Luis Alberto Suarez

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2013, 18:56

Suarez jest już potępiony w Premier League i wszyscy poza Liverpoolem są przeciwko niemu. Jego wartość transferowa spada i być może zawodnik zdecyduje się na opuszczenie Wysp. Pytanie tylko gdzie. Ja stawiam na Real lub PSG, wątpię, żeby Juventus miał jakiekolwiek szanse na pozyskanie go.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2013, 19:09

wszystko jest mozliwe, prawilnie przypominam ze za LM dostalismy 22 mln € łącznie z kasą za bilety, ogladalnosc itd + kasa jaka dostanie Marotta na transfery (chyba 40 mln?) + moze uda sie sprzedac Matriego czy Quagliarelle za 10+ mln.. Za takie występki cena spada nie ma co sie oszukiwac, wiec moze udaloby sie go wyhaczyc za jakies 30 mln?


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2013, 19:18

Wydaje mi się, że Suarez może wylądować w Atletico, jak Ci sprzedadzą Falcao


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2013, 19:48

jareckik pisze:Wydaje mi się, że Suarez może wylądować w Atletico, jak Ci sprzedadzą Falcao
Wątpię, żeby chciał iść do kolejnego klubu, z którym raczej nic poważnego nie osiągnie.
Ajax -> Liverpool -> Atletico? Śmiem wątpić. Gdyby się miał przenosić gdzieś, to do jakiegoś giganta. Juventus? :pray:


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2013, 20:15

pablo1503 pisze:
jareckik pisze:Wydaje mi się, że Suarez może wylądować w Atletico, jak Ci sprzedadzą Falcao
Wątpię, żeby chciał iść do kolejnego klubu, z którym raczej nic poważnego nie osiągnie.
Ajax -> Liverpool -> Atletico? Śmiem wątpić. Gdyby się miał przenosić gdzieś, to do jakiegoś giganta. Juventus? :pray:
a z Liverpoolem cos osiągnie? :smile: jak odchodzil z Ajaxu nie mial ofert tylko z Liverpoolu. Suarez wiele razy powtarzal, ze chcialby zagrac w LM, a Atletico moze mu to zagwarantowac. Walczą o wicemistrzostwo La Ligii w najgorszym wypadku zajmą 3 miejsce.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2013, 20:41

W LM grać mogą, ale tam nic sensownego nie osiągną, z resztą kolega pisząc "kolejny klub, w którym nic nie osiągnie" miał też na myśli Liverpool, z całym szacunkiem, ma rację.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
StaryDobryNedved

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2012
Posty: 291
Rejestracja: 17 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2013, 21:51

Przecież Juve to całkiem, całkiem poważna opcja dla takiego Suareza, nie wiem jak finansowo ale pod względem sportowym przebijamy to całe Atletico.

Z resztą ja mam swoją teorię, że on ugryzł po to, żeby odejść z klubu (inaczej mogliby go nie chcieć sprzedać). To samo zrobił w swoim ostatnim sezonie w Ajaxie, a później kupił go Liverpool. Suarez może nie być wcale takim głupim na jakiego się wydaję. Podobne akcje też Ibra odwalał przed transferem do nas. Może Marotta czasem bierze przykład z Moggiego i też namawia graczy do takich krzywych akcji? Kto wie... :think:


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2013, 10:11

StaryDobryNedved pisze:Przecież Juve to całkiem, całkiem poważna opcja dla takiego Suareza,
Wreszcie jakiś głos rozsądku :ok:

Wkurza mnie niesamowicie, jak pod każdym nazwiskiem ciekawszym niż Muriel pojawia się grono profetów - "po co o nim gadać, nie mamy na niego szans, on pójdzie do City/Realu". I tak w kółko, żadnych szans na sensownego napastnika, wszyscy w Paryżu.

Miejsca pracy dla piłkarskich topów tworzą w 95% układ zamknięty. ( Raz Drogba do Chin poszedł, no i ruskie, ale to wciąż klimat jakiś taki podejrzany.)

Do czego zmierzam - ilość miejsc dla boskich topów jest BARDZO ograniczona. Mamy 3 i pół klubu marzenie każdego chłopaka: FCBa,real, mu i jako 0,5 FCBn. Powiedzmy, że do tego City z PSG, bo zarobki są substytutem fejmu. I tyle. Dalej jest już Juve na półce z Chelsea,Arsenalem,Milanem, BVB, nie wiem Tottenhamem czy Atletico, Zenitem whatever.

Utd- napastników potrzebuje 0, FCBa - 0, Bayern 0/1, Real potrzebuje zawsze, więc 1. City - 0, PSG - 1.

Na rynku jest przynajmniej 10 topów z nietop klubów za powiedzmy 30mln< ze znaną czołówką Falcao,Cavani, Suarez, Hulk. Wniosek? Nie ma dla nich wszystkich miejsca w 6 atrakcyjniejszych od Juve klubach. Ktoś MUSI być do wyjęcia. Ofkors Top kluby mogą kupić sobie ich wszsytkich - ale wtedy automatycznie available stają się: Benzema, Higuain, Gomez, Chicarito, Dzeko, Tevez, Lavezzi, Torres/Ba itd. każdy i tak przewyższa wesołych chłopaków z bandy Mirasa ( Gio, M, Q itd.).
Dlaczego w jednym klubie nie może być 3-4 topów - bo nie ma kadr 23 gwiazd, coś takiego nigdy nie istniało i nie ma racji bytu, bo ci ludzie się pozagryzają. Standardem jest: 1-2 topów strikerów, 1-2 wysokiej jakości rezerwowych, reszta to uzupełnienia składów.

Podsumowując. Jeżeli Juve wyasygnuje 40 baniek - co jest możliwe, bo kondycja finansowa jest dobra, a mimo iż tradycji brak to jednak dostać 8-10 mln za jakiegoś naszego goladora powinno się udać to PRZYJDZIE do nas TOP, może nie Falcao za 60 ale już ktoś za 40 tak.

Proszę, przestańcie robić z nas biedaków w sztruksach, którzy mogą sobie tylko podpatrywać Muriela z Diamantim. Przypominam, że w ciągu ostatnich 4 lat więcej od Juve w Europie wydały tylko: 2x szejk, real i Chelsea. Kibicujemy Juventusowi nie jakiejś kurna Sienie. :doh:

Na miejscu Suareza bym uciekał z Wysp. Naprawdę w FA ktoś go mocno nie lubi :prochno:


Dolce Vita

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2011
Posty: 533
Rejestracja: 28 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2013, 10:22

Zabawnie się to wszystko układa. Jeden dzień, a mamy mniejsze szanse teraz na Lewandowskiego, a większe na Suareza. Moim zdaniem to na Urusie powinniśmy się skupić w mercato. On chyba sam jest troszkę tą Anglią już zmęczony.


:plflag: :juveflag: :plflag:
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2013, 10:23

Nie wiem czy to powód do dumy, Supersonicu, że Juventus wydał mniej kasy tylko od oszołomów transferowych i nie sprowadził żadnego piłkarza choćby bliskiego topu (w chwili transferu, Vidal czy Pirlo odpadają).
No chyba, że jesteś wyznawcą kultu Diego Ribasa :wink:


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2013, 10:27

Supersonic pisze:Wkurza mnie niesamowicie, jak pod każdym nazwiskiem ciekawszym niż Muriel pojawia się grono profetów - "po co o nim gadać, nie mamy na niego szans, on pójdzie do City/Realu". I tak w kółko, żadnych szans na sensownego napastnika, wszyscy w Paryżu.
Niestety, życie samo tego nas nauczyło :prochno: ( Aguero/Rossi ---> Vucinić, RvP ---> Bandtner/Anelka, w tym roku zapewne Ibra/Suarez/Sachez ----> Muriel/Diamanti ( nie żebym coś miał do nich, bo muriel ma duży potencjał, ale wiadomo jakie są oczekiwania 8) )


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Navar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2009
Posty: 84
Rejestracja: 07 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2013, 10:52

Tak ale nasze akcje co roku rosną, w tym sezonie kolejny mistrz + LM, mamy dobrego trenera, a graczy tez coraz wyższego kalibru np: oferta 45mln za Vidala, moim skromnym zdaniem Suarez jest w naszym zasiegu.


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2013, 19:12

http://www.maxior.pl/film/173255/zla-st ... uis-suarez

Tylko że Suarez ma nierówno pod sufitem;p


Wilk79

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2013
Posty: 29
Rejestracja: 10 maja 2013

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2014, 13:50

Wychodzi na to, że Luis jednak z Liverpoolem coś osiągnie :) Chociaż faktycznie rok temu na to nie wyglądało...


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2014, 08:55

Wilk79 pisze:Wychodzi na to, że Luis jednak z Liverpoolem coś osiągnie :) Chociaż faktycznie rok temu na to nie wyglądało...
mimo wszystko i tak nas nie stać :lol:


Zablokowany