go w Juve :)


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 12:08

pablo1503 pisze:
annihilator1988 pisze: Ufasz człowiekowi, który twierdzi, że ZSRR nadal istnieje ? :prochno:
Smudzie ufam nad życie :whistle:
Azrael o Robercie pisze:Gdybym miał go z kimś porównać to byłby to Zlatan Ibrahimović, który tak jak nasz Robert łączy wyjątkową siłę fizyczną ze świetną techniką
Robert to bardzo łakomy kąsek, ale porównywanie go (nawet w najmniejszym stopniu) do Zlatana nie pasuje, bo jednak nie są oni tym samym typem zawodnika. Dla mnie Lewandowski to typowa '9'. Nie przypominam sobie, żeby bazował on na technice w jakichś meczach. Nie wiem, może się mylę.
Typowa "9" to Gomez. Poczytaj sobie pomeczowe relacje Niemców po spotkaniach BVB-Bayern z tego sezonu i mimo, że trochę mniej strzelał, to zjada Mario na śniadanie. Robert, według nich (wg mnie zresztą też), jest napastnikiem niemal kompletnym. Zdecydowanie bazuje na technice, którą ma nienaganną (bramka z Andorą). Gra tyłem do bramki niewiele gorzej od Drogby, który w tym elemencie jest chyba najlepszy na świecie. Zalicza sporo asyst, z czego niejedną po niekonwencjonalnych zagraniach, czy świetnych prostopadłych piłkach. Do tego wszystkiego poprawił skuteczność. Jeśli dalej będzie się rozwijał w tym tempie, to porównywanie go z Ibrą będzie komplementem dla tego drugiego ;) Widziałbym go w Turynie, nie tylko dlatego, że to nasz rodak (chociaż to też "swoje robi"), ale przede wszystkim dlatego, iż to młody, bardzo dobry zawodnik z predyspozycjami na zawodnika genialnego.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
StaryDobryNedved

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2012
Posty: 291
Rejestracja: 17 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 12:31

wloski pisze: ktoś kto jest bardziej światowy i nie lata w dresie.
Jak ja lubię te kompleksy Polaków... światowy i nie w dresie. :lol: Akurat to czy Smuda lata w dresie czy w garniaku nie ma znaczenia w poczynaniach jego drużyny. Jak Smuda zwolnią chciałbym przede wszystkim w kadrze Polski fachowca, taki fachowiec mógłby nawet w hawajce i rybaczkach trenować naszych byleby to robił dobrze.

Co do Lewandowskiego to bez wątpienia jest to gracz przyszłościowy, wciąż rozwijający się i z talentem. Pamiętacie jak w rok zawojował ligę w Lechu? Już wtedy było widać, że to nie lada talent, w Niemczech bardzo się poprawił bo pracuję ze świetnym fachowcem czyli z Kloppem. Co do zainteresowania Juve nie ukrywajmy, że jest ono znikome... praktycznie ŻADNE. A chciałbym się mylić.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 14:42

Mi się podoba mądrość w grze Lewego, piłkarsko bardzo dojrzał. Zawsze wybiera optymalne rozwiązanie. Taktycznie jest naprawdę świetny, Włosi lubią takich piłkarzy.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 14:52

Lewandowski nie powinien iść do Manchesteru. Ferguson jest znany z tego, że los poszczególnych zawodników ma głęboko gdzieś. Może o tym powiedzieć wielu piłkarzy, a ostatnio zarówno Kuszczak, Pogba jak i Berbatov. Jeśli Rooney i Hernandez będą w formie do Lewy nie powącha murawy przez długie miesiące. Nie liczę tutaj wejścia na kilka minut. A nie zapominajmy, że jest jeszcze młody, utalentowany Wellbeck.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 14:57

Łukasz pisze:Mi się podoba mądrość w grze Lewego, piłkarsko bardzo dojrzał. Zawsze wybiera optymalne rozwiązanie. Taktycznie jest naprawdę świetny, Włosi lubią takich piłkarzy.
Otóż to, we Włoszech - w przeciwieństwie do Anglii czy Hiszpanii - napastników nie rozlicza się tylko i wyłącznie za grad zdobytych goli (zresztą w Serie A jest o to bardzo ciężko), ale także za to jak pracują z resztą drużyny, a przykład Ibrahimovicia jest tu najlepszy, bo to właśnie w Italii osiągnął najwięcej. Owszem Zlatan zostawał już królem strzelców Serie A, ale daleko mu do osiągnięć Messiego, Ronaldo czy nawet van Persiego.

Dlatego trochę dziwię się Lewandowskiemu, który podobno (nie śledziłem tego dokładnie) z góry skreślił możliwość przenosin do Włoch. Uważam, że gdyby przykładowo u nas strzelił więcej niż 17-18 bramek dokładając do tego kilka lub kilkanaście asyst to niedługo zostałby okrzyknięty jedną z największych gwiazd ligi (a tym samym świata).

Oczywiście to są dywagacje czysto teoretyczne, ale i tak będę kibicował "Lewemu" nawet jeśli odejdzie do innej ligi, bo to zawsze cieszy gdy nasz rodak jest stawiany w jednym rzędzie z najlepszymi napastnikami świata.


Pozdrawiam!
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 11:20

Łukasz pisze:Mi się podoba mądrość w grze Lewego, piłkarsko bardzo dojrzał. Zawsze wybiera optymalne rozwiązanie. Taktycznie jest naprawdę świetny, Włosi lubią takich piłkarzy.
Zdziwiło mnie to, że we Włoszech Lewy traktowany jest już jako gwiazda i w kontekście transferu do Juve śmiało konkuruje z Van Persiem czy Cavanim.
Może faktycznie nie byłby to zły transfer :think:
Ciekawe tylko, czy BVB faktycznie chce go zatrzymać, czy tylko czeka, aż cena Lewego wzrośnie po Euro.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 11:26

francois pisze:Zdziwiło mnie to, że we Włoszech Lewy traktowany jest już jako gwiazda i w kontekście transferu do Juve śmiało konkuruje z Van Persiem czy Cavanim
Faktycznie wystarczy wejść na jakieś zagraniczne forum Juve, niekoniecznie włoskie, by zobaczyć prawdziwe fapanie nad Lewym. Moim zdaniem nawet przesadzone, bo już paręnaście razy widziałem porównanie Roberta do... Dzeko. Co rusz widać wyliczanki:
Vucinic-Lewandowski-Giovinco,
Jovetic-Lewandowski-Pepe,
Giovinco-Lewandowski-Ramirez
itp.

Nie staram się deprecjonować umiejętności Lewego, ale przesadzają moim zdaniem


Obrazek
Alessandro - NIEEE!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2012
Posty: 28
Rejestracja: 03 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 12:15

pumex pisze:
francois pisze:Zdziwiło mnie to, że we Włoszech Lewy traktowany jest już jako gwiazda i w kontekście transferu do Juve śmiało konkuruje z Van Persiem czy Cavanim
Faktycznie wystarczy wejść na jakieś zagraniczne forum Juve, niekoniecznie włoskie, by zobaczyć prawdziwe fapanie nad Lewym. Moim zdaniem nawet przesadzone, bo już paręnaście razy widziałem porównanie Roberta do... Dzeko. Co rusz widać wyliczanki:
Vucinic-Lewandowski-Giovinco,
Jovetic-Lewandowski-Pepe,
Giovinco-Lewandowski-Ramirez
itp.

Nie staram się deprecjonować umiejętności Lewego, ale przesadzają moim zdaniem
A większość gadała, że LEWY - JUVE :o To nie wypał... bo to jest polska i on jest polakiem i to nie możliwe by polak był dobry... jednak kibice Juve z za Polskiej granicy dochodzą jak czytają wiadomości, że Lewy wiązany jest z Juve... ja bym chciał Lewego, bo jest tańszy (chyba) od Cavaniego czy coś... jest młodziutki i by była kasa na pozyskanie jeszcze np. Naniego czy jakiegoś drugiego klasowego zawodnika... np. zamiast Cavaniego za 40mln+Matri lepiej sprzedać Matriego za 10-15 mln kupić Lewego za 20 mln i Suareza za 20+Krasic lub Dzeko za jakieś 25 mln


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 12:27

pumex pisze:Faktycznie wystarczy wejść na jakieś zagraniczne forum Juve, niekoniecznie włoskie, by zobaczyć prawdziwe fapanie nad Lewym. Moim zdaniem nawet przesadzone, bo już paręnaście razy widziałem porównanie Roberta do... Dzeko.
Ja się nad tym już sporo zastanawiałem i naprawdę sam nie wiem, czy to jest przesada, czy to po prostu my, Polacy, mamy mniejszą wiarę w Lewandowskiego, niż trenerzy czy nawet kibice z zagranicy. Jak się tak zastanowić, to przypadek Lewego wcale nie różni się tak bardzo od tego, co wcześniej działo się choćby z Dzeko. Młody napastnik z kraju, który nie znaczył nie wiadomo ile na piłkarskiej mapie Europy, wybija się świetnym sezonem w Bundeslidze. My w nim widzimy Polaka, ale świat widzi w nim czołowego napastnika jednej z najlepszych lig Europy. Wypływają na wierzch nasze narodowe kompleksy :prochno:


Zablokowany