Luis Alberto Suarez

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
jareckijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2008
Posty: 105
Rejestracja: 26 lipca 2008

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2014, 22:47

Suarez i Tevez w jednej drużynie? Mi się to nie widzi.. ;-)


Z Juventusem od 2004 roku!
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 07 maja 2014, 00:29

Suarez to marzenie, ale nie do spełnienia niestety. Nie stać nas. Chyba, że Liverpool zechce się wymienić za Pogbę ;-)


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 07 maja 2014, 10:13

Genialne, dzwonimy do Liverpoolu. Ostatnio aż Suarez płakał po meczu. Na którym miejscu w tabeli byłby Liverpool, gdyby nie jego 31 goli i 21 asyst.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2014, 02:35

Suarez jednak coraz blizej Barcelony, moze dzieki temu bedzie mniej zagrozony surowych kar w razie kolejnych dziwnych zachowan.
Co do jego przedatnisc napewno taka super strzelec bedzie przedatny druzynie z katalonii.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2014, 12:25

juvemaroko pisze:Suarez jednak coraz blizej Barcelony, moze dzieki temu bedzie mniej zagrozony surowych kar w razie kolejnych dziwnych zachowan.
Co do jego przedatnisc napewno taka super strzelec bedzie przedatny druzynie z katalonii.
Widzę, że ludzie dalej żyją w science-fiction i w przekonaniu ,,UEFAlona" :doh:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2018, 12:57

RODGERS: SUÁREZ BYŁ JUŻ DOGADANY Z JUVENTUSEM!

Niewiele brakowało, a Rodgers nie miałby do swojej dyspozycji jednej z największych gwiazd zespołu w tamtym czasie - Luisa Suáreza. Już niemal ustalony był transfer Urugwajczyka do Juventusu, ale szkoleniowcowi rzutem na taśmę udało się przekonać gracza do pozostania.

- Myślę, że w Liverpoolu wszyscy myślą, że mogą zatrzymać najlepszych piłkarzy, ponieważ są tak kultowym klubem, międzynarodową instytucją. Kiedy tam przyszedłem, Luis miał odejść do Juventusu, na szczęście byliśmy w stanie z nim porozmawiać i przekonać do pozostania, powiedzieliśmy mu, że chcemy budować zespół wokół niego.

Suárez i tak opuścił „The Reds”, ale w 2014 roku. FC Barcelona zapłaciła za niego ponad 80 milionów euro.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2018, 13:15

Wojtek pisze:RODGERS: SUÁREZ BYŁ JUŻ DOGADANY Z JUVENTUSEM!

Niewiele brakowało, a Rodgers nie miałby do swojej dyspozycji jednej z największych gwiazd zespołu w tamtym czasie - Luisa Suáreza. Już niemal ustalony był transfer Urugwajczyka do Juventusu, ale szkoleniowcowi rzutem na taśmę udało się przekonać gracza do pozostania.

- Myślę, że w Liverpoolu wszyscy myślą, że mogą zatrzymać najlepszych piłkarzy, ponieważ są tak kultowym klubem, międzynarodową instytucją. Kiedy tam przyszedłem, Luis miał odejść do Juventusu, na szczęście byliśmy w stanie z nim porozmawiać i przekonać do pozostania, powiedzieliśmy mu, że chcemy budować zespół wokół niego.

Suárez i tak opuścił „The Reds”, ale w 2014 roku. FC Barcelona zapłaciła za niego ponad 80 milionów euro.
Tak, podobnie jak Aguero, Van Persie, Alexis, Berbatov i swego czasu nawet CR7. Takich historii pewnie było milion :P


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2018, 13:47

prezes3c pisze:
Wojtek pisze:RODGERS: SUÁREZ BYŁ JUŻ DOGADANY Z JUVENTUSEM!

Niewiele brakowało, a Rodgers nie miałby do swojej dyspozycji jednej z największych gwiazd zespołu w tamtym czasie - Luisa Suáreza. Już niemal ustalony był transfer Urugwajczyka do Juventusu, ale szkoleniowcowi rzutem na taśmę udało się przekonać gracza do pozostania.

- Myślę, że w Liverpoolu wszyscy myślą, że mogą zatrzymać najlepszych piłkarzy, ponieważ są tak kultowym klubem, międzynarodową instytucją. Kiedy tam przyszedłem, Luis miał odejść do Juventusu, na szczęście byliśmy w stanie z nim porozmawiać i przekonać do pozostania, powiedzieliśmy mu, że chcemy budować zespół wokół niego.

Suárez i tak opuścił „The Reds”, ale w 2014 roku. FC Barcelona zapłaciła za niego ponad 80 milionów euro.
Tak, podobnie jak Aguero, Van Persie, Alexis, Berbatov i swego czasu nawet CR7. Takich historii pewnie było milion :P
Akurat CR7 to był dogadany tylko Salas odmówił Sportingowi :sad:


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2018, 17:31

Tak samo jak odpuściliśmy Iniestę na rzecz Poulsena czy coś takiego? :C


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2018, 17:32

LukaszG / DLuGi pisze:Tak samo jak odpuściliśmy Iniestę na rzecz Poulsena czy coś takiego? :C
Xabiego Alonso ;) ale to akurat chyba była prawda.


#AllegriOut
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 września 2020, 09:13

Tabik pisze:
17 marca 2012, 00:08
Co jakis czas się o nim mówi, a tematu nie znalazlem, więc zakładam
(...)
transfermarkt.de wycenia Luisa Suareza na 28 mln euro
co za zbieg okoliczności - teraz także TM wycenia go na 28mln ;)

wtedy podobno przed transferem do Juve zatrzymał go Rodgers, czy teraz zrobi to włoska ambasada?
no właśnie - wie ktoś może dlaczego nie stara się o hiszpański paszport (może po ponad 5 latach w Hiszpanii) tylko o włoski? jego żona nawet nie jest Włoszką, jej włoski pewnie jest na średnim poziomie a co dopiero jego? jak on chce zdać egzamin z włoskiego i test o kulturze Włoch?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 07 września 2020, 09:55

Maly pisze:
07 września 2020, 09:13
Tabik pisze:
17 marca 2012, 00:08
Co jakis czas się o nim mówi, a tematu nie znalazlem, więc zakładam
(...)
transfermarkt.de wycenia Luisa Suareza na 28 mln euro
co za zbieg okoliczności - teraz także TM wycenia go na 28mln ;)
To już wiemy, po jakim filtrze Paratici wyszykuje piłkarzy na TM - do 30 mln euro ;)
Co ciekawe, na TM jeszcze parę dni temu widniała informacja, że Suarez posiada włoskie obywatelstwo, więc mogło to zmylić Fabio :P


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 września 2020, 19:19

czyżby moje przypuszczenia o jego szansach na egzaminie z włoskiego znajdowały właśnie potwierdzenie?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2020, 19:29

Jeszcze chwila i się okaże, że ten cały transfer to taka sama bajka jak Pep w Juve.


harcownia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2017
Posty: 137
Rejestracja: 17 maja 2017

Nieprzeczytany post 18 września 2020, 10:18

Sorek21 pisze:
15 września 2020, 19:29
Jeszcze chwila i się okaże, że ten cały transfer to taka sama bajka jak Pep w Juve.
I pewnie tak było. Suarezowi przez wzgląd na Barcelone było na rękę brak dementi. Taki Giroud potrafił bardzo szybko powiedzieć, że to wszystko bajki.


Zablokowany